صفحه 1 از 3 123
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 120

موضوع: خیانت دوست دختر

13821
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    تشکر شده 29 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت دوست دختر

سلام
    مشکلم رو سعی میکنم کوتاه بگم ولی ممکنه طولانی بشه. نزدیک 30 سالمه. من با یک دختری که الان 25 سالشه دو ساله که دوستم و بهش گفته بودم که باهاش قصد ازدواج ندارم. بعد از هفت الی هشت ماه از دوستیمون یک بار مچش رو گرفتم و با کلی دروغ و ... قضایا رو رفع و رجوع کرد و گفت خواهرش اون خطش رو ازش گرفته و خودش یک خط دیگه روشن کرد. در حالیکه خطش دست خودش بود و روابطش رو ادامه داد.. بعد از مدتی اون خط قبلیش رو شکستم ولی بعد فهمیدم یک خط دیگه تهیه کرده و توی این مدت اسم چند تا از پسرها رو که باهاشون در ارتباط بوده رو ازش کشیدم بیرون. بعد از اون ماجرا هم بشدت تحت کنترل قرارش میدادم، هرجا میرفت باید عکس میگرفت از اونجا لوکیشن میداد و ... . تا یک ماه پیش که بهش پیشنهاد ازدواج دادم. شماره یکی از پسر ها رو که ازش گرفته بودم باهاش صحبت کردم و فهمیدم که بعد از اونروز هم باهاش در ارتباط بوده ولی یکساله که ارتباطش رو با اون قطع کرده. البته پسره و دوست دخترم میگفتن ارتباطشون بیشتر تلفنی بوده و بیرون کم همدیگه رو میدیدن. رابطه جنسی رو جفتشون گفتن نداشتن. و با این پسر هم حدود 5 سال دوست بوده. چند روز پیش یکی دیگه از پسرها زنگ زد به من و گفت تا یک ماه پیش با این خانم دوست بوده و کلی خرجش کرده.این یکی هم میگفت رابطه جنسی نداشته و بیشتر تلفنی بوده و خیلی کم بیرون میرفتن و حالا 5 میلیون پولی که ادعا میکنه خرج کرده رو از دوست دخترم میخواد. جفت این پسرها میگن دوست دخترم کلی تیغشون زده.(ماشالا) دوست دخترم میگه برای اینکه این پسر چیزی به من نگه باهاش دوست مونده ولی به نظر میرسه برای تیغ زدن باهاش بوده. رابطه خودم هم با این خانوم اینجوری بود که رابطه جنسی رو از اوایل باهاش داشتم البته به اصرار خودم و معلوم بود که قبل اون رابطه نداشته (شاید هم خیلی خوب فیلم بازی میکرد) بیشتر از یکساله که هر روز میومد پیشم.البته هنوز دختره (باکره است). و نزدیک یکسال و نیمه که هر روز حداقل سه الی چهار ساعت هم رو میدیدیم و کلید خونم رو هم داشت و خونه رو تمیز میکرد و آشپزی منم توی درس بهش کمک میکردم و تقریبا باهم زندگی میکردیم بجز شبها. الان هم خیلی پشیمونه و از دور میاد من رو میبینه و گریه و زاری و ... . حالا به نظرتون میشه با این دختر ازدواج کرد و بهش اعتماد کرد برای یک عمر زندگی یا خیر؟ من موقعیت مالیم خوب نیست اما موقعیت اجتماعی و تیپ و قیافه خوبی دارم. نمیخوام تعریف کنم از خودم ولی برای اینکه بتونید خوب راهنماییم کنید گفتم. از اونطرف هم مادرم برام چند تا دختر پیدا کرده که موقعیت مالی و اجتماعیشون و ... از این دوست دخترم بهتره ( من تنها زندگی میکنم بدلیل کارم توی یک شهر دیگه جدا از خونوادم).شما باشید چیکار میکنید؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21342
    تشکـر
    57
    تشکر شده 58 بار در 43 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خیانت دوست دختر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad20 نمایش پست ها
    سلام
    مشکلم رو سعی میکنم کوتاه بگم ولی ممکنه طولانی بشه. نزدیک 30 سالمه. من با یک دختری که الان 25 سالشه دو ساله که دوستم و بهش گفته بودم که باهاش قصد ازدواج ندارم. بعد از هفت الی هشت ماه از دوستیمون یک بار مچش رو گرفتم و با کلی دروغ و ... قضایا رو رفع و رجوع کرد و گفت خواهرش اون خطش رو ازش گرفته و خودش یک خط دیگه روشن کرد. در حالیکه خطش دست خودش بود و روابطش رو ادامه داد.. بعد از مدتی اون خط قبلیش رو شکستم ولی بعد فهمیدم یک خط دیگه تهیه کرده و توی این مدت اسم چند تا از پسرها رو که باهاشون در ارتباط بوده رو ازش کشیدم بیرون. بعد از اون ماجرا هم بشدت تحت کنترل قرارش میدادم، هرجا میرفت باید عکس میگرفت از اونجا لوکیشن میداد و ... . تا یک ماه پیش که بهش پیشنهاد ازدواج دادم. شماره یکی از پسر ها رو که ازش گرفته بودم باهاش صحبت کردم و فهمیدم که بعد از اونروز هم باهاش در ارتباط بوده ولی یکساله که ارتباطش رو با اون قطع کرده. البته پسره و دوست دخترم میگفتن ارتباطشون بیشتر تلفنی بوده و بیرون کم همدیگه رو میدیدن. رابطه جنسی رو جفتشون گفتن نداشتن. و با این پسر هم حدود 5 سال دوست بوده. چند روز پیش یکی دیگه از پسرها زنگ زد به من و گفت تا یک ماه پیش با این خانم دوست بوده و کلی خرجش کرده.این یکی هم میگفت رابطه جنسی نداشته و بیشتر تلفنی بوده و خیلی کم بیرون میرفتن و حالا 5 میلیون پولی که ادعا میکنه خرج کرده رو از دوست دخترم میخواد. جفت این پسرها میگن دوست دخترم کلی تیغشون زده.(ماشالا) دوست دخترم میگه برای اینکه این پسر چیزی به من نگه باهاش دوست مونده ولی به نظر میرسه برای تیغ زدن باهاش بوده. رابطه خودم هم با این خانوم اینجوری بود که رابطه جنسی رو از اوایل باهاش داشتم البته به اصرار خودم و معلوم بود که قبل اون رابطه نداشته (شاید هم خیلی خوب فیلم بازی میکرد) بیشتر از یکساله که هر روز میومد پیشم.البته هنوز دختره (باکره است). و نزدیک یکسال و نیمه که هر روز حداقل سه الی چهار ساعت هم رو میدیدیم و کلید خونم رو هم داشت و خونه رو تمیز میکرد و آشپزی منم توی درس بهش کمک میکردم و تقریبا باهم زندگی میکردیم بجز شبها. الان هم خیلی پشیمونه و از دور میاد من رو میبینه و گریه و زاری و ... . حالا به نظرتون میشه با این دختر ازدواج کرد و بهش اعتماد کرد برای یک عمر زندگی یا خیر؟ من موقعیت مالیم خوب نیست اما موقعیت اجتماعی و تیپ و قیافه خوبی دارم. نمیخوام تعریف کنم از خودم ولی برای اینکه بتونید خوب راهنماییم کنید گفتم. از اونطرف هم مادرم برام چند تا دختر پیدا کرده که موقعیت مالی و اجتماعیشون و ... از این دوست دخترم بهتره ( من تنها زندگی میکنم بدلیل کارم توی یک شهر دیگه جدا از خونوادم).شما باشید چیکار میکنید؟
    سلام با عرض معذرت که حرفمو رک میگم.اول این که کار شما<این که به قصد ازدواج جلو نرفتین و مایل به برقراری رابطه جنسی بودین>از مردونگی به دوره.دوما مسلما کاری که اون خانوم با شما کردن درست نبوده ولی هر کسی اشتباه میکنه و اگه بخوایم زندگی رو اسون بگیریم باید ببخشیم وفراموش کنیم.حالا که قصد ازدواج با اون خانوم رو دارین باید مطمئن بشین که از اشتباهش پشیمونه قصد داره فقط باشما باشه اگه از این موضوع مطمئن شدین برید خواستگاری.در ضمن پول و موقعییت اجتماعی خوشبختی نمیاره اخلاق دو طرف مهمه.امیدوارم که تصمیم درست بگیرید مفق باشید

3. 3 کاربران زیر از fati76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از اینکه جواب دادید. ولی من از شما و دیگر خانم های فروم میپرسم چی میشه که یک دختر این کار ها رو چندین بار تکرار میکنه. هربار کلی عذر خواهی و ...... ولی باز هم همون کار رو ادامه میده؟ از آقایون فروم هم میپرسم شما اگه جای من بودید چیکار میکردید؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خب وقتی اگه از اول بهش می گفتی که میخوای باهاش ازدواج کنی و برای خودت میخوایش این کارارو نمی کرد
    این کارارو کرد چون از عشق تو مطمئن نبود
    هربار که میخواست بهت دل ببنده و خودشو مال تو بدونه و تو رو مال خودش بدونه به این فکر می کرد که گفته بودی واسه ازدواج نیمخوامت
    واسه همین همش فکر می کرد اینهمه وابستت شهد اگه یه روز بری چیکار کنه؟
    واسه همین با اون تا تلفنی دوست شد ولی قشنگ معلومه که اصلا اونا رو دوست نداشت
    فقط تو رو دوست داشت که حتی حاضر شد به خاطر عشقتون باهات رابطه داشته باشه

6. 3 کاربران زیر از siminsar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

از شما هم ممنونم که خوندید و نظر گذاشتید. نمیدونم چرا همه دخترها با همجنسشون فقط ارتباط برقرار میکنن. توی این فروم یک پسر نوشته بود با دختری دوست بوده و برای یک مدت کوتاه فقط با یک دختره دیگه چند ماه اونم گاهی میرفتن بیرون بوده. یک خانوم نوشته دوست دخترت کاملا حق داره بهت محل نذاره و .. و ... و .. . من نوشتم که این دختر اون پسرها رو تیغ میزده. به این نکتش توجه نکردید. کسی که کاملا توی یک رابطه عاطفی باشه ولی برای تیغ زدن ارتباط های دیگه ای برقرار کنه، آیا بعدا این کار رو نمیکنه؟ آیا قابل اعتماده؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

ممنونم از اینکه جواب دادید. ولی من از شما و دیگر خانم های فروم میپرسم چی میشه که یک دختر این کار ها رو چندین بار تکرار میکنه. هربار کلی عذر خواهی و ...... ولی باز هم همون کار رو ادامه میده؟ از آقایون فروم هم میپرسم شما اگه جای من بودید چیکار میکردید؟
    ببینید به نظر من شما چون بهش قول ازدواج ندادین خب اونم با خودش میگه من که به این رابطه تعهد ندارم پس مشکلی نیست با پسر دیگه هم در ارتباط باشم ولی اگه قول ازدواج داده بودید همون اول فرق داشت الانم دیده شما رو دوست داره و پشیمون از کارش هیچی الان 100درصد مشخص نیست به مرور زمان همه چیز مشخص میشه ولی شما که با ایشون رابطه جنسی داشتید وجدانتون قبول میکنه ولش کنید؟؟؟به هرحال چیز کمی هم نیست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

9. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما خودتون می گین به اصرار شما رابطه جنسی با شما برقرار کرده برا اولین بار ، والان هم موقعیت ازدواج برا شما فراهم شده ، اگر ازبابت عذاب وجدان وترس از آینده از اینکه شما هم صاحب فرزند میشین و از این دست مسایل این مطالب فرمودین تا راهی پیدا کنین خوتون تسکین بدین ، در اینصورت باید خودتون تصمیم بگیرید و کلاه تون قاضی کنید هر چی باشه این دختر یا بهتر خانوم(چون دیگر دختر نیست ایشون) آینده اش نامعلومه وامکان داره موقعیت ازدواج پیدا نکنه تا اخر عمر وحتی ممکنه وضعیتش بدتر بشه آبروریزی و شکست روحی وافسرده گی و حس حقارت و کلی مشکلات دیگه براش پیش بیاد ، اگر شما مطمینی فقط با شما رابطه جنسی داشته باهاش صحبت کنید وشرایط بگین و بهش فرصت بدین کارهای گذشته انجام نده و اگر ثابت کرد وشما هم مطمین شدید برا ازدواج بهش فکر کنید.

اگر هم عذاب وجدان وغیره هم نداشته باشین بازم مردونگی خرج بدین باهاش رک حرف بزنید و بهش فرصت بدین و با اینده یک دختر بازی نکنید مطمینا اون هم دوست داره صاحب خونه وزندگی و خانواده و فرزند بشه

اگر به اسلام هم اعتقاد دارین براتون مهم هست توبه هم بکنید هر دوتون ، زنا وروابط نامشروع برکت کار وکسب از بین می بره و ناهنجاری های اجتماعی و آبروریزی و مشکلات روحی و جسمی و خیلی مسایل دیگه به بار میاره وخودش هم گناهان کبیره است.

11. 4 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24659
    تشکـر
    69
    تشکر شده 77 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    9

خدانکنه دختری به هوس آلوده بشه و پول مفت بهش مزه بده......
    من اگه جای شما بودم بعداز اولین باری که ابراز پشیمونی کرد و بازم به روابطش ادامه داد کات می کردم.....
    انسان یه اشتباهو دوبار نباید تکرارکنه .....
    اون دخترم نباید خودشو در اختیار شماقرار میداد چون از اولش قصدشمارو می دونست.......
    من بودم بهش اعتماد نمی کردم.......

13. 2 کاربران زیر از mahsan91 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsan91 نمایش پست ها
    من اگه جای شما بودم بعداز اولین باری که ابراز پشیمونی کرد و بازم به روابطش ادامه داد کات می کردم.....
    اون دخترم نباید خودشو در اختیار شماقرار میداد چون از اولش قصدشمارو می دونست.......
    تا حدودی حق باشماست ولی هر انسانی می تونه اشتباه کنه و همینطور توبه و دیگه اون اشتباه نکنه.

در مورد اینکه خودش در اختیار ایشون قرار داره خب کار درستی انجام نداده

ولی هیچی دختری نباید خودش در اختیار کسی دیگه قرار بده حالا طرفش با قصد ازدواج دوست میشه یا بدون قصد ازدواج چون معلوم نیست که با اون ازدواج کنه یا نه. ،
    ولی به هر حال هر کاری که انسان انجام میده عواقبی داره ،اون خانومم سنش کم نبوده عاقل وبالغ بوده و این اقا هم باید عاقلانه و همینطور منصافانه تصمیم بگیره

15. 4 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    سلام
    شما خودتون می گین به اصرار شما رابطه جنسی با شما برقرار کرده برا اولین بار ، والان هم موقعیت ازدواج برا شما فراهم شده ، اگر ازبابت عذاب وجدان وترس از آینده از اینکه شما هم صاحب فرزند میشین و از این دست مسایل این مطالب فرمودین تا راهی پیدا کنین خوتون تسکین بدین ، در اینصورت باید خودتون تصمیم بگیرید و کلاه تون قاضی کنید هر چی باشه این دختر یا بهتر خانوم(چون دیگر دختر نیست ایشون) آینده اش نامعلومه وامکان داره موقعیت ازدواج پیدا نکنه تا اخر عمر وحتی ممکنه وضعیتش بدتر بشه آبروریزی و شکست روحی وافسرده گی و حس حقارت و کلی مشکلات دیگه براش پیش بیاد ، اگر شما مطمینی فقط با شما رابطه جنسی داشته باهاش صحبت کنید وشرایط بگین و بهش فرصت بدین کارهای گذشته انجام نده و اگر ثابت کرد وشما هم مطمین شدید برا ازدواج بهش فکر کنید.

اگر هم عذاب وجدان وغیره هم نداشته باشین بازم مردونگی خرج بدین باهاش رک حرف بزنید و بهش فرصت بدین و با اینده یک دختر بازی نکنید مطمینا اون هم دوست داره صاحب خونه وزندگی و خانواده و فرزند بشه

اگر به اسلام هم اعتقاد دارین براتون مهم هست توبه هم بکنید هر دوتون ، زنا وروابط نامشروع برکت کار وکسب از بین می بره و ناهنجاری های اجتماعی و آبروریزی و مشکلات روحی و جسمی و خیلی مسایل دیگه به بار میاره وخودش هم گناهان کبیره است.
    ممنونم دوست عزیز. ولی با دقت نخوندید. نوشته بودم که هنوز باکره هستند

17. کاربران زیر از mohamad20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsan91 نمایش پست ها
    ممنون، منم نظرم مثل شماست. نمیشه بهش اعتماد کرد

19. کاربران زیر از mohamad20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    ببینید به نظر من شما چون بهش قول ازدواج ندادین خب اونم با خودش میگه من که به این رابطه تعهد ندارم پس مشکلی نیست با پسر دیگه هم در ارتباط باشم ولی اگه قول ازدواج داده بودید همون اول فرق داشت الانم دیده شما رو دوست داره و پشیمون از کارش هیچی الان 100درصد مشخص نیست به مرور زمان همه چیز مشخص میشه ولی شما که با ایشون رابطه جنسی داشتید وجدانتون قبول میکنه ولش کنید؟؟؟به هرحال چیز کمی هم نیست
    مگه هر رابطه ای باید به ازدواج ختم بشه که من از اول بهش بگم ازدواج؟ ببخشید ولی این طرز فکر باعث میشه خیلی ها الکی قول ازدواج بدن. وجدانم قبول میکنه چون خودش قبول کرد. و من تو این مدت فقط با ایشون بودم. دوستش هم داشتم. دلیلی برای عذاب وجدان نمیبینم

21. کاربران زیر از mohamad20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

مگه هر رابطه ای باید به ازدواج ختم بشه که من از اول بهش بگم ازدواج؟ ببخشید ولی این طرز فکر باعث میشه خیلی ها الکی قول ازدواج بدن. وجدانم قبول میکنه چون خودش قبول کرد. و من تو این مدت فقط با ایشون بودم. دوستش هم داشتم. دلیلی برای عذاب وجدان نمیبینم
    نه من اینونکفتم

گفتممم وقتی قسدتون ازدواج نبود حق نداشتید باهاش رابطه جنسی داشته باشید مطمعن باشید دختری که باپسر رابطه جنسی داره بهش احساس داره. ...

من نگفتم قول ازدواج باید بدی ...منظورم این قسد نداشتید نباید اصرار رابطه جنسی هم ازش میخواستید

افتخار نکنید که بهش از همون اول گفتید باهاش قسد ازدواج ندارید. باهاش رابطه جنسی داشتید حالا هم عذاب وجدان ندارید ...اینجور فقط خودتون گول میزنید

حالا دیگه خود دانی دوست عزیز
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    نه من اینونکفتم

گفتممم وقتی قسدتون ازدواج نبود حق نداشتید باهاش رابطه جنسی داشته باشید مطمعن باشید دختری که باپسر رابطه جنسی داره بهش احساس داره. ...

من نگفتم قول ازدواج باید بدی ...منظورم این قسد نداشتید نباید اصرار رابطه جنسی هم ازش میخواستید

افتخار نکنید که بهش از همون اول گفتید باهاش قسد ازدواج ندارید. باهاش رابطه جنسی داشتید حالا هم عذاب وجدان ندارید ...اینجور فقط خودتون گول میزنید

حالا دیگه خود دانی دوست عزیز
    ممنونم، اولا قصد، ثانیا مطمئن

25. 3 کاربران زیر از mohamad20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo_110 نمایش پست ها
    خودتون اون خانومو به این مرحله کشوندی و خودتون باید جبران کنید.
    به کدوم مرحله؟ من باعث خیانتش بودم؟

27. کاربران زیر از mohamad20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

کدوم خیانت؟
    اونکه فقط با شما رابطه داشته؟
    شما رابطه رو توی چی میبینید؟ فقط رابطه جنسی؟؟ رابطه عاطفی مهم نیست براتون؟

29. کاربران زیر از mohamad20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

ممنونم دوست عزیز. ولی با دقت نخوندید. نوشته بودم که هنوز باکره هستند
    خب نمی دونم تعریف شما از باکره بودن چیه .
    دختره باکره یعنی نداشتن هر گونه روابط جنسی . حالا به نظر شما به صرف اینکه پرده حفظ کرده میشه دختر باکره این نظر شماست !!،

در هر صورت شما با اون رابطه جنسی برقرار کردین به هر طریقی و فردا بخواد با کسی دیگه ازدواج کنه مجبوره این رابطه پنهان کنه و اگر از پشت رابطه داشته باشین پنهان هم کنه باز معلوم میشه مگر اینکه رابطه فقط در حد دهانی و لمس بوده کاری ندارم ولی نمی دونم شما چه طرز فکری دارین ولی کمتر کسی و شاید خیلی خیلی کم افراد حاضر باشن با دختر دغل باز و حقه باز ازدواج کنند که به خاطر اینکه خودش پاک و باکره نشون بده از جلو رابطه برقرار نکنه تا به قول شما باکره بمونه و به خواستگار بگه بله باکره هستم و رابطه نداشتم . حالا خود شما حاضر میشن ؟؟

در مورد اینکه عذاب وجدان ندارید این به خود شما مربوطه و شاید حق باشماست می تونست قبول نکنه و خیانت هم که کرده ولی دنیا گرده سعی کنید فردا شما هم که داری فرزند میشید ، فرزند شما گرفتار مربی بد نشه و راهش گم نکنه. اون دختر می تونست دکتر و مهندس و داری شخصیت اجتماعی بالا بشه ولی برحسب یکسری عوامل ممکنه تبدیل به یک فاحشه بشه اینا هم برمی گرده به آموزش که توسط یک مربی داداه شده به اون خانوم و طوری شده تیغ زدن این و اون براش عادی شده وداشتن رابط جنسی خارج از ازدواج یا زنا براش عادی شده.

31. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

رابطه عاطفی به اندازه رابطه جنسی ناپسند نیست.
    تازه شما هستید که از اول بدون قصد ازدواج وارد رابطه شدید.
    شما هستید که از اول ایشونو در شک و تردید نسبت به خودتون نگه داشتید.
    اگه اطمینانشو جلب میکردی، نمیرفت با اونای دیگه حرف بزنه.
    بجای اینکه خیانتکار بدونیش، سعی کن جبران کنی.
    چرا با همون آواتار پریماه دیگه نظرندادید و آواتارتون رو عوض کردید؟

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

چرا با همون آواتار پریماه دیگه نظرندادید و آواتارتون رو عوض کردید؟
    اواتار من ؟؟؟؟عکس پرفایلم؟؟؟ چی میگید ؟؟؟اواتارم چیشده,,,؟؟چیکار به اواتار نئو داره ؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

34. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون، منم نظرم مثل شماست. نمیشه بهش اعتماد کرد
    آره باهاش ازدواج نکن
    برو با آفتاب مهتاب ندیده هایی که مادرت پیدا کرده ازدواج کن
    بهش اعتماد نکن
    به اون که اونقد بهت اعتماد کرده که باهات رابطه داشته اعتماد نکن برو به اونایی که اصن نمیشناسی اعتماد کن
    با اونیکه عاشقته و عشقش بهت ثابت شده ازدواج نکن برو با یکی که نمی دونی گذشتش چی بوده و تو دلش چی میگذره ازدواج کن
    چوب خدا صدا نداره

36. 6 کاربران زیر از siminsar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siminsar نمایش پست ها
    آره باهاش ازدواج نکن
    بهش اعتماد نکن
    به اون که اونقد بهت اعتماد کرده که باهات رابطه داشته اعتماد نکن برو به اونایی که اصن نمیشناسی اعتماد کن
    با اونیکه عاشقته و عشقش بهت ثابت شده ازدواج نکن برو با یکی که نمی دونی گذشتش چی بوده و تو دلش چی میگذره ازدواج کن
    چوب خدا صدا نداره
    چقدر خانوما دلشون پره، من که میخواستم باهاش ازدواج کنم. خودش خیانت کرد. خودش تیغ زدن از پسرای دیگه رو به وفاداری ترجیح داد

38. کاربران زیر از mohamad20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

آره باهاش ازدواج نکن
    بهش اعتماد نکن
    چوب خدا صدا نداره
    اگه عاشق من بود چجوری برای پول و پروژه و مانتو و اینا به یک پسر دیگه ابراز علاقه میکرد و قول ازدواج میداد؟ مگه میشه؟ اگه اینکار رو یک پسر میکرد به دختره نمیگفتین پسره عاشقت نیست و اگه عاشقت بود ....؟

40. 2 کاربران زیر از mohamad20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

آره باهاش ازدواج نکن
    بهش اعتماد نکن
    چوب خدا صدا نداره
    من بخاطر علاقم چشمم رو روی خیلی چیزا بستم، به این که خیلی بهتر از اون گیرم میاد، به اینکه از اولش دوستیمون هزار تا دروغ بهم گفت، اینکه گفت مادر پدرش جدا شدن ولی نشده بودن، اینکه گگفت غده داره توی سرش ولی نداشت و و و، اینکه باید بره بیمارستان آمپول بزنه ولی آمپول و بیماری در کار نبود. چشمم رو روی همه اینا بستم، ولی دیگه اینکه همه انرژیم رو براش بزارم همه محبتم رو به پاش بریزم ولی همزمان قربون صدقه یکی دیگه بره بخاطر چندرغاز پول و اینجورچیزا رو نمیتونم تحمل کنم. حالا من شدم آدم بده؟ چقدر شما دخترا یکطرفه میرین به قاضی .... .

42. 2 کاربران زیر از mohamad20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

من به شخصه اگه توی این موقعیت بودم، این دختر رو انتخاب نمیکردم واسه ازدواج، کلا شناخت آدما عجیبه و هر چیزی ممکنه، من منکر اینکه یه آدم میتونه عوض بشه 180 درجه رو نمیشم، ولی یه میانگین بخوایم بگیریم، این شخص هیچ ابایی در دوست شدن دیگه نداره و به طور میانگین تا وقتی که بتونه به تیغ زنی ادامه میده.

کلا کیس ازدواج نیست به نظر من. اینی هم که شما میگی چشم روی همه این کاراشون بستم، باز برمیگرده به اینکه انسان اگه یه مدتی با یه نفر باشه، بهش علاقه پیدا میکنه، حالا اگه طرف متوسط به بالا هم باشه(از همه لحاظ، هیکل، تحصیلات اخلاق و ...) این که شما علاقه مند بشی خیلی بیشتر میشه.

شما همین حس رو میتونی با یه نفر دیگه تجربه کنی، مطمئن باش.
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

44. 3 کاربران زیر از LLVM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    من به شخصه اگه توی این موقعیت بودم، این دختر رو انتخاب نمیکردم واسه ازدواج، کلا شناخت آدما عجیبه و هر چیزی ممکنه، من منکر اینکه یه آدم میتونه عوض بشه 180 درجه رو نمیشم، ولی یه میانگین بخوایم بگیریم، این شخص هیچ ابایی در دوست شدن دیگه نداره و به طور میانگین تا وقتی که بتونه به تیغ زنی ادامه میده.

کلا کیس ازدواج نیست به نظر من. اینی هم که شما میگی چشم روی همه این کاراشون بستم، باز برمیگرده به اینکه انسان اگه یه مدتی با یه نفر باشه، بهش علاقه پیدا میکنه، حالا اگه طرف متوسط به بالا هم باشه(از همه لحاظ، هیکل، تحصیلات اخلاق و ...) این که شما علاقه مند بشی خیلی بیشتر میشه.

شما همین حس رو میتونی با یه نفر دیگه تجربه کنی، مطمئن باش.
    ممنون . این شد یک حرف حساب و یک مشاوره درست

46. کاربران زیر از mohamad20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

فکر نکنم اینجا اومده باشید برای مشاوره گرفتن یا شنیدن توصیه های دیگران
    بلکه به خاطر این که عذاب وجدان نگیرید و راحتر کات کنید با ایشون
    به هر حال شما نباید حرف های کسایی که نمیشناسید رو باور کنید از کجا معلوم دارند راست میگند
    از کجا شماره ی شما رو داشتن و شما رو میشناختن و چرا باشما حرف بزنند و بگند که دختره تیغشون زده و از شما پول بخواهن
    از کجا میدونید که این پول هارو برای شما خرج نکرده
    این خانوم هر کاری برای شما کرده از تمیز کردن خونه تتا پختن غذا و ....
    خودشو وجودشو در اختیارت قرار داده چون دوست داشته و هر کاری که کرده و دورغ هاش به خاطر ترس از
    دست دادن شماست و ما هم فقط داریم یکطرفه به قضیه نگاه میکنید و چیزی از ایشون نمیدونیم به جز چیزایی که شما میگید

اول از همه بشینید با دختر خانون حرف بزنید که همه چیز رو تعریف کنه براتون و بگید که اگه دروغی بگی و بفهمم
    دیگه هیچ چیزی رو قبول نمیکنم و بگین که این اخرین شانسته برای گفتن
    اول حرف هاش رو بشنوید بعدا تصمیم بگیرین

این که با ایشون رابطه جنسی داشتید بدون این که بخواین با ایشون ازدواج کنید
    خیلی خیلی کار بدی بوده در حق یه دختر که اینده ای داره برای خودش
    مردا ها چون منطقی هستند بهتر میتونند نیازهاشون رو کنترل کنند ولی دختر ها احساسی اند
    رابطه جنسی در دختر ها باعث تولید هورمون سرتونین میشه که به شدت سبب وابسته شدن ایشون به شما شده
    وقتی توی این مدت این نیازش رو شناخته و داره ازش لذت میبره دیگه کنترلش خیلی سخت خواهد بود
    حالا فکر میکنید بعد کات کردن چطور این نیازش رو تامین میکنه
    پس اگه تصمیمتون کات کردنه یه مدت بازم با ایشون باشید
    و سعی کنید که تغییرش بدید به خاطر خوبی هایی که تا امروز در حقتون کرده
    و بعد از این هم در کنارش باشید و به هیچ وجه رابطه نداشته باشید تا عادت کنه به نداشتن رابطه
    و بعد از اون منطقی ازش جدا بشید

لطفا هر تصمیمی که میگیرید یکم بیشتر فکر کنید
    چون بعد از این اینده ی دختر خانوم خیلی فرق خواهد کرد
    و مقصرش هم شما خواهید بود
    ویرایش توسط khoshans : 12-03-2015 در ساعت 09:27 PM

48. 7 کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshans نمایش پست ها
    به هر حال شما نباید حرف های کسایی که نمیشناسید رو باور کنید از کجا معلوم دارند راست میگند
    از کجا شماره ی شما رو داشتن و شما رو میشناختن و چرا باشما حرف بزنند و بگند که دختره تیغشون زده و از شما پول بخواهن
    خودشو وجودشو در اختیارت قرار داده چون دوست داشته و هر کاری که کرده و دورغ هاش به خاطر ترس از
    دست دادن شماست و ما هم فقط داریم یکطرفه به قضیه نگاه میکنید و چیزی از ایشون نمیدونیم به جز چیزایی که شما میگید

اول از همه بشینید با دختر خانون حرف بزنید که همه چیز رو تعریف کنه براتون و بگید که اگه دروغی بگی و بفهمم

مردا ها چون منطقی هستند بهتر میتونند نیازهاشون رو کنترل کنند ولی دختر ها احساسی اند
    رابطه جنسی در دختر ها باعث تولید هورمون سرتونین میشه که به شدت سبب وابسته شدن ایشون به شما شده
    وقتی توی این مدت این نیازش رو شناخته و داره ازش لذت میبره دیگه کنترلش خیلی سخت خواهد بود
    و بعد از این هم در کنارش باشید و به هیچ وجه رابطه نداشته باشید تا عادت کنه به نداشتن رابطه

من این کار رو قبلا کردم و بهش گفته بودم همه چیز رو بگه اگه دروغ بگه دیگه هیچ راهی وجود نداره. ولی اون همچنان دروغ گفت و به کاراش ادامه داد. الان هم خودش گفته که با این پسره در ارتباط بوده . پس روی حرف خودش دارم تصمیم گیری میکنم. پول رو ممکنه خرج من کرده باشه، ولی فکر کنید توی زندگی بخواد برای من کادو بخره یا مشکل اقتصادی پیش بیاد. بازم راهش همینه . من نمیتونم باهاش بمونم ولی براش دعا میکنم مشکلی براش پیش نیاد

50. 2 کاربران زیر از mohamad20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshans نمایش پست ها

بله منم با حرفای ایشون کاملا موافقم، ما اصلا یک درصد از چیزی که بین شما و ایشون بوده خبر نداریم و حرف هایی هم که میزنیم ممکنه همش کشک باشه! به این گفته ها خیلی دقت کنید.

انشالله که همه به راه راست هدایت بشیم.
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

52. کاربران زیر از LLVM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

من این کار رو قبلا کردم و بهش گفته بودم همه چیز رو بگه اگه دروغ بگه دیگه هیچ راهی وجود نداره. ولی اون همچنان دروغ گفت و به کاراش ادامه داد. الان هم خودش گفته که با این پسره در ارتباط بوده . پس روی حرف خودش دارم تصمیم گیری میکنم. پول رو ممکنه خرج من کرده باشه، ولی فکر کنید توی زندگی بخواد برای من کادو بخره یا مشکل اقتصادی پیش بیاد. بازم راهش همینه . من نمیتونم باهاش بمونم ولی براش دعا میکنم مشکلی براش پیش نیاد
    به گفته شما ایشون خیانتکار و کلاه بردار و دروغگو هستن ولی رابطه جنسی نداشت و ممکن بود توبه کنه ولی به لطف شما آلوده رابطه نامشروع شده .بله هیچ کس با همچنین شخصی ازدواج نمیکنه ، فقط یادتون باشه شما هم موقعی که خواستگاری اون دخترای که سراغ دارین می رید اگر بخواین بگین قبلا رابطه داشتین امکانش خیلی کم هست که راضی به ازدواج با شما بشن هرچند خوش تیپ و موقعیت اجتماعی بالای داشته باشین ، فقط خواستین دروغ بگین یادتون باشه این دختر به دروغگوی و خیانت کاری متهم کردین .
    در مورد دعا که می خوان بکنید اینو بگم ، چطور شما دعا می کنید دختری که شما دست خورده کردین بدون هیچ مشکلی مال یکی دیگه بشه و امکانش هست که یکی هم همین دعا کنه که شامل شما بشه .خدا جای حق نشسته . به جای اینکه خودتون بی گناه بدونید عاقلانه تصمیم بگرید.

54. 9 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24752
    تشکـر
    10
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

سلام

هرچند کار دوست دخترتون درست نبوده و رفته با پسرای زیادی دوست شده اما کار شما هم درست نبوده که باهاش رابطه جنسی برقرار کردین. بهشم گفتین قصدم ازدواج نیس و این یعنی عدم تعهد شما و دوست دختر تون به هم.

یه عده ی خیلی کمی هستن که بدون قصد ازدواج میان با دختر دوست میشن اما بیش تر که دختر رو میشناسن و یه جورایی مجذوب دختر میشن تصمیم به ازدواج می گیرن و شما هم جزء یک درصد هستین و این خیلی خوبه چون 99درصد قصدشون هیچ وقت ازدواج نبوده و نخواهد شد. پس از این نظر به شما تبریک میگم به خاطر انسانیت و و وجدانتون.

شما هیچ گونه کار اشتباهی نکردین تنها اشتباهتون برقراری رابطه جنسی بوده که خوشبختانه قابل حله و پیشنهاد میکنم خودتون راه حلشو کشف کنین.چون میدونم میتونین کشفش کنین!

اشتباه دوست دخترتون این بوده که رفته با پسرای زیادی دوست شده و این یعنی خیانت. ریشه ی خیانت به کمبود محبت و احساس عدم تعهد یکی از طرفین برمیگرده. خیانت کار به اینکه فلانی با فلانی و فلانی رابطه داشته داره نداشته نداره ، نداره. خیانت خیلی بده و واقعا شما حق دارین ازش فوق العاده دلخور شین و باشین.

شما بهتره برای یک بار هم که شده با دوست دخترتون مفصل صحبت کنین و تمام حقیقت و دلیل خیانت را از زبانش بیرون بکشین. آخر فکراتونو بکنین و تصمیم بگیرین. اما توصیه می کنم هرگز موقع عصبانیت تصمیم نگیرید.نمیگم برگردین باهاش یا برنگردین. فقط میتونم بگم تصمیم نهایی با خود شماست.

حرف آخرم اینه که همه اشتباه می کنن.

56. 3 کاربران زیر از social.worker87 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

جدا شدن منطقی اگه تصمیمتون کات کردنه بهتر خواهد بود براتون
    میگه رودکی از گذرگاهی عبور میکرده یه صحنه جالبی میبینه و بعد اونو وصف میکنه و این برای شما هم صدق خواهد کرد

به چشم خویش دیدم بر گذرگاه

که زد بر جان موری مرغکی راه
    هنوز از صید، منقارش نپرداخت
    که مرغی دیگر آمد کار او ساخت
    سپهر، آیینه عدل است، شاید
    که هر چه از تو بیند وانماید

سرنوشت. جلوه گاه رفتار و آینه اعمال ماست و بازتابش همانی است که از ما می بیند
    ویرایش توسط khoshans : 12-03-2015 در ساعت 09:57 PM

58. 2 کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24752
    تشکـر
    10
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

هرجور خودتون راحتین و ما به تصمیم شما احترام میذاریم

موفق باشید

60. کاربران زیر از social.worker87 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    تشکر شده 210 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    سلام ببخشید خیلی رک بهت میگم این ازدواج از بنیاد غلطه چون اصلا اعتمادی وجود نداره من خودم حتی اگه صد درصد بدونم اون پشیمونه ولی همش با ابن فکر باشم نکنه دوباره نکنه.... اینکه زندگی نشد جواب سوالتون چون واقعا از کارش پشیمون نیس ولذت اون کارشو داشته گاهی ناراحت میشه از کارش اما بازم کشش داره به سمتش مثل اعتیاد تقریبا اما یه چیزی اون خانوم حتی اگه واقعا پشیمون باشه چون شما ذهنیت خوبی ندارید به آرامش نمیرسید توی زندگی امیدوارم بهترین تصمیم رابگیرید

62. 4 کاربران زیر از maryam551 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam551 نمایش پست ها
    سلام ببخشید خیلی رک بهت میگم این ازدواج از بنیاد غلطه چون اصلا اعتمادی وجود نداره من خودم حتی اگه صد درصد بدونم اون پشیمونه ولی همش با ابن فکر باشم نکنه دوباره نکنه.... اینکه زندگی نشد جواب سوالتون چون واقعا از کارش پشیمون نیس ولذت اون کارشو داشته گاهی ناراحت میشه از کارش اما بازم کشش داره به سمتش مثل اعتیاد تقریبا اما یه چیزی اون خانوم حتی اگه واقعا پشیمون باشه چون شما ذهنیت خوبی ندارید به آرامش نمیرسید توی زندگی امیدوارم بهترین تصمیم رابگیرید
    خیلی ممنونم

64. کاربران زیر از mohamad20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24704
    تشکـر
    35
    تشکر شده 21 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.تقریبا یه مدتایی هست که خیانت رواج پیدا کرده چه تو رابطه دوستی و چه تو رابطه عشقی و ازدواج.اینکه دوطرف خیانت نکنن به جنس ربطی نداره،به شخصیت انسان ربط داره.این خانم به این جریان عادت کرده،و بعدا هم تکرار میکنه،مطمعن باش.

Sent from my HUAWEI Y530-U00 using Tapatalk

66. 3 کاربران زیر از mohsen27000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24704
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

بهت پیشنهاد میدم کات کن و به هیچ وجه ادامه نده،حداقل برای احساس و دلت و خودت ارزش قائلی.مطمعن باش شک میاد تو زندگیت.و مجبور میشی هم طلاق بدی و هم مهریه.بهش اعتماد نکن.این آدما لیاقتشون سردرگمیه

68. کاربران زیر از mohsen27000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24625
    تشکـر
    128
    تشکر شده 28 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من با نظر اونایی میگن که از شما مطمین نبودن موافقم

1) دختری وقتی بدونه هیچ تعهدی برای ازدواج نیست مسلما میگه چرا عمرم به پاش بزارم؟ وقتی به قول خودتون رابطه جنسی داشته دیگه چه بدتر

گفته این که من نمیخواد لابد بعدا با یکی دیگه هست من چرا نباشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2) اگر دیدی با کسی بوده برای این بوده بهش محبت نکردی که اون حس محبت درونش ارضا بشه که نیاز نداشته باشه با تلفن با کسی در ارتباط باشه

من خودم مثال میزنم من قبلا دوست پسر داشتم اما خب دیدم به درد زندگی نمخورن ومن برای هوس بازی میخواستن که من اصلا بهشون اجازه ندادم وتک تک رفتن.. ومسلما برام مهم نبود ومن با کسایی ممکن بود همزمان حرف بزنم چون از طرفم اعتمادی نداشتم

حالا که با یکی هستم که واقعا من دوست داره.هیچی برام کم نمیزاره. کارمند هم هست ( خیلیا میگن چون سرکاریم نمیشه محبت کرد)

اما واقعا بهم محبت میکنه. اما انقدر از ته دلش دوستم داره که یکبار به خودش اجازه نداده از جنسی حرفی بزنه. منم دوستش دارمم

وقراره خدا بخواد تا پند هفته دیگه رسما به عقد هم در بیایم. مسلما از وقتی اون اومده.خودم خطم عوض کردم. خودم دیگه ب خودم اجازه نمیدم غیر اون فه کسی فک کنم. چون واقعا هم میخوایم.

شما وقتی خودتون بهش اهمیت ندادید 2 سال جنسی خودتون باهاش انجام دادید والان پرتش دادید یک گوشه اسم خودتون مرذ گذاشتید؟؟؟؟

70. 3 کاربران زیر از memar216 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

71. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24625
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    0

در ضمن ببخشید فک کردید دختر برای چی با یکی دوست میشه؟؟ برای اینکه ارامش پیدا کنه

برای اینکه اگر وابسته اون پسر شد بدونه مال خودش..

اما بیشتر پسرا خیلی ببخشید برای شهوت با دخترن. که متاسفانه ما دخترا یعضیامون احمق تشریف داریم

محبت اون پسر حقیقی میابیم در صورتی که دروغه// به نظرم باید به پسری که تعهدی نداره توی دوستیش خیانت کرد. چون دوستی یعنی غیرت روی طرف

طرف یعنی ناموس خودت.. وقتی شما بهش دست زدید والان به راحتی به جای اینکه بهش بگیددلیل اینکارات چه بوده انداختینش دور شما مقصرید

لاقل اول دلایلش بدونید. بعدم یک مدت بهش محبت کنید از ته دل. نه نمایش. بهش بگید بخشیدمت ودوست دارم و...اگر دیدی باز ادامه داد با وجود محبتت

ولش کن. اما اگر نه دیدی ادامه نمیده واقعا فقط تورو میبینه . پس بدون شما براش کم گذاشیت که برای ارضای حس محبتش مجبور شده بره با کسی

72. 2 کاربران زیر از memar216 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

73. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24704
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

ببخشین خانمmemar216.شما یه طرفه رفتین با قضاوت.کسی که از این و اون پول میکشه و میره کجاش جای توجیه داره،حیا کو،شرافت زنانه کو،اینجوری که شما میگین یعنی تو زندگی هیچ تعهدی نیست و همه باید دور بزنن بقیه رو.

74. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24625
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    0

با توجه به سخنان همه که خوندم این میگم

شما هرچقدر خوب باشی هرچقدر خوشتیپ و... اصلا بگیم دختره با کره اما بهش دست زدی حتما بهش گفتی اگر میخوای عشقت ثابت کنی باید بزاری

اونم چون دوست داشته اجازه داده.

اما در رابطه با تیغ زنی ... شاید لازم داشته پولی رو که مجبور بوده این کار و کنه.. تا حالا ازش پرسیدید چرا؟؟؟ ببین کاری ندارم با اینکه میخوای ازدواج کنی باهاش یا نکن. اما به قول خودت 2 سال باهاش بودی حداقل کاری کن دیگه ادمه نده این کارش نه به خاطر تو بلکه برای خودش.

ببین مشکل زندگی وخونه اش چیه؟ چی باعث شده که اینکارا کنه.. نگو دعا میکنم. چون با دعا که کاری حل نمیشه .. خودت گول نزن

بعدم اره اون دختر قبول کرده که با اینکه ازدواج نکنه باهات رابطه داشته خب این یعنی فک میکرده تو داری امتحانش میکنی مه چقدر دوستش داری بعدم دختر که سنگ نیست د خترا از پسره شهوتی ترن. خب مسلما کاری میکنن. حالا چه با محرم چه بی محرم.

فقط یک چیز بدون / اون اگر از این به بعد تو مسال جنسی کم بیاره که بخواد بره با کسی دیگه مقصرش تو خواهی بود. چون حس خوشمزه اش تو اولین بار

بهش دادی. مسلما اونم براش الان عادت شده که چند وقت یکبار این حس خوشمزه بچشه. اگر تو باهاش نباشی مسلما ولش کنی اونمب هش فشار میاد

بازم میره با کسی...

پس سعی کن کمکش کنی... یهو کات نکن. یواش یواش . بهش بفهمون بعد...

چون اگر نفرین کنه یک دختر از ته دل.. میخوای بی گناه ترین فرد هم باشی بخدا جوری زمین میخوری که نگو...

خود دانی یا حق

75. 3 کاربران زیر از memar216 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

76. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24768
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

چون اگر نفرین کنه یک دختر از ته دل.. میخوای بی گناه ترین فرد هم باشی بخدا جوری زمین میخوری که نگو...
    واقعا نظراتی که خانوما میدن فوق العاده احساساتی و بی منطقه. شما میگین اگه دختر آه بکشه. خب اگه پسر آه بکشه چی؟ شرمنده ام ولی اصولا نظرات اینچنینی ارزشی ندارند

77. کاربران زیر از mohamad20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

78. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22924
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

از اول قصد ازدواج باهاش نداشتی و رابطه جنسی برقرار کردی؟؟ بعد اونوقت از کارای اون شاکی هستی؟؟؟ چه ادمی هستی تو و چه آدمیه اون

79. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22924
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

کلا هر دوتون خیلی باحال تشریف دارین تو که بدون قصد ازدواج رابطه جنسی برقرار کردی اونم که در عین بودن با تو با کسای دیگه در تماس بوده

80. 2 کاربران زیر از ساحل بی کران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

81. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

من نمیخوام بگم کدوم اشتباه کردید و کدوم درست

چون در کل کار شما اشتباه بوده هردوتون

ولی واقعا خودت فکر میکنی میشه به همچین دختری اعتماد کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

82. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

83. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24704
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    من نمیخوام بگم کدوم اشتباه کردید و کدوم درست

چون در کل کار شما اشتباه بوده هردوتون

ولی واقعا خودت فکر میکنی میشه به همچین دختری اعتماد کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    منم با نظر رز مریم موافقم،جای هیچ اعتمادی نیست.هدف از زندگی آرامش روحی و ذهنی و جسمیه.هدفت و درست انتخاب کن جوون.

84. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

متاسفانه بازم خیانت
    هععععععععععععی

خب ببین اقا محمد

اولا:
    شما همون اول ب قصد ازدواج جلو نرفتی(نه اینکه از همون اول قول ازدواج بدی بدون اشنایی و شناخت ولی میتونستی بگی ی مدت اشنا میشیم ببینیم ب درد هم میخوریم یا نه
    نه اینکه از اول بگی قصدم ازدواج نیس)
    اینجوری مسلما هرادمی ک باشه متعهد نیست
    والا تو این دوره زمونه خیلیا ب همسرشون متعهد نیستن چه برسه ب رابطه شما که از همون اول خط و نشون ازدواج نکردنو کشیدی
    پس این خانوم اگه کاری هم کرده ,شما هم تقصیر دارید و بی تقصیر نیستید

دوما:
    من نمیدونم چرا این خانوم اجازه داده شما بهش دست بزنی درحالیکه میدونسته قصدت ازدواج نیس....(اینم درنظر داشته باشیم که ب قول خودتون وقتی شما همیشه باهم بودید ب غیر از شبها ,دوتا ادم جنس مخالف,نامحرم,اگه این اتفاق نمیفتاد باید شک میکرد )
    شایدم دوست داشته .....اصن شما میدونی دوست داره یا نه؟؟؟

سوما:
    اگه دقت کنی...تو تاپیکت ..خودت گفتی یک ماهه بهش پیشنهاد ازدواج دادی ...و اونجوری ک از حرفات معلومه تو این یک ماه این خانوم با کسی رابطه نداشته حالا رابطه ب هردلیییییلی
    شاید اگه از همون ماه های اول مطمئنش میکردی ک دوسش داری,عشقتو ثابت میکردی هیچوقت این اتفاقا نمیفتاد

چارما:
    خودت میگی تیغشون میزده...اینکار دور از معرفته
    ولی خیلی از پسرا حقشوووونه
    جدا از شوخی بهشون عشق و علاقه ک نداده
    تیغشون زده

پنجما:
    اگه همون ابتدا بخاطر خیلی چیزا دروغ گفته..مث بیماری و امپول و جدایی خانوادش
    شاید قصدش این بوده ک بهش توجه کنی
    باهاش بمونی
    که اصلا کار درستی نکرده

جدا از همه این
    حرفا اینو بگم که :
    ی خانوم یا اقا ,فرقی نمیکنه
    اگه مطمئن باشن ب طرف مقابلشون
    ب عشق طرف مقابل
    علاقش
    دوس داشتنش
    هیچوقت ب فکر خیانت نمیفتن

وقتی خیانت اتفاق میفته...قبل اینکه طرف مقابل مقصر کنیم...ی بار ب خودمون رجوع کنیم
    ببینیم چی کم گذاشتیم...
    چی نذاشتیم..
    چی براش فراهم کردیم..
    چقد محبت کردیم...
    رفتارمون چطو بوده ..
    خیلی وقتا مشکل از خود ماست
    وقتی نتونیم طرف مقابل سیر کنیم...از همه نظر
    این اتفاق ممکنه بیفته..احتمالش زیاده ک بیفته

و اینکه
    ب نظرم باهاش بشین منطقی و اروم صحبت کن
    رو در رو
    دلیل کارشو بپرس
    هدفش چی بوده
    چرا اینکارو کرده

چندماهیی بهش فرصت بده
    شاید واقعا عوض شه
    شاید واقعا پشیمون باشه

خیلیارو میشناسم ک قبل ازدواج دخترای پاکی بودن ولی بعد ازدواج باهر بنی بشری رفاقت کردن و خیانت
    خیلیارم میشناسم قبل ازدواج باهر پسری دوس بودن و تیغشون میزدن ولی بعد ازدواج شدن خانوم خونه...وفادار وفادار

ادما عوض میشن..ولی اگه خودشون بخان
    شمام اگه واقعا و از ته دل این خانومو دوس داشتی
    میومدی اینجا ی راه حل میخاستی ک برش گردونی ب رابطه
    کاری کنی وفادار بمونه
    نه اینکه .......

درکل ب نظرم این ازدواج با این شرایط از پایه غلطه ولی بالاخره شما رابطه جنسی داشتی
    درست نیس که همینطوری ولش کنی
    مگر اینکه چندماهی فرصت بدی بهش
    شرایطو عوض کنید
    دوتایی
    باهم دیگه
    تو با محبت بیشتر ..توجه بیشتر و ...
    اونم با وفاداریش و ..

موفق باشی
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

85. 5 کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

86. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24625
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    0

واقعا نظراتی که خانوما میدن فوق العاده احساساتی و بی منطقه. شما میگین اگه دختر آه بکشه. خب اگه پسر آه بکشه چی؟ شرمنده ام ولی اصولا نظرات اینچنینی ارزشی ندارند

پسر اگر حقش باشه اه بکشه میگیره.

بی منطقی نیست. چرا خیلی ببخشید شهوت بازی و دست زده به دختر ا شده عادی وهیچی نیست؟

خوشم میاد شما دقیقا از همه حرفا جایی میخوای پیدا کنی برای کات کردن

خب چرا دیگه میپرسی؟؟؟ راحت برو کات کن. دیگه خدا خودش میدونه حق با دختر باشه تو رو عذاب میده حق با تو باشه اونو

دیگه مشورت نکن. والا بوخدا

بای
    ویرایش توسط memar216 : 12-04-2015 در ساعت 09:46 PM

87. 3 کاربران زیر از memar216 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

88. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24625
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen27000 نمایش پست ها
    ببخشین خانمmemar216.شما یه طرفه رفتین با قضاوت.کسی که از این و اون پول میکشه و میره کجاش جای توجیه داره،حیا کو،شرافت زنانه کو،اینجوری که شما میگین یعنی تو زندگی هیچ تعهدی نیست و همه باید دور بزنن بقیه رو.

من نگفتم کار خوبی کرده. میگم باید دلیلش دونست. ... بعدممن در جریان نبودم طبق گفته حرفا میگم. بعدم حیا مردانه کجاس؟ همیشه زنا باید حیا داشته باشن

نه من نگفتم که تو زندگی. ایشون ایا رسما شوهر اون خانوم بودن؟؟؟ نبودن دیگه دوست بوده. وقتی از اول تعهد دوستی خودشون به جا نیاوردن

جه انتظاری از دختر باید داشت؟

89. 3 کاربران زیر از memar216 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

90. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24625
    تشکـر
    128
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایقم نمایش پست ها
    متاسفانه بازم خیانت
    هععععععععععععی

خب ببین اقا محمد

اولا:
    شما همون اول ب قصد ازدواج جلو نرفتی(نه اینکه از همون اول قول ازدواج بدی بدون اشنایی و شناخت ولی میتونستی بگی ی مدت اشنا میشیم ببینیم ب درد هم میخوریم یا نه
    نه اینکه از اول بگی قصدم ازدواج نیس)
    اینجوری مسلما هرادمی ک باشه متعهد نیست
    والا تو این دوره زمونه خیلیا ب همسرشون متعهد نیستن چه برسه ب رابطه شما که از همون اول خط و نشون ازدواج نکردنو کشیدی
    پس این خانوم اگه کاری هم کرده ,شما هم تقصیر دارید و بی تقصیر نیستید

دوما:
    من نمیدونم چرا این خانوم اجازه داده شما بهش دست بزنی درحالیکه میدونسته قصدت ازدواج نیس....(اینم درنظر داشته باشیم که ب قول خودتون وقتی شما همیشه باهم بودید ب غیر از شبها ,دوتا ادم جنس مخالف,نامحرم,اگه این اتفاق نمیفتاد باید شک میکرد )
    شایدم دوست داشته .....اصن شما میدونی دوست داره یا نه؟؟؟

سوما:
    اگه دقت کنی...تو تاپیکت ..خودت گفتی یک ماهه بهش پیشنهاد ازدواج دادی ...و اونجوری ک از حرفات معلومه تو این یک ماه این خانوم با کسی رابطه نداشته حالا رابطه ب هردلیییییلی
    شاید اگه از همون ماه های اول مطمئنش میکردی ک دوسش داری,عشقتو ثابت میکردی هیچوقت این اتفاقا نمیفتاد

چارما:
    خودت میگی تیغشون میزده...اینکار دور از معرفته
    ولی خیلی از پسرا حقشوووونه
    جدا از شوخی بهشون عشق و علاقه ک نداده
    تیغشون زده

پنجما:
    اگه همون ابتدا بخاطر خیلی چیزا دروغ گفته..مث بیماری و امپول و جدایی خانوادش
    شاید قصدش این بوده ک بهش توجه کنی
    باهاش بمونی
    که اصلا کار درستی نکرده

جدا از همه این
    حرفا اینو بگم که :
    ی خانوم یا اقا ,فرقی نمیکنه
    اگه مطمئن باشن ب طرف مقابلشون
    ب عشق طرف مقابل
    علاقش
    دوس داشتنش
    هیچوقت ب فکر خیانت نمیفتن

وقتی خیانت اتفاق میفته...قبل اینکه طرف مقابل مقصر کنیم...ی بار ب خودمون رجوع کنیم
    ببینیم چی کم گذاشتیم...
    چی نذاشتیم..
    چی براش فراهم کردیم..
    چقد محبت کردیم...
    رفتارمون چطو بوده ..
    خیلی وقتا مشکل از خود ماست
    وقتی نتونیم طرف مقابل سیر کنیم...از همه نظر
    این اتفاق ممکنه بیفته..احتمالش زیاده ک بیفته

و اینکه
    ب نظرم باهاش بشین منطقی و اروم صحبت کن
    رو در رو
    دلیل کارشو بپرس
    هدفش چی بوده
    چرا اینکارو کرده

چندماهیی بهش فرصت بده
    شاید واقعا عوض شه
    شاید واقعا پشیمون باشه

خیلیارو میشناسم ک قبل ازدواج دخترای پاکی بودن ولی بعد ازدواج باهر بنی بشری رفاقت کردن و خیانت
    خیلیارم میشناسم قبل ازدواج باهر پسری دوس بودن و تیغشون میزدن ولی بعد ازدواج شدن خانوم خونه...وفادار وفادار

ادما عوض میشن..ولی اگه خودشون بخان
    شمام اگه واقعا و از ته دل این خانومو دوس داشتی
    میومدی اینجا ی راه حل میخاستی ک برش گردونی ب رابطه
    کاری کنی وفادار بمونه
    نه اینکه .......

درکل ب نظرم این ازدواج با این شرایط از پایه غلطه ولی بالاخره شما رابطه جنسی داشتی
    درست نیس که همینطوری ولش کنی
    مگر اینکه چندماهی فرصت بدی بهش
    شرایطو عوض کنید
    دوتایی
    باهم دیگه
    تو با محبت بیشتر ..توجه بیشتر و ...
    اونم با وفاداریش و ..

موفق باشی
    تموم حرفای دل من که نتونستم خوب بزنم شما زدی.

مهم اینه این اقا میگه رابطه جنسی من مهم نیس. هیچ گناهی نکرده.اصلا ابراز پشیمانی نمیکنه

ایشون فقط دنبال اینن که پسرایی مثل خودشون بگن اره کارت درسته ولش کن وکات همین

91. 4 کاربران زیر از memar216 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

92. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24704
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط memar216 نمایش پست ها
    من نگفتم کار خوبی کرده. میگم باید دلیلش دونست. ... بعدممن در جریان نبودم طبق گفته حرفا میگم. بعدم حیا مردانه کجاس؟ همیشه زنا باید حیا داشته باشن

نه من نگفتم که تو زندگی. ایشون ایا رسما شوهر اون خانوم بودن؟؟؟ نبودن دیگه دوست بوده. وقتی از اول تعهد دوستی خودشون به جا نیاوردن

جه انتظاری از دختر باید داشت؟
    درسته حرفتون،حیا دو طرفست.من هردوتا کار و میگم اشتباست.حرف من اینه که ما نباید تحت تاثیر بقیه رفتار و شخصیتمون رو عوض کنیم.

صفحه 1 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)