نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بی توجهی همسرم نسبت به من

8532
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26029
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی توجهی همسرم نسبت به من

همسرم نسبت به من خیلی بی توجه هستند با وجود اینکه من واقعا دوستش دارم و خیلی بهش اهمیت میدم ایشون کاملا نسبت به من بیتوجه هستن.حتی گاهی شک میکنم که دوستم داره یا نه.من براش هیچ چیز کم نمیذارم ازنظافت خونه و خوراکش و مرتب و خوش پوش بودن خودم و ...خلاصه از همه نظر حواسم به همه جایه زندگیم هست حتی خودش هم همیشه میگه که واقعا زندگیه ایده عالی براش ساختم.امااااا اما اینکه نه به تفریح من نه به کمبود هام نه به خوشحال کردنم و نه به احساساتم توجه میکنه حتی اغوششم از من دریغ میکنن.هر وقت‌خودشون میل داشته باشن با من هستن.من کاملا حساس و احساساتیم اما به من توجه نمیکنن گاهی احساس میکنم با یه هویچ ازدواج کردم.افسرده شدم.هرشب باهاش صحبت میکنم حتی یک ساعتم نمیتونه حفظ ظاهرکنه انگار حرفامو نمیفهمه.با اینکه خییییلی دوستش دارم اما ثابت شده که ما از دو دنیایه کاملا متفاوت هستیم.انتظار تغییر ندارم ازش فقط یکم توجه میخوام همین اجازه بده شبها تو اغوشش بخوابم.خیلی تو روحیم تاثیر بد گذاشته دارم دیوونه میشم.و اینکه تو رابطه ی زناشوییمون هم مشکل دارم.جدیدا بهم پیشنهاد هایه بیشرمانه میکنه.************ سه نفره.یعنی میخواد یه شخص سومی هم باشه.وقتی مخالفت هایه شدید منو دید به شوخی گرفت اما مطمعانم که شوخی نمیکنه.بارها تکرار میکنه.من چیکار باید بکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    تشکر شده 328 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بی توجهی همسرم نسبت به من

نقل قول نوشته اصلی توسط Shima2050 نمایش پست ها
    همسرم نسبت به من خیلی بی توجه هستند با وجود اینکه من واقعا دوستش دارم و خیلی بهش اهمیت میدم ایشون کاملا نسبت به من بیتوجه هستن.حتی گاهی شک میکنم که دوستم داره یا نه.من براش هیچ چیز کم نمیذارم ازنظافت خونه و خوراکش و مرتب و خوش پوش بودن خودم و ...خلاصه از همه نظر حواسم به همه جایه زندگیم هست حتی خودش هم همیشه میگه که واقعا زندگیه ایده عالی براش ساختم.امااااا اما اینکه نه به تفریح من نه به کمبود هام نه به خوشحال کردنم و نه به احساساتم توجه میکنه حتی اغوششم از من دریغ میکنن.هر وقت‌خودشون میل داشته باشن با من هستن.من کاملا حساس و احساساتیم اما به من توجه نمیکنن گاهی احساس میکنم با یه هویچ ازدواج کردم.افسرده شدم.هرشب باهاش صحبت میکنم حتی یک ساعتم نمیتونه حفظ ظاهرکنه انگار حرفامو نمیفهمه.با اینکه خییییلی دوستش دارم اما ثابت شده که ما از دو دنیایه کاملا متفاوت هستیم.انتظار تغییر ندارم ازش فقط یکم توجه میخوام همین اجازه بده شبها تو اغوشش بخوابم.خیلی تو روحیم تاثیر بد گذاشته دارم دیوونه میشم.و اینکه تو رابطه ی زناشوییمون هم مشکل دارم.جدیدا بهم پیشنهاد هایه بیشرمانه میکنه.************ سه نفره.یعنی میخواد یه شخص سومی هم باشه.وقتی مخالفت هایه شدید منو دید به شوخی گرفت اما مطمعانم که شوخی نمیکنه.بارها تکرار میکنه.من چیکار باید بکنم
    زندگی زناشویی یعنی داشتن احساسات به همسرت و همچنین متقابلا رفلکس این احساسات از سمت همسر. متاسفانه همسر شما نگاهش به همسر ابزار گونه هست و فقط دنبال رابطه جنسی هست و بعدش تمام ... در حالی که این جور روابط صدمات زیادی به خانم وارد میکنه و بعد از رابطه حس بدی بهش دست میده...
    متاسفانه سایت های پورنو باعث یبماری های جنسی و افکار مریض میشه
    در حالی که با داشتن یک رابطه سالم و با نشاط با همسر، میتوان شاهد یک زندگی خیلی خوب بود.
    من احتمال میدم همسر شما به سایت های پورنو میرند و همچنین دوستان ناباب که باعث شده به نوعی بیمار جنسی بشند
    راه حلی که براشون هست باید برند پیش مشاور ماهر که کاملا مشکلشون حل بشه...
    امضای ایشان
    فرعون باشی یا قارون یا انیشتین یا نیوتن....
    آخرت خاک است و مرگ
    دنبال چیزهایی باش که ابدی هستند...

3. کاربران زیر از pschy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : بی توجهی همسرم نسبت به من

چقدر بد،منم قبلا عاشق ینفر بودم ک دقیقا به همین صورت بود،توی موارد کلامی و احساسی خیلی خساست به خرج میداد،اینقدر ک از خودم دگ بدم میومد و فکر میکردم من حتما کم و کسری دارم ولی بعد فهمیدم اینجور ادما هیچوقت یاد نگرفتن محبت کنن،راه سختی در پیش دارین ولی حتما باید برید مشاوره ، چون با صحبت و اینا مشکلتون حل نمیشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)