نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: چطور همسرم رو درك كنم

1288
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24759
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور همسرم رو درك كنم

سلام خسته نباشيد من و نامزدم باهم رابطه فوق العاده اى داشتيم الان متاسفانه يك جابه جايى كارى براش پيش اومده چند شبه نخوابيده همش سرم داد ميزنه بهم فحش ميده انتظار داره دركش كنم نميدونم چطورى دركش كنم خيلى ازش سرد شدم براى اولين بار بهم گفت نميخوام فعلا باهات حرف بزنم تا اوضاع درست بشه صبر كن از دلت درميارم نميدونم چكار كنم نزديك دو هفته ست كه از همه چى زده شدم يك راهكار سريع احتياج دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : چطور همسرم رو درك كنم

دوستت داره خیلی :| الان یه احساس ناتوانی میکنه واسه اینکه چرا کارش جابه جا شده ، باید تحمل کنید تا اینکه خودشو با این جابجایی وفق بده ، ولی مطمئن باش که خیلی دوست داره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : چطور همسرم رو درك كنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarajam نمایش پست ها
    سلام خسته نباشيد من و نامزدم باهم رابطه فوق العاده اى داشتيم الان متاسفانه يك جابه جايى كارى براش پيش اومده چند شبه نخوابيده همش سرم داد ميزنه بهم فحش ميده انتظار داره دركش كنم نميدونم چطورى دركش كنم خيلى ازش سرد شدم براى اولين بار بهم گفت نميخوام فعلا باهات حرف بزنم تا اوضاع درست بشه صبر كن از دلت درميارم نميدونم چكار كنم نزديك دو هفته ست كه از همه چى زده شدم يك راهكار سريع احتياج دارم
    این رفتار کاملا" طبیعیه /.

ایشون از یک موقعیت که بهش عادت داشته تغییر محیط و مکان داده و این نوعی ترس و استرس رو بهش وارد کرده ، پس واکنش از خودش نشون میده

و تا نتونه با محیط جدید خودش رو وفق بده نمیتونه آرامش پیدا کنه و همین وضع ادامه داره

شما هم بهتره در این مدت فقط در کنارش باشید و سعی نکنید با موضوعت عاطفی زندگی خودتون درگیرش کنید

ایشون نیاز داره خیلی سریع سازگاری با محیط کارش پیدا کنه و یکی از روشها در این مورد مشاوره شغلیه

پس سعی کنید ترغیبش کنید تا بتونه با مشاوری مجرب در این مورد صحبت کنه

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد