نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نداشتن انگیزه زندگی، هیچ دوستی ندارم

1386
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7974
    تشکـر
    53
    تشکر شده 14 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    10

نداشتن انگیزه زندگی، هیچ دوستی ندارم

سلام دوستان فک کنم همه ادما احتیاج دارن که دوست داشته باشن و تنها نباشن..ولی من هر چه قدر تلاش کردم یه دوست پیدا کنم نشد...از بچگی تنها بودم از وقتی یادمه..مامانم همیشه گریه میکرد و ناراحت بود...خواهرم همیشه جیغ میزد که چرا نمره اش 19 شده...برادرم همیشه همه ما رو کتک میزد ولی دلیلشو یادم نمیاد چون هیچ وق دلیل نداشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
    از دبستا زنگ تفریح ها تنها بودم تنها
    اردو ها که همه بهترین خاطراتو ازش دارن من همیشه تنها بودم
    الان ب خاطر ضعف اعصاب خونه نشین شدم. چند تا دوست ب زور دور خودم جمع کرده بودم که بعد از مریضیم همه رهام کردن...
    چند وقت پیش تصمیم گرفتم برای ارشد درس بخونم ولی یکی از مثلا دوستام زنگ زد و با من دعوا کرد ک چرا میخوای درس بخونی..با پولش بیا خوش بگذرونیم...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    هنوزم تو خونه ما دعواست.........هر روز نمیشه ی روز خواهرم دعوا راه نندازه..........
    دلم گرفته خلیییییییییی..................مطمئ نم این روزهای جوانی دیگه بر نمیگرده.............چرا خدا کمکم نمیکنه..............
    میترسم بمیرم از این استرس و اضطراب.......ضعف اعصاب میتونه باعث مرگ بشه؟
    خیلی دلم گرفته خیلی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : نداشتن انگیزه زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط solaleh-rahimi نمایش پست ها
    سلام دوستان فک کنم همه ادما احتیاج دارن که دوست داشته باشن و تنها نباشن..ولی من هر چه قدر تلاش کردم یه دوست پیدا کنم نشد...از بچگی تنها بودم از وقتی یادمه..مامانم همیشه گریه میکرد و ناراحت بود...خواهرم همیشه جیغ میزد که چرا نمره اش 19 شده...برادرم همیشه همه ما رو کتک میزد ولی دلیلشو یادم نمیاد چون هیچ وق دلیل نداشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
    از دبستا زنگ تفریح ها تنها بودم تنها
    اردو ها که همه بهترین خاطراتو ازش دارن من همیشه تنها بودم
    الان ب خاطر ضعف اعصاب خونه نشین شدم. چند تا دوست ب زور دور خودم جمع کرده بودم که بعد از مریضیم همه رهام کردن...
    چند وقت پیش تصمیم گرفتم برای ارشد درس بخونم ولی یکی از مثلا دوستام زنگ زد و با من دعوا کرد ک چرا میخوای درس بخونی..با پولش بیا خوش بگذرونیم...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    هنوزم تو خونه ما دعواست.........هر روز نمیشه ی روز خواهرم دعوا راه نندازه..........
    دلم گرفته خلیییییییییی..................مطمئ نم این روزهای جوانی دیگه بر نمیگرده.............چرا خدا کمکم نمیکنه..............
    میترسم بمیرم از این استرس و اضطراب.......ضعف اعصاب میتونه باعث مرگ بشه؟
    خیلی دلم گرفته خیلی

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    021-22689558

هیچ کس نمی تواند به فرد دیگری انگیزه بدهد. تنها کاری که دیگران می کنند تشویق ما برای انجام دادن کارهاست. این خود انسان است که بهترین مشوق و انگیزه دهنده برای خودش است.

1 - همیشه در آسایش و آرامش نباشید
    از اینکه کمی به خود سختی دهید نهراسید. بزرگ ترین مانع برای رسیدن به استعدادهای درونی همین راحت طلبی است. اتفاق های مهم زمانی رخ می دهند که شما کمی هم تلاش و سختی را تحمل کنید.

2 - از اشتباه کردن نهراسید
    عقل به ما کمک می کند تا اشتباه نکنیم و در نتیجه هزاران اشتباه به وجود می آید.

3 - فکر خود را به مسایل معمولی محدود نکنید
    سعی کنید بزرگ و وسیع فکر کنید.

4 - شاد بودن را در زندگی خود انتخاب کنید
    افراد شاد همیشه انگیزه بیشتری برای انجام امور دارند. شادی حق مسلم شماست و آن را با چیز دیگری عوض نکنید.

5 - حداقل یک ساعت در روز را به خودشناسی اختصاص دهید
    کتاب های مفید مطالعه یا موسیقی الهام بخش گوش کنید. رانندگی بهترین فرصت برای گوش کردن به کتاب های صوتی در مورد پرورش روح و خودشناسی است.

6 - به خود یاد بدهید که کاری که آغاز کرده اید را باید تمام کنید
    بسیاری از ما پیش از پایان یک کار یا انجام یک تصمیم، سراغ کار دیگری می رویم. این خوب نیست. همیشه کارهای خود را تمام کنید.

7 - در حال زندگی کنید
    وقتی در گذشته ها گیر کرده اید یا در آینده ای که نیامده سیر می کنید، نمی توانید از لحظه های کنونی خود استفاده و تصمیمات درست اتخاذ کنید.

8 - خود را مجبور کنید تا از زندگی لذت ببرد
    لذت بردن بهترین شغل بهشت است.

9 - وقتی درمانده می شوید یا شکست می خورید، هرگز عقب نشینی نکنید
    شاید موفقیت در چند قدمی شما ایستاده باشد.

10 - همیشه آرزوهای بزرگ در سر بپرورانید
    اگر چیزی فراتر از سطح انتظار باشد ما همه تلاش خود را می کنیم تا آن آرزو و خواسته را برآورده کنیم.

ناراحتی بزرگ زندگی در رنجی که می کشیم نیست در چیزهایی است که از دست می دهیم. بنابراین سعی کنید هیچ چیز را از دست ندهید. ما باید همیشه و در هر لحظه آماده باشیم تا بتوانیم کسی که هستیم را قربانی کسی کنیم که می خواهیم باشیم
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)