نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ظاهر بد دختر

1702
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    811
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ظاهر بد دختر

سلام،
    من دو سال پیش با دختری از طریق پیامک آشنا شدم، دختر مذهبی و خوبی هست. این رابطه اولین رابطه من با جنس مخالف بوده، بطوری که وقتی باهاش صحبت میکردم استرس میگرفتم و میلرزیدم!! بعد از چهار ماه وقتی برای اولین بار دیدمش ظاهرش اصلا به دلم ننشست! بخودم گفتم اشکالی نداره رابطه رو باید تموم کنم ولی هیچوقت نتونستم بهش "نه" بگم و رابطه ادامه پیدا کرد. یه چیز دیگه اینکه این دختر "خیلی کم" به من امید میداد یا از موفقیتهام خوشحال میشد، بیشتر پیگیر این بود که زودتر ازدواج کنیم یا رابطه رو رسمی کنیم. میگفت که تا تضمینی به من ندی نمیتونم بهت دلداری بدم!! که همین باعث میشد هفته ای حداقل یکبار تلفنی باهم مشاجره کنیم!! بعد از یک سال خانوادمو در جریان گذاشتم و رفتیم دیدن، خانواده من هم از ظاهر دختر و شرایط موجود (فاصله زیاد شهرها و تفاوت کم سنی(2 سال)) ناراضی بودن. ولی متاسفانه نظرشون رو بطور جدی به من نگفتن. تا اینکه یکسال دیگه این رابطه با پیامک و تلفن و هر 2-3 ماهی 2 ساعت همدیگه رو دیدن ادامه پیدا کرد. ولی من دیگه نتونستم اینجوری ادامه بدم و رابطه رو قطع کردم ولی وقتی فهمیدم دختر واقعا عاشقم شده و دوستم داره دارم دیوونه میشم. پدر و مادرم میگن تصمیم با خودته، هرچی تو بخوای ولی من یجور به این رابطه وابسته شدم! آیا باید نکته منفی (ظاهری که به دلم ننشسته) رو جدی بگیرم و دیگه ادامه ندم؟ خودم داخل این مدت فهمیدم دوستش دارم ولی عاشقش نیستم...لطفا راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    810
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : لطفا راهنمایی کنید، ازدواج کنم؟!

salam

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    810
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

منم شرایطم بده ولی بهت یچیزیو میخاو بگم اگه دل بشکنیدلتو میشکنن اگه نمیخواستی همون اول باید میگفتی همچی ب ظاهر سن نیست ب دله منم یکی میخواستم 6 سال زندگی عاشقانه حالا فهمیدم داره میره زده شده سعی کن خودت دلتو پاک کنی ببینی ارزش زندگیتو داره اگه داشت تا آخرش پاش وایسا همچین دختری کمه -قدرشو بدون تا مثل من نشی بعد 6 سال رسیدم به هیچ پوچ-موفق باشی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    839
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام، من فکر می کنم در حال حاضر شما باید بشینی با قلبت و عقلت حساب کتاب کنی، به نظر من در زندگی مشترک عشق مرد به زن باید غلظت بیشتری داشته باشه، مردها در اوضاع کنونی جامعه زودتر در روابط خودشون به بیرون متوجه میشن، با حس دلسوزی شما در زندگی مهره سوخته میشی، اول باید ببینی خودت چی می خوای، شما چون عاشقش نیستی مساله سن برات مطرحه، ودر زندگی مشکلات اونقد زیاده که شما باید تکیه گاه احساسی خوبی داشته باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد