نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عشق به فردی غیر از همسر

2808
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    826
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق به فردی غیر از همسر

سلام . مدت 7 ساله که ازدواج کردم و صاحب دو فرزندم. همیشه آدم احساساتی و فوق العاده عاطفی ای بودم . ازدواج من به خاطر تعصبات خانواده به شکل کاملا سنتی شکل گرفت. شوهر من مرد خوبیه ولی بزرگترین عیبی که داره اینه که واقعا سرد و بی احساسه. به هیچ وجه حاضر نیست محبت و ابراز علاقه کنه. باور کنید و این 7 سال هر کاری که میتونستم انجام دادم تا یه کم اونو تو راه بیارم . اما نشده. بهش میگم تو رو خدا به خاطر زندگیمون یه کم با محبت تر باش یه کم به من ابراز علاقه بکن اما حاضر نیست . میگه من از این کارا بلد نیستم و علاقه ای هم به یادگیریش ندارم. با اینکه خیلی زجر کشیدم اما به خدا هیچ وقت بهش خیانت نکردم. تا اینکه یکسال پیش یکی از فامیلای بسیار نزدیکش به من ابراز علاقه کرد . آدم فوق العاده عاطفی ای هست. شدیدا بهم ابراز علاقه کرد و من که متاسفانه از شوهرم نا امید بودم دل به دلش دادم. خیلی دلم میخواد بذارمش کنار ولی چون فامیله و مدام باهاشون ارتباط داریم نمیتونم. به شوهرم هم نمیتونم بگم و متاسفانه شوهرم شدیدا بهش علاقه داره و مدام باهاش در ارتباطه. خانومش هم دوست صمیمی منه. نمیدونم چیکار کنم. هر کاری میکنم هرچقدر به خدا و ائمه متوسل میشم جواب نمیگیرم. تورو خدا راهنماییم کنید نمیتونم فراموشش کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    835
    تشکـر
    148
    تشکر شده 58 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : عشق به فردی غیر از همسر

سلام دوست عزیز. با توجه به شرایط زندگیت به نظر میاد خانوم با تجربه ای باشی سعی کن بیشتر به این رابطه و عواقب اون فکر کنی اینو بدون که هیچ مردی کامل نیست و گذشته ازین شماعلاوه به اهمیت دادن به احساس خودت به آینده بچه هات هم باید اهمیت بدی فکرشو کردی اگه این رابطه واحساس ادامه پیدا بکنه و ریشه دار بشه و بچه هات متوجه بشن چه تاثیری روی رحیه بچه هات خواهد گداشت؟
    از طرفی اون آقا اگه واقعا به تو و خوشبختیت علاقه داره نباید احساسشو بروز میداد و شمارو درگیر این رابطه میکرد با توجه به اینکه خودشم متاهله و میدونه داره چه خیانتی در حق همسرش و همسر شما میکنه اما بازم در گیر هوی و هوس شده
    شما میتونید با توجه به اینکه فامیل هستید و با هم رابطه خانوادگی دارید تخلیه روحی بشید میتونید در جمع خانواده لحظات شادی رو برای هم فراهم کنید و با این کار به همه افراد خانواده انرژی مثبت بدید
    بازم راجب این رابطه بیشتر فکر کن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    832
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عشق به فردی غیر از همسر

سلام
    بابت راهنماییتون ممنونم،من اصلا در حدی نیستم ک بخام بهتون چیزیو یاد بدم و راهنماییتون کنم ولی حداقل اینو میدونم که صحبت با این اقا که خودتونم فرمودین خیلی با احساس تر از همسرتون اند فقط شما رو به زندگی و همسر خودتون سرد تر میکنه به علاوه درگیری شدید روحی و حتی خدایی نکرده شکست عاطفی که باید هر لحظه منتظرش باشین...
    به امید کامیابی...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)