نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: طرز برخورد با برادرم

972
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25396
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طرز برخورد با برادرم

سلام
    من ازتون ميخوام كمكم كنيد چطور محبت برادرم رو به دست بيارم برادرمن ١٨ ساله است ومن٢٢ساله بسيار بسيارپرخاشگرشده ودوست هايي داره كه اصلا ازنظراخلاقي و خانوادگي موجهه نيستن كه متاسفانه بااون ها خيلي صميمي شده و من الان نميدونم چي كاركنم كه از دوستهاش دل بكنه و با خانواده ارتباط بگيره داداش ام برخلاف ظاهرش كه خيلي مغروره خيلي احساسيه اما متاسفانه اين احساسات سركوب شدن اخلاقياتش وهمچنين طرزبرخوردش به شدت بد شده اغلب عصبي و پرخاشگرو...است. من خيلي ميخوام كمكش كنم حاضرم هركاري كنم اما برادرم راه درست رو انتخاب كنه و از دوستهاش جدا بشه خيلي خيلي نگرانشم چون هركاري بگه انجام ميدم انجام ميده و ميترسم اينطوري كه تا الان پيش اومده به جاي هاي بدي كشيده بشه اهل قهوه خونه رفتن و قليون و دوست دختر هم شده درصورتي كه تايكي دوسال پيش اصلا ازاين كارها نميكرده توروخدابگيدچيكاركنم كه مهربون بشه چون همه ازش نااميد شدن انقدكه بداخلاق و بي ادب و...شده اما من هرطور شده بايد بهش كمك كنم واينكه لطفاراهنمايم كنيد كه كادو براش چي بگيرم كه بتونم خوشحالش كنم وبهش بگم چقدبرام. عزيزومهمه
    خيلي ممنون ميشم كه راهنمايم كنيد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : طرز برخورد با برادرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Azam27 نمایش پست ها
    سلام
    من ازتون ميخوام كمكم كنيد چطور محبت برادرم رو به دست بيارم برادرمن ١٨ ساله است ومن٢٢ساله بسيار بسيارپرخاشگرشده ودوست هايي داره كه اصلا ازنظراخلاقي و خانوادگي موجهه نيستن كه متاسفانه بااون ها خيلي صميمي شده و من الان نميدونم چي كاركنم كه از دوستهاش دل بكنه و با خانواده ارتباط بگيره داداش ام برخلاف ظاهرش كه خيلي مغروره خيلي احساسيه اما متاسفانه اين احساسات سركوب شدن اخلاقياتش وهمچنين طرزبرخوردش به شدت بد شده اغلب عصبي و پرخاشگرو...است. من خيلي ميخوام كمكش كنم حاضرم هركاري كنم اما برادرم راه درست رو انتخاب كنه و از دوستهاش جدا بشه خيلي خيلي نگرانشم چون هركاري بگه انجام ميدم انجام ميده و ميترسم اينطوري كه تا الان پيش اومده به جاي هاي بدي كشيده بشه اهل قهوه خونه رفتن و قليون و دوست دختر هم شده درصورتي كه تايكي دوسال پيش اصلا ازاين كارها نميكرده توروخدابگيدچيكاركنم كه مهربون بشه چون همه ازش نااميد شدن انقدكه بداخلاق و بي ادب و...شده اما من هرطور شده بايد بهش كمك كنم واينكه لطفاراهنمايم كنيد كه كادو براش چي بگيرم كه بتونم خوشحالش كنم وبهش بگم چقدبرام. عزيزومهمه
    سلام
    متاسفانه من هم تو دوره جوونی تقریبا به همین شکل بودم !
    این طبیعت پسر هاست ، میخوان همرنگ جامعه بشن و چیزی از دوست هاشون کم نداشته باشن و ( ببخشید ) میخوان سوسول نباشن
    ماشالا وقتی هم دور هم جمع میشن کاری تو دنیا نیست که انجام ندن و دوست دارن همه چیز رو تجربه کنند ( این یه خواسته درونی و ذاتی هست )
    خودم به شخصه اون طوری که انتظار داشتم از بچگی تا جوونی توسط خانواده ساپورت نشدم و بالاجبار مجبور شدم که این خلا رو توسط دوستانم کامل کنم
    البته نهایت سعیم رو میکردم که به بیراهه کشیده نشم ، منتهی شرایطش به شدت فراهم بود !
    به نظرم تو برادر شما هم این حس عدم حمایت از سمت خانواده وجود داره
    باید بیشتر کنارش باشید و بیشتر بهش توجه کنید ؛ اما در عین حال رفتارتون محبت آمیز و دلسوزانه نباشه . یا حداقل طوری برخورد کنید که این دلسوزی رو حس نکنه چون تو اون سن اکثر پسرا از دلسوزی و ترحم خوششون نمیاد
    سعی کنید بیشتر با خانواده به تفریح یا مسافرت برید و یه فضای شاد و دوست داشتنی رو فراهم کنید
    یا حتی مهمونی
    فقط باید بتونید این خلا خانوادگی رو پر کنید
    البته این رو هم بگم ، تا ایشون خودشون نخواد که از دوستاش جدا بشه شما هیچ راهی ندارید !
    فقط میتونید این وابستگی رو کمتر کنید و گرایش برادرتون رو بیشتر به سمت خانواده بکشید

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

3. 2 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25396
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خيلي ممنون ازنظرتون

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ایول بابا ایول عجب نعمتیه این خواهر داشتن

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

سلام

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    سلام

دختر گلم , خیلی متاسفم از آنچه که خواندم البته بخشی از این حالات مربوط به سن و سال ایشونه ولی بقیه مربوط به وضعیت خانوادگی و تربیت غلطه!!

البته متوجه تفاوت سنی 4 ساله بین شما و اجرای نقش مادری شما نسیت به ایشون بنا به ترتیب تولد و جایگاه شماها در خانواده هستم ولی گلم تو این سن و سال هم شما و هم پدر و مادر کمتر از 1%

نقش دارید. کوتاه سخن.

اول باید به فکر زندگی خود باشید و مهربان در حق خود والا مهرطلب خواهید بود که اختلاله! در ضمن خرید کادو و..... خوبه ولی اینها افعال شرطی سازیه و موقطی نه پرورش روح وعقل.

یهترین راه اینه که اولا خود شما به یکی از همکاران حاذق خانم ما در شهر خود رجوع کنید تا نقش خود را در رابطه با خود و برادر و خانواده دریابید و از برادر نیز محترمانه بخواهید رجوع کنند(آقا).

تنها کار درست همینه.

موفق باشید

سپاس
    dr

دارید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25436
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

همه بچه ها در این سن پرخاشگر هستند کی امروزه پرخاشگر نیست؟!

طبق گفته دوستمون به مشاور رجوع کنید

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13603
    تشکـر
    1
    تشکر شده 31 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    10

سعی کن خیلی بهش محبت کنی.من یه خواهرم درک می کنم حس دلسوزیتو

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد