نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: پیدا کردن مواد از شوهرم

1778
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26190
    تشکـر
    10
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation پیدا کردن مواد از شوهرم

سلام به همه.

من 4 ساله که ازدواج کردم و با شوهرم 10 سالی اختلاف سنی داریم. حدودا یک سال و نیم پیش من یه مقدار مواد توی خونه پیدا کردم که البته رفتار های مشکوک شوهرم هم اون زمان می دیدم. خیلی هم بهم ریختم و اعصابم داغون شد اما برای اینکه حرمت بینمون شکسته نشه و زندگیم رو از دست ندم بطور خیلی غیرمستقیم(از طریق پدر هامون) بهش فهموندم که از این کار دست برداره. (البته خودش معتاد نیست ولی توی همونجور کارائه. اصن من اطلاع زیادی درباره ی اعتیاد و مواد و جابه جاییش و ... ندارم) و اون هم اون موقع متوجه نشد که من فهمیدم و ظاهرا هم از اون کارش دست برداشت بطوریکه خط تلفنش رو هم عوض کرد. البته اینم بگم که به خاطر کار آزادی ک داره و درآمد ثابتی نداره اون موقع دستش تنگ بود.

اون مسئله تموم شد تا اینکه...

الان که یک بچه ی چهار ماهه داریم دوباره یه مقدار مواد توی لباساش پیدا کردم و خیلی بهم ریختم. این دفعه دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم. اگر بچه نداشتیم شاید به جدایی فکر میکردم اما حالا نمیدونم چیکار کنم. درسته که دوباره دستش تنگه الان اما این اصلا راهش نیس که بخواد از راه حروم پول جور کنه.

ضمنا اینم بگم که خانواده هامون هیچکدوم اعتیاد نداشتن. حتی یک سیگاری هم توی فامیل نزدیکمون نداریم و خانواده هامون معتقد و پایبند اصول هستن و نه پدر من و نه پدر اون لقمه ی حروم تو سفره شون نیاوردن تاحالا که از این موضوع هم مطمئنم.

خواهشا به من بگین چیکار کنم؟ خودم مستقیما بهش بگم یا باز هم غیر مستقیم؟ نمیخوام رابطه مون بخاطر بچه مون هم که شده خراب بشه یا حتی بین خانواده هامون مشکل پیش بیاد.

لطفا هرچه سریع تر تونستین به من جواب بدین. حسابی اعصابم داغونه و دارم تو خونه زجر میکشم.

ببخشید نمیدونم اگر مطلب تکراریه. من تازه واردم اینجا...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26190
    تشکـر
    10
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : پیدا کردن مواد شوهرم- خیلی ضروری

ضمنا این رو هم بگم که خانواده هامون از نظر مالی مشکلی ندارن (مخصوصا خانواده ی خودم)

ضمن اینکه ما با هم فامیل هستیم و من به همسایه طبقه پایینمون هم که از قضا اونم فامیلمون هس شک دارم. بهتره بگم که مطمئنم اون هم توی کار مواده و شایدم اصن معتاد باشه همیشه شبا ساعتای 1 و 2 شب برمیگرده خونه تا ظهر خونه میخوابه. اونم زن و بچه داره. تازگیا دیده بودم که با همدیگه طولانی صحبت میکنن اما اصن فکرشو نمیکردم که بخواد دوباره این اتفاق بیفته.

این موضوع برای من خیلی اضطراریه لطفا کمکم کنین...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

این موادی که پیدا کردید از چه نوعی وچه مقداره ؟

شاید خودش مصرف کننده باشه .

به نظر من با خودش صحبت کنی بهتره .

اگر فروشنده ویا مصرف کننده باشه شما اولین کسی هستی که میتونی به ایشون کمک کنی .

برخورد پدر ومادر شما وهمسرتون کارساز نبوده .به خصوص که همسرتون فکر می کنه شما چیزی نمیدونید .

اگر مقدار مواد کم باشه احتمالا مصرف کننده است .به علت شرایط بد مالی سمت مواد رفته

یه هفته ایشون رو زیر نظر بگیرید .حالت های جسمی وروحی همسرتون نشون دهنده اینه که مصرف کننده است یا نه .

به هر حال شما چهار ساله دارید با ایشون زندگی می کنید .تغییر حالت های ایشون رو متوجه میشید .

احیانا عصبی نمیشه ؟

اگر متوجه شدید که مصرف می کنه حتما خانواده ایشون وخودتون رو در جریان قرار بدید .

اگر در کار پخش مواد باشه احتمالا مواد بیشتری باید در دسترس ایشون باشه .

ان شاالله با همفکری هم بتونید کمکش کنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

4. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26190
    تشکـر
    10
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من نوعش رو نمیشناسم. همون یک سال و نیم پیش مقدارش زیاد بود اما این دفعه یه بسته کوچیک بود.

راستش همون دفعه قبل یه مقدار شک کرد که من فهمیدم اما بازم مستقیما بهم حرفی نزد و بازم شک داشت که من فهمیدم چون پدرم خیلی یهویی با پدرش و خودش صحبت کردن.(البته با یک صحنه سازی و داستان)

خب تغییر حالت هاش چطور باید باشه؟فقط عصبی؟

کلا از اول یه وقتایی یهویی عصبی میشد. میدونم منو خیلی دوس داره اما میخواد همش حرص منو در بیاره. مخصوصا از وقتی بچه بدنیا اومده. با بچه خوبه اما همش میخواد منو عصبی کنه. ولی رفتارش توی فامیل و خونواده هامون خیلی خوبه و هیچی رو نشون نمیده.

من چیکار کنم؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

ببینید اگر مصرف کننده باشه با توجه به این که میگید ایشون دستش تنگه بیشتر از چند گرم نمیتونه تهیه کنه .

یعنی ارزونترینش ودر دسترس ترینش رو بیش تر از چند گرم نمیتونه تهیه کنه .

نمیدونم مقداری که شما میگین زیاد بوده چقدره ولی معمولا اگر مصرف کننده باشه نمیتونه بیشتر از چند گرم خریداری کنه

یه مصرف کننده در مواقعی که دیرتر از معمول مصرف کنه عصبی میشه به شدت .

در مواقعی هم که تازه مصرف کرده حسابی شارژه ودر یک حالت سرخوشی خاصی به سر میبره .

اگر از شما به دلایلی میخواد که به خونه پدر وبستگانتون برید ممکنه مصرف کننده باشه .

اگر از زمانی که محل کار رو ترک میکنه تا به خونه برسه دو الی سه ساعت طول میکشه .ممکنه که جایی بره برای مصرف .

به هر حال شما که با پاک کردن صورت مساله نمیتونید مشکلتون رو حل کنید .

اول مطمعن بشید وبا خودش صحبت کنید وبگین چنانچه ادامه بده با برخورد جدی خانواده ها روبرو میشه .

شاید این مواد رو برای کسی تهیه می کنه .درست نیست پدر ومادرش رو مطلع کنید .

با مشاورین مرکز مشاور هم میتونید مشاوره تلفنی وحضوری داشته باشید .

من از دوستان دعوت می کنم پاسخ شما رو بدن .

ارامشتون رو به خاطر فرزند دلبندتون حفظ کنید .

هرگونه استرس برای شما روی ایشون هم تاثیر میزاره .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

7. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

9. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25833
    تشکـر
    19
    تشکر شده 117 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : پیدا کردن مواد از شوهرم

اینطور که میگین مقدار کم توش بوده و وضعیت مالی خوبی نداشته احتمالا تریاک هست

تریاک فروشش سود زیادی نداره و طبیعی هست حتی خیلی ها کشت میکنن و تو مهمانی ها ازش استفاده میکنن

وضعیت مالیش خوب نیست احتمال زیاد مصرف کننده تریاک باشه چون خیلی گرون نیست و فروشش هم سود زیادی نداره

موقعیت مکانیتون هم بگین میتونن بهتر کمک کنن

شکلش رو تا جایی که میتونین بگین شاید کسی بشناسه ، اگر موادی مثل اسید ، کرک ، و حشیش باشه کم کم شخصی که بهش میفروشه مواد رو قیمت رو اونقدر بالا میبره که حتی بچتون هم میبره و میفروشه

بچتون هم دقیقا همین خاصیت رو داره ، زیر یک سال راحت فروش میره ! بخاطر بچتون هم هست پیگیر باشین!

اگر موادی مثل ماری جوانا یا گرس یا سیگاری یا علف ( همه اسم های مختلف همون ماری جواناس ) احتمال زیاد تفریحی میکشه اما همون ها هم حالت چتی رو ایجاد میکنه که فوق العاده خطر ناکه

نمیخوام بترسونمتون ولی فوق العاده جدی بگیرین قضیه رو !

11. کاربران زیر از erfanplus بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamiii نمایش پست ها
    سلام به همه.

من 4 ساله که ازدواج کردم و با شوهرم 10 سالی اختلاف سنی داریم. حدودا یک سال و نیم پیش من یه مقدار مواد توی خونه پیدا کردم که البته رفتار های مشکوک شوهرم هم اون زمان می دیدم. خیلی هم بهم ریختم و اعصابم داغون شد اما برای اینکه حرمت بینمون شکسته نشه و زندگیم رو از دست ندم بطور خیلی غیرمستقیم(از طریق پدر هامون) بهش فهموندم که از این کار دست برداره. (البته خودش معتاد نیست ولی توی همونجور کارائه. اصن من اطلاع زیادی درباره ی اعتیاد و مواد و جابه جاییش و ... ندارم) و اون هم اون موقع متوجه نشد که من فهمیدم و ظاهرا هم از اون کارش دست برداشت بطوریکه خط تلفنش رو هم عوض کرد. البته اینم بگم که به خاطر کار آزادی ک داره و درآمد ثابتی نداره اون موقع دستش تنگ بود.

اون مسئله تموم شد تا اینکه...

الان که یک بچه ی چهار ماهه داریم دوباره یه مقدار مواد توی لباساش پیدا کردم و خیلی بهم ریختم. این دفعه دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم. اگر بچه نداشتیم شاید به جدایی فکر میکردم اما حالا نمیدونم چیکار کنم. درسته که دوباره دستش تنگه الان اما این اصلا راهش نیس که بخواد از راه حروم پول جور کنه.

ضمنا اینم بگم که خانواده هامون هیچکدوم اعتیاد نداشتن. حتی یک سیگاری هم توی فامیل نزدیکمون نداریم و خانواده هامون معتقد و پایبند اصول هستن و نه پدر من و نه پدر اون لقمه ی حروم تو سفره شون نیاوردن تاحالا که از این موضوع هم مطمئنم.

خواهشا به من بگین چیکار کنم؟ خودم مستقیما بهش بگم یا باز هم غیر مستقیم؟ نمیخوام رابطه مون بخاطر بچه مون هم که شده خراب بشه یا حتی بین خانواده هامون مشکل پیش بیاد.

لطفا هرچه سریع تر تونستین به من جواب بدین. حسابی اعصابم داغونه و دارم تو خونه زجر میکشم.

ببخشید نمیدونم اگر مطلب تکراریه. من تازه واردم اینجا...
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم البته نفرمودید که شما و همسرتون هر کدام چند سالتونه؟ تحصیلات هر کدام از شما ها؟ و آیا اینکه شما نیز در آمدی دارید و یا خیر و آیا در صورتی که تصمیم به جدایی گرفتید

پشتوانه اقتصادی خواهید داشت و یا میتوانید از خانواده پدری کمکی بگیرید و یا خیر؟

ببینید عزیز معتادین بیمارند ولی %100 البته این هیچ گونه مجوزی در جهت اینکه پس تقصیر خودشان نیست رو صادر نمیکنه!

ولی از طرفی تا خودشان جدا تصمیم به ترک نگیرند هیچ کس به هیچ وجه نمیتونه کاری برایشان بکنه و از طرفی وقتی قاچاق نیز به صورتی(چه کلان چه خرد) منبع در آمدی برایشان میشه کار سختر میشه.

نمیدونم شما چرا تصمیم به بچه دار شدن گرفته اید ولی حتما این تصمیم اشتباهی بوده که الان خودتون متوجه این امر شده اید.

حالا هم یهتره نترسید خودتون خیلی آرام و بدون تنش و جدی با ایشون صحبت کنید و ازشون بخواهید که اقدام به ترک کنند(بهترین روش شناخته شده روش و متد 12 قدم است).

و امید دارم که ایشون با رفتن پهلوی متخصص امر از این بیماری خلاص شوند در غیر این صورت 2 گزینه دارید:

1 ماندن و سوختن و ساختن و...... که شخصا باهاش مشکل دارم.

2جدایی و........ که خوب پیش زمینه هایی رو لازم داره که باید به وجود آورد.

در هر صورت آرزوی بهترینها رو براتون دارم

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

13. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26190
    تشکـر
    10
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم البته نفرمودید که شما و همسرتون هر کدام چند سالتونه؟ تحصیلات هر کدام از شما ها؟ و آیا اینکه شما نیز در آمدی دارید و یا خیر و آیا در صورتی که تصمیم به جدایی گرفتید

پشتوانه اقتصادی خواهید داشت و یا میتوانید از خانواده پدری کمکی بگیرید و یا خیر؟

ببینید عزیز معتادین بیمارند ولی %100 البته این هیچ گونه مجوزی در جهت اینکه پس تقصیر خودشان نیست رو صادر نمیکنه!

ولی از طرفی تا خودشان جدا تصمیم به ترک نگیرند هیچ کس به هیچ وجه نمیتونه کاری برایشان بکنه و از طرفی وقتی قاچاق نیز به صورتی(چه کلان چه خرد) منبع در آمدی برایشان میشه کار سختر میشه.

نمیدونم شما چرا تصمیم به بچه دار شدن گرفته اید ولی حتما این تصمیم اشتباهی بوده که الان خودتون متوجه این امر شده اید.

حالا هم یهتره نترسید خودتون خیلی آرام و بدون تنش و جدی با ایشون صحبت کنید و ازشون بخواهید که اقدام به ترک کنند(بهترین روش شناخته شده روش و متد 12 قدم است).

و امید دارم که ایشون با رفتن پهلوی متخصص امر از این بیماری خلاص شوند در غیر این صورت 2 گزینه دارید:

1 ماندن و سوختن و ساختن و...... که شخصا باهاش مشکل دارم.

2جدایی و........ که خوب پیش زمینه هایی رو لازم داره که باید به وجود آورد.

در هر صورت آرزوی بهترینها رو براتون دارم

سپاس

دکتر

سلام.
    من 24 و اون 34. من لیسانس و اون دیپلم.
    خیر درامدی ندارم. درصورت جدایی خانواده ام پشتوانه ام هستند اما من چنین قصدی رو ندارم.
    میدونم که اون معتاد نیست. فک میکنم کارش فروشندگیه و مصرف کننده نیست.
    که متاسفانه یکی از دلایلش هم میتونه همین همسایه ی فامیلمون باشه.

ضمنا این رو هم بگم که از لحاظ پدرامون هم (ازنظر مالی) مشکلی نیست. فقط چون کار آزاد داره این روزا دوباره کار و کاسبیش کساد شده و بخاطر بچه هم نگرانه و اینا بیشتر عصبیش میکنن.

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26190
    تشکـر
    10
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanplus نمایش پست ها
    اینطور که میگین مقدار کم توش بوده و وضعیت مالی خوبی نداشته احتمالا تریاک هست

تریاک فروشش سود زیادی نداره و طبیعی هست حتی خیلی ها کشت میکنن و تو مهمانی ها ازش استفاده میکنن

وضعیت مالیش خوب نیست احتمال زیاد مصرف کننده تریاک باشه چون خیلی گرون نیست و فروشش هم سود زیادی نداره

موقعیت مکانیتون هم بگین میتونن بهتر کمک کنن

شکلش رو تا جایی که میتونین بگین شاید کسی بشناسه ، اگر موادی مثل اسید ، کرک ، و حشیش باشه کم کم شخصی که بهش میفروشه مواد رو قیمت رو اونقدر بالا میبره که حتی بچتون هم میبره و میفروشه

بچتون هم دقیقا همین خاصیت رو داره ، زیر یک سال راحت فروش میره ! بخاطر بچتون هم هست پیگیر باشین!

اگر موادی مثل ماری جوانا یا گرس یا سیگاری یا علف ( همه اسم های مختلف همون ماری جواناس ) احتمال زیاد تفریحی میکشه اما همون ها هم حالت چتی رو ایجاد میکنه که فوق العاده خطر ناکه

نمیخوام بترسونمتون ولی فوق العاده جدی بگیرین قضیه رو !

نه نه... وضعیتش اونقدرا هم بد نیست. فک نمیکنم مصرف کننده باشه. یه مقدار کمی از یه پودر قهوه ای رنگ بود.
    با تحقیقاتی که داشتم، فهمیدم که تریاک بوده.
    بچه مون هم خیلییییییی دوسش داره و مطمئنممممم هیچوقت همچین کاری رو نمیکنه.
    وضعیت اقتصادی مون هم اونقدرا خراب نیست که باعث چنین اتفاقاتی بشه.

ضمنا خونه مون هم سطح بالای شهره و خرج رهن و اجاره هم نداریم خداروشکر.

یه حسی بهم میگه همه چی زیر سر همین همسایه ی فامیلمونه...

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

مشکلتونو خوندم همه ی پستارو هم خوندم. به نظر من اولا اصلا به جدایی فکر نکنید. الان اون بهتون احتیاج داره. درسته که مواد مخدر چیز وحشتناکیه و جز دردسر چیزی نداره اما ادمایی که میرن سمتش دو دسته ان. یه سری هیچ مشکلی ندارن و برای تفریح میرن یه عده ام از سر خلا و کمبود و ناراحتیاشون میرن سمتش. یه جورایی برای اونایی که قصدشون تفریح نیست اون دلیلی که دارن از خود مواد مخدر وحشتناک تره. همه میدونن مواد ضرر داره و چیز خوبی نیست اما بعضی وقتا انقدر به تنگ میان که حاضرن حتی به همون مواد پناه ببرن. اینم یه عکس العمل به ناراحتیه. مثل وقتایی که ادم گریه میکنه. وقتی کسی از غصش گریه میکنه خیلی بی رحمیه که فکر خودت باشی یا اذیتش کنی. اینم همونجوره. الان بیشترین چیزی که احتیاج داره اینه که شما کنارش باشی نه رو به روش.

مردا وقتی خانومشون باردار میشه زیاد اذیت میشن. 9 ماه بارداری شما شاید براش سخت بوده بعد از اونم بچه اومده کلا زندگیش عوض شده از یه طرفم شاید حسادت کنه یا شاید حس کنه هیچی سرجاش نیست یا وحشت کرده باشه.
    مردا با اومدن اولین بچشون خیلی کارای مسخره میکنن. داداش خودم فاز پیری برداشته بود همش میشست حساب میکرد میگفت من چند سال دیگه میمیرم دیگه همش باید برم کار کنم که اینده بچمو بسازم. یه مدت انقدر کارشو زیاد کرده بود دیگه داشت رد میداد الان که بچش 3 سالشه خودش به حرفاش خندش میگیره.

حالا همین قضیه رو بذارین کنار گرفتاریاش تو کارش و بدبیاریاش و اعصاب خوردیای اون و بعدشم همین همسایتون که احتمالا بهش خط میده که بره سراغ این چیزا. همه ی اینا روی هم باعث شده این اتفاقا بیفته
    من که میگم بازم به خونواده هاتون بگین. چون یه بار دیگم جواب داده. این بارم جواب میده. بعدم یکم بیشتر هواشو داشته باشین. سعی کنید رابطتونو اگر از دوران بارداریتون سرد شده بازم بهتر کنید. نگران نباشید همه ی ادما اشتباه میکنن شوهر شمام یکیشون. ببخشیدش و سعی کنید کمکش کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)