نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اعتیاد نامزد

1178
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26128
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اعتیاد نامزد

سلام 19سالمه من 4سال پیش تو 15 سالگی ب خواسته پدرم ازدواج کردم با ی پسر نسبتا خوب ک از نظر خانوادم اکی بود همه چیزش و هیچ نقص یا کاستی نداشت
    بگذرم از این ک این 4 سال چ مشکلاتی داشتم فقط اینک هیچ کدوم از مشکلاتم رو ب خاوادم نمیگفتم چون از دید شوهرم و خانوادش ی دختر خبرچین بودم و نمیگفم تا ثبت کنم ک این طور من نیستم و اینکه من الان ت عقدام
    اول ک اومدن خواستگاری به من گفتن پسرشون لیسانس داره و میخوام ی شرکت بزنیم براش و ...
    تااینکه2سال پش از تو وسایل شخصی شوهرم ی برگهایی رو پیدا میکم و متوجه میش ایشو فوق دیپلم دارن و انصراف دادن ازدانشگاه از سال84ک وارد دانشگاه میشن تا92ک انصاف میدن در کل فهمیدم مدرک فوق دیپلم ایشون 6سال طول کشیده ازشون ک پرسیدم گفتم چرا بهم نگفتی گف نمیخواستم از دستت بدم
    چند مدت بعد هم همین طور ی دفتر پیدا کردم از ایشون ک مطالب جالبی نوشته بود مثل ی صفحش نوشته بود ک امروزدلم برا مامانم تنگ شده زنگ زدم بهش وگریه کردم سیگار کشیدم و... وصفحه بعدش مشاورش براش یادداشت نوشته بود
    این طور ک من فهمیدم متوجه شدم دفتر مربوط ب یک کمپه ترک اعتیاد یا این جور چیزاست.در این مورد هم ک حرف زدم گفتم جریان فترچیه گفتن مال دوستم بوده
    من این جریانات رو نگفتم ب خانوادم ولی امرزه ک من رو ایشون جدیدا با دوستای دانشگام ک منو تا ی مسیر روسوندن دیدن و حرفای خیلی زشتی ب من زدن ک میبرمت پزشکی قانونی و تو نجسی به من دست نزن و ...
    ومنو مورد اتهام قرار دادن البته ناگفته نماند ک من با2دختر و2پسر بودم
    و الان ب من تهمت میزنن ب کاری که فکر نکنم خیلی بد باشه
    من این چیز هایی ک ازشوهرم دیدم رو گفتم و اینم بگم ک مدتها پیش شوهر خالش خیلی بی مقدمه و بدون هیچ مشکلی با اون ها گفت ک دامادتون معتاد بوده و ما زیربغل هاشو میگرفتیم
    الان من موندم ک این اقا اگ معتاد باشن من میتوم تضمین کنم ک رجوع نمیکنن. و میشه الان تمام پیکان ها از روی من برداشته بشه و انقدر با دید بعد بهم نگاه نکنن

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اعتیاد نامزد

نقل قول نوشته اصلی توسط عاطفه محمودی نمایش پست ها
    سلام 19سالمه من 4سال پیش تو 15 سالگی ب خواسته پدرم ازدواج کردم با ی پسر نسبتا خوب ک از نظر خانوادم اکی بود همه چیزش و هیچ نقص یا کاستی نداشت
    بگذرم از این ک این 4 سال چ مشکلاتی داشتم فقط اینک هیچ کدوم از مشکلاتم رو ب خاوادم نمیگفتم چون از دید شوهرم و خانوادش ی دختر خبرچین بودم و نمیگفم تا ثبت کنم ک این طور من نیستم و اینکه من الان ت عقدام
    اول ک اومدن خواستگاری به من گفتن پسرشون لیسانس داره و میخوام ی شرکت بزنیم براش و ...
    تااینکه2سال پش از تو وسایل شخصی شوهرم ی برگهایی رو پیدا میکم و متوجه میش ایشو فوق دیپلم دارن و انصراف دادن ازدانشگاه از سال84ک وارد دانشگاه میشن تا92ک انصاف میدن در کل فهمیدم مدرک فوق دیپلم ایشون 6سال طول کشیده ازشون ک پرسیدم گفتم چرا بهم نگفتی گف نمیخواستم از دستت بدم
    چند مدت بعد هم همین طور ی دفتر پیدا کردم از ایشون ک مطالب جالبی نوشته بود مثل ی صفحش نوشته بود ک امروزدلم برا مامانم تنگ شده زنگ زدم بهش وگریه کردم سیگار کشیدم و... وصفحه بعدش مشاورش براش یادداشت نوشته بود
    این طور ک من فهمیدم متوجه شدم دفتر مربوط ب یک کمپه ترک اعتیاد یا این جور چیزاست.در این مورد هم ک حرف زدم گفتم جریان فترچیه گفتن مال دوستم بوده
    من این جریانات رو نگفتم ب خانوادم ولی امرزه ک من رو ایشون جدیدا با دوستای دانشگام ک منو تا ی مسیر روسوندن دیدن و حرفای خیلی زشتی ب من زدن ک میبرمت پزشکی قانونی و تو نجسی به من دست نزن و ...
    ومنو مورد اتهام قرار دادن البته ناگفته نماند ک من با2دختر و2پسر بودم
    و الان ب من تهمت میزنن ب کاری که فکر نکنم خیلی بد باشه
    من این چیز هایی ک ازشوهرم دیدم رو گفتم و اینم بگم ک مدتها پیش شوهر خالش خیلی بی مقدمه و بدون هیچ مشکلی با اون ها گفت ک دامادتون معتاد بوده و ما زیربغل هاشو میگرفتیم
    الان من موندم ک این اقا اگ معتاد باشن من میتوم تضمین کنم ک رجوع نمیکنن. و میشه الان تمام پیکان ها از روی من برداشته بشه و انقدر با دید بعد بهم نگاه نکنن

خیلی جالبه ... افراد مشکلات و نشانه ها رو میبینن ولی باز در تصمیم گیری دچار تردید میشن

دوست عزیز اینکه شما به خانواده حرفی نمیزنید از خوبی شما نیست بلکه از ندانم کاری شماست اونم در مورد چنین موضوع مهمی

اینکه ایشون اعتیاد داشته میتونه در آینده هم تکرار بشه چون کسی از آینده خبر نداره و این به خواست و تصمیم شما بستگی داره

به همین خاطر لازمه با خانواده در این مورد صحبت کنید و حتما" مشاوره ای داشته باشید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27339
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اعتیاد نامزد

باسلام خواهرمن يكبار با همسرتون براي شروع يك زندگي بهتر و دور از مواد صحبت كنيد وبه ايشون گوشزد كنيد بخاطر زندگيتون حاضريد فقط براي يك بار ديگه بهش اعتماد كنيد كه ايشان ترك كنن مطئن باشين كه تنها شما هستين كه ميتوانيد براي ترك همسرتان كمك كنينن اين تجربه خود من بوده كه همسرم به من اعتماد كرد و بنده براي هميشه نجات داد ((((فقط و فقط شما هستين كه ميتوانيد اين كارو انجام بدين با توكل بخدا اين كارو انجام بدين ))))خوشحال ميشم كه مشكلتون حل بشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)