نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل با خونواده شوهر

815
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25385
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل با خونواده شوهر

سلام من یک سال ونیم ازدواج کردم.بنا ب درخداست همسرم بخاطر برخی مشکلات قبول کردم ک با خونواده شوهرم زندگی کنیم.اولش همه چی خوب بود و چون من حقوق داشتم از لحاظ مالی خونواده شو ساپورت میکردم ک فک میکردم ازم قرض میگرن اما بعد از اینکه هزینه ها زیاد شد وپس ندادن متوجه شدم سو استفاده است.بخاطر همین دیگه حتی یه قرون هم ندادم.با این کارم اونا سعی کردن ب دور از چشم همسرم کارایی بکنن که زندگیمون به هم بزنن و واقعا این کارو کردن.چون من باردار بودم ومشکوک ب فشار خون بودم نمک غذا رو زیاد میکردن و وقتی نمیخوردم دلخور میشدن و تازه همشون بهم میگفتن نمک نداره اما من میفهمیدم که شوره و قتی برا خودم غذا درست کردم با برخورد شدیدشون مواجه شدم و بعد از دعوای پر سر وصدا حالم بد شد وفشارم رفت بالا وبستری شدم و هفت ماهه بجه م رو زایمان کردم..بخاطر همین ب خونه پدرم رفتم و الان همسرم درخواست طلاق داده..از لحاظ حقوقی من حق دارم از شوهرم خونه بخوام؟تازه این یکی از مشکلاتم باهاشونه.مشکلات زیادی واسم پیش اوردن اما این اخریشون بود.و شوهرم برا اینکه از خونواده ش دفاع کنه ادعا داره باهم تفاهم نداریم درحالی ک همه مشکلات ما از خونواده اش بود
    ویرایش توسط Asra : 12-27-2015 در ساعت 10:47 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    14058
    تشکـر
    1
    تشکر شده 50 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل با خونواده شوهر

یعنی میخوای طلاق بگیری ؟ یا اینکه نه زندگی ادامه بدی و از دادگاه بخوای که خونه برات اجاره بگیره یا بخره که جدا باشی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25385
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه طلاق نمیخام شوهرم میخاد من میخام واسم خونه جدا کنه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    14058
    تشکـر
    1
    تشکر شده 50 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

اره .دادگاه میتونی درخواست خونه جدا کنی و.... دادگاه هم به شوهر ت میگه خونه برات بگیره

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    تشکر شده 78 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

در حال حاظر در دادگاه ها گرفتن طلاق خیلی سخت هست و به همین سادگی ها نیست شما سه کار انجام بده :
    1- یه واسطه پیدا کن و منابش کن که با همسرت صحبت کنه و به نوعی خوبی های شما رو بهش گوش زد کنه و بهش بگه تو الان بچه داری و زندگیت در چه مرحله ای هست ، البته این کار هر کسی نیست و یکی رو بفرست که در این کار خبره باشه .
    2-نزار این قهر طول بکشه ، چون خانوادش بیشتر روش کار می کنن در هر چی بیشتر طول بکشه حرف آوردن و بردن بیشتر میشه و کینه ها بیشتر میشه
    3- در دادگاه صحبتی نکن که اون بتونه عدم تمکین از دادگاه بگیره و پیش قاضی بهش بگو دوسش داره و فقط ازش انتظار داره یه اتاق 12 متری مستقل برام بگیره همین و چیز دیگه ای ازش نمی خوام ، اگه پدر و مادرت خونه ای دارن ازشون بخواه اونو برا مدتی در اختیار شما قرار بدن تا زندگیتون آروم بگیره
    در کل پیشه هیچ کس ار بدی شوهرت نگو که به گوشش میرسه حتی پیشه پدر و مادر خودتت هم کینه بیشتر میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد