نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: آینده تربیتی فرزندم

857
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25476
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

آینده تربیتی فرزندم

با سلام
    پسر خواهر شوهرم، چون تک نوه پسردر هر دو خانواده هست خیلی دعواش نمیکنند! هر کاری دوست داره انجام میده! متاسفانه خانواده همسرم هم آشکارتر طرفداری میکنند! آداب معاشرتش با اینکه کلاس دوم هست در حد صفره! ولی خانواده شوهرم ب بچه من ک خیلی مودبه سرکوفت میزنن ک مثل نوه دختری شون نیست! کلا ارزشهای خانوادش ضد ارزش هستن! مثلا بچه ای ک همه رو میزنه از عهده ب در هست بنظرشون! یا بچه ای ک بدون اجازه توی کمد وسایل مردم سرک میکشه! باهوش و کنجکاو! آخه ین 8 سال! بنظرتون اگه منم بذارم بچم رفتارهایش مثل پسر عمه ش و دختر عمه ش باشه در آینده مشکل دار میشه! بچه منم اصلا سلام نکنه! یا هر چی میخواد با جیغ و داد بگیره؟ یا وارد خونه هر کی میشه بی اجازه در یخچالشون رو باز کنه!قابل ذکر هست ک اخلاق پسر و دختر خواهر شوهرم ب گفته خودشون ب مادرشون شبیه هست! و مادر شوهرم میگن آدم باید مثل اون باشه!وقیح و پر رو!!! و رک
    بنظرشون بهترین و موفق ترین بچه سون همین دخترشون هست

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : آینده تربیتی فرزندم

اينكه بي اجازه در يخچال يا كمد رو باز كنه خيلي بي ادبيه
    شما به طرز فكر اونا نگاه نكنيد و اهميت نديد جوري كه دوست داريد بچتون رو تربيت كنيد نه اونجور كه بقيه ميخان اونوقت شما به مشكل ميخوريد بهشون بگيد طريقه صحيح تربيت فرزند همينه فرزند من از نظر من كاملا با تربيت و با شخصيت .خب بلاخره تربيت بچه هم نشانه فرهنگ خانواده هاست
    ولي به نظر من بچه بايد يكم هم سرزبون داشته باشه بتونه حق خودش رو از همسن و سالاش بگيره نه اينكه بشينه گريه كنه كه اين در آينده هم براش مشكل ساز ميشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

جوری فرزندتون را تربیت کنید که 20 سال دیگه هر کی رفتارشو دید بگه دست مریزاد به پدر مادری که تورو تربیت کرده ، این بچه ی 8 ساله هم که گفتید تا برسه به 20 سالگی غیر از فحش به ننه باباش چیزی عایدش نمیشه ، دیکه این بیماری های روانی توی خیلی از مادر شوهرها هست دیگه کاریش نمیشه کرد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25476
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دختر من خیلی آروم هست همیشه مشکلاتش رو با بچه ها با مهربونی و آرامش حل میکنه! دقیقا برعکس دختر و پسر عمه اش! متاسفانه همیشه هم از سمت مادر شوهرم محکوم میشه ب بی عرضه گی و اینکه جبروت نداره!گاهی هم ک دختر وپسر عمه خرابکاری میکنن و دختر من تو اتاق پیش اونهاست! حتی اگه هیچ تقصیری نداشته باشه بچه منم دعوت میکنن همیشه!واقعا این رفتارشان منو اذیت میکنه! میخام بچه خودشونو دعوا کنند اسم بچه منم هی میارن!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)