نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترسو بودن

4850
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24805
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ترسو بودن

با عرض سلام و خسته نباشید.پسری هستم 30 ساله ،مجرد و شاغل در یکی از شرکت های نیمه دولتی می­باشم. از کودکی تاکنون با حجم سنگینی از مشکلات عصبی درگیربودم.از کودکی معمولا از سوی پدر کتک فراوان می خوردم و از بدی شانس حتی از سوی هم و سن و سالان خودم نیز اذیت میشدم و نوع تربیت و هم چنین اتفاقاتی که افتاد باعث شد از همان بچگی بسیار ترسو باشم ..این وضعیت تاکنون که 30 سال دارم دارم ادامه پیدا کرده است. این ترسو و کمرو بودن بسیار غیرعادی و غیرطبیعی هستش طوری که با کوچکترین درگیری لفظی و تهدید دیگران دچار ترس عجیبی،تبش قلب شدید و لرزش دست و پا می شوم و قدرت دفاعی و خشم خود را به طور کامل از دست میدهم و موجودی بسیار ضعیف و بی دفاع می­ شوم.البته این حس برایم بسیار عذاب آور و غیر قابل تحمل شده است.مشکلات و گرفتاریهای دیگری نیز گریبانگیر من هستش که به صورت تیتر وار اشاره می کنم
    1- مبتلا به وسواسی اجباری(فکری)شدید در واکنش به رفتارها و سخنان دیگران و هم چنین شرایط نامناسب خودم به طوری که روزها و شب ها چار عذاب شدید روحی می شوم البته چندین بار قویترین داروهای تجویزی روانپزشک از جمله (هالوپریدول و ریسپریدون و.........)مصرف کردم
    2- عدم قدرت تصمیم گیری و تردید در کوچکترین موارد
    3- عدم دارا بودن شخصیت مستقل به طوری که همیشه در شرایط گوناگون به صورت هیجانی تابع رفتارها و شخصیت افراد مختلف هستم
    4- بسیار خیال­باف و دارای هیجانات روحی بسیار زیاد طوری که ناکامی های و شخصیت دلخواه خودم رو با خیال­بافی های بسیار زیاد جبران میکنم.
    دوستان گرامی موارد بالا خلاصه ای از گرفتاریهای عذاب آور من هستش.من برای ادامه زندگی و کسب در آمد مجبور به ارتباط با دیگران هستم اگر اوضاع به همین صورت ادامه پیدا کنه باید قید زندگی رو بزنم خواهشمندم به خاطر اعتقاداتتون و واژه مقدس انسانیت منو کمک کنید منتظر شما هستم
    ویرایش توسط CIVIL4724 : 12-04-2015 در ساعت 10:26 PM

2. کاربران زیر از CIVIL4724 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24625
    تشکـر
    128
    تشکر شده 28 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ترسو بودن

سلام
    این خیلی بده خیلی

من ناراحت شدم اول از همه به خاطر رفتار پدرتون

دوم اینکه چرا ترس؟ از چی؟ اینکه دیگران حرفی میزنن وشما میترسید نقطه ضعف دادید دستشون اگر دو بار امتحان کنید وحتی اگر دعوایی بشه

بتونید داد بزنید ودفاع کنید خوب میشی.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24805
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقا با شما موافقم اما قضیه خیلی پیچیده تر شده و به صورت یک شخصیت شده..................میخام با کمک یک روانشناس هرچندسال هم طول بکشه به روند عادی برگردم...........شما احیانا روانشناس خوبی سراغ دارید؟؟؟؟؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23235
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

باید با کمک ی روانشناس کم کم با ترسا روبرو بشی تو گوگل سرچ کن بهترین روانشناس شهرتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)