نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات خانوادگی

814
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25535
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات خانوادگی

با سلام و خسته نباشید
    من خانمی 25 ساله هستم و بچه دوقلو 9 ماهه دارم. جدیدا خیلی زود ناراحت و عصبی میشم احساس میکنم دارم افسرده میشم مخصوصا وقتی میبینم نمیتونم برم بیرون و مسافرت و... انتظارم از همه زیاد شده،سر کوچکترین چیز من و همسرم همش باهم بحث داریم و رابطمون و عشقمون احساس میکنم کم شده.به نظرتون چی کار کنم آیا افسردگی گرفتم؟؟!!
    مشکل دیگه خانوادگی هم دارم،
    خانواده من از نظر مالی خیلی از خانواده شوهرم سر هستن و ما تو خونه ای که پدرم بهم داده زندگی میکنیم.خانواده همسرم هیچ کمکی به ما نمیکنن و انتظار دارن خانوادم خرجمونو بدن منم خیلی ناراحت میشم و به شوهرم میگم و دعوامون میشه.
    از طرفی زن داداشی دارم که هیچی کم نداره ولی به من حسادت میکنه مثلا اگه بگم میخوام فلان گوشی رو بخرم سریع میره بالاترین مدلشو میخره ،کاری کرده بین داداشم و ما فاصله انداخته،از این کاراش ناراحت میشم با این رفتارش چه کنم؟!
    دوتا داداش دارم پدرم براشون خیلی خرج میکنه و منم دلم میخواد مثل اونا راحتتر زندگی کنم ولی روم نمیشه از پدرم کمک بگیرم.
    از هر طرف یه ناراحتی دارم خواهشا کمکم کنید خیلی داغونم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : مشکلات خانوادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط nahal29 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    من خانمی 25 ساله هستم و بچه دوقلو 9 ماهه دارم. جدیدا خیلی زود ناراحت و عصبی میشم احساس میکنم دارم افسرده میشم مخصوصا وقتی میبینم نمیتونم برم بیرون و مسافرت و... انتظارم از همه زیاد شده،سر کوچکترین چیز من و همسرم همش باهم بحث داریم و رابطمون و عشقمون احساس میکنم کم شده.به نظرتون چی کار کنم آیا افسردگی گرفتم؟؟!!
    مشکل دیگه خانوادگی هم دارم،
    خانواده من از نظر مالی خیلی از خانواده شوهرم سر هستن و ما تو خونه ای که پدرم بهم داده زندگی میکنیم.خانواده همسرم هیچ کمکی به ما نمیکنن و انتظار دارن خانوادم خرجمونو بدن منم خیلی ناراحت میشم و به شوهرم میگم و دعوامون میشه.
    از طرفی زن داداشی دارم که هیچی کم نداره ولی به من حسادت میکنه مثلا اگه بگم میخوام فلان گوشی رو بخرم سریع میره بالاترین مدلشو میخره ،کاری کرده بین داداشم و ما فاصله انداخته،از این کاراش ناراحت میشم با این رفتارش چه کنم؟!
    دوتا داداش دارم پدرم براشون خیلی خرج میکنه و منم دلم میخواد مثل اونا راحتتر زندگی کنم ولی روم نمیشه از پدرم کمک بگیرم.
    از هر طرف یه ناراحتی دارم خواهشا کمکم کنید خیلی داغونم.
    سلام دوست عزیز

به سایت مشاور خوش اومدی

اولا تبریک میگم بابت دوقلوهای نازتون...ان شاء الله خدا حفظشون کنه و شما رو هم براشون نگه داره

ببین گلم افسردگی پس از زایمان تا 6 ماه طبیعیه

یعنی همه ی خانمای باردار دچارش میشن

حالا اگه شما فک میکنین طولانی تر و با شدت بیشتری ادامه داره حتما به یه مشاور خوب مراجعه کن تا کمکت کنه

اما در مورد سایر مسایل باید بگم اینا چیزی نیست جز چشم و همچشمی

و الان شما یک مادری... وقتی مادر میشی دیگه نباید به این چیزا فک کنی

چرا؟؟؟ چون مسئولیت و کارهای خیلی مهم تری داری انجام بدی تا توجه کنی به این چیزای پیش پا افتاده

مطمئنن با ورود بچه اوضاع خونه کمی تغییر میکنه

اما شما نباید بذارید این وضع ادامه پیدا کنه ، گرمی یک خونه به زن خونست

شما با همسرت صحبت کن و این محبت و گرمی رو برگردون به خونه

مطمئنم همسرت هم استقبال میکنه

در ضمن اینجوری که شما گفتین پدرتون هم به شما کمک کرده پس ناراحتی نداره دیگه

منو شما تقریبا همسنیم

میخوام یه راز موفقیت رو بهت بگم

اونم اینکه هیچوقت ، هیچوقت و هیچوقت خودت رو با کسی مقایسه نکن

چون تو واقعا از دل کسی خبر نداری

همیشه خودت رو با خودت با دیروزت مقایسه کن که چقدر پیشرفت کردی

تو اگه بخوای زمانت رو با نگاه کردن به زندگی دیگران بگذرونی زندگی خودت رو از دست میدی

زندگی تو هرجوری که هست تو باید با عشق و محبت به بهترین مکان تبدیلش کنی برای خودت و همسرت و بچهات

و اصلا کاری نداشته باش کی چی داره که تو نداری یا تو چی داره که اون نداره

اینا فقط وقتتو برای لمس خوشبختیات میگیره

فقط مواظب خودت و زندگیت باش چون همسرت و بچهات بهت احتیاج دارن ،

به گوشی و خونه و فلان ماشین و .... احتیاج ندران... اونا به تو احتیاج دارن

پس تو نباید خودتو با مسائل دیگه سرگرم کنی که دیگه نتونی به خانوادت خوشبختی بدی

الانم برو به خودت وبچهات برس و دستی به خونه بکش

و وقتی همسرت اومد درمورد این دوره ی افسردگی که کاملا هم طبیعی هست باهاش حرف بزن

و با هم پیش یه مشاور با تجربه برید تا سریعتر و بهتر این دوران طی بشه

خیلی ها آرزوشونه یه دونه بچه داشته باشن .. شما خدا دو تاشو بهت داده

نماز شکر بخون و از خدا بخواه بهت سعه صدر بده

موفق باشی عزیزم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد