نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: اختلاف با نامادری

1130
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25261
    تشکـر
    17
    تشکر شده 32 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

اختلاف با نامادری

سلام.
    خب..براتون بگم که...من مادرم سه سال پیش فوت شد و سال بعدش پدرم دوباره ازدواج کرد.تا الانم نه مشکلی باهاشون داشتم نه بحثی نه کم و کسری.
    منتهی رو ی سری از اخلاق های همین نامادریم حسـاس شدم...من خودم اونجوری ادم معتقدی نیستما و شاید حجاب برام مهم نباشه ولی ایشون از خانواده مذهبین و.. و مشکل اینجاس که من فک میکنم جلو دامادمون عمدا گاهی تنگ میپوشه و یسری امثال اینها....
    و حالا نمیدونم من بد بینم...یا اگر سنمی هستش ..جامعه این مدلیه؟یا من ازش بیشتر انتظار دارم؟
    خلاصه که سر همون با اینکه رابطه خوبی داشتیم حالا اصلا دو هفتس ادم حسابش نمیکنم.چون کاراش اعصابم خورد میکنه.
    تا بوده این بوده که مردا دنبال زنان و زنا جلوی مردا خود نمایی میکنن...ولی نمیدونم چرا سخت میشه باهاش کنار اومد؟!
    امضای ایشان
    همبازى هایمان را تا وقتى دوست داریم ، كه خوب مى بازند

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25261
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : اختلاف با نامادری

اینم بگم که نامادریم منو خیلی دوس داره ها...
    ولی خب با این شرایط نمیتونم باهاش خوب باشم؟
    چ کنم؟!!!!!
    امضای ایشان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط JESUS نمایش پست ها
    سلام.
    خب..براتون بگم که...من مادرم سه سال پیش فوت شد و سال بعدش پدرم دوباره ازدواج کرد.تا الانم نه مشکلی باهاشون داشتم نه بحثی نه کم و کسری.
    منتهی رو ی سری از اخلاق های همین نامادریم حسـاس شدم...من خودم اونجوری ادم معتقدی نیستما و شاید حجاب برام مهم نباشه ولی ایشون از خانواده مذهبین و.. و مشکل اینجاس که من فک میکنم جلو دامادمون عمدا گاهی تنگ میپوشه و یسری امثال اینها....
    و حالا نمیدونم من بد بینم...یا اگر سنمی هستش ..جامعه این مدلیه؟یا من ازش بیشتر انتظار دارم؟
    خلاصه که سر همون با اینکه رابطه خوبی داشتیم حالا اصلا دو هفتس ادم حسابش نمیکنم.چون کاراش اعصابم خورد میکنه.
    تا بوده این بوده که مردا دنبال زنان و زنا جلوی مردا خود نمایی میکنن...ولی نمیدونم چرا سخ میشه باهاش کنار اومد؟!
    ازمن میپرسی جامعه ینطوریه واینکه وقتی نامادریتون باشما خوب هستن وشماروهم دوست دارند بهتره شماهم با اون خوب باشین گرچه ازنظر شما ایشون ایراداتی داشته اما همه یک ایراداتی دارند مهم اینه ایشون باشما خوبه بقول بعضیا مثبت فکر کن اینطوری برای خودت بهتره
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط JESUS نمایش پست ها
    سلام.
    تا بوده این بوده که مردا دنبال زنان و زنا جلوی مردا خود نمایی میکنن...ولی نمیدونم چرا سخت میشه باهاش کنار اومد؟!

درسته هیچ کسی نمیتونه جای مادر رو بگیره ولی قرار نیست با هم جنگ و جدالم داشته باشید

این صحبت و حساسیت ها فقط به خودتون آسیب میرسونه و فکر و اعصاب شمارو درگیر میکنه

به همین خاطره که شما هر روز از هم متنفر تر میشید و حلقه رو برای خودتون تنگ تر میکنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25261
    تشکـر
    17
    میزان امتیاز
    9

عین چـــــی توش موندم
    امضای ایشان

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

از من میشنوی خودت ترو تو وادی بدبینی و برداشت منفی قرار نده که عاقبت بدی در انتظارت میشه !!!!!
    امروز رفتارهای نامادریت رو برداشت منفی میکنی و متهمش میکنی به جلب توجه ،فردا پدرت رو ،پس فردا همسرت رو !!!!

گناه داره ،بخاطر یه لباسی کا شاید بنده خدا اصلا فکر میکنه مناسبه یا شاید رسمیه متهمش نکن به جلب توجه و یا هر رفتار دیگا ای .

همین که ددوستتداره خودش نعمت بزرگیه !!

تو همین انجمن هستن کسایی که تلاش میکنن نامادری دوسشون داشته باشه ولی موفق نمیشن !!
    خوشی نزنه زیر دلت !!!!

نمیخوام بدونم دقیقا رفتارهاش چجوره که چنین برداشتی کردی ؛ولی مهم اینه که تو با این سن ورگیر بدبینی نشی ...ضمن اینکه داماد شما داماد اونم هست !!

فکرای بد رو از ذهنتون دور کنین ،چنبار که شما بخاطر گناه نکرده یا کردش باهاش بدرفتاری کنین اون طاقت میاره ولی یه روز دیگه طاقت نمیاره و نمیتونه تحمل کنه و طبیعتا رفتاراونم با شما عوض میشه !!!اونموقع دیگه کاریش نمیشه کرد .

پس از الان جلوی خودتون و بدبینی هاتون رو بگیرید .

7. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    تشکر شده 231 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    9

من فک میکنم شما تصویر ارمانی از این خانم داری تو ذهنت که باید بی خطا باشه
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 02:30 AM

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25833
    تشکـر
    19
    تشکر شده 117 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

بنظر من استفاده از کلمه "مادر ناتنی" خیلی بهتر از "نامادری" هست

نا مادری هرچند شما دوسش داشته باشین لفظ نامادری میتونی خیلی تو روابططون تاثیر گزار باشه

بنظرم زیاد نیستن که نامادری ها واقعا بچه هاشون رو دوس داشته باشن شما بجای شک و شکاکی به مادرتون از دید دیگه ای نگاه کنین این کارتون برای شخصی که جای مادرتون هست اصلا درست نیست البته برای شما که روابطت با مادر ناتنیت خوبه گفتم...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد