نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: ظاهر و قد پسر

3232
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    تشکر شده 19 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

Unhappy ظاهر و قد پسر

سلام بچه ها خسته نباشید
    من چن وقتی هستش که با یه اقا پسری اشنا شدم که از لحاظ ایمان و اخلاق و عفت خیلی ادم پاک و نجیبی هستن واقعا و چشم چرونی و نگاه ب دخترا ام اصلا و ابدا... خانواده ی اروم و مذهبی ام دارن ایشون قصدشون ازدواج هست و به من هم علاقه زیادی دارن
    خب منم وقتی اخلاق و رفتارشو احترامی که برای من قائله رو دیدم ازش خوشم اومد اما اولش فقط از رو پر کردن تنهایی بود ولی وقتی دیدم جدی داره فکر میکنه دقیق تر که بهش نگاه کردم حس میکنم قیافش به دلم نمیشینه و بعضی وقتام حس میکنم چه قیافه شیرین و مردونه ی معصومی داره و اینکه از من خودم تقریبا قدم 170 و ایشون فقط چند سانتی از من کوتاه ترن و من همیشه در نظرم بوده با یه ادم قد بلند ازدواج کنم
    الان چن وقتیه که همش دچار استرس دودلی شدم و به خودم میگم که قیافه عادی میشه بعدا از طرفی میترسم با توجه به اینکه تو یه شهر دیگه ام هستن احساس غریبی کنم بعدا و پشیمون بشم
    نه میتونم راحت ازش خدافظی کنم و نه دلم اروم میگیره که قبولش کنم کمکم کنید لطفا
    ویرایش توسط nameless : 12-31-2015 در ساعت 02:27 PM

2. کاربران زیر از nameless بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ایا ظاهر عادی میشه؟

دوست عزیز سن خودتون و اون اقا۰ شغل و و تحصیلات شما و اون اقا

از نظر مالی امادگی شروع زندگی مثل خرید خونه و اینا داره?

چند وقته با هم اشنا شدنی و از چه راهی ?
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط کیانا94 نمایش پست ها
    دوست عزیز سن خودتون و اون اقا۰ شغل و و تحصیلات شما و اون اقا

از نظر مالی امادگی شروع زندگی مثل خرید خونه و اینا داره?

چند وقته با هم اشنا شدنی و از چه راهی ?
    من 18 سالم هست و ایشونم 4 سال بزرگتر هستن
    یکی از اشناهامون هستن من خیلی ندیدمشون و شماره منو گرفته بودن
    لیسانس عمران دارن

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    تشکر شده 78 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

نگاه کنید اخلاقیات و خانواده محور هستن و ظاهر در رتبه ی دوم هست ، این حرفم به معنی نادیده گرفتن ظاهر نیست و اتفاقا باید مورد توجه باشه اما نه بعنوان اصل اول .مورد دیگه اینه که زشت بودن هیچ وقت عادی نمیشه ولی زیبایی در طول زمان عادی تر میشه و شما باید ببینی که این آقا زشت هست یا یه فرد عادی که آرمان های شما رو نداره ، بین این دو تفاوت وجود داره .

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyedmahdifatemi نمایش پست ها
    نگاه کنید اخلاقیات و خانواده محور هستن و ظاهر در رتبه ی دوم هست ، این حرفم به معنی نادیده گرفتن ظاهر نیست و اتفاقا باید مورد توجه باشه اما نه بعنوان اصل اول .مورد دیگه اینه که زشت بودن هیچ وقت عادی نمیشه ولی زیبایی در طول زمان عادی تر میشه و شما باید ببینی که این آقا زشت هست یا یه فرد عادی که آرمان های شما رو نداره ، بین این دو تفاوت وجود داره .
    درسته ممنونم از نظرتون
    یکی از مشکلات دیگه من اینه که نمبدونم عشق و علاقه قبل از ازدواج تا چه حد باید باشه؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

نگاه کنید دوست داشتن بی دلیل اصلا بی معنی هست ، یک نفر معیارش ظاهر افراد هست و تا یکی پیدا میشه که ظاهر آرمانی اونو داره اون شخص فورا خوشش میاد و به عنوان عشق تعبیرش می کنه اما اگه معیارت اخلاق و اصالت خانوادگی باشه و شخصی اون معیار ها رو داشته باشه به مرور زمان می بینی تمام انتظاراته شما رو تامین می کنه و یه عشق تدریجی ایجاد میشه که من این رو قبول دارم تا اینکه یهو شما قلبتون سمت کسی بره و اسمشو بزاری عشق که مطمئنا بعد از مدتی نافرجام خواهد بود

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

نگاه کنید دوست داشتن بی دلیل اصلا بی معنی هست ، یک نفر معیارش ظاهر افراد هست و تا یکی پیدا میشه که ظاهر آرمانی اونو داره اون شخص فورا خوشش میاد و به عنوان عشق تعبیرش می کنه اما اگه معیارت اخلاق و اصالت خانوادگی باشه و شخصی اون معیار ها رو داشته باشه به مرور زمان می بینی تمام انتظاراته شما رو تامین می کنه و یه عشق تدریجی ایجاد میشه که من این رو قبول دارم تا اینکه یهو شما قلبتون سمت کسی بره و اسمشو بزاری عشق که مطمئنا بعد از مدتی نافرجام خواهد بود
    ممنونم تا حدودی از دو دلی دراومدم!!!!
    عذر میخوام یه سوال دیگه اینکه اگر یه چیزی مطلوب شما باشه ولی خودت اونطور نباشی این تفاهم محسوب میشه یا نه مثلا اینکه شماایمان هوش یا زرنگی یا هر ویژگی دیگه ای رو دوست داشته باشی و طرف مقابل داشته باشه اما خودت نداشته باشیش مشکل سازه یا اینکه خوبه

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25315
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    0

در بعضی چیزها یک زوج باید نزدیک به هم باشن ، مثل سطح معرفتی دیدگاهشون نسبت به زندگی ، دیدگاهشون نسبت به ارتباطاتشون با اطرافیان ، ایمان ( الته بحث ایمان یه سطح بندی متفاوت داره که باید باز بشه و نمی تونیم اشخاص رو به دو دسته دیگ داز و بی دین تقسیم کنیم ، مثلا فردی ظاهر معمولی داره و نماز های واجبشو می خونه و بس اما یکی اینها رو که انجام میده هیات های مذهبی رو هر هفته میره یکی دیگه نماز شب می خونه اینتقسیم بندی ها هم برای افراد مقابل صدق می کنه و شما باید ببینی که روحیاتت با کدوم سازگار هست و اصلا طرف مقابل در حوزه دین چه انتظاری از شما داره

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18549
    تشکـر
    2
    میزان امتیاز
    9

در بعضی چیزها یک زوج باید نزدیک به هم باشن ، مثل سطح معرفتی دیدگاهشون نسبت به زندگی ، دیدگاهشون نسبت به ارتباطاتشون با اطرافیان ، ایمان ( الته بحث ایمان یه سطح بندی متفاوت داره که باید باز بشه و نمی تونیم اشخاص رو به دو دسته دیگ داز و بی دین تقسیم کنیم ، مثلا فردی ظاهر معمولی داره و نماز های واجبشو می خونه و بس اما یکی اینها رو که انجام میده هیات های مذهبی رو هر هفته میره یکی دیگه نماز شب می خونه اینتقسیم بندی ها هم برای افراد مقابل صدق می کنه و شما باید ببینی که روحیاتت با کدوم سازگار هست و اصلا طرف مقابل در حوزه دین چه انتظاری از شما داره
    خب من خودم شاید دوست داشته باشم همه این هارو اما تا به حال یا فرصت اجراشون برام پیش نیومده یا اینکه اراده نکردم انجامش بدم ولی به همین خاطر نمیدونم کسی این ویژگی هارو دارا باشه چطور میشه زندگی باهاش

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ظاهر و قد پسر

نقل قول نوشته اصلی توسط nameless نمایش پست ها
    سلام بچه ها خسته نباشید
    من چن وقتی هستش که با یه اقا پسری اشنا شدم که از لحاظ ایمان و اخلاق و عفت خیلی ادم پاک و نجیبی هستن واقعا و چشم چرونی و نگاه ب دخترا ام اصلا و ابدا... خانواده ی اروم و مذهبی ام دارن ایشون قصدشون ازدواج هست و به من هم علاقه زیادی دارن
    خب منم وقتی اخلاق و رفتارشو احترامی که برای من قائله رو دیدم ازش خوشم اومد اما اولش فقط از رو پر کردن تنهایی بود ولی وقتی دیدم جدی داره فکر میکنه دقیق تر که بهش نگاه کردم حس میکنم قیافش به دلم نمیشینه و بعضی وقتام حس میکنم چه قیافه شیرین و مردونه ی معصومی داره و اینکه از من خودم تقریبا قدم 170 و ایشون فقط چند سانتی از من کوتاه ترن و من همیشه در نظرم بوده با یه ادم قد بلند ازدواج کنم
    الان چن وقتیه که همش دچار استرس دودلی شدم و به خودم میگم که قیافه عادی میشه بعدا از طرفی میترسم با توجه به اینکه تو یه شهر دیگه ام هستن احساس غریبی کنم بعدا و پشیمون بشم
    نه میتونم راحت ازش خدافظی کنم و نه دلم اروم میگیره که قبولش کنم کمکم کنید لطفا

در یک کلام همونطور که در خرید یک لباس وقتی به دلتون نیست از خریدش منصرف میشید

پس در این مورد هم که پای یک عمر زندگی در میانه باید با دقت انتخاب کنید

این رابطه که وابستگی به وجود اومده و ... نمیشه دلیل خوبی برای ازدواج چون شما با تردید به این موضوع نگاه میکنید

و باید بدونید قدم اول در ازدواج به دل هم نشستنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37275
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ظاهر و قد پسر

منم این مشکل رو دارم و دارم دق میکنم‌‌‌.. چون اخلاقش و رفتارش خوبه اما ظاهرش به دلم ننشسته... خیلی ناراحتم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)