نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: راهنمایی فوری

985
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24625
    تشکـر
    128
    تشکر شده 28 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

راهنمایی فوری

سلام

من 20 سالمه با یک شخصی که 30 ساله اش قصد ازدواج دارم (البته فعلا باهم صحبتش کردیم که بعد صفر میخواد بیاد جلو رسمی به خانواده ام بگه )
    . ایشون شغلشون رسمی وخوبه. تقر یبا از کوچیکترین مریضی هام بهش گفتم اونم گفته وهمه قبول داریم

من بهشون گفتم حساسم زود رنجم. بهشون گفتم وقتی میگم کجایی باید بگی. گفتم کاری نکن حساس بشم بهت اما چند روزی خوب بود
    اما حدود چند روزی بهم میگه دوست ندارم بهم وابسته بشی برای خودت میگم نمیخوام اذیت بشی که اگر یک مدت گوشی پیشم نبود بهم بریزی منظورش نفهمیدم که چرا؟؟ بهشم گفتم اما خب بازم حرف خودش میزنه

میدونید حقیقتا من خیلی بهم می ریزم بعدش با دوستامم مشورت میکنم اونام بدترم میکنن ومیگن اگر این اقا تورو برای ازدواج بخواد نباید بگه وابسته ام نشو بلکه باید بیشتر بخواد وابسته اش بشی.. منم سر همین حرفا دعوا کردم باهاش

اما اون حتی منتم نمیکشه.. بهش گفتم من حساسی هستم. اما اون اصلا براش مهم نیست قهر میکنیم اصلا منتم نمیکشه من باید برم جلو و واقعا خسته شدم از این رفتار...

بعدم که عوض شده بود دیشب گفتم کجایی گفت داداشم زیر سرم بیمارستان. منم گفتم باور نمیکنم. باید از داداشت عکس بگیری اونم گفت شلوغ وزشته ونمیشه و... نگرفت .ولی گفت میتونم از درب بیمارستان عکس بگیرم. که من گفتم نمیخوام ممکنه تو شهر باشی الکی بگیری. و...

خلاصه بازم دعوامون شد.. اخرش بهم میگه تو خیلی گیر میدی. سخت میگیری

بخدا منم روز اول گفتم من ایینه توم . اگر بد بشی بد شدم. گفتم کاری نکن حساس بشم یا شک کنم. چون منم عوض میشم. اما گوش نداد

الان موندم چیکار کنم؟ امروز صبح بعد کلی زنگ زدن وجوابم نداد بهش گفتم همه چیز تموم شد بینمون. دیگه تحمل این رفتار ندارم که بعد چند

دقیقه پیام داد که شهر داری بودم وکار و.. داشتم.

واقعا موندم چیکار کنم؟؟

شغلش خوبه. خانواده ای خوبی هم هستن. ما حتی حرف مهریه وعقد ومراسم و.. با هم زدیم. فقط مونده مادرش بعد صفر بفرسته

اما واقعا همین مسله باعث دعوامون شده. موندم چیکار کنم؟

توروخدا راهنمایی کنید؟؟

حق با کیه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : راهنمایی فوری

ناراحت نشو گلم ولی حق با اونه
    نباید بهش الکی گیر بدی؟ اون مرده و غرور داره اصلا نباید سین جین کنی.اختلاف سنی شما هم یکم زیاده شما اوج جوونی و بچه گی و اون تقریبا پخته و با تجربه باید این موضوع رو درک کنی. بعدشم اگه دوستش داری چرا بهش اعتماد نداری؟ وقتی بیرون از خونه س و میگه سرکاره دیگه چرا هی باید زنگ بزنی و بگی الان کجایی؟الان داری چکار میکنی؟ و .... خودتو یکم جای اون بزار دوست داری یکی بهت گیربده و چپ و راستت کنه؟
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

3. 3 کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24625
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    ناراحت نشو گلم ولی حق با اونه
    نباید بهش الکی گیر بدی؟ اون مرده و غرور داره اصلا نباید سین جین کنی.اختلاف سنی شما هم یکم زیاده شما اوج جوونی و بچه گی و اون تقریبا پخته و با تجربه باید این موضوع رو درک کنی. بعدشم اگه دوستش داری چرا بهش اعتماد نداری؟ وقتی بیرون از خونه س و میگه سرکاره دیگه چرا هی باید زنگ بزنی و بگی الان کجایی؟الان داری چکار میکنی؟ و .... خودتو یکم جای اون بزار دوست داری یکی بهت گیربده و چپ و راستت کنه؟
    سلام دوستم.

من راستش دوستام هی بهم میگن این کار کن. میگن اگر دوست داشته باشه برات عکس میفرسته.
    خیلی بهم میگن که ملکه ذهنم شده. بخدا خیلی وقتا بوده شب تا صبح فقط وفقط با من حرف زده. هیچ جایی نداره شک کنم. اما ناراحت شدم از روی ناراحتی این حرفا زدم.

پشیمونم. دوستش دارم. اما میترسم. اون بهم خیانت کنه . با وجود اینکه هزاران بار قسم خورده فقط من میخواد.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم دوستات هم همن شما هستن . شما اگر قراره متاهل بشی باکسی صحبت کن که حداقل تجربه چندسال زندگی زناشویی موفق(تاکید میکنم موفق) داشته باشه. بعدشم حرف خیلی خیلی خنده داری که میگی برات عکس بفرسته مگه بیکاره؟؟وقتی سرگرم کاریه چه جوری برات عکس بفرسته؟؟؟والا من وقتی سرگرم کاری باشم جواب تلفن هم نمیدم چه برسه بخوام دم دقیقه سلفی بگیرم و بفرستم
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

6. 2 کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24625
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    عزیزم دوستات هم همن شما هستن . شما اگر قراره متاهل بشی باکسی صحبت کن که حداقل تجربه چندسال زندگی زناشویی موفق(تاکید میکنم موفق) داشته باشه. بعدشم حرف خیلی خیلی خنده داری که میگی برات عکس بفرسته مگه بیکاره؟؟وقتی سرگرم کاریه چه جوری برات عکس بفرسته؟؟؟والا من وقتی سرگرم کاری باشم جواب تلفن هم نمیدم چه برسه بخوام دم دقیقه سلفی بگیرم و بفرستم

دوستم اون اقا فقط 2 روز سرکار و4 روز خونه...

وقتی 4 روز بیکار قراره کنار من بشینه خب عکس براش کاری نداره. بعدم من که نگفتم سلفی بگیره. گفتم ثابت کن اون موقع شب بیمارستان بودی.

فک نکنم برای کسی که واقعا میخوای باهاش ازدواج کنی ودوستش داشته باشی توقع زیادی باشه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24625
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    0

دوستان راهنمایی کنید من

یک دختر جوانم واقعا این مرد خوبیه.

موندم چیکار کنم...

به نظرتون اگر بهش بگم تا بعد صفر که رسما نیامدی خواستگاری باهم حرفی نزن خوبه؟؟

یا بیشتر سعی کنم باهاش حرف بزنم ودیدار داشته باشم؟

کمکم کنیددددددددددددددددد

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط memar216 نمایش پست ها
    سلاممن 20 سالمه با یک شخصی که 30 ساله اش قصد ازدواج دارم (البته فعلا باهم صحبتش کردیم که بعد صفر میخواد بیاد جلو رسمی به خانواده ام بگه ). ایشون شغلشون رسمی وخوبه. تقر یبا از کوچیکترین مریضی هام بهش گفتم اونم گفته وهمه قبول داریممن بهشون گفتم حساسم زود رنجم. بهشون گفتم وقتی میگم کجایی باید بگی. گفتم کاری نکن حساس بشم بهت اما چند روزی خوب بود اما حدود چند روزی بهم میگه دوست ندارم بهم وابسته بشی برای خودت میگم نمیخوام اذیت بشی که اگر یک مدت گوشی پیشم نبود بهم بریزی منظورش نفهمیدم که چرا؟؟ بهشم گفتم اما خب بازم حرف خودش میزنهمیدونید حقیقتا من خیلی بهم می ریزم بعدش با دوستامم مشورت میکنم اونام بدترم میکنن ومیگن اگر این اقا تورو برای ازدواج بخواد نباید بگه وابسته ام نشو بلکه باید بیشتر بخواد وابسته اش بشی.. منم سر همین حرفا دعوا کردم باهاشاما اون حتی منتم نمیکشه.. بهش گفتم من حساسی هستم. اما اون اصلا براش مهم نیست قهر میکنیم اصلا منتم نمیکشه من باید برم جلو و واقعا خسته شدم از این رفتار...بعدم که عوض شده بود دیشب گفتم کجایی گفت داداشم زیر سرم بیمارستان. منم گفتم باور نمیکنم. باید از داداشت عکس بگیری اونم گفت شلوغ وزشته ونمیشه و... نگرفت .ولی گفت میتونم از درب بیمارستان عکس بگیرم. که من گفتم نمیخوام ممکنه تو شهر باشی الکی بگیری. و...خلاصه بازم دعوامون شد.. اخرش بهم میگه تو خیلی گیر میدی. سخت میگیریبخدا منم روز اول گفتم من ایینه توم . اگر بد بشی بد شدم. گفتم کاری نکن حساس بشم یا شک کنم. چون منم عوض میشم. اما گوش ندادالان موندم چیکار کنم؟ امروز صبح بعد کلی زنگ زدن وجوابم نداد بهش گفتم همه چیز تموم شد بینمون. دیگه تحمل این رفتار ندارم که بعد چند دقیقه پیام داد که شهر داری بودم وکار و.. داشتم. واقعا موندم چیکار کنم؟؟ شغلش خوبه. خانواده ای خوبی هم هستن. ما حتی حرف مهریه وعقد ومراسم و.. با هم زدیم. فقط مونده مادرش بعد صفر بفرستهاما واقعا همین مسله باعث دعوامون شده. موندم چیکار کنم؟توروخدا راهنمایی کنید؟؟حق با کیه؟
    دوست گلم ناراحت نشی رک حرف میزنم ها ولی وااااااقعا زندگی کردن با تو خیییییلی سخته ..خدا به همسر آیندت صبر عظیم حوصله بی نهایت و یه گوش در و یه گوش دروازه عطا کنه ..آمییین ؛ )
    ویرایش توسط ghazal1 : 11-29-2015 در ساعت 03:05 PM

10. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)