نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: رابطه شوهر خواهر با خواهر زن

65385
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25913
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه شوهر خواهر با خواهر زن

با عرض سلام وادب و احترام
    یک دختر نوجوان17 ساله از اقوام با بنده دردودل کرده و از بنده تقاضای کمک نمود و من نمی دانستم چطور راهنمایی اش کنم لطفا شما بفرمایید ایشان باید چه کنند.
    اما مورد ایشان:
    ایشان دختری فوق العاده زیبا و خوش اندام میباشند که متاسفانه به لحاظ روابط اجتماعی رعایت محرم ونامحرم را نمیکند و در انجام واجبات بسیار کاهل هستند. پدر ندارند و با مادرشان زندگی میکنند که مادرشان هم نظارتی بر رفتار ایشان ندارند. برای بحث مشاوره درسی از کمک های شوهر خواهرشان به صورت تلفنی بهره میبرند (ارشد مشاوره) که مدتی بعد صحبت هایشان خیلی صمیمی شده و باهم دردودل میکرده اند. و حال این آقا به این دختر خانم ابراز علاقه کرده و خیلی روحیه این دختر را بهم ریخته و به طور کلی فکرش را مشغول کرده و مدام زنگ میزند و تماس میگیرد و... . این دختر عذاب وجدان گرفته و احساس گناه میکند. ولی از صحبتهایش معلوم بود که حرفهای آن آقا را باور کرده و دلش برای مظلوم نمایی های آن آقا میسوزد و دلبسته شده ولی بخاطر خواهرش عذاب وجدان دارد.
    آن آقا پیشنهاد خانه خالی داده و این دخترهم گفته من هم خیلی دوست دارم با تو تنها باشم. ولی چون من این دختر را میشناسم میدانم که فقط بخاطر عواطفش چنین حرفی را گفته است. خوشبختانه آن آقا در شهر بسیار دوری قرار دارد و امکان حضورش در این شهر چند ماهی است که فراهم نشده. ولی گفته من اسفندماه فقط بخاطر تو میایم و خانه را آماده کن. حالا دخترک استرس گرفته و نمی داند به کجا فرار کند.
    از طرفی جرات مطرح کردن و کمک خواستن را از هیچ کس نداشت. و سه ماه است که کلا درس را کنار گذاشته. (امسال کنکور دارد و امتحانات ترمش را هم افتضاح داد در حالیکه پیش از این همیشه درآزمون های کانون در سطح شهر رتبه میآورد)
    من به این دختر خانم گفتم که این فقط هوس است و او دید کثیفی نسبت به تو دارد ولی هنوز هم این دختر حرفای من باورش نشده و در میان دوراهی گیر افتاده است.به او میگویم که اینبار که تماس گرفت برخورد قهرآمیزی با او داشته باش تا حساب کار دستش بیاید میگوید او داماد ماست باید محترمانه و منطقی با او صحبت کنم و بگویم که من دیدم نسبت به شما نگاه خواهر به برادر است و شما اشتباه گرفته اید.
    لطفا راهنماییمان کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    تشکر شده 328 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : رابطه شوهر خواهر با خواهر زن

نقل قول نوشته اصلی توسط taravat_shadi نمایش پست ها
    با عرض سلام وادب و احترام
    یک دختر نوجوان17 ساله از اقوام با بنده دردودل کرده و از بنده تقاضای کمک نمود و من نمی دانستم چطور راهنمایی اش کنم لطفا شما بفرمایید ایشان باید چه کنند.
    اما مورد ایشان:
    ایشان دختری فوق العاده زیبا و خوش اندام میباشند که متاسفانه به لحاظ روابط اجتماعی رعایت محرم ونامحرم را نمیکند و در انجام واجبات بسیار کاهل هستند. پدر ندارند و با مادرشان زندگی میکنند که مادرشان هم نظارتی بر رفتار ایشان ندارند. برای بحث مشاوره درسی از کمک های شوهر خواهرشان به صورت تلفنی بهره میبرند (ارشد مشاوره) که مدتی بعد صحبت هایشان خیلی صمیمی شده و باهم دردودل میکرده اند. و حال این آقا به این دختر خانم ابراز علاقه کرده و خیلی روحیه این دختر را بهم ریخته و به طور کلی فکرش را مشغول کرده و مدام زنگ میزند و تماس میگیرد و... . این دختر عذاب وجدان گرفته و احساس گناه میکند. ولی از صحبتهایش معلوم بود که حرفهای آن آقا را باور کرده و دلش برای مظلوم نمایی های آن آقا میسوزد و دلبسته شده ولی بخاطر خواهرش عذاب وجدان دارد.
    آن آقا پیشنهاد خانه خالی داده و این دخترهم گفته من هم خیلی دوست دارم با تو تنها باشم. ولی چون من این دختر را میشناسم میدانم که فقط بخاطر عواطفش چنین حرفی را گفته است. خوشبختانه آن آقا در شهر بسیار دوری قرار دارد و امکان حضورش در این شهر چند ماهی است که فراهم نشده. ولی گفته من اسفندماه فقط بخاطر تو میایم و خانه را آماده کن. حالا دخترک استرس گرفته و نمی داند به کجا فرار کند.
    از طرفی جرات مطرح کردن و کمک خواستن را از هیچ کس نداشت. و سه ماه است که کلا درس را کنار گذاشته. (امسال کنکور دارد و امتحانات ترمش را هم افتضاح داد در حالیکه پیش از این همیشه درآزمون های کانون در سطح شهر رتبه میآورد)
    من به این دختر خانم گفتم که این فقط هوس است و او دید کثیفی نسبت به تو دارد ولی هنوز هم این دختر حرفای من باورش نشده و در میان دوراهی گیر افتاده است.به او میگویم که اینبار که تماس گرفت برخورد قهرآمیزی با او داشته باش تا حساب کار دستش بیاید میگوید او داماد ماست باید محترمانه و منطقی با او صحبت کنم و بگویم که من دیدم نسبت به شما نگاه خواهر به برادر است و شما اشتباه گرفته اید.
    لطفا راهنماییمان کنید.
    متاسفانه نحوه برخورد ادمها خیلی عوض شده و وقتی یکی فامیل دور یا نزدیکم که باشه عشوه ها و شوخی های زننده در بعضی از خانواده ها مشاهده میشه...
    نکته ای که باید به اون توجه داشته باشیم اینه که این دختر خانم مطمئنا با عشوه ها و حرفهایی که زده باعث شده شهوت در اون اقا شعله ور بشه و به این خانم جذب بشند
    حالا مساله اینجاست که این دختر خانم هم ظاهرا چندان بدش نمیاد از این اقا و مشکل رو خیلی زیاد میکنه
    اینجا تنها کاری که میشه کرد این است که این خانم باید مادرش در جریان گذاشته بشند تا اینکه در اینده مشکلات دیگه ای پیش نیاد
    همچنین سریعا هرچی پل های ارتباطی بین این دو نفر هست قطع شده و هیچ وقت با این اقا تنها نشه
    امضای ایشان
    فرعون باشی یا قارون یا انیشتین یا نیوتن....
    آخرت خاک است و مرگ
    دنبال چیزهایی باش که ابدی هستند...

3. 2 کاربران زیر از pschy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

اولا که کرم از درخته :-)

ثانیا اینجور که بوش میاد این خانم 17 ساله همچین ناراحت هم نیست در مورد این قضیه و یه جورایی وا داده مگه نه اگه یکم درک بالاتر داشت ، وقتشو صرف فکر کردن به این آقایی که میخواد به خواهرش خیانت کنه . یکی که بهش نزدیکه باید بهش بفهمونه که این کار از بیخ علطه ، اگه مخفیانه هم انجام بشه برای هر دو طرف آتو میشه که بخوان زندگی هم دیگه را نابود کنن (دختر 17 ساله زندکی خواهرشو نابود کنه با لو دادن شوهرش , و اون آقا چند سال دیگه که این خانم 17 ساله ازدواج کرد به همسر این خانوم بگه من چند سال پیش با خانومت ... )
    ویرایش توسط ehsan1966 : 01-17-2016 در ساعت 04:09 PM

5. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

عجب زمونه ای شده!! اون دختر بیاد یک دور این سایت بگرده و ببینه کسانی که روابط نامشروع داشتند اخرشون چی شده شاید یکم از تب شهوت اش بخوابه.وگرنه داره زندگی واینده خودش وخواهرش خراب می کنه

خودش میشه فاحشه و خواهرش هم که...

بهتره هرچه زودتر رابطه خودش با شوهر خواهر کثیف اش قطع کنه.

شماهم یکم بهش بگو اینده اینجور افراد چی میشه و بترسون بلکه این اتش شهوت اش بخوابه و عقلش سر جاش بیاد.

7. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

چهارتا نظر داده شده هرچهارتا به دختره توهین کردن! دختری که خودش
    نگرانه این رابطه ست و دنبال راهنمایی می گرده
    هیچ کدوم نگفتن اون شوهر خواهر محترم چرا باید این قدر منحرف باشه
    که به یه دختر 17 ساله هم نظر داشته باشه! اونم یه مرد متاهل!

9. کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

به این خانم بگین تا زمانی که خواهرشون در عقد اون آقا هستند این دو نفر نمیتونن به هم محرم بشن .
    ودر صورت هر نوع رابطه ای که به دخول ختم بشه .مرتکب زنای محصنه میشن .
    ودیگه تا آخر عمر نمیتونن به هم محرم بشن .
    اگر این خانم زندگی خواهرش براش مهمه اصلا با این اقا تماس تلفنی هم نداشته باشه .
    جالبه میگه من هم دلبسته شدم ودوست دارم با شما تنها باشم ولی عذاب وجدان رهام نمیکنه .
    به هیچ وجه خواهرش متوجه نشه چون زندگی خواهرش هم نابود میشه .در ضمن ایشون هم یه پای خیانته .
    شاید خواهرش ایشون رو مقصر بدونه .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

11. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

با حرف جناب
    Blue Way موافقم

شما دارید راجب یه دختر 17ساله صحبت میکنید ممکن هنوز اونقدر که باید رشد فکری نکردن و بالغ نشدن چون کاملا مشخص این دختر. خیلی کارش بچگانست خیلیییی احساسی و اصلا نمیدونه داره چیکار میکنه. زندگی خواهرش داره نابود میشه

یه خانم 40 ساله وارد زندگی یه نفر دیگه میشه زندگیش بهم میریزه اون وقت از یه دختر 17 سال چه انتظاری دارید ....

به نظرم بهترین راه حل این با مادر این خانم درمیون بذارید ...به هرحال بچش و بهترین راه حل براش قرار میده

ویرایش توسط پریماه. : 01-19-2016 در ساعت 09:17 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

13. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

جناب Blueبنده کجا به این دختر توهین کردم؟! گفته خودش هم حس پیدا کرده ،گفتم بیاد این سایت ببینه اخر وعاقبت این روابط چیه .

پریما باهات موافقم باید این طرف ببره با خانواده دختره حرف بزنه چون خود دختره معلوم که دچار شهوت شده و هر آن ممکن کار غیر عقلانی انجام بدهد. شوهر خواهرش خیلی ادم کثیفی هستش
    خدا همچنین افرادی لعنت کنه که ناموس مردم به بیراه و هرزگی می کشند.

15. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد