نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: کامل نشدن بلوغم

1404
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22523
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کامل نشدن بلوغم

سلام ممنون میشم با تجربه هاتون یا اطلاعاتتون راهنماییم کنین من دخترم و ۱۸سالمه و در دوران بلوغ تا الان سینه هام رشد نکرده اصلا فقط جوونه زده که باعث افسردگی شدیدم شده حتی روم نمیشه به مامانم بگم دکتر زنان ببرتم چون خیلی از این مسائل بدش میاد ...من از همان اول بلوغ خودارضایی میکردم آیا از عوارض اونه ؟وحالا ترک کردم که شاید خوب بشم و بدنمم مثل دختر ۱۳ساله لاغره چیکار کنم خواهش میکنم راهنمایی کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    تشکر شده 231 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : کامل نشدن بلوغم

........
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 07:21 PM

3. کاربران زیر از a girl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

................
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 02:24 AM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22523
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آخه خودم برم هزینش زیاده آزمایش ایناهم هست دارو هم هست کلی پول میخواد .من حتی یذره سینه ندارم فکرشو بکنید چقد من بیچاره شدم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط gham نمایش پست ها
    آخه خودم برم هزینش زیاده آزمایش ایناهم هست دارو هم هست کلی پول میخواد .من حتی یذره سینه ندارم فکرشو بکنید چقد من بیچاره شدم
    خوب پولاتونو جمع کنید خواهری ندارید که از اون کمک بگیرید؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز خجالت رو بذار کنار و از مادرت بخواه تا ببرتت. دکتر
    دختر که نباید با مادرش اینقدر رودرحواسی داشته باشه
    همونطور که خودت گفتی ازمایش و اینا هم میفرسته دکتر پس باید مادرت هم در جریان باشه
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

8. کاربران زیر از کیانا94 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

چه عواملی در تعیین شکل, قوام و اندازه پستان­ها دخیل هستند؟
    مهمترین عامل تعیین­ کننده شکل و اندازه پستان­ها ارث است ولی عوامل دیگری همچون تغذیه, برخی از بیماریها, مصرف برخی از داروها و عوامل فیزیکی نیز در آن دخیل هستن
    دختری ممکن است در زمان کوتاهی به بیشترین رشد سینه برسد (ژنتیک) و دختر دیگری 4 سال یا بیشتر طول بکشد تا بزرگی ،سفتی و سایز مناسب سینه ها را به دست یابد. واقعیت این است ک سینه های شما به تغییر در اندازه و شکل در سرتاسر طول زندگیتان ادامه خواهد داد. این اندازه سینه ها به دلیل تغییرات مداوم سیستم هورمون زنانه بزرگتر و کوچکتر می شود. به منظور رشد بهینه بافت سینه، این سیستم هورمونی حساس باید به بهترین میزان تعادل خود برسد. در حقیقت سنی که در آن رشد سینه متوقف می شود بستگی به شرایط جسمی و غذایی فرد دارد. زمان شروع رشد و نیز زمانی که سطح هورمونهای استروژن و پروژسترون زنانه به سمت سطح مورد نیز بدن بالا می رود، را بدن خود فرد تعیین می کند. دختران معمولا متوجه می شوند رشد سینه هایشان حدود سنین 17 تا 18 متوقف می شود، در حالی که برخی متخصصان معتقدند که سینه های زنان زمانی به اندازه نهایی خود می رسد که باردار شده باشد و بچه ای به دنیا بیاورند. اما چون ممکن است تمام زنان تصمیم به بچه دار شدن نگیرند یا به دلیل مشکلاتی بچه دار نشوند، سن متوسطی که زن ها توقف در رشد سینه را تجربه می کند اواخر جوانی است.
    دستور العمل های غذایی و گیاهی برای افزایش سایز و لیفت سینه ها:

1- غذاهای پراز چربی با کلسترول و لیپو پروتئین کم به رژیم غذایی تان اضافه کنید. این غذاها شامل آجیل، روغنهای سالم سبزیجات ، میوه خشک و ماهی چرب هستند.
    2- از لوسیون های استاندارد استفاده کنید و حرکات ماساژی انجام دهید تا رشد سلولهای چربی در سینه را تحریک کنید.
    3- مکمل های غذایی و گیاهی برای تنظیم هورمون ها مصرف کنید که رشد سلولهای سینه برای توزیع چربی را تحریک می کنند.

روش های زیادی وجود دارد که زنان می تواند برای افزایش رشد طبیعی سینه شان انجام دهند و این روش ها مجموعا به عنوان افزایش دهنده طبیعی رشد سینه شناخته می شود یا گاهی اوقات به عنوان بزرگ کننده طبیعی سینه،بعضی از روشهای بحث شده از نظر بالینی ثابت شده نیستند و بیشتر بر دانش سنتی یا طب مردمی تکیه دارند با این وجود ایده های مدرن تر نیز در آن وجود دارد. استفاده از گیاهان دارویی و درمان طبیعی سنتی و طب سوزنی به طور گسترده در بزرگ کردن سینه مورد استفاده قرار گرفته است اما امروزه استفاده از ابزارهای ساکشن و پمپ نیز در برخی جاها متداول هستند.
    خود را با دیگران مقایسه نکنید چون ...
    رشد سینه ها معمولا ۲ سال پیش از اولین چرخه قاعدگی شروع می شود. البته برخی ها زودتر و برخی دیرتر از بقیه این تغییر اندازه را تجربه می کنند. این رشد معمولا تا ۱۷ تا ۲۰ سالگی ادامه پیدا می کند. با این حال زمان توقف آن نیز ممکن است در برخی افراد طولانی تر یا کوتاه تر باشد، به همین دلیل هیچ وقت نباید خود را با بقیه دخترها مقایسه کنید
    افزایش سایز با تغییر رژیم غذایی!
    خوراکی ها می توانند روی رشد بالا تنه تاثیرگذار باشند. درواقع اگر تغذیه خوبی ندارید نباید انتظار رشد کافی را هم داشته باشید! اگر می خواهید بدن تان به اندازه کافی هورمون های لازم برای این رشد را ترشح کند باید تمامی مواد مغذی لازم را دریافت کنید. با این حال مشکل همیشه از تغذیه نیست. برخی افراد با افزایش وزن، سینه های شان نیز بزرگ می شود اما برخی دیگر هرقدر هم سایز زیاد کنند هیچ تغییری در سینه های شان ایجاد نمی شود.
    ویتامین و افزایش سایز
    ویتامین ها تاثیر بسزایی بر رشد سینه ها ندارند اما روی پوست و ظاهر این ناحیه تاثیرگذارند. برای مثال ویتامین a باعث تقویت و افزایش کشش پوست می شود. این ویتامین در زرده تخم مرغ و بسیاری از سبزیجات سبز و زرد موجود است. ویتامین e نیز پوست را سفت و مقاوم نگه می دارد. این ویتامین را می توانید به شکل پماد یا روغن موضعی هم مصرف کنید. ویتامین c باعث می شود بدن کلاژن بیشتری تولید کند. کلاژن نقش مهمی در رشد سینه و بافت های پوست دارد. سبزیجات و مرکبات سرشار از این ویتامین هستند. در آخر، ویتامین d هم باعث افزایش رشد سینه و ترمیم بافت های آسیب دیده پوست می شود. این ویتامین بیشتر در شیر، ماهی تن، سالمون، پنیر و... یافت می شود.
    خوراکی های استروژن دار بخورید
    در برخی موارد دلیل کوچک بودن سینه ها ممکن است بالا بودن میزان تستوسترون بدن باشد. در این صورت باید بیشتر از خوراکی های حاوی استروژن استفاده کنید از جمله غلات کامل، میوه، سبزیجات، سویا، محصولات لبنی، تخم کتان، انواع لوبیا، نخودفرنگی، ادویه ها و برخی گیاهان دارویی. از بین تمامی این موارد، گیاهان دارویی تاثیر ویژه ای روی سایز دارند به خصوص شنبلیله، رازیانه و سیب زمینی شیرین وحشی. برای کاهش میزان تستوسترون باید مصرف کربوهیدرات را هم کاهش دهید

10. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نگران نباش ..اگر مشکل خاصی بود مادرتون خودشون زودتر از شما متوجه میشدن و نگران میشدن ...حتما مورد خاصی نیست و از حساسیت های مربوط به سنتون نشات میگیره .
    فعلو انفعالات دوران بلوغ و شکل گیری اندام ها تا حدود بسیار زیادی ارثیه . اگر در خاتوادتون مورد مشکل دار و غیر عادی ای وجود نداره ،پس نگران نباسید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)