نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: دیدن فیلم و خانواده همسر

1517
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25931
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy دیدن فیلم و خانواده همسر

سلام من از دیدن فیلم هایی که توش صحنه داره از بچگی متنفر بودم الان حدود30 سالمه و هنوز این مساله با منه ، درخانواده شوهرم همه عاشق فیلم هستن و تمام فیلم های خارجی هم توش همچین مساله ای هست و دیدن این فیلم ها در جمع خانوادگیشون که پدر و برادرهاشون هستن براشون مساله ای نیست ولی من به شدت عصبی میشم به طوری که دلم میخواد همونجا گریه کنم ، نمیدونم حس خجالت و تنفر از مردها درونم به حدی بالا میره که با شوهرم سر این قضیه بارها دعوا کردم ، شوهرم این قضیه رو ضعف من میدونه و میگه ذهنت بسته است ، مشکلی نداره ، مگه چیه و ....از بابت این قضیه خیلی اذیت هستم و از طرفی هم نمیتونم کاری کنم ، نمیتونم فیلمی که 3 ساعته نبینم و از جمع دور باشم از طرفی هم نمیتونم به خانواده همسرم این قضیه رو بگم و اگر نبینم بیشتر باعث سو تفاهم میشه، با شوهرم خیلی صحبت کردم بهش همه جوره گفتم باهام خیلی صحبت کرده ولی این قضیه اصلا حل نمیشه درونم ، به خاطر من بعضی اوقات فیلم نمی بینه و پیش من میمونه باهام صحبت میکنه آرومم میکنه ولی من از بابت این مسئله خیلی اذیت هستم چون میدونم دوست داشته فیلم و ببینه و به خاطر من ندیده، کلا هر فیلمی میخوام ببینم همش استرس این قضیه رو دارم و عصبی هستم ، لطفا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    تشکر شده 328 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : فیلم

نقل قول نوشته اصلی توسط هاله6513 نمایش پست ها
    سلام من از دیدن فیلم هایی که توش صحنه داره از بچگی متنفر بودم الان حدود30 سالمه و هنوز این مساله با منه ، درخانواده شوهرم همه عاشق فیلم هستن و تمام فیلم های خارجی هم توش همچین مساله ای هست و دیدن این فیلم ها در جمع خانوادگیشون که پدر و برادرهاشون هستن براشون مساله ای نیست ولی من به شدت عصبی میشم به طوری که دلم میخواد همونجا گریه کنم ، نمیدونم حس خجالت و تنفر از مردها درونم به حدی بالا میره که با شوهرم سر این قضیه بارها دعوا کردم ، شوهرم این قضیه رو ضعف من میدونه و میگه ذهنت بسته است ، مشکلی نداره ، مگه چیه و ....از بابت این قضیه خیلی اذیت هستم و از طرفی هم نمیتونم کاری کنم ، نمیتونم فیلمی که 3 ساعته نبینم و از جمع دور باشم از طرفی هم نمیتونم به خانواده همسرم این قضیه رو بگم و اگر نبینم بیشتر باعث سو تفاهم میشه، با شوهرم خیلی صحبت کردم بهش همه جوره گفتم باهام خیلی صحبت کرده ولی این قضیه اصلا حل نمیشه درونم ، به خاطر من بعضی اوقات فیلم نمی بینه و پیش من میمونه باهام صحبت میکنه آرومم میکنه ولی من از بابت این مسئله خیلی اذیت هستم چون میدونم دوست داشته فیلم و ببینه و به خاطر من ندیده، کلا هر فیلمی میخوام ببینم همش استرس این قضیه رو دارم و عصبی هستم ، لطفا کمکم کنید
    ببین فرض کن یک نفر از فیلم ترسناک خوشش نیاد... پس دلیلی نداره بشینه نگاه کنه و خودشو رنج بده
    همچنین یکی ممکنه از فلان کس بدش بیاد و دلیلی نداره خودشو در معرض اون فرد قرار بده
    الان شما هم مجبور نیستی بشینی فیلم صحنه دار ببینی
    هروقت دیدی فیلمی صحنه دار هست میتونی امتناع کنی از دیدنش
    یا بقیه رو دعوت به دیدن یه فیلم بدون صحنه کنی
    موفق باشید
    امضای ایشان
    فرعون باشی یا قارون یا انیشتین یا نیوتن....
    آخرت خاک است و مرگ
    دنبال چیزهایی باش که ابدی هستند...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : دیدن فیلم و خانواده همسر

خب خیلی از خانواده ها براشون مهم نیست که از این فیلم ها ببینن .یه جوری عادت کردن .

متاسفم این ها همه پیامد ورود ماهواره به خونه هامونه .

زمانی که من بچه بودم .اگر میخواستی فیلم ویدیویی رو جا بجا کنی باید لای روزنامه میپیچوندی .وتو پستوی خونه میدیدی .

اونم یه فیلم هندی که در بدترین حالت دختره تو پارک یه کم میخوند و یه کوچولو میرقصید .یه فیلم فارسی های کشور خودمون رو

.متاسفانه حجب وحیای مردم رو همین ماهواره وپیشرفت تکنولوژی گرفته .

به هر حال شما نمیتونید خانواده همسرتون رو تغییر بدین .چون با یک نفر طرف نیستید .

میتونید در حضور همسرتون از مادر شوهرتون کمک بخواهید .به هر حال مادرا منطقی ترند .وحجب وحیای خاصی دارند .

بگین خیلی اذیت میشین از دیدن یه همچین فیلم هایی خصوصا در حضور دیگران .

اگر مقدوره تو ساعات دیگه فیلمشون رو ببینن .یا این که شما هم ساعات حضور در منزل پدشوهرتون رو جوری تنظیم کنید که به ساعت پخش

این فیلم ها نخوره .در غیر این صورت از جمع فاصله بگیرید .چرا سوء تفاهم ایجاد بشه خانم .برید یه اتاق دیگه ومطالعه کنید .

گذشته از این ها دیدن این فیلم ها روی لخظات خصوصی شماوهمسرتون هم تاثیر بد میزاره .

شاید اون ها از حساسیت شما در مورد این فیلم ها اطلاع ندارن .حتما مطلعشون کنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25318
    تشکـر
    20
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز وقتتون بخیر.
    هنگام مشاهده چیزی که گفتین اذیتتون می کنه چه حالاتی به شما دست میده؟
    گفتید که از بچگی اینطور بودین. ایا این حالتهایی که الان دارید همون حالتهایی هست که از بچگی داشتید؟
    ارتباطتون با همسرتون چطوره؟ آیا هردو راضی هستید؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25931
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hamraaz نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز وقتتون بخیر.
    هنگام مشاهده چیزی که گفتین اذیتتون می کنه چه حالاتی به شما دست میده؟
    گفتید که از بچگی اینطور بودین. ایا این حالتهایی که الان دارید همون حالتهایی هست که از بچگی داشتید؟
    ارتباطتون با همسرتون چطوره؟ آیا هردو راضی هستید؟

احساس خجالت و تنفر از جنس خودم و همه کسایی که دارن فیلم و می بینن
    بله از بچگی هم اینطوری بودم ولی بچگی بیشتر خجالت بود
    ارتباطم با همسرم خوبه مشکلی ندارم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25763
    تشکـر
    2
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیشه از بقیه خواست فیلم نبینند چون شما یه حس خاصی بهتون دست میده. بهتره زمان هایی که اونها فیلم می بینند شما نرید پیششون یا پیشبینی کنید لحظاتی که فیلم داره به اونطور صحنه ها کشیده میشه چشم هاتون رو ببندید یا برید اتاق دیگه.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25318
    تشکـر
    20
    میزان امتیاز
    0

احساس خجالت و تنفر از جنس خودم و همه کسایی که دارن فیلم و می بینن
    بله از بچگی هم اینطوری بودم ولی بچگی بیشتر خجالت بود
    ارتباطم با همسرم خوبه مشکلی ندارم
    به جز تنفر و خجالت حالات هیجانی دیگه ای هم بهتون دست میده؟ یا نه؟
    مثلا احساس گریه یا خشم و ... .
    مورد دیگه اینکه آیا در کودکی یا نوجوانی تجربه ناخوشایند خاصی داشتید؟
    ویرایش توسط hamraaz : 01-19-2016 در ساعت 09:23 PM

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25931
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله احساس خشم و گریه به شدت دارم ، و همیشه بعد از این فیلم ها با همسرم دعوام میشه و بهونه گیری های الکی....
    توی بچگی اتفاقی برام نیفتاده ، ولی اتفاقات ناخوشایند را زیاد از اطرافیانم می شنیدم

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25318
    تشکـر
    20
    میزان امتیاز
    0

بله احساس خشم و گریه به شدت دارم ، و همیشه بعد از این فیلم ها با همسرم دعوام میشه و بهونه گیری های الکی....
    توی بچگی اتفاقی برام نیفتاده ، ولی اتفاقات ناخوشایند را زیاد از اطرافیانم می شنیدم
    به نظر خودتون دلیل این بهانه گیری های الکی از کجا سرچشمه می گیره؟
    و مورد دوم اینکه فکر میکنید کدوم یک اتفاقات ناخوشایندی که در کودکی می شنیدید تاثیر منفی بیشتری بر شما گذاشته؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد