نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: انگیزه میخوام

1860
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25252
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

انگیزه میخوام

سلام.اسمم بهنام و 29 سال دارم. متاهل و شاغل هستم و مدرک کارشناسی ارشد از یکی از بهترین دانشگاههای تهران و دارم خودم بچه شهرستانم.وضع مالی بد نیست ولی زیاد هم خوب نیستم مشکلات مالی مثل بقیه مردم دارم زندگیم روزمرگی های خاص خودش و داره و دارم اذیت میشم.با تمام وجود دوس دارم ادامه تحصیل بدم قبلا درس خون بودم و خیلی خیلی راضی بودم الان با این که متاهل و پدر شدم ولی می تونم و وقت دارم وقت بطارم فقط بعضی چیزها نمی زاره انگیزه ام رو از بین برده که به ترتیب میگم:
    1-وضع اقتصادی کشور و فارغ التحصیلان و میبینم خیلی ها دکترا خوندن ولی اخرش چی دارن چیکار میکنن اونایی که رفتن موفق شدن ولی اونایی که موندن شانس و پارتی داشتن هیت علمی شدن بقیه ول معطل
    2-چند تا فرصت شغلی دارم که نیاز به مصاحبه تخصصی داره باید درس بخونم اماده بشم ولی از لحاظ فیزیکی از سر کار میرسم خسته میشم دوس ندارم کاری بکنم فقط می خوام پسرم بازی کنم یا فیلم ببینم.زیاد فیلم می بینم زیاد شبکه های اجتماعی هستم و وقت میگذرونم
    3-من کارم حسابداریه نمی دونم برم دنبال کارم منظورم تخصص حسابداری و مدارک مربوط به اون رو بگیرم و خودم ارتقا بدم یا برای دکترا بخونم
    4-از لحاظ مالی دارم اذیت میشم چند جا مقاله فرستادم پذیرش شدن ولی به خاطر هزینه اش نتونستم چاپ کنم
    فقط انگیزه بدین.رتبه 47 کنکور ارشد بودم.پایان نامه 20شدم.اساتید بزرگی سرکار داشتم ولی الان چی به خاطر مشکلات مالی بی انگیزه شدم.
    5-تهران فرصت شغلی زیادی دارم ولی چون شهرستان هستم و متاهل دودل هستم
    کلا یه کلام به هم ریختم اساسی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : انگیزه میخوام

نقل قول نوشته اصلی توسط b_behname نمایش پست ها
    سلام.اسمم بهنام و 29 سال دارم. متاهل و شاغل هستم و مدرک کارشناسی ارشد از یکی از بهترین دانشگاههای تهران و دارم خودم بچه شهرستانم.وضع مالی بد نیست ولی زیاد هم خوب نیستم مشکلات مالی مثل بقیه مردم دارم زندگیم روزمرگی های خاص خودش و داره و دارم اذیت میشم.با تمام وجود دوس دارم ادامه تحصیل بدم قبلا درس خون بودم و خیلی خیلی راضی بودم الان با این که متاهل و پدر شدم ولی می تونم و وقت دارم وقت بطارم فقط بعضی چیزها نمی زاره انگیزه ام رو از بین برده که به ترتیب میگم:
    1-وضع اقتصادی کشور و فارغ التحصیلان و میبینم خیلی ها دکترا خوندن ولی اخرش چی دارن چیکار میکنن اونایی که رفتن موفق شدن ولی اونایی که موندن شانس و پارتی داشتن هیت علمی شدن بقیه ول معطل
    2-چند تا فرصت شغلی دارم که نیاز به مصاحبه تخصصی داره باید درس بخونم اماده بشم ولی از لحاظ فیزیکی از سر کار میرسم خسته میشم دوس ندارم کاری بکنم فقط می خوام پسرم بازی کنم یا فیلم ببینم.زیاد فیلم می بینم زیاد شبکه های اجتماعی هستم و وقت میگذرونم
    3-من کارم حسابداریه نمی دونم برم دنبال کارم منظورم تخصص حسابداری و مدارک مربوط به اون رو بگیرم و خودم ارتقا بدم یا برای دکترا بخونم
    4-از لحاظ مالی دارم اذیت میشم چند جا مقاله فرستادم پذیرش شدن ولی به خاطر هزینه اش نتونستم چاپ کنم
    فقط انگیزه بدین.رتبه 47 کنکور ارشد بودم.پایان نامه 20شدم.اساتید بزرگی سرکار داشتم ولی الان چی به خاطر مشکلات مالی بی انگیزه شدم.
    5-تهران فرصت شغلی زیادی دارم ولی چون شهرستان هستم و متاهل دودل هستم
    کلا یه کلام به هم ریختم اساسی
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    021-22689558
    هیچ کس نمی تواند به فرد دیگری انگیزه بدهد. تنها کاری که دیگران می کنند تشویق ما برای انجام دادن کارهاست. این خود انسان است که بهترین مشوق و انگیزه دهنده برای خودش است.

1 - همیشه در آسایش و آرامش نباشید
    از اینکه کمی به خود سختی دهید نهراسید. بزرگ ترین مانع برای رسیدن به استعدادهای درونی همین راحت طلبی است. اتفاق های مهم زمانی رخ می دهند که شما کمی هم تلاش و سختی را تحمل کنید.

2 - از اشتباه کردن نهراسید
    عقل به ما کمک می کند تا اشتباه نکنیم و در نتیجه هزاران اشتباه به وجود می آید.

3 - فکر خود را به مسایل معمولی محدود نکنید
    سعی کنید بزرگ و وسیع فکر کنید.

4 - شاد بودن را در زندگی خود انتخاب کنید
    افراد شاد همیشه انگیزه بیشتری برای انجام امور دارند. شادی حق مسلم شماست و آن را با چیز دیگری عوض نکنید.

5 - حداقل یک ساعت در روز را به خودشناسی اختصاص دهید
    کتاب های مفید مطالعه یا موسیقی الهام بخش گوش کنید. رانندگی بهترین فرصت برای گوش کردن به کتاب های صوتی در مورد پرورش روح و خودشناسی است.

6 - به خود یاد بدهید که کاری که آغاز کرده اید را باید تمام کنید
    بسیاری از ما پیش از پایان یک کار یا انجام یک تصمیم، سراغ کار دیگری می رویم. این خوب نیست. همیشه کارهای خود را تمام کنید.

7 - در حال زندگی کنید
    وقتی در گذشته ها گیر کرده اید یا در آینده ای که نیامده سیر می کنید، نمی توانید از لحظه های کنونی خود استفاده و تصمیمات درست اتخاذ کنید.

8 - خود را مجبور کنید تا از زندگی لذت ببرد
    لذت بردن بهترین شغل بهشت است.

9 - وقتی درمانده می شوید یا شکست می خورید، هرگز عقب نشینی نکنید
    شاید موفقیت در چند قدمی شما ایستاده باشد.

10 - همیشه آرزوهای بزرگ در سر بپرورانید
    اگر چیزی فراتر از سطح انتظار باشد ما همه تلاش خود را می کنیم تا آن آرزو و خواسته را برآورده کنیم.

ناراحتی بزرگ زندگی در رنجی که می کشیم نیست در چیزهایی است که از دست می دهیم. بنابراین سعی کنید هیچ چیز را از دست ندهید. ما باید همیشه و در هر لحظه آماده باشیم تا بتوانیم کسی که هستیم را قربانی کسی کنیم که می خواهیم باشیم
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25252
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی بابت راهنمایی هاتون دنبال یه نفر هستم باهاش هماهنگ بشم درس بخونم و ازش مشاوره بگیرم باهم در ارتباط باشم باعث بشه جلو برم نمی دونم شاید روش درستی نباشه.در مورد انگیزه تو زندگی و شاد بودن فکر نکنم به این راحتی ها دوباره آدم شاد قبلی بشم واقعا افسرده شدم همش دارم آیه یس می خونم ناخود آگاه پشت فرمون گریه ام میگیره یه آهنگ غمگین میشنوم سرع تو ذهنم مرگ عزیزانم و تجسم میکنم و گریه ام میگیره زودی عصبانی میشم دوس دارم فقط بخوابم کسی باهام کاری نداشته باشه .طوری میشه که خانواده ام رو چند روز می فرستم خونه باباش تنها تو خونه تو تاریکی فقط دراز میکشم و سیگار میکشم شاید این روزها سیگا شده همدمم .شاید بگین دارم شعار میدم قبلا کسایی که اینطور بودن میگفتم داره الکی خودش و لوس میکنه می خواد جلب توجه کنه ولی الان خودم به اون نقطه رسیدم.تنها چیزی که شادم میکنه خرید کردنه ولی اون هم با این وضع اقتصادی جور در نمی یاد.برای درس خوندن استارت میزنم چند روز عالی میخونم ولی بعد چند روز دوباره همون آش و همون کاسه.دیگه بریدم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط b_behname نمایش پست ها
    مرسی بابت راهنمایی هاتون دنبال یه نفر هستم باهاش هماهنگ بشم درس بخونم و ازش مشاوره بگیرم باهم در ارتباط باشم باعث بشه جلو برم نمی دونم شاید روش درستی نباشه.در مورد انگیزه تو زندگی و شاد بودن فکر نکنم به این راحتی ها دوباره آدم شاد قبلی بشم واقعا افسرده شدم همش دارم آیه یس می خونم ناخود آگاه پشت فرمون گریه ام میگیره یه آهنگ غمگین میشنوم سرع تو ذهنم مرگ عزیزانم و تجسم میکنم و گریه ام میگیره زودی عصبانی میشم دوس دارم فقط بخوابم کسی باهام کاری نداشته باشه .طوری میشه که خانواده ام رو چند روز می فرستم خونه باباش تنها تو خونه تو تاریکی فقط دراز میکشم و سیگار میکشم شاید این روزها سیگا شده همدمم .شاید بگین دارم شعار میدم قبلا کسایی که اینطور بودن میگفتم داره الکی خودش و لوس میکنه می خواد جلب توجه کنه ولی الان خودم به اون نقطه رسیدم.تنها چیزی که شادم میکنه خرید کردنه ولی اون هم با این وضع اقتصادی جور در نمی یاد.برای درس خوندن استارت میزنم چند روز عالی میخونم ولی بعد چند روز دوباره همون آش و همون کاسه.دیگه بریدم

پیش مشاور رفتین ؟؟احتمال داره افسردگی داشته باشین .
    در مورد درس خوندنم منم دقیقا حس شما ر دارم ..همش میگم کاش یکی باشه رقابتی باهم درس بخونیم ..منم دوروز میخونم بعد سه روز نمیخونم ..بی اراده و بی انگیزه تنبل :/

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

شما پیش روان پزشک برین ممکنه از استرس زیاد باشه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25252
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه نرفتم یعنی یه جورایی حس میکنم من مریض نیستم افسرده نیستم که ولی واقعیت اینه افسرده هستم.اره شاید درس و ادامه تحصیل ارومم کنه نمی دونم.باز مرسی بابت نظرهاتون

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    پیش مشاور رفتین ؟؟احتمال داره افسردگی داشته باشین .
    در مورد درس خوندنم منم دقیقا حس شما ر دارم ..همش میگم کاش یکی باشه رقابتی باهم درس بخونیم ..منم دوروز میخونم بعد سه روز نمیخونم ..بی اراده و بی انگیزه تنبل :/

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25252
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی اره باید برم ولی استرس به اون شکل ندارم فقط دائما با خودم درگیرم درونم غوغایی داره برای خودش خیلی کم حرفم ولی با خودم حرف میزنم یعنی گاهی خسته میشم از پرحرفیم با خودم
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    شما پیش روان پزشک برین ممکنه از استرس زیاد باشه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25292
    تشکـر
    22
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    9

منم مشکل انگیزه دارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)