نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: مشکل دلخوری نامزد

2290
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26003
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مشکل دلخوری نامزد

سلام من یه سوال مهم داشتم امیدوارم وقت بذارید و بم کمک کنید
    خب باید یه قصه رو تعریف کنم من با یه پسری ارتباط دارم قصد ازدواج همه چی اوکیه والان حدودا سه سال باهمیم وهیچوقت مشکل اینجوری برام پیش نیومده بود
    ببینید من حدودا 6 روز پیش رفتم بودم تویه ی کافه که پاتوق من و اون بود و از طرفی یکی از اقوامای مشترکمون (آقای X ) و یکی از دوستای خودش اونجا کار میکرد و به نحوی دیگ تو اون محیط شناخته شده بودیم
    خب من این سری تنها رفته بودم یعنی اولین باری بود ک اونم نبود از طرفی جفتمون یه دلخوریه کوچیک بینمون بود ولی از طرفی اون اصن بوشهر نبود ک بیاد
    من با دوستم رفته بودم و با هم حدود یک ساعت نشسته بودیم بعد اون رفت من موندم میز کناریه من دوتا پسر بودن و یه تخته نرد روی میز
    من به تخته نرد زل زده بودم که پسره اومد گفت میای بازی کنیم؟ گفتم نه مرسی باز گفت گفتم نه مرسی من اصن بلد نیستم باز گفت وباز گفت ویه فاصله زمانیای مختلف و ی دلایلی بش گفتم که گفت خب پس من بیام اونجا بشینم؟
    گفتم بیا (خب من از اینکار هیچ قصد و غرضی نداشتم فقط میخواستم تخته نرد یاد بگیرم ولی خب شاید ی درصد هم ناراحتیم از نامزدم تاثیر داشت)
    خب یه ده مین هم نشتیم یاد گرفتم آقای X اومد و گفت ی لحظه میای ؟ و دعوا واینا که از اون دلخوری و اینا من کاریت ندارم اما اینجا جاش نیست و کلی حرفای این مدلی
    خلاصه اینکه یا بلندش کن یا خودم بلندش میکنم
    منم همینکارو کردم ..... خب بسه دیگ جزئیات
    فقط بگم که شخصیت من طوری هست که با دوستای پسرم بشینم حرف بزنیم اما درد اینجاست ک اون پس غریبه بود و اص نمیدونستم کیه ؟؟؟؟؟
    و یه لحظه خیلی روشن فکر بودم که اینکارو کردم و این به درد جامعه ما نمیخورد از طرفی شاید به دید دیگه تصمیم بچگانه ای بود
    هنوز ک هنوز فک کنم خودم بیشتر از اون از خودم دلخورم و بگم که همون لحظه بعد این اتفاقا افتاد بش زنگ زدم اینارو گفتم
    حالا حدودا 2/3 روز بعد بهم اس میدادیم اما سخت جواب میداد بعد اون دو سه روز یه شب دیدیم همو باهم حرف زدیم اول کلی عصبانی بود و من هرچی میگفت سکوت میکردم
    تهش ایقد گریه کردم که فک کنم همین گریه هام باعث اشتی شد!
    و با خوشحالی و خوبی اون شب خدافظی کردم
    ولی اون شب بین حرفاش یه چیزی گفت که خرابش کردی منم گفتم میدونم گفت که میتونی درستش کنی با کلی مکث گفتم همممم
    الان 2/3 روز از اون شب میگذره بهم اس میدیم جواب میده ن با احساسش اما خب فقط جواب میده
    بش میگم چرا اینجوری هستی میگه گفتم باید بسازیش : x
    اصلا نمیدونم باید چیکار کنم اصلا هیچنظری ندارم هیچ راهی نمیبینم از خودشم میپرسم چیزی نمیگه میگه نمیدونم خودشم راهی نداره
    بم بگین باید چیکار کنم عذرخواهی کردم گفتم پشیمونم گفتم میدونم اشتیاه کردم فایده نداره
    واقعاااا به کمکتون نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنید...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : مشکل دلخوری نامزد

منم نفهمیدم چی نوشتید

خلاصه تر کامل تر توضیح بدید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    تشکر شده 328 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshte38 نمایش پست ها
    سلام من یه سوال مهم داشتم امیدوارم وقت بذارید و بم کمک کنید
    خب باید یه قصه رو تعریف کنم من با یه پسری ارتباط دارم قصد ازدواج همه چی اوکیه والان حدودا سه سال باهمیم وهیچوقت مشکل اینجوری برام پیش نیومده بود
    ببینید من حدودا 6 روز پیش رفتم بودم تویه ی کافه که پاتوق من و اون بود و از طرفی یکی از اقوامای مشترکمون (آقای X ) و یکی از دوستای خودش اونجا کار میکرد و به نحوی دیگ تو اون محیط شناخته شده بودیم
    خب من این سری تنها رفته بودم یعنی اولین باری بود ک اونم نبود از طرفی جفتمون یه دلخوریه کوچیک بینمون بود ولی از طرفی اون اصن بوشهر نبود ک بیاد
    من با دوستم رفته بودم و با هم حدود یک ساعت نشسته بودیم بعد اون رفت من موندم میز کناریه من دوتا پسر بودن و یه تخته نرد روی میز
    من به تخته نرد زل زده بودم که پسره اومد گفت میای بازی کنیم؟ گفتم نه مرسی باز گفت گفتم نه مرسی من اصن بلد نیستم باز گفت وباز گفت ویه فاصله زمانیای مختلف و ی دلایلی بش گفتم که گفت خب پس من بیام اونجا بشینم؟
    گفتم بیا (خب من از اینکار هیچ قصد و غرضی نداشتم فقط میخواستم تخته نرد یاد بگیرم ولی خب شاید ی درصد هم ناراحتیم از نامزدم تاثیر داشت)
    خب یه ده مین هم نشتیم یاد گرفتم آقای X اومد و گفت ی لحظه میای ؟ و دعوا واینا که از اون دلخوری و اینا من کاریت ندارم اما اینجا جاش نیست و کلی حرفای این مدلی
    خلاصه اینکه یا بلندش کن یا خودم بلندش میکنم
    منم همینکارو کردم ..... خب بسه دیگ جزئیات
    فقط بگم که شخصیت من طوری هست که با دوستای پسرم بشینم حرف بزنیم اما درد اینجاست ک اون پس غریبه بود و اص نمیدونستم کیه ؟؟؟؟؟
    و یه لحظه خیلی روشن فکر بودم که اینکارو کردم و این به درد جامعه ما نمیخورد از طرفی شاید به دید دیگه تصمیم بچگانه ای بود
    هنوز ک هنوز فک کنم خودم بیشتر از اون از خودم دلخورم و بگم که همون لحظه بعد این اتفاقا افتاد بش زنگ زدم اینارو گفتم
    حالا حدودا 2/3 روز بعد بهم اس میدادیم اما سخت جواب میداد بعد اون دو سه روز یه شب دیدیم همو باهم حرف زدیم اول کلی عصبانی بود و من هرچی میگفت سکوت میکردم
    تهش ایقد گریه کردم که فک کنم همین گریه هام باعث اشتی شد!
    و با خوشحالی و خوبی اون شب خدافظی کردم
    ولی اون شب بین حرفاش یه چیزی گفت که خرابش کردی منم گفتم میدونم گفت که میتونی درستش کنی با کلی مکث گفتم همممم
    الان 2/3 روز از اون شب میگذره بهم اس میدیم جواب میده ن با احساسش اما خب فقط جواب میده
    بش میگم چرا اینجوری هستی میگه گفتم باید بسازیش : x
    اصلا نمیدونم باید چیکار کنم اصلا هیچنظری ندارم هیچ راهی نمیبینم از خودشم میپرسم چیزی نمیگه میگه نمیدونم خودشم راهی نداره
    بم بگین باید چیکار کنم عذرخواهی کردم گفتم پشیمونم گفتم میدونم اشتیاه کردم فایده نداره
    واقعاااا به کمکتون نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنید...
    والا شک و دو دلی چیزی هست که عین خوره میمونه
    وقتی اعتماد نامزدت بهت از دست رفته
    دیگه من بعید میدونم بیاد سرجاش
    من احتمال میدم اون پسرا هم دوستای همین نامزدت بودند که واسه امتحان کردن تو اومده بودند طرف ت..
    در هر صورت من امیدی به درست شدن رابطتت با نامزدت ندارم
    امضای ایشان
    فرعون باشی یا قارون یا انیشتین یا نیوتن....
    آخرت خاک است و مرگ
    دنبال چیزهایی باش که ابدی هستند...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

گند زدی به اعتمادش و دیگه هم به این راحتی درست نمیشه و ازین به بعد بهت سرکوفت میزنه و هر بحثی بینتون پیش بیاد به عنوان یه برگ برنده از این اشتباه شما استفاده میکنه .

اعتماد به دست آوردنش سالها طول میکشه و از بین رفتنش یک صدم ثانیه :| تصویر ذهنی که از شما داشته خراب شده ، امیدوار باشید در کل ولی من متاسفانه چشمم آب نمیخوره که درست بشه چون همجنس خودمو بهتر از شما میشناسم .

6. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پسر نمایش پست ها
    الان قضیه چیه
    قضیه مشخصه دوباره بخونی متوجه میشی
    امضای ایشان
    آخرت خاک است و مرگ

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پسر نمایش پست ها
    سه بارم خوندم ولی همش مبهمه .الان چه اتفاقی افتاده
    قضیه از این قراره
    که این خانم یه نامزد داره
    یه مدت رابطش با نامزدش شکراب میشه
    بعدش این خانم تنهایی میره تو پاتوقی که با همسرش میرفتند
    بعدش اونجا با یه اقا همنشنین میشه
    دوست نامزد این خانم هم اونجا بوده و اینا رو میبینه و به نامزد این خانم گزارش میده
    بعدش رابطه این خانم و نامزدش بدتر میشه
    مساله این بود
    امضای ایشان
    آخرت خاک است و مرگ

9. کاربران زیر از pschy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26003
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام نه ببینید
    رابطه شکراب نبود
    و من با کسی همنشین نشدم با این لحنی که گفتید فقط من قصد داشتم بازی رو از اون اقا یاد بگیرم و کل اینکه اون اقا روبروی من نشست تا بازی رو بم یاد بده 10 دقیقه طول کشید
    و در ضمن کسی از رفقاشم بش نگفت من خودم بعد از اینکه اینجوری شد بش زنگ زدم و همه چی خودم بش گفتم

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26003
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    گند زدی به اعتمادش و دیگه هم به این راحتی درست نمیشه و ازین به بعد بهت سرکوفت میزنه و هر بحثی بینتون پیش بیاد به عنوان یه برگ برنده از این اشتباه شما استفاده میکنه .

اعتماد به دست آوردنش سالها طول میکشه و از بین رفتنش یک صدم ثانیه :| تصویر ذهنی که از شما داشته خراب شده ، امیدوار باشید در کل ولی من متاسفانه چشمم آب نمیخوره که درست بشه چون همجنس خودمو بهتر از شما میشناسم .
    آقا احسان شما فکر میکنید این کار چیزی باشه که بخاطرش یه رابطه مهم رو زیر پا گذاشت؟؟
    شما که هم جنس خودتون رو بهتر میشناسید بم بگین من باید چیکار کنم راهش نه این که بگین نمیشه
    اگه من بخوام نهایت تلاشمو بکنم به نظر شما بهتره چ کنم؟

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26003
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اگ میشه بم بگین چیکار کنم نه اینکه بم بگین که نمیشه
    از نظر من کار نشد نداره اما اینکه چیکار میتونم بکنم اینشو نمیدونم و اینش برام سخته اگه یکی بتونه راهشو بم نشون بده ممنون میشم
    میدونم که از اعتمادش بم کم شده اما اینم میدونم که مث سابق دوسم داره و وقتی خودم خرابش کردم خودمم میتونم درستش کنم اما چون شناخت کافی از پسرا ندارم برام سخته که از چ راهی برم که سریع تر ب جواب برسم

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24788
    تشکـر
    32
    تشکر شده 15 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

اگ میشه بم بگین چیکار کنم نه اینکه بم بگین که نمیشه
    از نظر من کار نشد نداره اما اینکه چیکار میتونم بکنم اینشو نمیدونم و اینش برام سخته اگه یکی بتونه راهشو بم نشون بده ممنون میشم
    میدونم که از اعتمادش بم کم شده اما اینم میدونم که مث سابق دوسم داره و وقتی خودم خرابش کردم خودمم میتونم درستش کنم اما چون شناخت کافی از پسرا ندارم برام سخته که از چ راهی برم که سریع تر ب جواب برسم

خواهر من تنها راه حل رفتن پیش مشاور و وقت داد به خودتونه.باید با هم پیش مشاور برین؟

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

آقا احسان شما فکر میکنید این کار چیزی باشه که بخاطرش یه رابطه مهم رو زیر پا گذاشت؟؟
    شما که هم جنس خودتون رو بهتر میشناسید بم بگین من باید چیکار کنم راهش نه این که بگین نمیشه
    اگه من بخوام نهایت تلاشمو بکنم به نظر شما بهتره چ کنم؟
    اگه نظر شخص بنده را میخواهید بله از دید آقایون (من + اکثریت) این کار شما کار جالبی نبوده و منم جای این آقا بودم خیلی دلخور میشدم .
    من مورد مشابه برام پیش اومد و به طرفم بدبین شدم و دیگه نتونستم بهش اعتماد کنم و بعد از اون اتفاق خیلی با خودم کلنجار رفتم که فراموش کنم که چیکار کرده و 2-3 ماهی طول کشید و آخرش دیدم با توجه به شناختی که از خودم دارم نمیتونم فراموش کنم کاراشو و آخر کات کردم ، دو بار هم خودکشی کرد :| منم دیگه رفتم به مامن باباش گفتم که حواسشون بهش باشه و آخرین اطلاعی که ازش دارم دیگه به حالت عادی برگشته .

نمیدونم والا اول از همه طرفتون باید بخواد که رابطه مثل قبل بشه و اگه نخواد هیچوقت مثل اول نمیشه ، خیلی سخته گرم کردن رابطه ای که الان سرد شده . به خصوص با شرایط جدید جامعه و اینکه شروع یه رابطه جدید خیلی راحت شده (به لطف شبکه های اجتماعی) و دیگه اون قبح قبل را نداره (متاسفانه) ، خیلی از افراد هنگام خراب شدن رابطه فعلیشون دیگه خودشونو محدود و به بن بست رسیده نمیبینن و به سرعت وارد رابطه بعدی میشن .

شما باید منطقی با ایشون صحبت کنید و اذعان کنید که اشتباه کردید و دیگه این کار را نخواهید کرد ( البته اگه واقعا قبول دارید که کارتون اشتباه بوده ، اگه زشتی توی کاری که کردید نمیبینید الکی به دروغ بهش نگید که کارم اشتباه بوده ) و دیگه تنهایی به کافه نرید :| و ترجیحا دیگه به اون کافه نرید که خاطره بد برای ایشون بازسازی بشه و فکرشو درگیر کنه . باید

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز چون که موقعی این خطا از شما سر زده
    که با نامزدت مشکل داشتین
    به همین دلیل نامزدت الان دیدش بهت خیلی سخته که درست بشه
    اگه تو این موقع با هم مشکل نداشتین
    شاید زیاد به دل نمیگرفت
    امضای ایشان
    آخرت خاک است و مرگ

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد