نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: چگونه همسریابی

791
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23293
    تشکـر
    9
    تشکر شده 17 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

چگونه همسریابی

به نام حضرت حق
    با سلام
    به خصوص خدمت همه دوستایی که حال دارن کامل بخونن و نظر بدن
    اینجانت پسری هستم 30 ساله . از زمانی که تصمصیم جدی به ازدواج گرفتم حدود یک سالی کم و بیش میگذره .الان که به کمک خدا اوضاع مالیم و رشد روحی روانیم به حدی رسیده که آمادگی ازدواج را دارم . به افراد مطمئنی هم که سراغ داشتم سپردم. انگشت شماری هم خواستگاری رفتم روی حساب معرفی اطرافیان اما بهرحال قسمت نبوده.اما الان برای ازدواج کردن دیگه از چه راهی باید طرفمو پیدا کنم؟؟؟ تو فامیل هم که کسی نمونده به در و همسایه هم که خانواده سپردن ثمربخش نبوده به دوستام سپردن که اگه خانماشون دوست خوب و واجد شرایطی سراغ داره معرفی کنن که تو این یک ساله خبری از هیچ کدومشون نشده. به نظر شما چه کار کنم که راه تازه ای به ذهنم برسه.؟؟؟ آیا به عنوان مثال سایت همسریابی راه خوبی هست؟؟ یا باید راه بهتری پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید.باتشکر از همه شما خوبان.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13603
    تشکـر
    1
    تشکر شده 31 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : چگونه همسریابی

من اعتقادی به این سایت های همسر یابی ندارم به نظرم راه درستی نیس.
    توکل کن بر الله دوست عزیز

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

آره اصلا سراغ سایتای همسریابی نرو چون همشون الکینو برای دوستی میخوان مگر تک و توک .

همین موردایی که سپردی خوبه فقط باید صبر کنی تا موردی معرفی بشه و به دلت بشینه ، یا میتونی خودت هم حواست به دوروورت باشه اگه کیسی به دلت نشست برای آشنایی وارد رابطه بشی.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    تشکر شده 78 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

این تجربه منه حالا می خواید قبول کنید یا نکنید اون دیگه دست خودتونه
    بیشتر افراد حسودن بخصوص اطرافیان از جنس زنها ( البته بغیر از خواهر و مادر ) البته این نسبی هست و حداقل برای من صدق می کرد و کسی که این آدم ها اطرافش کاری باسش نمی کنن
    دوم دروغه بگید کسی از فامیل یا همسایه یا آشناها یا محله نیست این حرف محاله ، مگه اینکه شما شرایط سختی گذاشته باشی که هیچ کدوم شامل حال این شرایط نباشن و اگه این حرف من درست باشه شما در جای دیگه هم نمی تونی اون مورددتو پیدا کنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد