نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ۱۱سال تفاوت سنی

5027
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22983
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

۱۱سال تفاوت سنی

سلام به تمام دوستای خوب ومهربونی که راهنماییشان خیلی بدردم خورده.دوستان خوبم من یه خواستگار دارم که همه چیزمون جوره جز اینکه اون آقا ۱۱سال از من بزرگتر واین سد راهمون شده من واقعا دوستش دارم اما میترسم بعدا دچار مشکل بشم میشه راهنماییم کنید ؟آیا عواقبی درپیش داره؟یانه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ۱۱سال تفاوت سنی

عواقبی مثل مشکلات جنسی ، تفاوت های فکری به دلیل تفاوت سنی (شما 25 سالتونه ، ایشون 36 سالشونه و دنیای فکریتون و دیدتون نسبت بهمسایل با هم دیگه فرق داره ) و ...

که البته اگه دوست داشتن ها واقعی باشه تفاوت سنی واقعن مساله مهمی نیست ، دایی بنده با زنداییم 3 ماه تفاوت سنی داشتن و تا الان که 65 سالشونه توی کل فامیل زبانزد هستن از جهت همدل بودن و همراه بودن واقعی ، یکی دیگر از اقوام هم 9 سال تفاوت سنی دارن که اونا هم تا این لحظه ما ندیدیم که مشکل خاصی داشته باشن یا چیز دیگه ، روش ننوشته که آینده چی پیش میاد ، خیلی ها کلی هم دیگه را دوست دارن و از همه جهت مشاوره میشن و میگن به هم میخورید ، ولی یه سال نشده جدا میشن ، کسایی هم هستن که با مخالفت شدید خانواده ها و مشاور ها روبرو میشن و باز ازدواج میکنن ولی زندگی خوبی را تجربه میکنن . پایداری شدیدا بستگی به صبر و درک طرفین رابطه داره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22983
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ۱۱سال تفاوت سنی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    عواقبی مثل مشکلات جنسی ، تفاوت های فکری به دلیل تفاوت سنی (شما 25 سالتونه ، ایشون 36 سالشونه و دنیای فکریتون و دیدتون نسبت بهمسایل با هم دیگه فرق داره ) و ...

که البته اگه دوست داشتن ها واقعی باشه تفاوت سنی واقعن مساله مهمی نیست ، دایی بنده با زنداییم 3 ماه تفاوت سنی داشتن و تا الان که 65 سالشونه توی کل فامیل زبانزد هستن از جهت همدل بودن و همراه بودن واقعی ، یکی دیگر از اقوام هم 9 سال تفاوت سنی دارن که اونا هم تا این لحظه ما ندیدیم که مشکل خاصی داشته باشن یا چیز دیگه ، روش ننوشته که آینده چی پیش میاد ، خیلی ها کلی هم دیگه را دوست دارن و از همه جهت مشاوره میشن و میگن به هم میخورید ، ولی یه سال نشده جدا میشن ، کسایی هم هستن که با مخالفت شدید خانواده ها و مشاور ها روبرو میشن و باز ازدواج میکنن ولی زندگی خوبی را تجربه میکنن . پایداری شدیدا بستگی به صبر و درک طرفین رابطه داره

مرسی احسان عزیز بله متوجه هستم من الان ۲۰سالمه وایشون۳۱سال درسته من میتونم موقعیتهای زیادی داشته باشم اما برای من نوع دید وفکرش مهمه اینکه چقد بهم علاقه داره ومیدونه چطورباید رفتار کنه من قبلا شکست خوردم یکسال با شخصی نامزد بودم که ۳سال تفاوت سنی داشتیم اما اون اصلا مرد پخته ای که فک میکردم نبود فک میکرد زندگی مثل دوست بودن دونفره از مشکلات زندگی هیچی نمیدونست وجا زد درسته من ۲۰سالمه اما پیش هر مشاوری رفتم وبعداز کلی پرکردن تست بهم گفتن که درک مسائل ومشکلات زندگی رو از حد سنیت بیشتر درک میکنی

4. کاربران زیر از saba74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)