صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 61

موضوع: پلیس فتا

5274
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation پلیس فتا

سلام دوستان لطفا کمکم کنید من یه دختر 17 ساله ام به دلایلی مجبور شدم به پسری اعتماد کنم گفت میاد خاستگاریم منم باور کردم نگو شکست خورده تصمیم گرفته دخترارو بدبخت کنه بعد چند وقت میگفت بیا ببینمت منم نمیتونستم برم بخاطر خانوادم گفتم نمیشه هی میگفت یکاریش بکن یعنی چی و این حرفا گفت جور کن بیام خونتون میگفتم نه میترسیدم هی چند روز پیچوندمش همش میگف امشب که اومدم خونتون فلان منم میگفتم امشب نمیشه تا بالاخره اومد یه ساعتی موند بمونه کارای زوری که باهام کردو اسمشو عشق گذاشت منم باور کردم من واقعا بدبختم بعد چندبار درخاستاش وقیحانه شد میگفت ما زنو شوهریم رو حرف من حرف نزن میگفتم نه میگفت پس به جاش عکس بده یه بار چند تایی دادم و بعد اون گفتم دیگهه نمیدم تا قهر کردیم من دیدم این همش به فکر اینچیزاس دنبال فرصت بودم تموم کنم اس دادم منو که بدبخت کردی ولی خوشبخت باش و اینا پیام داد ابروتو میبرم عکسات با ادرس خونه و شمارتو پخش میکنم ابروت بره بفهمی دیگه خیانت نکنی هه من خیانت کردم ؟ واقعا پشیونم متاسفم میدونم توبه فایده نداره شاید گناهم بخشیده بشه اما ابروم رفته دیگه خانوادم بفهمن میکشن منو گفتم باشه منم میرم به پلیس فتا میگم گفت خخخ اول خودتو بدبخت میکنن که عکس دادی و چتات هست گفتم من به تو دادم نگفتم که پخش کنی اونا خودشون میدونن گف دوراه داری یکی اینکه فرداشب میام پیشت و ... کنیم بعد جلوروت پاک میکنم عکساتو یکی اینکه تا فرداشب برام شماره دونفرو پیدا کنی گفتم بدون انجام اون کار هم مشکلو حل میکنم و کسیو نمیشناسم تو خیابون بگرد پیدا کن قبلشم گفته بود اون روز ک خونتون بودم ازت فیلم گرفتم ولی من حواسم بود گوشیش خاموش بود گف به ناموسم قسم پخش میکنم تا تو باشی خیانت نکنی لطفا کمکم کنید من دارم بدبخت میشم نمیخاستم
    ویرایش توسط mohade3.sh : 12-17-2015 در ساعت 12:16 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : پلیس فتا

سلام
    خانوم شما بهتره موضوع با پدر تون در میان بگذرید و به پلیس شکایت کنید نترسید شما به سن قانونی نرسید و اون متهم هستش وجزای سختی هم داره براش .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اگر باشما رابطه جنسی هم برقرار کرده سعی کنید تمام مدارک که ازش دارین نگاه دارین و پاک نکنید .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

عنی چی محدودت کردند محدودت نمیکردند حالا چیکارا میخواستی بکنی.
    کارایی که کردی رو فقط خودت مقصر بودی نه کس دیگه

ایشون هیچ کاری نمی تونه بکنه چون اول پای خودش میاد وسط
    شما اگه با رضای خودتونم عکس داده باشید به ایشون اگه ایشون این عکس رو پخش کنه بازم میتونید شکایت کنید
    و ربطی به این نداره که با رضای شما باشه یا بی رضای شما
    چون این جرم به خاطر پخش عکس و هتک هیثیت هستش
    چون این موارد حساسند پلیس فتا به شدت رسیدگی میکنه میتونی خودتم بری
    و بپرسی از کارشناس هاشون تا جایی که میدوند پرسنل خانوم هم دارند تا راحت باشید

به هیچ وجه چیزایی که میگن رو نکنید و هر چه زودتر با ایشون قطع رابطه کنید
    اگه زنگ زد وبازم خواسته ای داشت از شما ضبط کنید حرفاش رو تا بعدا شاید به دردتون بخوره

به کسی از خانوادتون که راحترید بگین که عکسی از شما داره واجب نیست تمام جرئیات رو بگین
    فقط بگین که تهدیدتون میکنه نگران نباشید هر طور که باشند اونا خانواده شمان و جز خوبی شما چیزی نمیخوان
    فوقش از شما یکم ناراحت میشند ولی بازم خوشحال میشند که شما بهشون گفتید و اعتماد کردین بهشون

گفتم هر چه سریعتر رابطتون با ایشون رو قطع کنید چون به اینده ی شما صدمات خیلی زیادی وارد بشید
    اگه گفته های ایشون رو بکنید رفته رفته این خواسته ها بیشتر خواهد شد
    و اینده ای و ابرویی براش شما نمیمونه
    دیگه تو اینده نمیتونید ازدواج کنید
    میدونید پدرتون چقدر ناراحت و سرافکنده میشه
    دنیاش رو سرش خراب میشه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mohade3.sh نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا کمکم کنید من یه دختر 17 ساله ام به دلایلی مجبور شدم به پسری اعتماد کنم گفت میاد خاستگاریم منم باور کردم نگو شکست خورده تصمیم گرفته دخترارو بدبخت کنه بعد چند وقت میگفت بیا ببینمت منم نمیتونستم برم بخاطر خانوادم گفتم نمیشه هی میگفت یکاریش بکن یعنی چی و این حرفا گفت جور کن بیام خونتون میگفتم نه میترسیدم هی چند روز پیچوندمش همش میگف امشب که اومدم خونتون فلان منم میگفتم امشب نمیشه تا بالاخره اومد یه ساعتی موند بمونه کارای زوری که باهام کردو اسمشو عشق گذاشت منم باور کردم من واقعا بدبختم بعد چندبار درخاستاش وقیحانه شد میگفت ما زنو شوهریم رو حرف من حرف نزن میگفتم نه میگفت پس به جاش عکس بده یه بار چند تایی دادم و بعد اون گفتم دیگهه نمیدم تا قهر کردیم من دیدم این همش به فکر اینچیزاس دنبال فرصت بودم تموم کنم اس دادم منو که بدبخت کردی ولی خوشبخت باش و اینا پیام داد ابروتو میبرم عکسات با ادرس خونه و شمارتو پخش میکنم ابروت بره بفهمی دیگه خیانت نکنی هه من خیانت کردم ؟ واقعا پشیونم متاسفم میدونم توبه فایده نداره شاید گناهم بخشیده بشه اما ابروم رفته دیگه خانوادم بفهمن میکشن منو گفتم باشه منم میرم به پلیس فتا میگم گفت خخخ اول خودتو بدبخت میکنن که عکس دادی و چتات هست گفتم من به تو دادم نگفتم که پخش کنی اونا خودشون میدونن گف دوراه داری یکی اینکه فرداشب میام پیشت و ... کنیم بعد جلوروت پاک میکنم عکساتو یکی اینکه تا فرداشب برام شماره دونفرو پیدا کنی گفتم بدون انجام اون کار هم مشکلو حل میکنم و کسیو نمیشناسم تو خیابون بگرد پیدا کن قبلشم گفته بود اون روز ک خونتون بودم ازت فیلم گرفتم ولی من حواسم بود گوشیش خاموش بود گف به ناموسم قسم پخش میکنم تا تو باشی خیانت نکنی لطفا کمکم کنید من دارم بدبخت میشم نمیخاستم
    در ثانی ابرو شما نرفته و توبه هم کنید خدا میبخشه ، شما سن تون کم بوده و گول خوردین ، ولی نزارید اون بی ناموس همینجوری قسر دربره . نگران نباشید قانون و خانواده شما پشت شما هستند

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ای خداااااا چی داره به سر دخترای مملکتم میاد چرا اینطوری شدن.خدا و پیغمبری حق این جونورا اینه یکی باشه بره ازشون شکایت کنه به چیز خوردن ییوفتن

7. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    در ثانی ابرو شما نرفته و توبه هم کنید خدا میبخشه ، شما سن تون کم بوده و گول خوردین ، ولی نزارید اون بی ناموس همینجوری قسر دربره . نگران نباشید قانون و خانواده شما پشت شما هستند
    نمیتونم با کسی درمیون بذارم

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه تعداد پیام خصوصی هاتونو کم کنید تا پیام من ارسال بشه

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ببین این شازده میخواد تورو وارد یه باتلاقی کنه که اگه واردش بشی دیگه نمیتونی در بیای پس باید جدی برخورد کنی خودمونی بگم اگه خل بازی در بیاری تمومه کارت

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    ببین این شازده میخواد تورو وارد یه باتلاقی کنه که اگه واردش بشی دیگه نمیتونی در بیای پس باید جدی برخورد کنی خودمونی بگم اگه خل بازی در بیاری تمومه کارت
    اشتباه شد با شما بودم

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

پاک کردم

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

صندق بنده خالیه. شما اصلا نگران نباشید ، خانواده شما عصبانی هم بشن ازروی محبت هست ، شما یک اشتباه بزرگ کردین حالا اگر دوباره اشتباه کنید و مخفی کنید از اون بدتره.

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

صندق بنده خالیه. شما اصلا نگران نباشید ، خانواده شما عصبانی هم بشن ازروی محبت هست ، شما یک اشتباه بزرگ کردین حالا اگر دوباره اشتباه کنید و مخفی کنید از اون بدتره.
    اشتباه شد
    نه میدونم که اصلا راهی نیست که بگم بهشون

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

هرجور راحت هستین ، امید وارم مشکل شما هم حل بشه .

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

باقی بچه ها هم بیان آبجیمون را راهنمایی کنن .

منم در حد توانم راهنمایی هایی داشتم بهشون

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

پریماه .فاطمه.نازی.سوشیا .ستیلا خانوم و بقیه بچه ها
    ویرایش توسط sam127 : 12-17-2015 در ساعت 02:06 AM

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

ایشون بهتره یا خودش یا با والدینش بره شکایت کنه اصلا م دلهره نداشته باشه چون به سن قانونی نرسیده و اگر هم می رسید هم تهدید جرم هستش. اولا ایشون نمی تونه یک عمر با شک و تردید زندگی کنه ، در ثانی ممکنه دچار سو استفاده های دیگر بشه از طرف اون شخص یا طرف های دیگربشه ، همچنین ممکنه اون شخص اقدام به پخش عکس و غیره کنه وضع بدتر میشه و همچنین این خانوم دیگه اشتباه بود که کرده ولی با شکایت جلوگیری می کنه از طمعه شدن یک دختر دیگه ، متاشفانه دخترانی بودند که به همین طریق به راه های کج کشیده شده اند
    .
    الان نمی دونم بقیه دوستان هم متوجه شدند یا نه ولی داره در فضاهای مجازی عکس و فیلم روابط نامشروع افراد 14و16 ساله پخش میشه ، حالا اینا کسانی هستند که لو رفته و معلوم نیست چه تعداد هم مخفیانه انجام میدن و ایا والدین خبر دارن شب ها چرا آنلاین هستند تعدادی از این دارن فضاهای مجازی س..چت می کنند و مدارس دخترانه و پسرانه فیلم پورن نگاه می کنند و حالا صاحب این تایپیک یک نمونه افرادی هست که گول خورده و طرف میخواد با تهدید به راه کج بکشوندش .والدین اینا پس چرا توجه نمی کنند و دولت چرا خودش زده به خواب؟مملکت دراه به گند کشیده میشه ،

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

ایشون بهتره یا خودش یا با والدینش بره شکایت کنه اصلا م دلهره نداشته باشه چون به سن قانونی نرسیده و اگر هم می رسید هم تهدید جرم هستش. اولا ایشون نمی تونه یک عمر با شک و تردید زندگی کنه ، در ثانی ممکنه دچار سو استفاده های دیگر بشه از طرف اون شخص یا طرف های دیگربشه ، همچنین ممکنه اون شخص اقدام به پخش عکس و غیره کنه وضع بدتر میشه و همچنین این خانوم دیگه اشتباه بود که کرده ولی با شکایت جلوگیری می کنه از طمعه شدن یک دختر دیگه ، متاشفانه دخترانی بودند که به همین طریق به راه های کج کشیده شده اند
    .
    الان نمی دونم بقیه دوستان هم متوجه شدند یا نه ولی داره در فضاهای مجازی عکس و فیلم روابط نامشروع افراد 14و16 ساله پخش میشه ، حالا اینا کسانی هستند که لو رفته و معلوم نیست چه تعداد هم مخفیانه انجام میدن و ایا والدین خبر دارن شب ها چرا آنلاین هستند تعدادی از این دارن فضاهای مجازی س..چت می کنند و مدارس دخترانه و پسرانه فیلم پورن نگاه می کنند و حالا صاحب این تایپیک یک نمونه افرادی هست که گول خورده و طرف میخواد با تهدید به راه کج بکشوندش .والدین اینا پس چرا توجه نمی کنند و دولت چرا خودش زده به خواب؟مملکت دراه به گند کشیده میشه ،

:|

نمیشه که ، اصلا تو زیادی خوشبینی ، پدر و مادر ایشون مثل بسیاری دیگه از پدر و مادرای ایرانی بفهمن ایشون راه کج رفته از خونواده طردش میکنن. اگه زندش بزارن

20. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها

نمیشه که ، اصلا تو زیادی خوشبینی ، پدر و مادر ایشون مثل بسیاری دیگه از پدر و مادرای ایرانی بفهمن ایشون راه کج رفته از خونواده طردش میکنن. اگه زندش بزارن
    داداش خوشبین چی ، خدایش ادم یک چیزهای میشنوه ، که نمی تونه تصور کنه مشکل عمده اش هم نبود اموزش هست دیگه ، مدرسه اموزش نمیدن که قبح قضیه میرزه ، خونه اموزش نمیدن که بچه روش باز میشه خب این بچه از شکم مادر ش این معلومات نباید بیاره که یکی باید بگه و راه درست وغلط یهش اموزش بده. نه اینکه معلوم نیست از کی یاد میگیره.

خانواده ها اره دیگر اکثریت به جای اینکه خودشون مقصر بدونند بچه مورد سرزنش قرار میدن ، یک عده بی ناموس هم نشستن زیر پای ناموس مردم و دارن از راه به در می کنند با پخش فیلم و حرف های جنسی و نمی دونم س... با دوست پسر عیب نداره از پشت باشه بعدا شوهر نمی فهمه و نمی دونم حق هر انسانی هست که رابطه داشته باشه بد بود خدا نمی افرید واز این حرفا....

حالا یک عده دختر ها هم زالو صفت شدن میرن با غریبه طرح دوستی میرزن که بعدا گندش درنیاد پیش اشنا و فامیل و از پاکی یک پرده دارند.و دوست های هم سن خودشون که هنوز پاک هستند به این راه می کشند .

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24659
    تشکـر
    69
    تشکر شده 77 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    9

منکه رفتم بمیییییرم

آخه چرا انقد ساده ای تو دختر!!!!!!!!!
    خودت به تنهایی نمیتونی حلش کنی به خانوادت اعتماد کن اگه از بابات میترسی به مامانت بگو خواهر بزرگتر یاحتی اگه داماد قابل اعتمادی دارین
    به هیچ وجه به دوستات اعتماد نکن و موضوعو نگو

دنبال آتو گرفتنم نباش چون با سادگی که شماداری بیشتر توباتلاق فرومیری

الان غمت عکساته اگه به حرفش گوش بدی و بخوای تنهایی مشکلتو حل کنی

دوروز دیگه تایپیک میزنی بهم تجاوز شده(خدا اون روز و نیاره)
    ویرایش توسط mahsan91 : 12-17-2015 در ساعت 02:07 PM

23. کاربران زیر از mahsan91 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsan91 نمایش پست ها
    منکه رفتم بمیییییرم

آخه چرا انقد ساده ای تو دختر!!!!!!!!!
    خودت به تنهایی نمیتونی حلش کنی به خانوادت اعتماد کن اگه از بابات میترسی به مامانت بگو خواهر بزرگتر یاحتی اگه داماد قابل اعتمادی دارین
    به هیچ وجه به دوستات اعتماد نکن و موضوعو نگو

دنبال آتو گرفتنم نباش چون با سادگی که شماداری بیشتر توباتلاق فرومیری

الان غمت عکساته اگه به حرفش گوش بدی و بخوای تنهایی مشکلتو حل کنی

دوروز دیگه تایپیک میزنی بهم تجاوز شده(خدا اون روز و نیاره)
    سلام مرسی از همه دوستانی که نظرشون رو گفتن فکر این باشید که اگه من کسیو داشتم که بتونم باهاش درمیون بذارم به اینجا فکر نمیکردم به پدرسم نمیتونم بگم با مادرمم راحت نیستم که بگم خیلی از مسائلو مادرم بهم یاد نداده از بس تو لاکه خودشه دوست عزیزمون راست میگن خیلیاتون خیلی خوش بین هستین مادر پدر من بفهمن این ماجرا رو منو زنده نمیذارن مطمئنن اگه میدونستم همچین رفتاریو ندارن میگفتم درثانی که شرایطم خواسته بچه طلاق هستم و بدتر میشه چون شوهر مامانم خیلی تعصبیه خیلی و بدبخت میشم اگه بفهن این عوضی همونطور که گفتم دیشب پیام دادش که یا دونفرو برام جور کن شماره بده یا بیام پیشت و .... بعد عکساتو پاک میکنم الان پیام داده که جور کردی بدجور قاطیم منم جوابشو نمیدم بلاکه و تو لیست رد

25. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

سلام مرسی از همه دوستانی که نظرشون رو گفتن فکر این باشید که اگه من کسیو داشتم که بتونم باهاش درمیون بذارم به اینجا فکر نمیکردم به پدرسم نمیتونم بگم با مادرمم راحت نیستم که بگم خیلی از مسائلو مادرم بهم یاد نداده از بس تو لاکه خودشه دوست عزیزمون راست میگن خیلیاتون خیلی خوش بین هستین مادر پدر من بفهمن این ماجرا رو منو زنده نمیذارن مطمئنن اگه میدونستم همچین رفتاریو ندارن میگفتم درثانی که شرایطم خواسته بچه طلاق هستم و بدتر میشه چون شوهر مامانم خیلی تعصبیه خیلی و بدبخت میشم اگه بفهن این عوضی همونطور که گفتم دیشب پیام دادش که یا دونفرو برام جور کن شماره بده یا بیام پیشت و .... بعد عکساتو پاک میکنم الان پیام داده که جور کردی بدجور قاطیم منم جوابشو نمیدم بلاکه و تو لیست رد
    توکلت به خدا باشه ، اون کثافت هم به سزای عملش میرسه، فقط هر خواسته ای داشت قبول نکن به قول خودت ، خودت بدبخت تر نکن ، خدانکرده بیشتر از این آتو بدی بدبخت تر میشی و ازت سو استفاده میکنن .
    موقع رفتن به مدرسه هم مراقب باش و سعی کن چند وقت بیرون تنها نری و جاهای خلوت و پارک ها و امثال این نرو .
    سعی کن به هیچ کس بیش از حد اعتماد نکنی .
    هر سوالی هم داشتی از خانو م های انجمن بپرس کمکت می کنن ،
    ویرایش توسط omidd : 12-17-2015 در ساعت 08:45 PM

26. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=omidd;145995]توکلت به خدا باشه ، اون کثافت هم به سزای عملش میرسه، فقط هر خواسته ای داشت قبول نکن به قول خودت ، خودت بدبخت تر نکن ، خدانکرده بیشتر از این آتو بدی بدبخت تر میشی و ازت سو استفاده میکنن

ااخه اگه مامان من اجازه میداد برم بیرون پارک و جای خلوت که میرم فتا یا یه مشاوره مشکل حل میشد برام دعا کنید واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم یه خانم مشاور میشناختم سرشناس خانوم ایزدی شمارشو ندارم بهم گفته بود تا امشب وقت دارم

موقع رفتن به مدرسه هم مراقب باش و سعی کن چند وقت بیرون تنها نری و جاهای خلوت و پارک ها و امثال این نرو .
    سعی کن به هیچ ک

27. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها

یعنی چی زندش بزارن یعنی مامانش 9 ماه درد تحمل کرده و 17 سال هم زحمتشو کشیده بعد میاد به خاطر یه مسئله که خیلی بزرگ هم نیست و به راحتی حل میشه بچشو بکشه نزنید از این حرفا

28. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی چی زندش بزارن یعنی مامانش 9 ماه درد تحمل کرده و 17 سال هم زحمتشو کشیده بعد میاد به خاطر یه مسئله که خیلی بزرگ هم نیست و به راحتی حل میشه بچشو بکشه نزنید از این حرفا
    راست میگن من که بعید نمیدونم بالاخره 17 سال پیشش بودم میشناسمش

30. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

راست میگن من که بعید نمیدونم بالاخره 17 سال پیشش بودم میشناسمش
    شما نگران نباش فرزند انسان هر چقدر هم اشتباه بزرگ کنه بازم فرزندش هست و ازش حمایت می کنه ، در ثانی پدرت اولین نفر باشه بفهمه خیلی بهتر تا اینکه خدانکرده اتفاق تلخ تر بیفته و دق مرگ بشه

31. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شما نگران نباش فرزند انسان هر چقدر هم اشتباه بزرگ کنه بازم فرزندش هست و ازش حمایت می کنه ، در ثانی پدرت اولین نفر باشه بفهمه خیلی بهتر تا اینکه خدانکرده اتفاق تلخ تر بیفته و دق مرگ بشه
    پدرم خشنه بفهمه میکشه منو میگم حمایت نمیکنن همونطور که هیچ جا نکردن

32. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

شما قرار بود با مشاور صحبت کنی چی شد؟

33. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پسره چند سالشه ؟؟؟؟؟؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

34. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

24 سالشه

35. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خب پسره عکسایی که ازت داره از تنت تنها هست یا صورتت هم داخل عکس ها هست ؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

36. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ازش عکس با لباس مجلسی داره
    لباس مجلسی یعنی چجوری ؟

37. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

لباس مجلسی یعنی چجوری ؟
    ای بابا لباس مجلسیییی؟؟؟؟؟؟؟اینکه چیزییییییی نیست من فکر کردم از بدنش عکس داره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

38. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

لباس مجلسی یعنی چجوری ؟
    لباس های که تو عروسی و مهمونیا میپوشن میگن مجلسی

و ایشون گفتند خانواده مذهبی دارن و فکر نکنم لباساش لختی باشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

39. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

آره لباس مجلسی و با توجه به شهرش 99 درصد پوشیده بوده لختی نبوده

40. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

24 سالشه
    شمارشو پیدا نکردم دوستم داره که تو این دوروز تعطیل خونه نبود شانس من

41. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    لباس های که تو عروسی و مهمونیا میپوشن میگن مجلسی

و ایشون گفتند خانواده مذهبی دارن و فکر نکنم لباساش لختی باشه
    اشتباه نکنید اصلا ربطی نداره که بگین چون از قمم و مذهبی هستن پوشیده میپوشن ربطی نداره

اتفاقا خیلی هم باز بود پوشیده نبود صورتمم بود وضعیت بدی بود خلاصه

42. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اشتباه نکنید اصلا ربطی نداره که بگین چون از قمم و مذهبی هستن پوشیده میپوشن ربطی نداره

اتفاقا خیلی هم باز بود پوشیده نبود صورتمم بود وضعیت بدی بود خلاصه
    خب گفتم شاید لباستون پوشیده بود حالا بحث این نیست. مهم این لباس تنت بود
    انقد عکس ها جور ناجور تو نت هست که کسی توجه به عکس شما نمیکنه

اول اینو مطمعن باش پسره هییییچ کاری نمیتونه کنه چون تا کاری کرد اول پای خودش گیره میندازنش زندان و ضربه شلاق داره ولی به شما کاری ندارن و اون اقا پسر اینو هم خوب میدونه ایشونم تا دیده شما ساده هستید از ساده بودنتون سو استفاده کرده و تهدیدت کرده ...شما فقط یه کاری کن همههه راه های ارتباطیتت باهاش ببند که هیچ و خبری ازت نداشته باشه خودتو ضعیف جلوه نده که اینجور بخواد تهدیدت کنه اون اصلا حقی نداره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

43. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خب گفتم شاید لباستون پوشیده بود حالا بحث این نیست. مهم این لباس تنت بود
    انقد عکس ها جور ناجور تو نت هست که کسی توجه به عکس شما نمیکنه

اول اینو مطمعن باش پسره هییییچ کاری نمیتونه کنه چون تا کاری کرد اول پای خودش گیره میندازنش زندان و ضربه شلاق داره ولی به شما کاری ندارن و اون اقا پسر اینو هم خوب میدونه ایشونم تا دیده شما ساده هستید از ساده بودنتون سو استفاده کرده و تهدیدت کرده ...شما فقط یه کاری کن همههه راه های ارتباطیتت باهاش ببند که هیچ و خبری ازت نداشته باشه خودتو ضعیف جلوه نده که اینجور بخواد تهدیدت کنه اون اصلا حقی نداره

همه جت بلاکه تو لیست رده فقط میتونه پیام بده که دیشب پیام داد منو میذاری تو لیست رد به خدا بدکاری میکنم باهات حالا ببین نابودت میکنم جوابشو ندادم دیگه

44. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

همه جت بلاکه تو لیست رده فقط میتونه پیام بده که دیشب پیام داد منو میذاری تو لیست رد به خدا بدکاری میکنم باهات حالا ببین نابودت میکنم جوابشو ندادم دیگه
    آفرین خوب میکنی اصلا اصلا جوابش نده اصلااااا هرچقدر تهدید کرد بتونی خطت رو عوض کنی که خیلی خوب میشه.....پیامش هم تو لیست سیاه یا اسپم. دیگه پیامش هم نمیاد...میخواست کاری کنه همین روزا کرده بود پس بدون هیچ غلطی نمیتونه کنه ترسو تر از این حرفهاست همونطور که اون خودش شجاع نشون میده توهم همینجور باش

با این پسره کجا اشنا شدی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

45. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آفرین خوب میکنی اصلا اصلا جوابش نده اصلااااا هرچقدر تهدید کرد بتونی خطت رو عوض کنی که خیلی خوب میشه.....پیامش هم تو لیست سیاه یا اسپم. دیگه پیامش هم نمیاد...میخواست کاری کنه همین روزا کرده بود پس بدون هیچ غلطی نمیتونه کنه ترسو تر از این حرفهاست همونطور که اون خودش شجاع نشون میده توهم همینجور باش

با این پسره کجا اشنا شدی
    خیابون همون اولم گفت من از اینایی نیستم که شماره پخش کنم یا عکس پخش کنم بخام اذیت کنم .............. یکیو واسه ازدواج میخام واسه همیشه .....اشغال

46. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خیابون همون اولم گفت من از اینایی نیستم که شماره پخش کنم یا عکس پخش کنم بخام اذیت کنم .............. یکیو واسه ازدواج میخام واسه همیشه .....اشغال
    خب اگه نگه برا ازدواج میخوام که گول نمیخورید

کلا پسرا این جمله تکه کلامشون شده

دیگه اتفاقی که افتاده اینم شد درس عبرت دیگه به هرکی اعتماد نکنی

فقط دیگه جوابشو نده حتی پیاماش حتی 100بار پیام بده وقتی ببین به جای. نمیرسه خودش بیخیال میشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

47. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خب اگه نگه برا ازدواج میخوام که گول نمیخورید

کلا پسرا این جمله تکه کلامشون شده

دیگه اتفاقی که افتاده اینم شد درس عبرت دیگه به هرکی اعتماد نکنی

فقط دیگه جوابشو نده حتی پیاماش حتی 100بار پیام بده وقتی ببین به جای. نمیرسه خودش بیخیال میشه
    آره مرسی از جوابت عزیزم

48. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23752
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

داره میترسونتت تا بیشتر ازت سو استفاده کنه هر چی بیشتر بترسی بیشتر تهدیدت میکنه خودت رو نباز فقط بهش بگو اگر میخواد کاری کنه تو هم ازش شکایت میکنی و ساکت نمیشینی

49. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

شمارشو پیدا نکردم دوستم داره که تو این دوروز تعطیل خونه نبود شانس من
    پیگیرش باش و شنبه تماس بگیر باهاش

50. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25116
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پیگیرش باش و شنبه تماس بگیر باهاش
    یکی از دوستان سایت داره کمکم میکنه درست نشد چشم ممنون از شما

51. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

كار درست اينكه شكايت كني فوقش چندتا فخش و كتك از بابات بخوري بعدش به كارت رسيدگي ميكنه اما اگه شكايت كني احتمال داره فك و فاميل بفهمن يا شايد دوست و همسايه!
    ببين نگران نباش انقد تو اين فيس بوك و اينجور جاها دخترا عكس بي حجابشونو ميزارن كه عادي شده پس اصلا نگران نباش از تهديدش،چون مطمئنا اينكارو نميكنه
    يعني كلا اصلا نترس هيچ غلطي نميتونه بكنه
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

52. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اگه دیدی خیلی داره پیام میده بهت فقط یه پیام بهش بده با این متن : وعده ما پلیس فتا
    ======
    و بعدش کل راههای ارتباطی که باهاش داری را قطع کن که پیامای بعدی که میده را نتونی بخونی که یهو ترغیب بشی باز جواب بدی این پیام چنان لرزه ای تو دلش ایجاد میکنه که اگه ننه باباش هم بمیرن چنین لرزه ایجاد نشه حالا که این بی شرف تورو بازی داده تو هم بازیش بده با همین یه جمله چون آتیش میگیره و روز و شب فکرش میشه نکنه دختره بره شکایت کنه نکنه بیان بگیرنم عجب حرفی زدما عجب غلطی کردما .هربار که زنگ درشون میخوره یا تلفنش زنگ میزنه دلش آب میشه نکنه از پلیس اومدن و زندگیش واسه چند مدت زیادی تبدیل به جهنم میشه

53. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

پدر ادم بزنه هم عیب نداره ولی اجازه نمیده کسی بفهمه چون ناموس اش هستی ، اگر اون یک زنگ به اون بی شرف بزنه بتروسونه یا شکایت کنید دیگر اون کثافت هم از ترسش دنبال دختر دیگری هم نمی ره و همینطور مجازات میشه

55. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

لطفا صندق خالی کنید پیام برسه.

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)