نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سیاست همسرم

9958
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Question سیاست همسرم

با سلام. من و همسرم 4 ساله ازدواج کردیم. من در طول 4 سال کل حقوقمو خرج خونه و اقساط وامها کردم حتی طلاهامو هم همون اول ازدواج دادم همسرم فروخت و به اسم خودش یه آپارتمان پیش فروش خرید. بعد از 4 سال همسرم آپارتمان دوم خرید. تمام وام هارو یا به اسم من برداشتیم یا من و برادرم ضامنش شدیم. خلاصه کلی با همسرم همکاری کردم . اما وقتی آپارتمان دومو خرید راضی نشد یک دنگ خونه به اسم من بشه. همه خانوادم از تعجب شاخ دراوردن. اونم گفت هرموقع ماشنو عوض کردیم میزنم ماشینو میزنم به اسم تو .بعد خرید آپارتمان دوم کلی زیر بار فشار اقساط بودیم و کل حقوق من صرف شد . الان همسرم ماشینو هم عوض کرد و با به اسم من نکرد. حالا بعد 4 سال کار و زحمت من چیزی که نصیب منه ضمانت و یا برداشتن 35 میلیون وام+ 300 هزار کسر حقوق از فیشم به خاطر اقساط وام هاست. نمیدونم با همسرم چجوری رفتار کنم. اون فکر میکنه من یه دختر غریبه هستم که اومدم ازش سوءاستفاده کنم. اصلا احساس نمیکنه ما زندگی مشترک داریم.اون روز که مریض شدم و مجبور شدم شبانه برم بیمارستان (7 ماهه باردار بودم.) وسط نگرانی و ترسی که من داشتم فقط به من میگفت کارتتو بردار.نه دلداری نه کمکی برا آماده شدنم. فقط مدام میگفت کارتتو بردار. نمیدونم چی کار کنم تا بفهمه من اومدم باهاش زندگی کنم نه اینکه ازش سوء استفاده کنم. ضمنا مادوتامون هم کارمند هستیم.منی که همون اول ازدواج کل طلاها و کادوهای ازدواجو دادم فروخت . براش وام برداشتم ضامنش شدم.آخه اینا نشانه سوء استفادس؟

2. 3 کاربران زیر از نغمه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سیاست همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط نغمه نمایش پست ها
    با سلام. من و همسرم 4 ساله ازدواج کردیم. من در طول 4 سال کل حقوقمو خرج خونه و اقساط وامها کردم حتی طلاهامو هم همون اول ازدواج دادم همسرم فروخت و به اسم خودش یه آپارتمان پیش فروش خرید. بعد از 4 سال همسرم آپارتمان دوم خرید. تمام وام هارو یا به اسم من برداشتیم یا من و برادرم ضامنش شدیم. خلاصه کلی با همسرم همکاری کردم . اما وقتی آپارتمان دومو خرید راضی نشد یک دنگ خونه به اسم من بشه. همه خانوادم از تعجب شاخ دراوردن. اونم گفت هرموقع ماشنو عوض کردیم میزنم ماشینو میزنم به اسم تو .بعد خرید آپارتمان دوم کلی زیر بار فشار اقساط بودیم و کل حقوق من صرف شد . الان همسرم ماشینو هم عوض کرد و با به اسم من نکرد. حالا بعد 4 سال کار و زحمت من چیزی که نصیب منه ضمانت و یا برداشتن 35 میلیون وام+ 300 هزار کسر حقوق از فیشم به خاطر اقساط وام هاست. نمیدونم با همسرم چجوری رفتار کنم. اون فکر میکنه من یه دختر غریبه هستم که اومدم ازش سوءاستفاده کنم. اصلا احساس نمیکنه ما زندگی مشترک داریم.اون روز که مریض شدم و مجبور شدم شبانه برم بیمارستان (7 ماهه باردار بودم.) وسط نگرانی و ترسی که من داشتم فقط به من میگفت کارتتو بردار.نه دلداری نه کمکی برا آماده شدنم. فقط مدام میگفت کارتتو بردار. نمیدونم چی کار کنم تا بفهمه من اومدم باهاش زندگی کنم نه اینکه ازش سوء استفاده کنم. ضمنا مادوتامون هم کارمند هستیم.منی که همون اول ازدواج کل طلاها و کادوهای ازدواجو دادم فروخت . براش وام برداشتم ضامنش شدم.آخه اینا نشانه سوء استفادس؟
    باسلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتون رو خوندم. با توجه به صحبتهاتون متوجه شدیم که شما براساس حسن نیت و در جهت اثبات علاقه و وفاداری به همسرتون از ابتدای زندگی سهم بزرگی رو در مدیریت اقتصادی زندگیتون برعهده گرفتید
    درحالیکه در زندگی مشترک زوجین یکسری حقوق متقابلی نسبت به یکدیگر داشته و همچنین در جهت اداره هرچه بهتر زندگی می بایست تقسیم مسئولیتها بصورت منطقی و عادلانه صورت گیرد
    چیزی که اکنون برای ما مهمه و در تغییر این وضعیت مؤثر خواهد بود اینه که کیفیت رابطه عاطفی تون از ابتدا چگونه بوده و در حال حاضر چگونه است؟ بعنوان مثال میزان علاقه و احترامشون نسبت به خودتون رو چقدر ارزیابی می کنید؟
    همچنین شما و همسرتون چقدر از زمانتون رو در روز یا هفته به گفتگوی بین خودتون اختصاص میدید؟ ساده تر بپرسم آیا با هم دیگه صحبت می کنید؟ و این صحبت کردن چگونه است؟ (منظورم اینه که صحبتهاتون جدل گونه است یا نه )
    ما برای ارائه ی مناسبترین راهکارها در جهت بهبود وضعیت فعلی نیاز به اطلاع از موارد بالا و نیز سن و شغل شما و همسرتون داریم ...

4. 2 کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)