نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دوستت دارم های بی‌دلیل و دلچسب

1600
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

دوستت دارم های بی‌دلیل و دلچسب

دوست داشتن و دوست داشته شدن یه نیاز نامرئی واسه همه ماست. ما تشنه این دوتا هستیم و هر بار که به دستش میاریم از خوشحالی رو ابرا قدم می‌زنیم.
    این نیاز مثل لباس و آب و پول نیست که بشه دیدش، ولی همیشه وجود داره و می‌تونه با نبودنش این حسو بهمون بده که زندگی‌مون خیلی خالیه و بدیش اینه که هرچقدر پول و لباس داشته باشیم، باز این حفره خالی رو نمی‌تونیم پر کنیم.

همه ما ته دل‌مون مطمئنیم که چند نفر دور و برمون هستن که دوست‌مون دارن. اونا این دوست‌داشتن رو تو مقاطع مختلفی از زندگی بهم‌مون ثابت کردن.
    وقتی تولدمون بوده، وقتی مریض بودیم و ازمون احوالپرسی کردن، وقتی کار داشتیم کمک‌مون کردن و …. .تا بدونیم تنها نیستیم و انقدر خوب هستیم که
    دوست داشته شیم.

نامرئی بودن عشق و دوست داشتن باعث می‌شه گاهی ندید بگیریمش. ولی می‌شه این گنج نامرئی رو به چشم دید. همین امروز، همین الان یه ایمیل
    برای یکی از دوستات، یا یکی از همکارات که دوستش داری بنویس و بگو که چقدر از بودن در کنارش خوشحالی. گوشی رو بردار و به یکی دیگه از دوستات
    زنگ بزن و بگو “
    دوستت دارم”. همین دو تا کلمه از اون عشق بزرگ نامرئی یه چیزی می‌سازه که می‌تونه همه خالی‌ها رو پُر کنه.

گفتن اینکه آدما رو دوست داریم، نیاز به بهونه نداره. تاثیر و انرژی
    “دوستت دارم” انقدر زیاده که هیچ بهونه‌ای نمی‌تونه نگفتن و بروز ندادنش رو توجیه کنه.
    بزرگی
    “دوستت دارم” انقدر هست که نیازی به کادوی گرون یا بهونه و مناسبت نداشته باشه. دوست داشتن رو از دیگران دریغ نکنید و با گفتن و شنیدن
    “دوستت دارم” خودتون و بقیه رو سورپرایز کنید.
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

2. 5 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : دوستت دارم های بی‌دلیل و دلچسب

به همسرتان بگویید كه
    چقدر دوستش دارید

می‌گویند وقتی به یكی بگویی دوستش داری، دوست داشتنت تولید مثل می‌كند و زیاد می‌شود. بعدا بعضی‌ها كه كارشان تولید مثل به مصرف است، از این كار خوش‌شان می‌آید و به هر كس و ناكسی می‌گویند دوستت دارم. اما همیشه حس می‌كردم وقتی عشقت را به زبان بیاوری، از دلت خارج می‌شود و از زبان سُر می‌خورد می‌افتد توی جوب!

آدم‌های زبان‌باز زیادی را می‌شناسم كه مطمئنم چیزی توی دل‌شان نیست و عشق‌شان روی زبان‌شان تولید می‌شود و از تولید به مصرف می‌رسد؛ «دوستت دارم» را با اجازه با هر كسی به اشتراك می‌گذارند. حالا نمی‌خواهم بگویم كه هر كس زبان‌باز باشد بد است و فقط خود ما كه عشق‌مان با یك من عسل هم هضم نمی‌شود، خوبیم اما بعضی‌ها خیلی توی مخ هستند و در هر نفسی كه فرو می‌دهند یك «دوستت دارم» و در هر نفسی كه بالا می‌آورند یك «دوستت دارم» دیگر تولید می‌كنند.

از فاطمه خانم گل ممنونم بابت مطالبشون .جای این مطالب این جا خالی بود .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

4. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : دوستت دارم های بی‌دلیل و دلچسب

💙به همسرتان بگویید كه
    چقدر دوستش دارید💙

💑می‌گویند وقتی به یكی بگویی دوستش داری، دوست داشتنت تولید مثل می‌كند و زیاد می‌شود. بعدا بعضی‌ها كه كارشان تولید مثل به مصرف است، از این كار خوش‌شان می‌آید و به هر كس و ناكسی می‌گویند دوستت دارم. اما همیشه حس می‌كردم وقتی عشقت را به زبان بیاوری، از دلت خارج می‌شود و از زبان سُر می‌خورد می‌افتد توی جوب!

💏آدم‌های زبان‌باز زیادی را می‌شناسم كه مطمئنم چیزی توی دل‌شان نیست و عشق‌شان روی زبان‌شان تولید می‌شود و از تولید به مصرف می‌رسد؛ «دوستت دارم» را با اجازه با هر كسی به اشتراك می‌گذارند. حالا نمی‌خواهم بگویم كه هر كس زبان‌باز باشد بد است و فقط خود ما كه عشق‌مان با یك من عسل هم هضم نمی‌شود، خوبیم اما بعضی‌ها خیلی توی مخ هستند و در هر نفسی كه فرو می‌دهند یك «دوستت دارم» و در هر نفسی كه بالا می‌آورند یك «دوستت دارم» دیگر تولید می‌كنند.

از فاطمه خانم گل ممنونم بابت مطالبشون .جای این مطالب این جا خالی بود .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

6. 4 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)