نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: تنهایی و افسردگی

1038
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25201
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تنهایی و افسردگی

باسلام.وتشکر از سایت مفیدتون

من دختر27ساله ای هستم که لیسانس دارم ومشغول به کار هستم
    چند وقتیه که تنهایی رو خیلی بیشتر حس میکنم دوستام رو میبینم که ازدواج کردن و خوشحالند و زندگی دارند و خودم رو میبینم که هیچ وقت عشقی رو تجربه نکردم.خیلی منفعل شدم همش درجا میزنم.دیگه نه حوصله کار دارم و نه هیچکس دیگه ای رو.دوستان کمی دارم که اونها هم مشغول زندگی خودشون هستن
    وقتی تو خیابون دوتا جوون رو میبینم باهم هستن کلی بهشون حسادت میکنم و همیشه این سوال رو ازخودم میکنم که چرا من نباید یه همدم داشته باشم
    هیچ وقت خاستگاری نداشتم و هیچ پسری سراغم نیامد.شایدم این بخاطر رفتار خودم هم بوده که هیچ وقت سمتشون نرفتم ولی نمیتونم تغییر ایجاد کنم توی رفتارم
    دیگه خسته شدم سنمم هم داره بالا میره ونگرانیم ازتنهاییم بیشتر میشه لطفا کمکم کنید خیلی عصبی شدم

2. 2 کاربران زیر از مهسا 1368 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تنهایی و افسردگی

سلام
    تنهای سخته ولی نباید نا امید باشین و از زندگی کردن دلسرد بشین . در مورد این که سراغ روابط خیابانی و دوستی های محفیانه نرفتین کار خوبی کردین چون اونای هم که این کار کردن الان از گذشته خودشون پشیمون هستند و اینده هم تباه کردن.
    تنهای خیلی بهتر از این که از گذشته پشیمون باشین و اینده تباه بشه و نشه کاری کرد.

شما امید وار باش و سعی کنید شاداب و سرحال باشید و در مجالس عروسی و غیره که که خانوم ها هستند خود نمایی کنید و مطمین باشید خانومی پیدا میشه یک دختر شاداب و سرحال و خوش رو برا پسرش انتخاب کنه و محیط کاری و بیرون هم این طوری هست پسرا ها بیشتر دختری برای همسری دوست دارند که سنگین و مودب و در عین حال شاد و خوش رو باشه نه غمگین و سرخورده .
    غصه بخورید و گوشه گیر باشید دنیا با شما بد رفتار خواهد کرد اگر شاد باشین شادی هم سراغ شما می اید.

4. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    تشکر شده 43 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    0

يعني تا حالا تو دانشگاه و بيرون يا ،،، كسي به شما پيشنهاد اشنايي نداده ؟ شما چادوري هستي ؟

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25209
    تشکـر
    40
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم فقط تنها بودن یا داشتن همدم مهم نیست.
    از خدا بخواه که یه آدم خوب جلو راهت بزاره نه فقط اینکه بگی تنهام و ...
    یکی مث من 10 ساله یه همدم دارم اما الان دارم طلاق میگیرم.
    به زندگیت ادامه بده مثل سابق،کار خدا بدون حکمت نیست

7. 2 کاربران زیر از zohre.b بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    تشکر شده 78 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

دلایل زیادی هست که کسی براش خواستگار میاد مثل : ظاهر ، سطح تعاملات شخص با جامعه ، موفقیت های تحصیلی شخص ، موفقیت های کاری و مالی شخص و خانوادش و ...
    اگه کسی در یکی از حوزه های نمی تونه خودشو بالا ببره باید از حوزه دیگه خودشو بالا ببره مثلا اگه شاغل نیست باید از نظر ظاهر به خودش برسه و تعاملات خودشو با اطرافیان بالا ببره ،
    اگه در دانشگاه و سرکار و در محل روحانی دارید یا آدم معتمدی هست باهاش درمیون بزارید که من آماده ازدواج هستم و اگه کسی بهتون مراجعه کرد می تونید منو بهش معرفی کنید ، شاید به این حرف بخندید اما خیلی تاثیر داره و هیچ عیبی هم نداره با این دید برو بهش بگو که جای پدرت هست اگه خجالت می کشی در محل از پدرت استفاده کن و در سر کار یا دانشگاه باید خودت وارد عمل بشی .

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    حستو میفهمم ولی بعضی چیزارو نمیشه عوض کرد شاید تا الان شرایطت طوری بوده که موقعیت ازدواج پیش نیومده برات. اصلا خواستگار نداشتن معنیش بد بودن ادم نیست هرچند برداشت خیلیا همینه.
    بعدشم تنها بودن فقط مال مجردا نیست. خیلیا هستن ک متاهلن ولی حال خوبی ندارن. حس تنهایی میکنن. من نمیگم حس خلایی که داری بی دلیله ولی میشه به جای اینکه غصه بخوری خوب زندگی کنی.
    فعلا مجردی با همین قضیه کنار بیا. اگرم موقعیتی برات جور شد پسش نزن. اما الان که تنهایی با دوستات وقت بگذرون. دوستای تازه پیدا کن. چند تا کلاس که دوست داری برو. ورزش کن. خلاصه بیکار نمون تا این فکرا سراغت نیان

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

اینکه می گی به خاطر رفتارت تنهایی شاید درست باشه اما اینکه می گی نمی تونی خودت رو تغییر بدی اشتباه می کنی ، دوستی تو خیابون و اینور اونور با جنس مخالف خوب نیست اما اینم خوب نیست که تو محیط کار و فامیل منزوی باشی و باهاشون ارتباط برقرار نکنی
    در ضمن هر نوع ارتباط رو نمی شه گفت دوستی ، الان زمانه ای شده که اکثر ازدواج ها مخصوصا تو شهرهای بزرگ با دوستی آغاز می شه... شعارهای قدیمی که نمی دونم دختر باید پشت پرده باشه و این چیزا ماله زمان ما نیست . نگاه که می کنی مثلا می بینی فلان پسر که از خانواده خیلی مومنی هم هست رفته دختری رو انتخاب کرده که نمی گم شعونات اسلامی رو رعایت نمی کنه ولی مثلا تو اطرافیانش خوش سر و زبونتره به قول قدیمیا خودش رو بهتر پیش همه جا می کنه... به نظرم بهتره رفتارت رو یکم تغییر بدی و یکم با اطرافیانت رابطه برقرار کنی . بعدم تنها بودن هم خودش یه جور حسنه همه خوبی ها که تو متاهل بودن نیست... بهترین خوبیش اینه که وقت آزاد زیادی برای خودت داری و می تونی کلی خوش بگذرونی بدون اینکه دغدغه اینو داشته باشی که ای وای خدا همسرم کی می رسه خونه . برم سریع شام درست کنم و به بچه برسم و نفهمی چجوری روز و شبت می گذره

11. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    اینکه می گی به خاطر رفتارت تنهایی شاید درست باشه اما اینکه می گی نمی تونی خودت رو تغییر بدی اشتباه می کنی ، دوستی تو خیابون و اینور اونور با جنس مخالف خوب نیست اما اینم خوب نیست که تو محیط کار و فامیل منزوی باشی و باهاشون ارتباط برقرار نکنی
    در ضمن هر نوع ارتباط رو نمی شه گفت دوستی ، الان زمانه ای شده که اکثر ازدواج ها مخصوصا تو شهرهای بزرگ با دوستی آغاز می شه... شعارهای قدیمی که نمی دونم دختر باید پشت پرده باشه و این چیزا ماله زمان ما نیست . نگاه که می کنی مثلا می بینی فلان پسر که از خانواده خیلی مومنی هم هست رفته دختری رو انتخاب کرده که نمی گم شعونات اسلامی رو رعایت نمی کنه ولی مثلا تو اطرافیانش خوش سر و زبونتره به قول قدیمیا خودش رو بهتر پیش همه جا می کنه... به نظرم بهتره رفتارت رو یکم تغییر بدی و یکم با اطرافیانت رابطه برقرار کنی . بعدم تنها بودن هم خودش یه جور حسنه همه خوبی ها که تو متاهل بودن نیست... بهترین خوبیش اینه که وقت آزاد زیادی برای خودت داری و می تونی کلی خوش بگذرونی بدون اینکه دغدغه اینو داشته باشی که ای وای خدا همسرم کی می رسه خونه . برم سریع شام درست کنم و به بچه برسم و نفهمی چجوری روز و شبت می گذره
    احسنت خیلی از حرفت خوشم اومد که کلا معادله رو پاکش کردی
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

13. کاربران زیر از mohammad365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سلام
    حستو میفهمم ولی بعضی چیزارو نمیشه عوض کرد شاید تا الان شرایطت طوری بوده که موقعیت ازدواج پیش نیومده برات. اصلا خواستگار نداشتن معنیش بد بودن ادم نیست هرچند برداشت خیلیا همینه.
    بعدشم تنها بودن فقط مال مجردا نیست. خیلیا هستن ک متاهلن ولی حال خوبی ندارن. حس تنهایی میکنن. من نمیگم حس خلایی که داری بی دلیله ولی میشه به جای اینکه غصه بخوری خوب زندگی کنی.
    فعلا مجردی با همین قضیه کنار بیا. اگرم موقعیتی برات جور شد پسش نزن. اما الان که تنهایی با دوستات وقت بگذرون. دوستای تازه پیدا کن. چند تا کلاس که دوست داری برو. ورزش کن. خلاصه بیکار نمون تا این فکرا سراغت نیان
    (((((تنها بودن فقط مال مجردا نیست. خیلیا هستن ک متاهلن ولی حال خوبی ندارن. حس تنهایی میکنن))این حرف واقعا جایی واسه تعمق داره الان یکی بیاد تفاوت مجرد بودن ومتاهل بودنو توضیح بده به نظر من این حرف دقیقا اینو ثابت میکنه که ازدواجها کیفیت لازمو نداره((((الان که تنهایی با دوستات وقت بگذرون. دوستای تازه پیدا کن. چند تا کلاس که دوست داری برو. ورزش کن. خلاصه بیکار نمون تا این فکرا سراغت نیان )))این جمله کاملا غلطه مثل این میمونه گوشنته بری برای فراموش کردنش آب بخوری ایهاالناس دیگه نیازو نمیشه دودره کرد وازش چشم پوشیداین خانم نیاز به همدم وهمسر داره لطفا راه حل بدین بهش نه اینکه این نیازو با چیز دیگه عوضش کنین
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad365 نمایش پست ها
    (((((تنها بودن فقط مال مجردا نیست. خیلیا هستن ک متاهلن ولی حال خوبی ندارن. حس تنهایی میکنن))این حرف واقعا جایی واسه تعمق داره الان یکی بیاد تفاوت مجرد بودن ومتاهل بودنو توضیح بده به نظر من این حرف دقیقا اینو ثابت میکنه که ازدواجها کیفیت لازمو نداره

خب نداره دیگه. خیلی از ازدواجا به خاطر رفع نیازه نه برای اینکه اون 2 تا ادم اس همن و با هم خوشبختن و دلشون با هم یکیه.واقعیتش همینه. شما که فکر نمیکنید کلا دنیای مجردی همش سختی و تنهایی و افسردگیه دنیای متاهلی همش خوشحالی و عشق و درک و این چیزاست؟
    ((((الان که تنهایی با دوستات وقت بگذرون. دوستای تازه پیدا کن. چند تا کلاس که دوست داری برو. ورزش کن. خلاصه بیکار نمون تا این فکرا سراغت نیان )))این جمله کاملا غلطه مثل این میمونه گوشنته بری برای فراموش کردنش آب بخوری ایهاالناس دیگه نیازو نمیشه دودره کرد وازش چشم پوشیداین خانم نیاز به همدم وهمسر داره لطفا راه حل بدین بهش نه اینکه این نیازو با چیز دیگه عوضش کنین
    منم میدونم نیاز دارن ولی راهی واسه شوهر پیدا کردن نمیشناسم که عزت و شخصیت ادمم حفظ بشه. شما دارین اتیش خواستشو بیشتر می کنید اونم وقتی راهی جلو پاش نیست. الان شما که خوب میدونید نیاز دارن یه راهم بهش معرفی کنید. اگه راهی ندارید باید حداقل یه کاری کنید اروم شن نه اینه حالشو خراب تر کنید.
    حالا چرا انقدر بولد کردین معمولیم میشد بخونیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)