نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: کناره گیری فامیل از ما

970
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11958
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Arrow کناره گیری فامیل از ما

سلام . من چند سال پیش پدرم رو از دست دادم و با مادرم زندگی می کنم . بعد از از دنیا رفتن پدرم من خیلی خیلی ناراحتی کشیدم و واقعا داغون شدم طوری که سال گذشته بیماری سرطان مبتلا شدم و خودم قشنگ حس می کنم به خاطر استرس و غصه خیلی زیاد بوده . خدا رو شکر الان درمان کامل شدم. بعد از از دنیا رفتن پدرم .. فامیل خیلی دور ما رو گرفتند و به طور مرتب به ما سر می زدن و کلی سفارش می کردن که هر کاری داشتیم روی اونها حساب کنیم و .... و به ما توی تعویض خونه و کلی کارهای دیگه خیلی کمک کردن . تا من سال گذشته بیماری مبتلا شدم و با مادرم تصمیم گرفتیم به هیچ کس نگیم تا بعد از معالجه به همه بگیم . چون نمی خواستم توی اون شرایط کسی من رو ببینه و ظاهرم تغییر می کرد یا حتی خجالت می کشیدم از این بیماریی که گرفتم . به هر حال به فامیل گفتیم ما سفر خارج از کشور می ریم و تا یک مدت نیستیم چون مدارم به ما سر می زدن و نمی تونستیم شرایطمون رو قایم کنیم .!!! و یکی از اقوام که همیشه به ما لطف داشت به عنوان تو راهی یک مبلغ قابل توجه به من هدیه دادن . این آقا همیشه من رو به جای دخترشون می زارن و لطف دارن . و درمان من شروع شد و مادرم یک تنه بار بسیار سنگین درمان من رو به عهده گرفت وشدیدا نگران شرایطش بودم که با سن بالا حتی با هیچ کس نمی تونه درد و دل کنه و دوره درمان من خیلی سخت بود و از بقیه بیمارانی که تو مطب می دیدم حالم بسیار خراب می شد . مادرن استرس وحشتناکی گرفته بود که وقتی ما به اصطلاح از سفر خارج برگشتیم و من اون موقع بیماری تو رو به فامیل گفتم پس دادن اون مبلغ تو راهی در اون زمان دیگه فایده ای نداره و حرف و حدیث پشت سرمون شروع می شه که ما این مبلغ رو دریافت کردیم ولی سفری در بین نبوده فقط خواهرم در جریان بود که به ما پیشنهاد کرد به یک نفر بگیم . حالا ممکنه یه موقع حال من اورژانسی بشه و به کمک احتیاج داشته بشیم یا به عنوان پشتوانه عاطفی و ... و مادرم بعد از کلی فکر تصمیم گرفت موضوع رو به اون اقایی که تو راهی به من پرداخت کرده بود بگه و سفارش کنه ایشون حتی به همسرشون مطلب رو نگند . و گفتیم و ایشون تا آخر راز ما رو نگه داشتن و حتی به خانومشون نگفتن و مبلغ رو پس دادیم و ایشون طی درمان من چند بار هم برای دیدن من تنهایی به منزلمون اومدن که مادرم هر بار مصادف با اومدن ایشون خواهرم و همسر خواهرم رو به منزل دعوت می کرد. تا درمان من تموم شد و مادرم همه فامیل رو جمع کرد و موضوع بیماری من رو گفت و گفت که اون آقا در همه مراحل درمان در کنار ما بوده و خبر داشته ... بعد از این ....خانوم اون آقا شدیدا به موضوع واکنش نشون داد و الان ایشون خیلی از ما دوری می کنه و نسبت به اینکه شوهرش چرا موضوع رو به ایشون نگفته و ما چرا به همسر ایشون موضوع رو گفتیم حساس شدن و مثل اینکه یک حسادت خانومانه این وسط هست راستش برای من زیاد مهم نیست . ولی مادرم از این موضوع به شدت نارحت هستن و از طرز تفکر اون خانوم هیچ خوششون نیومد و براشون قابل درک نیست و حتی برای من تعریف کردن که پدرم با همکارهای خانومشون حتی دو تایی با هم خونه میومدنو صمیمی بودن و دوست خانوادگی بودیم و خود مادرم هیچ وقت به این روابط اجتماعی پدرم که هیچ موردی بینشون نبوده حساس نبودن و مدام عنوان می کنن که علت در جریان گذاشتن اون آقا پس دادن مبلغ تو راهی بوده و اگر ما دیر تر پس می دادیم خیلی بد می شده و حرف پشت سرمون بوده . ضمن اینکه مادرم قبلا چند بار با این خانواده سفر کردن و ما فکر می کنیم همین موضوع باعث بیدار شدن حس حسادت توی اون خانوم هست . در حالیکه هم من و هم مادرم فکر می کنیم اون اقا هیچ نظر خاصی نداشتن و کلا توی فامیل و همه جا دست افتاده بگیر هستن و دست کمک برای همه دارن و این اخلاق ثابت ایشون هست . الان مادرم از این حرف هایی که ممکنه پشت سر ما باشه ناراحت هستن و از اینکه اون خانوم از ما کناره گیری می کنن و حرف هایی هم به گوش ما رسیده که مادرم چرا بیماری من رو اختصاصی فقط به اون اقا گفته .... خوشحال می شم مشاوره اساتید رو بشنوم و ممنونم .
    ویرایش توسط sayeh3a : 01-15-2016 در ساعت 10:41 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    تشکر شده 231 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : کناره گیری فامیل از ما

.........
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 06:48 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد