نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: ایا برمیگرده؟

1068
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25348
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ایا برمیگرده؟

سلام.خسته نباشی.من دختری 23 ساله هستم.پرستار هستم.و به تازکی استخدام شدم و از نظر مالی ب استقلال میرسم.سه ماه قبل با مسری اشنا شدم.ب اصرارهای زیادش قبول کردم که باهاش دوس شم.اوایل خیلی خوب بود و دوسم داشت ولی کم کم دیدم از اینده میترسه.یهو رفتاراش عوض شد.ی لحظه دیوانه وار عاشقمع و ی لخظه بهم هیچ حسی نداره.تا اینکه گفت من قولی در مورد ازدواج نمیتونم بدم.چون ذهنم دگیره و نمیتونم در مورد اینده تصمیم بگیرم.اون گذشته شختی داشت.سه شب پیش واس بار اخر همو دیدیم.از جدایی گریه میکرد و میگف من نمیدونم چمه.و میترسم روزی بهت هیانت کنم و واس همین دارم جدا میشم.از گذشته تلخش گفت و کریه میکرد.که پدرش مادرش و میزد وب اون میگف خرابی...پدرش خرج خونه نمیده و اوت از صب تا شب کار میکنه.همه فامیل باهاشون قهرن و اون میکه زندکیم طلسم شده.و دعاهای طلسمو مادرم از حیاط پیدا کرده که عمم طلسممون کرده.گفت تو هم خوشگلی هم موقعیت مالی و خونوادکیت بیسته من میدونم دارم اشتباه میکنم ولی نمیتونم باهات باشم که ردزی شاید خیانت کنم.و کفت شاید چند ماه دیگه برکردم و تو منو نخوای و اینو میدونم.الان ب نظرتون اون برمبگرده پیشم؟ب نظرتون اون ب دلیل ضربه های کودکیش لینجوری شده؟من باید چیکار کنم؟برمیگرده؟اگه اره چقد زمان میبره تا برگرده؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : ایا برمیگرده؟

سلام

تو هم باورت شد؟ تک تک حرفهاش باور کردی؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز با کمال تاسف دارم بهت میگم که گول زده

پسرا همیشه برای بهم زدن خودشون تا حد ممکن بدبخت جلوه میدن. ..

توهمین انجمن بخونید.
    دلیل های بهم زدنشون

یکیشون گفته سرطان دارم
    یکیش گفته من تصادف کردم بچه دار نمیشم
    یکیش گفته من هرچی فکر میکنم تو لیاقتت بیشتر من من اصلا لیاقت تورو ندارم و و و و و هزار جور بهانه های دیگه

این اقا هم دقیقا همینکار و کرده

و خودش هم جلو جلو بهت گفته ممکن خیانت کنم

اخه این چه حرررفییییه!!! عملا داره میگم باهام باش ولی یه روز فهمیدی. یکی تو زندگیم تعجب نکن ...یا الان بره یکم با چند نفر دیگه باشه بعد باز برگرده به شما!!!

اصلا قابل اعتماد نیست!

و کاملا معلوم پسری هست که هنوز رشد عقلی نکرده و به بلوغ نرسیده و کاملا حرف زدنش بچگانست لطفا احساسی تصمیم نگیرید

این خیلی خوبه که الان دیگه نیستش و رفته این یه فرصت خوبه که از اشتباهتون درس عبرت بگیرید و انقدر ساده نباشید و تو انتخابتون دقت کنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به اصرار دوست شدم یعنی چی ؟!! خیلی از اینجور دخترا دیگه دارند شورش در می ارند ، مگر هر کس اصرار کرد باید قبول کنه ؟

خانوم امیدوارم باهات رابطه خاصی برقرار نکرده باشه ، یا سر کیسه ات نکرده باشه ، یکم روزنامه و صفحات حوادث بخونید . و همینطور این سایت یک چرخ بزنید دخترای که به هیچ و پوچ عفت و مال و آبرو شون به باد دادند .

ارزش خودتون بدونید چطور راضی میشید هر کس و ناکس وارد زندگی تون بشه بدون هیچ تعهدی اخرش این میشه

باید کلاس توجیهی توو مدارس و دانشگاه ها برا دخترا گذاشته بشه .

5. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

دقیقا اینکه میگید به اصرار دوست شدید دلیل قانعی نیسن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25348
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من زندگیشو میدونم.فامیلمونه.از همه جیش خبر دارم.دروغی نگفتع.در صمن 28 سالشه بچه نیس که احساسی حرف بزنه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط ati...... نمایش پست ها
    من زندگیشو میدونم.فامیلمونه.از همه جیش خبر دارم.دروغی نگفتع.در صمن 28 سالشه بچه نیس که احساسی حرف بزنه
    اصلا دلیلش قشنگ نیست خیانت میکنم این یعنی چی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24680
    تشکـر
    7
    تشکر شده 17 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم اینجور ادم همون بهتر که برنگرده شما با شرایطی که داری مطمئن باش که کیس های بهتری برات پیش میاد در ضمن عزیزم شما سنی نداری که!!!!!

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13603
    تشکـر
    1
    تشکر شده 31 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    10

منتظرش نباشی بهتره.
    اگر لیاقتتو داشت میموند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ati...... نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشی.من دختری 23 ساله هستم.پرستار هستم.و به تازکی استخدام شدم و از نظر مالی ب استقلال میرسم.سه ماه قبل با مسری اشنا شدم.ب اصرارهای زیادش قبول کردم که باهاش دوس شم.اوایل خیلی خوب بود و دوسم داشت ولی کم کم دیدم از اینده میترسه.یهو رفتاراش عوض شد.ی لحظه دیوانه وار عاشقمع و ی لخظه بهم هیچ حسی نداره.تا اینکه گفت من قولی در مورد ازدواج نمیتونم بدم.چون ذهنم دگیره و نمیتونم در مورد اینده تصمیم بگیرم.اون گذشته شختی داشت.سه شب پیش واس بار اخر همو دیدیم.از جدایی گریه میکرد و میگف من نمیدونم چمه.و میترسم روزی بهت هیانت کنم و واس همین دارم جدا میشم.از گذشته تلخش گفت و کریه میکرد.که پدرش مادرش و میزد وب اون میگف خرابی...پدرش خرج خونه نمیده و اوت از صب تا شب کار میکنه.همه فامیل باهاشون قهرن و اون میکه زندکیم طلسم شده.و دعاهای طلسمو مادرم از حیاط پیدا کرده که عمم طلسممون کرده.گفت تو هم خوشگلی هم موقعیت مالی و خونوادکیت بیسته من میدونم دارم اشتباه میکنم ولی نمیتونم باهات باشم که ردزی شاید خیانت کنم.و کفت شاید چند ماه دیگه برکردم و تو منو نخوای و اینو میدونم.الان ب نظرتون اون برمبگرده پیشم؟ب نظرتون اون ب دلیل ضربه های کودکیش لینجوری شده؟من باید چیکار کنم؟برمیگرده؟اگه اره چقد زمان میبره تا برگرده؟
    اول از همه طلسم معنایی نداره !!!!!
    اگر بنده ی خدا بتونه برای زندگی اشخاص تعیین تکلیف کنه پس خدا این وسط چه نقشی داره !!
    دوم اینکه مشخصه الان شما کاملا درگیر احساسات شدید و منطقی تصمیم نمی گیرید
    واقعا فکر کنید ، ببینید میتونید با ایشون برید زیر یک سقف یا نه
    یا اصلا ایشون به شما پیشنهاد ازدواج میدن یا نه !!
    شاید هم الان صرفا برای اینکه از این حال و هوا و اوضاع خارج بشند با شما دوست شدند
    اگر شما هم میخواید به ایشون کمک کنید ، به نظر من بهترین راه اینه که دیگه به این رابطه فکر نکنید چون به ضرر هر دوی شما هست

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد