صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 56

موضوع: هیچی رو احساس نمیکنم

6796
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

هیچی رو احساس نمیکنم

سلام

من یک مشکلی دارم که راستش از نظر خودم مشکل نیست از نظر دیگران بله ولی دوست دارم نظر دیگران یا کسایی که مثل خودم هستن رو بشنوم

من هیچی رو حس نمیکنم

به طور مثال من با ۲۶ سال سن فقط ۲ بار به ۲ تا دختر پول دادم و س ک س داشتم و به جز این ۲ بار تا الان یک بار هم تو عمرم با هیچ دختری حتی حرف نزدم
    حتی یک بار هم پیش نیومده که مثلا یک دختری رو ببینم خوشم بیاد یا اصلا بخام باش آشنا بشم
    حتی کلی با خودم فکر کردم شاید گیم ولی نه نیستم

من با هیچ کس هیچ ارتباطی ندارم یعنی هیچ کدوم از فامیل و آشنا هامون رو از ۱۸ سالگی به الان ندیدم
    من دقیقا بعد دانشگاه یک خونه مجردی گرفتم و از اون موقع به الان که حدود ۴ سال شده هیچ بار نرفتم به خانوادم سر بزنم و هیچ وقت هم حتی تلفنی باشون حرف نزدم اگر فردا بگن مردن هیچ حسی از اینکه مادر یا پدرم بمیرن بم دست نمیده به احتمال زیاد حتی تو ختمشون هم شرکت نمیکنم
    دوستای دانشگاهم رو بعد دانشگاه حتی یک بار باشون ارتباط بر قرار نکردم و حتی بدتر از اون اسمشون رو هم به خاطر نمیارم

من اصلا درک نمیکنم چطور ملت میشینن فوتبال می بینن یا ذوق دارن واسه مسابقات ورزش های مختلف من اصلا هیچ احساسی بشون ندارم اصلا واسه هیچی هیچ ذوقی ندارم

برای من لامبورگینی با پژو ۲۰۶ هیچ فرقی نداره یعنی واسه داشتن هیچ کدومشون هیچ ذوقی ندارم

الان حدود ۲ سال شده که من از اتاقم تو خونه مجردی که دارم بیرون نرفتم اگر هم رفته باشم فقط واسه خرید خوراکی از سوپر مارکت سر کوچه بوده

اکثر قاتل های اجاره ای یک قانونی دارن که بچه و زن رو نمیکشن ولی اگر من یک قاتل اجاره ای بودم هیچ تفاوتی بین کشتن یک بچه با یک آدم بزرگ قائل نمیشدم و از اون بدتر من اگر روزی کسی رو بکشم هیچ احساسی بم دست نمیده حتی بعضی وقتا هی یک حسی تو وجودم میگه که امتحان کن به طور مثال اگر الان بگن این دکمه یک بمب هسته ای اگر بزنیش میلیون ها نفر میمیرن من اگر بزنمش هیچ احساسی بم دست نمیده

من خیلی گشتم که خودم رو پیدا کنم چیزی که پیدا کردم کمی ناجوره
    من دلم میخاد آدم های عوضی رو با لگد بکشم نه با چاقو یا تفنگ با لگد حتما حتی همش تو طول روز در حالت بیداری خوابش رو میبینم که مثلا فلان شخص رو که ازش خوشم نمیاد دارم میزنم تا بمیره و بعدش تو وجودم یک حس قشنگ رو احساس میکنم حس آزاد بودن
    مثلا قاتل کارگر رستوران که بعد قتل فرار کرده بود بعد که برگشته بود تازه شاکی هم بود که چرا زندگیش به خاطر یک کارگر به هم ریخته تمام روز توی فکره من بود اگر راهی بود گیرش میاوردم حتما با مشت و لگد میکشتمش نمیدونم انگار که این مثل غذا باشه واسم که بخرم سیر میشم آروم می گیرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : من هیچی رو احساس نمیکنم

میدونم که چیزایی که اینجا نوشتم شاید خیلی وحشتناک باشه واسه خیلی ها ولی این واقعا چیزی هست که هستم من اگر الان بم بگن تا ۱۰ دقیقه دیگه قرار بمیری هیچ حسی بم دست نمیده هی یک صدایی بم میگه مردن آخرش نیست پس لازم نیست نگران چیزی باشی
    البته بگم من اصلا آدم مذهبی ای نیستم با اینکه کل قران رو از حفظ بودم ولی اصلا اعتقادی به اسلام ندارم و هیچ دینی رو قبول ندارم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21342
    تشکـر
    57
    تشکر شده 58 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver_user نمایش پست ها
    میدونم که چیزایی که اینجا نوشتم شاید خیلی وحشتناک باشه واسه خیلی ها ولی این واقعا چیزی هست که هستم من اگر الان بم بگن تا ۱۰ دقیقه دیگه قرار بمیری هیچ حسی بم دست نمیده هی یک صدایی بم میگه مردن آخرش نیست پس لازم نیست نگران چیزی باشی
    البته بگم من اصلا آدم مذهبی ای نیستم با اینکه کل قران رو از حفظ بودم ولی اصلا اعتقادی به اسلام ندارم و هیچ دینی رو قبول ندارم
    سلام.مشکل شما چیزی نیس که با نطر دادن دوستان حل شه.این که اومدین تو این سایت و از مشکلتون گفتین یعنی براتون مهمه.بهتره برید پیش ی مشاور.امیدوارم همیشه موفق و سالم باشین

4. 2 کاربران زیر از fati76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fati76 نمایش پست ها
    سلام.مشکل شما چیزی نیس که با نطر دادن دوستان حل شه.این که اومدین تو این سایت و از مشکلتون گفتین یعنی براتون مهمه.بهتره برید پیش ی مشاور.امیدوارم همیشه موفق و سالم باشین
    من دنبال حلش نیستم من نگفتم مشکل دارم اگر یکم دقت بخرج میدادید تو خوندن میدید من گفتم من مشکلی با این قضیه ندارم و بیشتر دوست دارم نظر دیگران مخصوصا افرادی که احساسی شبیه خودم رو دارن بدونم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نمیدونم اینو بگم یا نه ، میترسم مثل دوست قبلی بزنیم ولی یواشکی میگم ، اگه باب میلت نبود نزنیا !! قول دادی

بعضی از کارایی که گفتی واسه بعضیا عادیه و طبیعیه ، مثلا اینکه میگی دوست ندارم با کسی در ارتباط باشمو چندین ساله کسیو ندیدمو نمیخوام ببینم !! خب بعضیا اینطورن ، بعضیا تنهاییه خودشونو بیشتر دوست دارن ، براشون مهم نیست با کسی باشن یا نباشن ، طبیعته آدما با هم فرق میکنه ، حالا شماهم خب دوست نداری با کسی زیاد رفتو آمد داشته باشی .

ولی اینکه میگی دوست دارم آدما رو بکشم اونم نه با چاقو یا تفنگ ، با لگد !!!!!!!! یا پدرو مادرم فوت کنن برام مهم نیست ، و افکار اینچنینی ، نه اینا طبیعی نیستو غیر عادیه ، میدونم باش مشکلی نداری ولی

تو هرطور دوست داری زندگی کن ، هرطوری که راحتی باش ، میگی اینا واسه من مشکل نیست !!! باشه واسه تو مشکل نیست همینجوری ادامه بده زندگیتو ولی تا جایی که به کسی صدمه نزنی !!

مثلا میگی ماشین واسم فرق نداره چی باشه ، یا کسیو نبینم اینا به کسی صدمه نمیزنه ولی حواست باشه کاری نکنی که واسه کسی مشکلی پیش بیاد ، مثلا مثلا مثلا میگی اگه بگن این دکمه رو بزنی بمبه همه رو میکشه !! قرار نیست چونکه کشته شدنو مردن آدما تو احساساتت خللی ایجاد نمیکنه مردم جونشونو از دست بدن ، یا یکی دیگه داغدار بشه . طوری زندگی کن که به کسی صدمه نزنی . ( نمیدونم گرفتی منظورمو یا نه )

البته اینکه میگی 26 سالته دوتا س ک س داشتی فکر میکنم خوش خوراکیه نه بی احساس بودن .

قول دادی نزنیا
    ویرایش توسط love : 12-01-2015 در ساعت 01:08 PM

7. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24611
    تشکـر
    727
    تشکر شده 634 بار در 364 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز

یه سوال از شما دارم، شما احیانا اعتیاد ندارین؟؟؟؟

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24659
    تشکـر
    69
    تشکر شده 77 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    9

اینجورم نیست که چیزی احساس نکنی....چون خودت میگی ازبعضی آدما خوشت نمیاد یا نسبت به بی انصافی اون قاتل واکنش نشون دادی حس نفرت بهتر از بی تفاوت بودنه حداقل نشون میده که بعنوان یک انسان از بی عدالتی خوشت نمیاد.....میگی باکسی نبودی به خانوادت سر نمیزنی امتحان کن به قطع بعداز معاشرت و ارتباط چیزی احساس خواهی کرد چه نفرت چه عشق مث یه پرنده میمونی که نه زندونی هستی نه لذت پروازو تجربه کردی از خونه بزن بیرون ........

10. کاربران زیر از mahsan91 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    نمیدونم اینو بگم یا نه ، میترسم مثل دوست قبلی بزنیم ولی یواشکی میگم ، اگه باب میلت نبود نزنیا !! قول دادی

بعضی از کارایی که گفتی واسه بعضیا عادیه و طبیعیه ، مثلا اینکه میگی دوست ندارم با کسی در ارتباط باشمو چندین ساله کسیو ندیدمو نمیخوام ببینم !! خب بعضیا اینطورن ، بعضیا تنهاییه خودشونو بیشتر دوست دارن ، براشون مهم نیست با کسی باشن یا نباشن ، طبیعته آدما با هم فرق میکنه ، حالا شماهم خب دوست نداری با کسی زیاد رفتو آمد داشته باشی .

ولی اینکه میگی دوست دارم آدما رو بکشم اونم نه با چاقو یا تفنگ ، با لگد !!!!!!!! یا پدرو مادرم فوت کنن برام مهم نیست ، و افکار اینچنینی ، نه اینا طبیعی نیستو غیر عادیه ، میدونم باش مشکلی نداری ولی

تو هرطور دوست داری زندگی کن ، هرطوری که راحتی باش ، میگی اینا واسه من مشکل نیست !!! باشه واسه تو مشکل نیست همینجوری ادامه بده زندگیتو ولی تا جایی که به کسی صدمه نزنی !!

مثلا میگی ماشین واسم فرق نداره چی باشه ، یا کسیو نبینم اینا به کسی صدمه نمیزنه ولی حواست باشه کاری نکنی که واسه کسی مشکلی پیش بیاد ، مثلا مثلا مثلا میگی اگه بگن این دکمه رو بزنی بمبه همه رو میکشه !! قرار نیست چونکه کشته شدنو مردن آدما تو احساساتت خللی ایجاد نمیکنه مردم جونشونو از دست بدن ، یا یکی دیگه داغدار بشه . طوری زندگی کن که به کسی صدمه نزنی . ( نمیدونم گرفتی منظورمو یا نه )

البته اینکه میگی 26 سالته دوتا س ک س داشتی فکر میکنم خوش خوراکیه نه بی احساس بودن .

قول دادی نزنیا
    مسله اینجاست که واسه من مهم نیست دیگران داغدار میشن و اهمیتی واسم نداره واسشون مشکل پیش بیاد
    اینکه میگید خوش خوراکیه من تا الان شاید بالای ۲۰-۳۰ بار موقعیت س ک س داشتم با افراد مختلف زمانی که دانشجو بودم ولی به خاطر اینکه واسم مهم نبوده بی خیالش شدم من حتی فیلم س ک سی روم تاثیر نمیزاره
    ویرایش توسط moshaver_user : 12-01-2015 در ساعت 02:25 PM

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nepo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

یه سوال از شما دارم، شما احیانا اعتیاد ندارین؟؟؟؟
    خیر من حتی سیگار هم نمیکشم و کلا خیلی از دوستام رو به خاطر اینکه سیگار میکشیدن گذاشتم کنار

13. کاربران زیر از moshaver_user بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

مسله اینجاست که واسه من مهم نیست دیگران داغدار میشن و اهمیتی واسم نداره واسشون مشکل پیش بیاد
    اینکه میگید خوش خوراکیه من تا الان شاید بالای ۲۰-۳۰ بار موقعیت س ک س داشتم با افراد مختلف زمانی که دانشجو بودم ولی به خاطر اینکه واسم مهم نبوده بی خیالش شدم من حتی فیلم س ک سی روم تاثیر نمیزاره

نمیدونم چی بگم .( البته چون میگی نیومدی که مشکلت حل بشه چون تو باشون مشکل نداری ، ولی قطعا اینا که گفتی مشکله و بعضیاشون غیر طبیعیه ، و باید درمان بشی)

بازم میگم طوری زندگی کن که حداقل به کسی آسیب نزنی .

میگی داغ دیدنه دیگران واست مهم نیست ، حداقل میتونی فکر کنی که داغه دیگران واسم مهم نیست ولی واسه دیگری سخته که عزیزشو از دست بده .

نمیدونم شایدم باز بگی واسم مهم نیست.

15. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چی بگم .( البته چون میگی نیومدی که مشکلت حل بشه چون تو باشون مشکل نداری ، ولی قطعا اینا که گفتی مشکله و بعضیاشون غیر طبیعیه ، و باید درمان بشی)

بازم میگم طوری زندگی کن که حداقل به کسی آسیب نزنی .

میگی داغ دیدنه دیگران واست مهم نیست ، حداقل میتونی فکر کنی که داغه دیگران واسم مهم نیست ولی واسه دیگری سخته که عزیزشو از دست بده .

نمیدونم شایدم باز بگی واسم مهم نیست.
    آخه خیلی از آدم ها اشغالن ارزش حتی نفس کشیدن هم ندارن اون کس که داغ دار ایناست رو هم من دلم میخاد بکشم کسی که داغ دار یک اشغال با اون فرقی نداره

17. کاربران زیر از moshaver_user بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

من یک مشکلی دارم که راستش از نظر خودم مشکل نیست از نظر دیگران بله ولی دوست دارم نظر دیگران یا کسایی که مثل خودم هستن رو بشنوم

من هیچی رو حس نمیکنم

به طور مثال من با ۲۶ سال سن فقط ۲ بار به ۲ تا دختر پول دادم و س ک س داشتم و به جز این ۲ بار تا الان یک بار هم تو عمرم با هیچ دختری حتی حرف نزدم
    حتی یک بار هم پیش نیومده که مثلا یک دختری رو ببینم خوشم بیاد یا اصلا بخام باش آشنا بشم

من با هیچ کس هیچ ارتباطی ندارم یعنی هیچ کدوم از فامیل و آشنا هامون رو از ۱۸ سالگی به الان ندیدم
    من دقیقا بعد دانشگاه یک خونه مجردی گرفتم و از اون موقع به الان که حدود ۴ سال شده هیچ بار نرفتم به خانوادم سر بزنم و هیچ وقت هم حتی تلفنی باشون حرف نزدم اگر فردا بگن مردن هیچ حسی از اینکه مادر یا پدرم بمیرن بم دست نمیده به احتمال زیاد حتی تو ختمشون هم شرکت نمیکنم
    دوستای دانشگاهم رو بعد دانشگاه حتی یک بار باشون ارتباط بر قرار نکردم و حتی بدتر از اون اسمشون رو هم به خاطر نمیارم

من اصلا درک نمیکنم چطور ملت میشینن فوتبال می بینن یا ذوق دارن واسه مسابقات ورزش های مختلف من اصلا هیچ احساسی بشون ندارم اصلا واسه هیچی هیچ ذوقی ندارم

برای من لامبورگینی با پژو ۲۰۶ هیچ فرقی نداره یعنی واسه داشتن هیچ کدومشون هیچ ذوقی ندارم

الان حدود ۲ سال شده که من از اتاقم تو خونه مجردی که دارم بیرون نرفتم اگر هم رفته باشم فقط واسه خرید خوراکی از سوپر مارکت سر کوچه بوده

اکثر قاتل های اجاره ای یک قانونی دارن که بچه و زن رو نمیکشن ولی اگر من یک قاتل اجاره ای بودم هیچ تفاوتی بین کشتن یک بچه با یک آدم بزرگ قائل نمیشدم و از اون بدتر من اگر روزی کسی رو بکشم هیچ احساسی بم دست نمیده حتی بعضی وقتا هی یک حسی تو وجودم میگه که امتحان کن به طور مثال اگر الان بگن این دکمه یک بمب هسته ای اگر بزنیش میلیون ها نفر میمیرن من اگر بزنمش هیچ احساسی بم دست نمیده

من دلم میخاد آدم های عوضی رو با لگد بکشم نه با چاقو یا تفنگ با لگد حتما حتی همش تو طول روز در حالت بیداری خوابش رو میبینم که مثلا فلان شخص رو که ازش خوشم نمیاد دارم میزنم تا بمیره و بعدش تو وجودم یک حس قشنگ رو احساس میکنم حس آزاد بودن
    مثلا قاتل کارگر رستوران که بعد قتل فرار کرده بود بعد که برگشته بود تازه شاکی هم بود که چرا زندگیش به خاطر یک کارگر به هم ریخته تمام روز توی فکره من بود اگر راهی بود گیرش میاوردم حتما با مشت و لگد میکشتمش نمیدونم انگار که این مثل غذا باشه واسم که بخرم سیر میشم آروم می گیرم
    سلام
    با توجه به صحبت هایی که کردین باید بگم که شما اعتماد به نفستون رو سعی کنین تقویت کنین شما نشونه های اافسردگی رو دارین و همچنین اختلال شخصیت ضداجتماعی رو.وقتی دیدین میتونین به خودتون اعتماد کنین پس یعنی میتونین به خانواده تون یا افراد قابل اطمینان اعتماد کنین و آخر اینکه واسه تقویت اعتمادبه خودتون و نفستون تلاش به خرج بدین در ضمن من فکر کنم شما از مسیله ناراحت هستین و هنوز به خاطر آن مسیله ای درونی تون ناراحتیتون یا خشم تونو تخلیه نکردین اگه سختتونه بیرونش بریزین تو یه برگه کاغذ تموم حرفای دلتونو بنویسین و کاغذ رو آخر کار پاره کنین و دور بندازینش

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadi.hedayat نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به صحبت هایی که کردین باید بگم که شما اعتماد به نفستون رو سعی کنین تقویت کنین شما نشونه های اافسردگی رو دارین و همچنین اختلال شخصیت ضداجتماعی رو.وقتی دیدین میتونین به خودتون اعتماد کنین پس یعنی میتونین به خانواده تون یا افراد قابل اطمینان اعتماد کنین و آخر اینکه واسه تقویت اعتمادبه خودتون و نفستون تلاش به خرج بدین در ضمن من فکر کنم شما از مسیله ناراحت هستین و هنوز به خاطر آن مسیله ای درونی تون ناراحتیتون یا خشم تونو تخلیه نکردین اگه سختتونه بیرونش بریزین تو یه برگه کاغذ تموم حرفای دلتونو بنویسین و کاغذ رو آخر کار پاره کنین و دور بندازینش
    اتفاقا بر عکس من اعتماد به نفس بالایی دارم و همیشه به دیگران به چشم موجودات پوچ نگاه میکنم من توی کارم توی خیلی از زمینه های خاصش جز ۱۰ نفر برتر دنیا بودم همیشه وارد هر کاری که شدم به بهترین شکل و موفقیت آمیز انجامش دادم و همیشه دیگران کف کردن از کارایی که کردم
    اینکه میگید خشم دارید بله دارم به نظر من حداقل۵۰ درصد مردم روی زمین اضافین و من واسه تک تکشون دلیل دارم که عین سگ بزنم و بکشمشون

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

سلام

من هیچی رو حس نمیکنم

با اون روش خشم خودتون تخلیه میشه در ضمن من فکر میکنم کلا آدم بی احساسی نیستین مسیله اینه که خشمتون تلمبار شده و ناراحتی از مسیله ای تو دلتون مونده فقط همین که اصلاحش به اراده شما بر میگرده

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

با اون روش خشم خودتون تخلیه میشه در ضمن من فکر میکنم کلا آدم بی احساسی نیستین مسیله اینه که خشمتون تلمبار شده و ناراحتی از مسیله ای تو دلتون مونده فقط همین که اصلاحش به اراده شما بر میگرده
    خوب من هرچی فکر کردم خشم تو وجودم وقتی آروم میشه که یک آدم عوضی رو گیر میارم و انقدر بزنمش تا جون بده من هیچ راهه دیگه ای پیدا نکردم

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

اتفاقا بر عکس من اعتماد به نفس بالایی دارم و همیشه به دیگران به چشم موجودات پوچ نگاه میکنم من توی کارم توی خیلی از زمینه های خاصش جز ۱۰ نفر برتر دنیا بودم همیشه وارد هر کاری که شدم به بهترین شکل و موفقیت آمیز انجامش دادم و همیشه دیگران کف کردن از کارایی که کردم
    اینکه میگید خشم دارید بله دارم به نظر من حداقل۵۰ درصد مردم روی زمین اضافین و من واسه تک تکشون دلیل دارم که عین سگ بزنم و بکشمشون
    پس باریکلا به اعتماد به نفستون و میمونه تخلیه خشم تون که خیلی ها راه تخلیه شو یا نمیدونن یا نمیخوان تخلیه شن

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

خوب من هرچی فکر کردم خشم تو وجودم وقتی آروم میشه که یک آدم عوضی رو گیر میارم و انقدر بزنمش تا جون بده من هیچ راهه دیگه ای پیدا نکردم
    هیچ میدونین با زد وخورد اوضاع بهتر نمیشه و این واقعا حقیقت محضه و ارزش شما رو میبره پایین لطفا عاقلانه تصمیم بگیرید و هرگز از روی خشم تصمیم نگیرید.در اون مورد هم خب بله دخترا ساده ان زود گول میخورن و در این باره مقصر اصلی آقایونن

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

پس باریکلا به اعتماد به نفستون و میمونه تخلیه خشم تون که خیلی ها راه تخلیه شو یا نمیدونن یا نمیخوان تخلیه شن
    میتونم بپرسم شغلتون چیه مگه؟البته اگه دوست داشتین میتونین جواب بدین

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

میتونم بپرسم شغلتون چیه مگه؟البته اگه دوست داشتین میتونین جواب بدین
    به طور کلی برنامه نویسی کامپیوتر انجام میدم

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

شما زیادی مغرور و خودخواهین ولی حقیقت همونه که گفتم اونم مربوط به خشمتونه و دل پر از سنگتون مثه بقیه مردای گرگ نمای جامعه مون شما که مردم رو آدم حساب نکنین یعنی خودتونم آدم حساب نکردین و نمیکنین در واقع ببخشید بابت رک گفتن حرفم موفق باشید

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

شما زیادی مغرور و خودخواهین ولی حقیقت همونه که گفتم اونم مربوط به خشمتونه و دل پر از سنگتون مثه بقیه مردای گرگ نمای جامعه مون شما که مردم رو آدم حساب نکنین یعنی خودتونم آدم حساب نکردین و نمیکنین در واقع ببخشید بابت رک گفتن حرفم موفق باشید

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

بله من خیلی مغرور و خودخواه هستم البته درک نمیکنم وقتی باقی آدم هارو آدم حساب نکنم چطور خودم رو آدم حساب نکردم ولی خوب اهمیتی نداره واسم اگه خودم رو هم آدم حساب نکنم

29. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo_110 نمایش پست ها
    شما چون برنامه نویس هستی عادت کردی به همه چیز و همه مسائل منطقی نگاه کنی.
    از اینکه افراد کارایی میکنن که بنظرتون میاد غیرمنطقیه، حرص میخورید.
    ممکنه اکثر مردم هم از کد نوشتن شما حرص بخورن چون نمیدونن این کارو دقیقا چطور انجام میدین.
    زندگی اغلب برنامه نویسا همینطوریه.
    بنظر من بهتر بیخیال مردم بشی و برا کاراشون خودتو اذیت نکنی.

اگه یه مدت باشگاه بری و ورزش رزمی کار کنی برات خوبه، برات ثابت میشه دست بالای دست زیاده چون توی باشگاه وقتی یکی بزنی دوتای دیگه میخوری( قبول نداری امتحان کن ).

در مورد ازدواج فکر کن.
    البته اگه خواستی ازدواج کنی، همیشه به یاد داشته باش دختر مردم کیسه بوکس شما نیست.

همونطور که افراد غیرمنطقی وجود دارن، افراد منطقی و خوش برخوردی هم وجود دارن که میبینی باعث خوشحالیت میشن و هرچی فکر میکنی در حقشون چه خوبی کردی که اینقد باهات خوب هستن، هیچچی یادت نمیاد.

اگه بتونی از یه زاویه بالا به این دنیا نگاه کنی خواهی دید همین قروقاطی بودنه که باعث زیبایی دنیا میشه و میفهمی اگه افراد غیرمنطقی نباشن هیچوقت ارزش افراد منطقی درک نمیشه.

مثه من که خوش برخوردم

30. کاربران زیر از Shadi.hedayat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

شما پول از کجا میارید؟ واسم سواله
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

32. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    فضولی نکنین

33. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    کار من با کامپیوتر هست نیاز ندارم از پشت کامپیوتر تک و ن بخورم واسه پول در آوردن
    راستش درآمد بالایی هم دارم در مقابل مدت زمانی که میزارم، تقریبا در طول روز هیچ کاری جز خبر خوندن ندارم و درآمدام همه passive هستش

34. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

passive که گفتی یعنی چه؟
    یعنی مثلا یک سایت راه انداختم که یک سرویسی رو میفروشم توش کاربر میاد میخره و تموم من این وسط فقط اون مدت اولیه که گذاشتم تا سایت رو راه بندازم این درآمد رو واسم داره میاره به اینجور درآمد میگن passive
    ولی مثلا یک دکتر باید بره بیمار و ویزیت کنه اگر این کار رو نکنه درآمدی در نمیاره پس این دکتر درآمدش active هست
    یک مغازه دار اگر نره دم در مغازه پولی در نمیاره ولی من شبا که تو خواب نازم مردم میرن تو سایتم و سرویسی که ارائه میدم رو خرید میکنن و استفاده میکنن
    من تقریبا همه درآمد هام پسیو هست چون علاقه ای ندارم کار کنم پول در بیارم دوست دارم پول خودش در بیاد

35. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19529
    تشکـر
    30
    تشکر شده 50 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    9

خیلی باحالیا
    ویرایش توسط زحل : 12-02-2015 در ساعت 11:48 AM

36. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

من هیچی رو حس نمیکنم

دوست عزیز شما مدت زیادی رو از اجتماع فاصله گرفتید به همین علت به تهش رسیدین. در حالیکه اگه بتونید با انسان های دیگه ارتباط سالم و موفق برقرار کنید و بتونید عشق انسانی رو تجربه کنید از زندگی خودتون هم لذت بیشتری خواهید برد چون لذتی که در فداکاری، محبت کردن و محبت دیدن، کسب مشترک موفقیت ها، شاد شدن از موفقیت کسی که بهش عشق می ورزیم و ... هست در هیچ غار تنهایی که شما خودتونو توش حبس کردین پیدا نمیشه.
    شما در غار تنهایی خودتون به تمام قله های موفقیتی که در اطرافتون مشاهده می کردین رسیدین و زندگی دیگه براتون چالشی نداره و کسل کننده شده در حالیکه اگه از غار تنهاییتون بیرون بیاید و درهای قلبتون رو باز کنید خواهید دید که زندگی خیلی زیباتر و شیرینتر و پرچالش تر از اونیه که تجربه کردید.
    امضای ایشان
    ... من ندیدم بیدی
    سایه اش را بفروشد به زمین
    رایگان می بخشد
    نارون، شاخه ی خود را به کلاغ ...

37. کاربران زیر از yalda_arezou بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

یه کامنت تایپ کردم فرستادم اما نمیدونم چرا نیومده
    امضای ایشان
    ... من ندیدم بیدی
    رایگان می بخشد

39. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda_arezou نمایش پست ها
    یه کامنت تایپ کردم فرستادم اما نمیدونم چرا نیومده
    بعد از تایپ کردن حتما روی دکمه ارسال هم کلیک کنید

40. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

بعد از تایپ کردن حتما روی دکمه ارسال هم کلیک کنید
    عجالتا اینجا اسم دکمه ش "ارسال پاسخ سریع" هستش
    امضای ایشان
    ... من ندیدم بیدی
    رایگان می بخشد

41. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خود مصداق بارز روانی که میگن شمایی دیگه
    باورم نمیشه آدم 2 سال تموووووووووم فقط از مواد موجود در سوپر مارکت تغذیه کرده باشه
    یعنی تو کل این دو سال هیچوفت دلت لبو بخواست؟
    هیچوقت دلت قرمه سبزی خونگی نخواست؟
    هیچوقت دلت بلال جیگر باقالی اصن دیزی نخواست؟
    هیچوقت دلت نخواست بری تو پیاده روی پاییزی زیر نم نم بارون ملایم قدم بزنی؟
    هیچوقت دلت نخواست یه صبح بهاری بری تو یه پارک قشنگ هوای تازه رو نفس بکشی؟
    هیچوقت دلت نخواست وقتی بیرون برف میاد بری برف بازی؟
    تو داری زندگی می کنی به نظر خودت؟
    میگی : من خیلی گشتم که خودم رو پیدا کنم چیزی که پیدا کردم کمی ناجوره.
    ببخشیدا به نظر من گشتنت به درد یکی از اقوامتون میخوره

42. کاربران زیر از siminsar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siminsar نمایش پست ها
    خود مصداق بارز روانی که میگن شمایی دیگه
    باورم نمیشه آدم 2 سال تموووووووووم فقط از مواد موجود در سوپر مارکت تغذیه کرده باشه
    یعنی تو کل این دو سال هیچوفت دلت لبو بخواست؟
    هیچوقت دلت قرمه سبزی خونگی نخواست؟
    هیچوقت دلت بلال جیگر باقالی اصن دیزی نخواست؟
    هیچوقت دلت نخواست بری تو پیاده روی پاییزی زیر نم نم بارون ملایم قدم بزنی؟
    هیچوقت دلت نخواست یه صبح بهاری بری تو یه پارک قشنگ هوای تازه رو نفس بکشی؟
    هیچوقت دلت نخواست وقتی بیرون برف میاد بری برف بازی؟
    تو داری زندگی می کنی به نظر خودت؟
    میگی : من خیلی گشتم که خودم رو پیدا کنم چیزی که پیدا کردم کمی ناجوره.
    ببخشیدا به نظر من گشتنت به درد یکی از اقوامتون میخوره
    من هر روز از بهترین رستوران های تهران غذا سفارش میدم و فاصله ام با بهترین لبو و قرمه سبزی و دیزی که تو تهران هست فقط یک تلفنه
    وقتی میگید دلت نخواست بری زیر نم نم بارون قدم بزنی یکم دچار حالت تهو میشم البته یکم بیشتر از یکم
    برم تو پارک بشینم هوای تازه استشمام کنم؟ اگه پارک اختصاصی خودم باشه چرا که نه ولی وقتی باقی مردم رو میبینم به شدت عصبی میشم

44. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

اگه پارک اختصاصی خودم باشه چرا که نه ولی وقتی باقی مردم رو میبینم به شدت عصبی میشم
    سبک زندگیت محترم ولی

واقعا واسم جای سواله که چرا انقدر بیزار از مردمی ?!?!?!

آخه چرا ?!?!?

تا این حد که میگی پارک اختصاصیه خودم بود میرفتم ولی وقتی مردم هستن عصبی میشم .

البته جواب نمیخوام چون فرمتت همینه ولی واسم جای تعجب داره .

یا اینکه میگی حالت تهوع بهت دست میده وقتی فکر نم نم بارونو قدم زدن تو پارکو میکنی !!!

آخه چی قشنگتر از اینه ?!?!

ولی بازم میگم اگه اینجور راحتی هیچ ایرادی بهت نیست ، هرجور که دوست داری باید زندگی کنی .
    ویرایش توسط love : 12-02-2015 در ساعت 03:49 PM

45. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

از اینکه افراد کارایی میکنن که بنظرتون میاد غیرمنطقیه، حرص میخورید.
    ممکنه اکثر مردم هم از کد نوشتن شما حرص بخورن چون نمیدونن این کارو دقیقا چطور انجام میدین.
    زندگی اغلب برنامه نویسا همینطوریه.
    بنظر من بهتر بیخیال مردم بشی و برا کاراشون خودتو اذیت نکنی.

اگه یه مدت باشگاه بری و ورزش رزمی کار کنی برات خوبه، برات ثابت میشه دست بالای دست زیاده چون توی باشگاه وقتی یکی بزنی دوتای دیگه میخوری( قبول نداری امتحان کن ).

در مورد ازدواج فکر کن.
    البته اگه خواستی ازدواج کنی، همیشه به یاد داشته باش دختر مردم کیسه بوکس شما نیست.

همونطور که افراد غیرمنطقی وجود دارن، افراد منطقی و خوش برخوردی هم وجود دارن که میبینی باعث خوشحالیت میشن و هرچی فکر میکنی در حقشون چه خوبی کردی که اینقد باهات خوب هستن، هیچچی یادت نمیاد.

اگه بتونی از یه زاویه بالا به این دنیا نگاه کنی خواهی دید همین قروقاطی بودنه که باعث زیبایی دنیا میشه و میفهمی اگه افراد غیرمنطقی نباشن هیچوقت ارزش افراد منطقی درک نمیشه.
    پستتون رو از صفحه قبل ادیت کردید متنش رو آوردید اینجا که بیشتر جلو چشم بیاد؟
    من دنبال راه حل نیستم من با خودم مشکلی ندارم بیشتر دوست دارم نظری که دیگران دارن در مورد این شرایط رو بشنوم یا کسی رو پیدا کنم که مثل من احساس میکنه و نظرش رو بشنم
    من دنبال درست کردن خودم نیستم چون عیبی در خودم نمی بینم این طبیعت منه و به نظر من دیگران که نمیتونن من رو درک کنن مشکل دارن
    مردم نمیتونن درک کنن که جامعه ما هم مثل یک جنگل شیر داره روباه داره گرگ داره میمون داره خرگوش داره موش داره بره داره
    شما هیچ وقت نمیری به یک شیر تیر اندازی کنی که چرا رفتی آهو رو کشتی و خوردی چرا چون باور کردی اون شیر به کشتن و خوردن آهو نیاز داره
    با این قضیه من هم مشکل دارید چون از قبول و باورش وحشت دارید

47. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

یا اینکه میگی حالت تهوع بهت دست میده وقتی فکر نم نم بارونو قدم زدن تو پارکو میکنی !!!
    آخه چی قشنگتر از اینه ?!?!
    من از نم نم بارون بدم نمیاد از هوای تازه بدم نمیاد ولی همیشه فکرم مشغول چیزاییه که نمیزاره به این جور چیزا فکر کنم
    اگر به خودم باشه ترجیح میدم به جای قدم زدن زیر نم نم بارون یک سری از آدم هارو بندازم توی یک دیگ زیرش رو روشن کنم و کنار دیگ بشینم یکم باش اختلاط کنم البته واسه تنوع وگرنه متودی که ترجیح میدم همچنان مشت و لگده

48. کاربران زیر از moshaver_user بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

من هر روز از بهترین رستوران های تهران غذا سفارش میدم و فاصله ام با بهترین لبو و قرمه سبزی و دیزی که تو تهران هست فقط یک تلفنه
    وقتی میگید دلت نخواست بری زیر نم نم بارون قدم بزنی یکم دچار حالت تهو میشم البته یکم بیشتر از یکم
    برم تو پارک بشینم هوای تازه استشمام کنم؟ اگه پارک اختصاصی خودم باشه چرا که نه ولی وقتی باقی مردم رو میبینم به شدت عصبی میشم
    ببخشید کجا لبو فروشی دلیوری داره؟ بگو مام سفارش بدیم
    اه چقد آشغالی حالم ازت بهم خورد
    گفتی : من دنبال راه حل نیستم من با خودم مشکلی ندارم بیشتر دوست دارم نظری که دیگران دارن در مورد این شرایط رو بشنوم
    خب نظر من اینه روانی که میگن توئی برات متاسفم که برا خودت قبر درست کردی رفتی توش

50. 2 کاربران زیر از siminsar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

پ. ن : نقل قول نکردم ، گفتم شاید بخوای ویرایشش کنی !!!!!!!!!!!!!!

52. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

تو که انقد از آدما متنفری که نمیخوای سر به تن هیشکی باشه نظر آدما رو میخوای چیکار؟
    برو واسه خودت تنهایی تو اون سوراخی که واسه خودت درست کردی خوش باش
    برو هر روز از بهترین رستورانای تهران غذا سفارش بده تنهایی بخور و به آدمایی که هفته به هفته نون ندارن بخورن فکر نکن
    برو واسه خودت تو پارک اختصاصیت قدم بزن و به آدمایی که تو سرما یه سرپناهم ندارن فکر نکن
    برو واسه خودت پسیو پسیو پول دربیار و به فکر کتک زدن و تودیگ جوشوندن آدمایی باش که دنیا و جامعه و زمین و آسمون زدتشون
    اه
    اعصابم خورد شد از خوندن حرفای خودخواهانه و مغرورانه یه شکم سیر بیدرد

53. 3 کاربران زیر از siminsar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید کجا لبو فروشی دلیوری داره؟ بگو مام سفارش بدیم
    اه چقد آشغالی حالم ازت بهم خورد
    گفتی : من دنبال راه حل نیستم من با خودم مشکلی ندارم بیشتر دوست دارم نظری که دیگران دارن در مورد این شرایط رو بشنوم
    خب نظر من اینه روانی که میگن توئی برات متاسفم که برا خودت قبر درست کردی رفتی توش
    من وقتی غذا سفارش میدم اگه بعضی وقتا هوس چیزی بکنم به پیک میگم اونم از بیرون بگیره بیاره وقتی اومد پول پیکش رو بیشتر میدم بش حالا میخاد لبو باشه یا مثلا هوس سیگار کرده باشم

55. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه فکر میکنی یه شیر هستی، پس مثل یه شیر رفتار کن.
    هر چی که داری نوش جونت ولی نیا اینجا پزشو بده، خیلیا ندارن دلشون میسوزه.

ولی انصافا تاپیک جالبیه.
    دوس دارم ادامش بدی.
    من هرگز به این مساله که به کسی پز بدم فک نکردم و چون در این مورد نظر دیگران واسم اهمیتی نداره دلیل واسه پز دادن نیست
    اگر خوشحالتون میکنه بهتره بگم من آخرین کفشی که گرفتم مال ۴ سال پیشه و تی شرتی که تو خونه میپوشم مال ۳ سال پیشه و کلا ۲ تا تی شرت خونه دارم که هر ۲ تا پوسیدن اس بس شستم پوشیدم
    من وقتی که خاستم برم دنبال یک کاری به خودم گفتم من دوست دارم کاری بکنم که بدون اینکه کار بکنم پام رو بندازم رو پام پول در بیاد خودش این انتخاب من بود و بش رسیدم تا حدودی
    اینکه اینو میگم یک جواب صادقانه به سوال افرادیه که میخوان بدونن

56. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

تو که انقد از آدما متنفری که نمیخوای سر به تن هیشکی باشه نظر آدما رو میخوای چیکار؟
    برو واسه خودت تنهایی تو اون سوراخی که واسه خودت درست کردی خوش باش
    برو هر روز از بهترین رستورانای تهران غذا سفارش بده تنهایی بخور و به آدمایی که هفته به هفته نون ندارن بخورن فکر نکن
    برو واسه خودت تو پارک اختصاصیت قدم بزن و به آدمایی که تو سرما یه سرپناهم ندارن فکر نکن
    برو واسه خودت پسیو پسیو پول دربیار و به فکر کتک زدن و تودیگ جوشوندن آدمایی باش که دنیا و جامعه و زمین و آسمون زدتشون
    اه
    اعصابم خورد شد از خوندن حرفای خودخواهانه و مغرورانه یه شکم سیر بیدرد
    نه عزیزم من شیکم سیر بی درد نیستم
    واسه دونستنت میگم من تا الان توی پارک هم خوابیدم
    وقتی دلار کشید بالا من سر یک کاری ضرر گنده کردم هرچی پول داشتم از دست دادم یا سرم کلاه گذاشتن، کسی رو نداشتم که ازش پول قرض بگیرم با هیچ کس هم ارتباط نداشتم ماهی ۱ تومان اجاره خونم بود که نداشتم بدم حتی پول پیشمم مجبور شدم خرج بدهی هایی که بالا آوردم بکنم دیگه به مدت ۳ ماه توی مسجد ها و کتاب خونه ها خوابیدم تا اینکه از کارم یک پولی جمع شد و دوباره یک جایی رو اجاره کردم

57. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

فکر میکنم فیلمای ترسناک و مطالب شیطان پرستی زیاد میبینی و میخونی.
    خیلی سفت شدی.
    من تا الان یک فیلم ترسناک هم ندیدم حتی فیلم جنایی هم نگاه میکنم به جاهایی که میرسه جسد نشون میده سرم رو میکنم یک طرف دیگه چون دلش رو ندارم نگاه کنم یک جورایی میترسم
    جز سبک کمدی هیچ سبک دیگه ای تا الان نگاه نکردم البته فیلم های معروف مثل فرار از زندان و ۲۴ یا اینجور فیلم هارو هم نگاه کردم

58. کاربران زیر از moshaver_user بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

جسد نشون میده سرم رو میکنم یک طرف دیگه چون دلش رو ندارم نگاه کنم یک جورایی میترسم
    خب تو که دلشو نداری جسدو مرده ببینی پس چرا اینطوری هستی ?!?! چرا انقدر سنگدل شدی که فقط دوست داری برای تخلیه ی خودت بکشی ، اونم با لگد !!

60. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24707
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خب تو که دلشو نداری جسدو مرده ببینی پس چرا اینطوری هستی ?!?! چرا انقدر سنگدل شدی که فقط دوست داری برای تخلیه ی خودت بکشی ، اونم با لگد !!
    من درک میکنم این موضوع غیر قابل درک باشه
    من اصلا دلشو ندارم یک جوجه رو سر ببرم و یک دلیلی که سگ نگرفتم هیچ وقت به خاطر این بود که اگه میمرد کلی دلم میسوخت
    ولی بعضی از آدم هارو با دل و جون میخام تیکه تیکه کنم و واسه این کار له له میزنم

62. 2 کاربران زیر از moshaver_user بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

من درک میکنم این موضوع غیر قابل درک باشه
    من اصلا دلشو ندارم یک جوجه رو سر ببرم و یک دلیلی که سگ نگرفتم هیچ وقت به خاطر این بود که اگه میمرد کلی دلم میسوخت
    ولی بعضی از آدم هارو با دل و جون میخام تیکه تیکه کنم و واسه این کار له له میزنم
    نسبت به چه آدمهایی این حس رو دارید؟
    میشه چندتا مثال بزنید؟
    این آدمها تیپ هستند یا کیس؟
    امضای ایشان
    ... من ندیدم بیدی
    رایگان می بخشد

64. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نه عزیزم من شیکم سیر بی درد نیستم
    واسه دونستنت میگم من تا الان توی پارک هم خوابیدم
    وقتی دلار کشید بالا من سر یک کاری ضرر گنده کردم هرچی پول داشتم از دست دادم یا سرم کلاه گذاشتن، کسی رو نداشتم که ازش پول قرض بگیرم با هیچ کس هم ارتباط نداشتم ماهی ۱ تومان اجاره خونم بود که نداشتم بدم حتی پول پیشمم مجبور شدم خرج بدهی هایی که بالا آوردم بکنم دیگه به مدت ۳ ماه توی مسجد ها و کتاب خونه ها خوابیدم تا اینکه از کارم یک پولی جمع شد و دوباره یک جایی رو اجاره کردم
    این کلمه رو نگو
    من عزیز کسی مثه تو نیستم
    حقته هر بلایی سرت اومده بس که بداخلاق و سنگی

65. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

من هرگز به این مساله که به کسی پز بدم فک نکردم و چون در این مورد نظر دیگران واسم اهمیتی نداره دلیل واسه پز دادن نیست
    اگر خوشحالتون میکنه بهتره بگم من آخرین کفشی که گرفتم مال ۴ سال پیشه و تی شرتی که تو خونه میپوشم مال ۳ سال پیشه و کلا ۲ تا تی شرت خونه دارم که هر ۲ تا پوسیدن اس بس شستم پوشیدم
    من وقتی که خاستم برم دنبال یک کاری به خودم گفتم من دوست دارم کاری بکنم که بدون اینکه کار بکنم پام رو بندازم رو پام پول در بیاد خودش این انتخاب من بود و بش رسیدم تا حدودی
    اینکه اینو میگم یک جواب صادقانه به سوال افرادیه که میخوان بدونن
    حقته
    تو فکر کردی داری زندگی می کنی؟
    نه بنده خدا تو فقط زنده ای
    تو اون سوراخ برا خودت قبر درست کردی
    کفش میخوای چیکار؟
    واسه لگد کردن آدما کفشو میخوای نه واسه قدم زدن زیر بارون

66. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خودتم چندان مؤدبانه حرف نمیزنیا.
    کمی خویشتن دار باش چه خبرته؟
    چیکار کنم اعصابم به هم ریخت از خوندن اینهمه خودخواهی و مغرور بودن
    اینکه مدام پز پول بدون زحمتشو میده و با نفرت در مورد کشتن آدما میگه

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد