نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: 28 سالگی و عدم لذت جنسی

3019
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21727
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

28 سالگی و عدم لذت جنسی

سلام. یه سوالی ذهنمو به خودش مشغول کرده . من اولین ************مو دو ماه پیش تو سن 28 سالگی داشتم. و توی ************ ارضا نمیشم ... باید چه کار کنم؟ ممکنه ایراد از طرف مقابلم باشه که نمی تونه ارضام کنه؟ (چون با خودارضایی راحت ارضا میشم) و اینکه تا 28 سالگی ************ نداشتن باعث میشه که دیگه تا آخر عمر آدم لذت نبره از س.ک.س؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : 28 سالگی و عدم لذت جنسی

خانم الان شما مشکلت چیه ؟؟
    تاپیک زدی با کسی که 29 بار رابطه داشته ازدواج خوبه بعد . اومدی میگی اولین تجربه ارتباط جنسی شما با عدم رضایت بوده.
    اگر با اون شخص رابطه برقرار کردین کار اشتباهی کردین و شما 30 نفر شدین با شما هم ازدواج نمی کنه .و د رثانی ازدواج با همچنین شخصی اصلا به صلاح نیست . ولی شما انگار کاری کردین ولی بهتره با فکر جلو برین ممکنه دیگر موقعیت ازدواج پیدا نکنید.
    ویرایش توسط omidd : 12-24-2015 در ساعت 06:09 PM

3. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

راستی یک ازمایش ایدز هم بدین کسی که این همه رابطه داشته پر حطر تلقی میشه. واگر رابطه نامشروع بوده به خدا و اسلام اعتقاد دارین توبه کنید

5. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط maryjoon نمایش پست ها
    سلام. یه سوالی ذهنمو به خودش مشغول کرده . من اولین ************مو دو ماه پیش تو سن 28 سالگی داشتم. و توی ************ ارضا نمیشم ... باید چه کار کنم؟ ممکنه ایراد از طرف مقابلم باشه که نمی تونه ارضام کنه؟ (چون با خودارضایی راحت ارضا میشم) و اینکه تا 28 سالگی ************ نداشتن باعث میشه که دیگه تا آخر عمر آدم لذت نبره از س.ک.س؟؟؟
    شما با خود ارضایی روش رسیدن به اوج لذت جنسیتون رو تغییر دادید

شما با خودراضایی به ارگاسم میرسید چون ذهن شما مدت هاست به این روش عادت کرده

به هر حال وقتی ازدواج کنید در مواقعی که تحریک میشید اونوقت شریک زندگیتون باید برای ادامه تحریک شمارو کمک کنه

تا از این وابستگی ذهنی به آرامی خارج بشید ... و سوال آخرتون هم بی مورده

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

یه بار تایپک زدید اصلا رابطه نداشتید

یه بار تایپک زدید یه فرد 28 ساله که 28 بار رابطه جنسی داشته برا ازدواج خوبه یا نه

یه بارم که الان این تایپک زدید که اشتباه از کی ارضا شما نمیشد

الان دقیقا فازتون چیه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

ادمین جان ایشون ظاهرا قصد فریب و خوشمزه بازی دارن ، چند تا تاپیک دارن که حرفای توش متناقض هم دیگه هست

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13603
    تشکـر
    1
    تشکر شده 31 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    10

وااااا

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

یه بار گفتین که خیلی ناراحتین که تا این سن هیچ رابطه ای با جنس مخالف نداشتین و از بدشانسیتون میدونستید !!
    بعد همه اعضای سایت دلداریتون دادن که خیلی هم باید افتخار کنید که برای شوهرتون دست نخورده باقی موندید و ..
    بعد گفتین که من از کجا پسری رو پیداکنم که تاخالا تجربه هیچ رابطه ای رو نداشته مثل من ..اصلا وجود نداره و ... که باز راهنماییتون کردند که بدبین نباشید و خیلیپسرهای اینچنینی وجود دارند .

بعد الان ..الان متاسفم که اخر کار خودتون کردید و قبل از ازدواج تن به رابطه دادید اونهم با کسی که تا بحال رابطه های متعددی داشته .
    و احتمالا در خلال احساسات حین رابطه از علاقهشدید به شما گفته و اینکه تصمیم به ازدواج باشما داره و شما هم چون اولین رابطتون بوده و در حین رابطه حرفاش و خودش باعث وابستگی شدید بهش شده و تصمیم گرفتید که باهاش ازدواج کنید و همه گزشتشم پای صداقتش گزاشتید .

نمیتونم راهنمایی بکنم فقط متاسفم که اخر طاقت نیاوردید و رابطه نامشروع رو تجربه کردید فقط برای اینکه عقیده داشتید همه دختر پسرهای امروی رابطه دارن و نداشتنش کسر شانه .

12. 3 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21727
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان ... دوستانی که گفتن قصد خودشیرینی دارم یا متناقضه حرف هام باید بگم هیچ آدمی اون آدم شش ماه قبلش نیست... لطف کنید منو بال گذشته م و هر عقسده ای که داشتم نسنجین... الان من اینم و اعتقاد و عقیده م اینه... متشکرم از اونایی که جواب منطقی دادن بهم حتی اگه سرزنشم کرده باشن... من طبق ملاک خودم زندگی کردم و لین فشار روحی روم بود که چون صفت "باکره" به من چسبیده دارم به زور خودمو حفظ می کنم و دنبال عشق می گردم و اینکه از جوانیم دیگه نمیتونم لذت ببرم... شاید یک تجربه یا بقول شما اشتباه لازم بود تا بفهمم هیچ ربطی نداره ... و ذات خودمو بهتر بشناسم... ممنونم که قضاوتم نمی کنید.
    ضمن اینکه از آقای فرخ هم ممنونم بابت شماره های تماس مشاوره من بابت هر دو تا تاپیکم از 1480 مشاوره گرفتم و بنظرم تا حد زیادی کمکم کردن... متشکرم.

14. کاربران زیر از maryjoon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان ... دوستانی که گفتن قصد خودشیرینی دارم یا متناقضه حرف هام باید بگم هیچ آدمی اون آدم شش ماه قبلش نیست... لطف کنید منو بال گذشته م و هر عقسده ای که داشتم نسنجین... الان من اینم و اعتقاد و عقیده م اینه... متشکرم از اونایی که جواب منطقی دادن بهم حتی اگه سرزنشم کرده باشن... من طبق ملاک خودم زندگی کردم و لین فشار روحی روم بود که چون صفت "باکره" به من چسبیده دارم به زور خودمو حفظ می کنم و دنبال عشق می گردم و اینکه از جوانیم دیگه نمیتونم لذت ببرم... شاید یک تجربه یا بقول شما اشتباه لازم بود تا بفهمم هیچ ربطی نداره ... و ذات خودمو بهتر بشناسم... ممنونم که قضاوتم نمی کنید.
    ضمن اینکه از آقای فرخ هم ممنونم بابت شماره های تماس مشاوره من بابت هر دو تا تاپیکم از 1480 مشاوره گرفتم و بنظرم تا حد زیادی کمکم کردن... متشکرم.
    خب بعد این می خواهد چیکار کنید !! دوستی های و روابط نامشروع ؟ یا موقع ازدواج می رین پرده می دوزین ادعای باکره بودن می کنید؟
    باکره بودن برچسب نیست ، دختره باید از لحاظ ذهنی وجسمی هر دوش باکره باشه.
    ولی برچسبی که بعدا به شما زده خواهد شد خیلی بدتر هست دوستی های نامشروع عین دستمال کاغذی میشین ...
    ویرایش توسط omidd : 12-26-2015 در ساعت 11:36 AM

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24659
    تشکـر
    69
    تشکر شده 77 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    خب بعد این می خواهد چیکار کنید !! دوستی های و روابط نامشروع ؟ یا موقع ازدواج می رین پرده می دوزین ادعای باکره بودن می کنید؟

امید جان ریللللکس

میدونی که حرفات براش فایده ای داره کار از کار گذشته خودتو عصبی نکن

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsan91 نمایش پست ها
    امید جان ریللللکس

میدونی که حرفات براش فایده ای داره کار از کار گذشته خودتو عصبی نکن
    خب می دونم کار از کار گذشته ولی چهار نفر دیگر هم میان این پست ها می خونند ، حداقل بدونند کاری این خانوم کرده اشتباه بوده

18. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21727
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

من فکر می کنم کسی که واقعا ارزش دوست داشتن داشته باشه شرایط روحی من و اینکه خود من مهم هستم نه یه لایه براش مهمه... و چون هیییچوقت آدم لاشی ای نبودم از خودم مطمئنم. بهتره کسی بقیه رو قضاوت نکنه چون همین مقید بودن حاصل تفکر مذهبیه... همون مذهبی که توش پشت سر گویی، غیبت و قضاوت بقیه هم جز گناهای بزرگن ... من بقیه رو دعوت به این کار نمی کنم که شما نگران بقیه دخترها هستین. ولی از اینکه این تجربه چقد روحم رو آزاد کرد و فکرمو عوض کرد هم پشیمون نیستم... بهرحال باید تکلیفمو با خودم مشخص می کردم... من آدمی رو میخوام که خودم براش مهم باشه ... ممکنه کسی که در آینده بخوام باهاش ازدواج کنم هم خطاهایی داشته باشه اگر مثل من قبول داشته باشه که اشتباه کرده و اشتباهاش اونقدر زیاد و غیر قابل بخشش نباشن چه ایرادی داره ؟ مهم حال آدم هاست گذشته مهمه تا جایی که روی حال تاثیر نذاره من اونقدر گناهکار و خطاکار نیستم که تو لجن رفته باشم و عادت به هرزگی کرده باشم من فقط یه اشتباه کردم... هرکسی هم وقتی کسیو دوست داره باید احتمال اینو بده که شاید در گذشته رابطه ای ناموفق ، اغفال یا حتی تجاوز براش پیش اومده باشه آدمها کالا نیستن که یک بار مصرف باشن آقای محترم... احترام گذاشتن به انسان ها احترام گذاشتن به وجود خود آدمه... من با این عقاید زندگی می کنم...

20. کاربران زیر از maryjoon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

من فکر می کنم کسی که واقعا ارزش دوست داشتن داشته باشه شرایط روحی من و اینکه خود من مهم هستم نه یه لایه براش مهمه... و چون هیییچوقت آدم لاشی ای نبودم از خودم مطمئنم. بهتره کسی بقیه رو قضاوت نکنه چون همین مقید بودن حاصل تفکر مذهبیه... همون مذهبی که توش پشت سر گویی، غیبت و قضاوت بقیه هم جز گناهای بزرگن ... من بقیه رو دعوت به این کار نمی کنم که شما نگران بقیه دخترها هستین. ولی از اینکه این تجربه چقد روحم رو آزاد کرد و فکرمو عوض کرد هم پشیمون نیستم... بهرحال باید تکلیفمو با خودم مشخص می کردم... من آدمی رو میخوام که خودم براش مهم باشه ... ممکنه کسی که در آینده بخوام باهاش ازدواج کنم هم خطاهایی داشته باشه اگر مثل من قبول داشته باشه که اشتباه کرده و اشتباهاش اونقدر زیاد و غیر قابل بخشش نباشن چه ایرادی داره ؟ مهم حال آدم هاست گذشته مهمه تا جایی که روی حال تاثیر نذاره من اونقدر گناهکار و خطاکار نیستم که تو لجن رفته باشم و عادت به هرزگی کرده باشم من فقط یه اشتباه کردم... هرکسی هم وقتی کسیو دوست داره باید احتمال اینو بده که شاید در گذشته رابطه ای ناموفق ، اغفال یا حتی تجاوز براش پیش اومده باشه آدمها کالا نیستن که یک بار مصرف باشن آقای محترم... احترام گذاشتن به انسان ها احترام گذاشتن به وجود خود آدمه... من با این عقاید زندگی می کنم...
    عزیزمن طبق تایپک های قبلیت فقط از سر نیاز جنسی تن به این رابطه دادی یعنی از اولش عشقی نبوده

بعدشم اشتباه ادم یه بار میکنه دوبار میکنه سه بار میکنه نه 28 بار

اینو بهت قول میدم انقدر با افتخار امده بهت گفته یعنی از کارش پشیمون نیست. ..و باز هم انجام میده ..پس بهتر با این حرفها خودت رو گول نزنی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

22. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21727
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    عزیزمن طبق تایپک های قبلیت فقط از سر نیاز جنسی تن به این رابطه دادی یعنی از اولش عشقی نبوده

بعدشم اشتباه ادم یه بار میکنه دوبار میکنه سه بار میکنه نه 28 بار

اینو بهت قول میدم انقدر با افتخار امده بهت گفته یعنی از کارش پشیمون نیست. ..و باز هم انجام میده ..پس بهتر با این حرفها خودت رو گول نزنی
    با حرفاتون موافقم... من در جواب آقای omidd اون متنو نوشتم...

24. کاربران زیر از maryjoon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خانم نه به شما توهین کردم و نه قضاوت از شما سوال پرسیدم. حالا این همه حرف که زدین همه اش شعار هست.

مشکل بعضضی از شما خانوم ها این هست که مرد ها خوب نمی شناسید شما از دید یک مرد و پسر دختر نیستید بلکه زن حساب میشید حالا ارزش اون پرده و داشتن هر گونه رابطه جنسی این هست

یک بار هم گفتم الان هم میگم ، مردی که قبلا ازدواج ناموفق داشته ترجیح میده با زن بیوه و یا مطلقه و یا دختر دست نخورده ازدواج کنه تا با یک دختری که رابطه نامشروع داشته . حالا چه برسه به یک پسر و یا حتی پسری که خودش قبلا بارها مرتکب زنا شده .

از این جهت گفتم که دستمال کاغذی که ، بعد این هر کس به شما پیشنهاد اشنایی بده بفهمه باکره نیستین به شما به چشم خوبی نگاه نمی کنه و برای رفع نیاز با شما خواهد بود و نه برای ازدواج و بعد که تکراری شدین ول میکنه ، پس ممکنه شما دچار لغزشی بشین که اسم خوبی نداره و اگر ادم سالمی هم باشه ونخواهد از شما سو استفاده کنه احتمال اینکه شما ترک کنه زیاده .

هر انسانی اشتباه می کنه ولی بعضی اشتباهات تاوان خیلی سختی داره ، ولی باز امیدوارم توبه کنید و امیدوار باشید کسی پیدا بشه شرایط شما قبول کنه ازدواج کنید.

26. 3 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21727
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

خانم نه به شما توهین کردم و نه قضاوت از شما سوال پرسیدم. حالا این همه حرف که زدین همه اش شعار هست.

مشکل بعضضی از شما خانوم ها این هست که مرد ها خوب نمی شناسید شما از دید یک مرد و پسر دختر نیستید بلکه زن حساب میشید حالا ارزش اون پرده و داشتن هر گونه رابطه جنسی این هست

یک بار هم گفتم الان هم میگم ، مردی که قبلا ازدواج ناموفق داشته ترجیح میده با زن بیوه و یا مطلقه و یا دختر دست نخورده ازدواج کنه تا با یک دختری که رابطه نامشروع داشته . حالا چه برسه به یک پسر و یا حتی پسری که خودش قبلا بارها مرتکب زنا شده .

از این جهت گفتم که دستمال کاغذی که ، بعد این هر کس به شما پیشنهاد اشنایی بده بفهمه باکره نیستین به شما به چشم خوبی نگاه نمی کنه و برای رفع نیاز با شما خواهد بود و نه برای ازدواج و بعد که تکراری شدین ول میکنه ، پس ممکنه شما دچار لغزشی بشین که اسم خوبی نداره و اگر ادم سالمی هم باشه ونخواهد از شما سو استفاده کنه احتمال اینکه شما ترک کنه زیاده .

هر انسانی اشتباه می کنه ولی بعضی اشتباهات تاوان خیلی سختی داره ، ولی باز امیدوارم توبه کنید و امیدوار باشید کسی پیدا بشه شرایط شما قبول کنه ازدواج کنید.

اجازه بدید هرکس با افکار و عقاید خودش زندگی کنه... معلومه که من عواقب کارم رو می پذیرم... متشکرم.

28. کاربران زیر از maryjoon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

دوست گرامی دوستان نمیخوان شما رو نصیحت یا سرکوب کنن
    اگه هم چیزی مینویسن که توش ناراحتی یا تندی هست به خاطر اینه که به شما اهمیت میدن
    پس ناراحت نشین و مثبت نگاه کنید

چیز هم که دوستان میخوان به شما بگین اینه که نباید این اشتباه رو کوچک بشمارید ، منظورشون این نیست که شما گناه کارین یا هر چیز دیگه ای
    الان میگین که من ذهنمو آزاد کردم و اعتقادت خودم رو برای زندگی دارم ، اما مطمعن باشین این اعتقادات الان فقط یک دلخوشیه برا روبرو شدن با این عمل خودتون که حقیقت رو برای خودتون پنهان کنید
    این آزادی ذهن نیست ، اسیر شدن توی یک توهم ذهنیه که خودتون ساختین ، تا از شر افکار دیگه که میخوان شما رو سرزنش کنن خلاص شین ، یکجور خاموش کردن وجدان ، یکجور دنایی که توسط ذهنتون خلق شده تا شما رو از خودتون فاصله بده

درسته آدمای های هم پیدا میشن که بکارت براشون مهم نیست ، اما چقدر سالم هستن این افراد ؟ از نظر روحی و روانی و جسمی و حتی اخلاقی ...
    نمیگم اشتباه شما هم نابخشودنی و تا ابد باید تاوان بدین ، اما مطمعنن هر عملی جوابی داره ، پس سعی کنید بیشتر مراقب خودتون باشین ،
    با این افکار و اعقاید که میگین احتمالاً هر کسی اشتباهی داشته و کمو زیاد و... میشه تا حدودی بعضی ها رو بخشید یا بعضی ها رو نه ،و از این قبیل فکر های که توسط ذهن خودتون میسازین ، خودتون رو وارد مسیر خطرناکی نکنید تا از این بدرترش نکنید ، اشتباه اشتباهه تعدادش فرق نمیکنه ، میتونه بیشتر بشه ، میتونه تجربه ای باشه برای پیدا کردن مسیر درست .
    میدونم که متوجه عملتون بودین ، اما هم قصد نمک ریختن نداریم ، شاید درد ناک باشه اما بهتره که حقیقت رو بپذیرین و بیشتر مراقب خودتون باشین

براتون آرزوی موفقیت میکنم

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اجازه بدید هرکس با افکار و عقاید خودش زندگی کنه... معلومه که من عواقب کارم رو می پذیرم... متشکرم.
    جامعه قانون داره ، همه ما توی اجتماع زندگی می کنیم و این رفتارها ( طلاق ، خیانت ،زنا و فاحشه گی و...)باعث هزینه های سخت برای جامعه میشه اگر اون بی شرفی که 28 تا دختر بی ابرو کرده جلو اش گرفته میشد شما 29 نمی شدی .

الان اون 28 نفر کجا هستند ؟؟ چند تا از اونا فاحشه خیابونی شدن و چند تا پسر سالم از راه به در کردن ؟ یا چند تا از اونا ازدواج کردند و به خاطر گذشته طلاق گرفتن ؟ چند نفر از اونا دچار بیماری روحی شدن ؟و.....

هر کسی بخواهد با عقاید خودش زندگی کنه میشه جنگل . باید اجتماعی زندگی کنیم و تابع عرف و قانون جامعه باشیم .

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

ايشون الان نمي تونن با چشم باز به وضعيتشون نگاه كنن فقط ميخان ثابت كنن كه طرز فكرشون درسته و بقيه دارن اشتباه ميكنن اين موضوع و اشتباه در آينده براشون روشن خواهد شد.
    من فقط به خواهرمون اين رو ميگم فكر كنيد يه عروسك داريد كه چندين نفر با اين عروسك بازي كردند و مسلما كثيف و كهنه هم شده شما حاضريد با اون عروسك رو داشته باشيد يا همينطور لباسي كه چندين نفر تنشون كردند
    اينكه ميكي طرف مقابل بايد خودت رو بخاد و اين حرفها همش حرفه اول از همه حيا واسه يه پسر مهمه وقتي بفهمه شما چه وضعيتي داشتيد فكر نميكنم فكراي خوبي در مورد شما بكنه

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

جامعه قانون داره ، همه ما توی اجتماع زندگی می کنیم و این رفتارها ( طلاق ، خیانت ،زنا و فاحشه گی و...)باعث هزینه های سخت برای جامعه میشه اگر اون بی شرفی که 28 تا دختر بی ابرو کرده جلو اش گرفته میشد شما 29 نمی شدی .

الان اون 28 نفر کجا هستند ؟؟ چند تا از اونا فاحشه خیابونی شدن و چند تا پسر سالم از راه به در کردن ؟ یا چند تا از اونا ازدواج کردند و به خاطر گذشته طلاق گرفتن ؟ چند نفر از اونا دچار بیماری روحی شدن ؟و.....

هر کسی بخواهد با عقاید خودش زندگی کنه میشه جنگل . باید اجتماعی زندگی کنیم و تابع عرف و قانون جامعه باشیم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    ايشون الان نمي تونن با چشم باز به وضعيتشون نگاه كنن فقط ميخان ثابت كنن كه طرز فكرشون درسته و بقيه دارن اشتباه ميكنن اين موضوع و اشتباه در آينده براشون روشن خواهد شد.
    من فقط به خواهرمون اين رو ميگم فكر كنيد يه عروسك داريد كه چندين نفر با اين عروسك بازي كردند و مسلما كثيف و كهنه هم شده شما حاضريد با اون عروسك رو داشته باشيد يا همينطور لباسي كه چندين نفر تنشون كردند
    اينكه ميكي طرف مقابل بايد خودت رو بخاد و اين حرفها همش حرفه اول از همه حيا واسه يه پسر مهمه وقتي بفهمه شما چه وضعيتي داشتيد فكر نميكنم فكراي خوبي در مورد شما بكنه
    دوستان ایشون الان هچین هم به عملشون افتخار نمیکنن ،

این نوع دیدگاهشون هم الان نوعی حالت دفاعی برای روحیه شونه که از این بدتر نشن

پس فکر نکنین که ایشون هم تا ابد اینجوری میمونن و بدتر میشن

الان به خاطر وضعیت روحیشون یکم نیاز به کمک دارن ، که بهتره برن پیش مشاور و روانشناس ،

شاید فکر کنین لازم نیست ، اما واقعاً براتون خوبه حتما برین

شما الان نیاز به یک مشاور و روانشناس خوب دارین ، چون مثل یک حادثه بوده براتون ، حتماً برین

33. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

خانوم شما کار اشتباهی نکردین فقط کار شما از طرف اکثریت جامعه مورد قبول نیست
    اگر هم مشکلی پیش بیاد به خاطر فشار جامعه است؛ والا هیچ دلیلی نداره خودتون رو سرزنش کنید
    تو جامعه ای که یه دختر تو 28 سالگی یکی از مهم ترین دغدغه های زندگیش باید باکرگی باشه، به
    وجود آمدن مشکلات احتمالی بعدی برای شما طبیعیه
    خودتون رو سرزنش نکنید، به زندگی تون ادامه بدین. مطمئن باشید پیدا میشن افرادی پیدا میشن که
    به این قضیه اهمیتی نمیدن. اگرهم دیدین اوضاع سخت شد راه هایی برای برطرف کردن مشکل
    وجود داره

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Way نمایش پست ها
    اگر هم مشکلی پیش بیاد به خاطر فشار جامعه است؛ والا هیچ دلیلی نداره خودتون رو سرزنش کنید
    تو جامعه ای که یه دختر تو 28 سالگی یکی از مهم ترین دغدغه های زندگیش باید باکرگی باشه، به
    خودتون رو سرزنش نکنید، به زندگی تون ادامه بدین. مطمئن باشید پیدا میشن افرادی پیدا میشن که
    به این قضیه اهمیتی نمیدن. اگرهم دیدین اوضاع سخت شد راه هایی برای برطرف کردن مشکل
    وجود داره
    ببخشيد باكرگي دغدغه داره؟؟؟

36. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21727
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Way نمایش پست ها
    وجود داره
    ممنونم از نگاه منصفانه و بی طرفانه شما... بهرحال هرکس خدایی داره و من قضاوت هایی که دوستان کردن در مورد من و من رو به اخلال در نظم جامعه و توحش محکوم کردن رو به خداشون میسپرم... اساسا موضوع این تاپیک برای جواب گرفتن در مورد چیز دیگری بود... و من جوابشو با مشاوره گرفتم... ممنون از دوستانی که جواب دادن. دیگه بهتره به این بحث ادامه داده نشه. متشکرم.

38. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از نگاه منصفانه و بی طرفانه شما... بهرحال هرکس خدایی داره و من قضاوت هایی که دوستان کردن در مورد من و من رو به اخلال در نظم جامعه و توحش محکوم کردن رو به خداشون میسپرم... اساسا موضوع این تاپیک برای جواب گرفتن در مورد چیز دیگری بود... و من جوابشو با مشاوره گرفتم... ممنون از دوستانی که جواب دادن. دیگه بهتره به این بحث ادامه داده نشه. متشکرم.
    بله کار شما تایید کردند شد منصفانه ؟
    کسی شما قضاوت نکرد دیگه نمی خواهد اینطورم مظلوم نمای کنید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)