نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: علاقه به همجنس

2411
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26294
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه به همجنس

سلام دوستان
    مشكلم از روزي شروع ميشه كه بزرگترين اشتباه زندگيمو كردم، چند سالي ميشه كه حساس ميكردم به همجنس علاقه دارم، جلوي خودمو هميشه ميگرفتم تا اينكه حدود ٦ ماه پيش دلمو زدم به دريا و از طريق اينترنت با يك نفر اشنا و به خونش رفتم. ميدونم اشتباه بزرگي بود چون نميشناختمش و ... . هزارتا اتفاق ميتونست بيافته. به هر حال بعد اونروز ديگه نديدمش . مشكل اصليم ازينجا شروع ميشه كه حدود ٢ ماه پيش اين فكر تو ذهنم افتاد كه نكنه ازم فيلم گرفته باشه. البته اين موضوع رو همونروز قرار هم ميدونستم و ازش تو خونش پرسيدم كه گفت نه و من اونجور ادمي نيستم. ولي حالا دارم فكر ميكنم اگه دروغ گفته باشه چي؟ چه طوري ميتونم با اين ترس زندگي كنم... از اضطراب يك ماه قرص ميخورم و دارم ديوونه ميشم . اگه اون فيلمو پخش كنه چي؟؟!!! چطوري ميتونم سرمو بالا بگيرم... چند بار به خودكشي فكر كردم.... توروخدا اگه راهي به فكرتون ميرسه كمكم كنيد. خواهشن نصيحتم نكنيد كه اين كارو ديگه تو كل عمرم انجام نميدم و اشتباهمو خودم فهميدم. فقط نميدونم با اين فكر چي كار كنم . دو ماهه ثانيه اي نشده كه بهش فكر نكنم. چند بار فكر كردم كه ازش بخوام بياد و باهاش صحبت كنم. ولي ميدونم ميگه نه و من هم نميتونم اعتماد كنم. توروخدا كمكم كنيد هيچ كسو ندارم كه باهاش صحبت كنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : توروخدا يه راهي جلو پام بزارين

الکی رو خودت فشار نیار هیشکاری نکرده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

یکی از دلایل که میگن سراغ این کارا نرید بخاطر همین استرس و عذاب بعدیش هست

خب اون اگه فیلمی هم گرفته باشه پای خودشم گیره

ولی...

یه جای دیگه فیلمت با تمام جزئیات گرفته شده، به اونم فک کردی؟؟؟

بهتر استغفار کنی و از خدا بخوای کمکت کنه... چون فیلم اصلی دست خداست

4. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام دوست عزیز

مطمعن باشید اگر فیلیمی گرفته بود با شما تماس داشت و شمارو تهدید میکرد

مطمعن باش فیلم نگرفته اگه هم میگرفت پای ابرو خودش هم درمیون بود

با فکر کردن به خیلی چیزای منطقی میتونید این استرس رو از خودتون دور کنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    تشکر شده 231 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    9

...........
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 07:42 PM

7. کاربران زیر از a girl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : علاقه به همجنس

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirashkan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مشكلم از روزي شروع ميشه كه بزرگترين اشتباه زندگيمو كردم، چند سالي ميشه كه حساس ميكردم به همجنس علاقه دارم، جلوي خودمو هميشه ميگرفتم تا اينكه حدود ٦ ماه پيش دلمو زدم به دريا و از طريق اينترنت با يك نفر اشنا و به خونش رفتم. ميدونم اشتباه بزرگي بود چون نميشناختمش و ... . هزارتا اتفاق ميتونست بيافته. به هر حال بعد اونروز ديگه نديدمش . مشكل اصليم ازينجا شروع ميشه كه حدود ٢ ماه پيش اين فكر تو ذهنم افتاد كه نكنه ازم فيلم گرفته باشه. البته اين موضوع رو همونروز قرار هم ميدونستم و ازش تو خونش پرسيدم كه گفت نه و من اونجور ادمي نيستم. ولي حالا دارم فكر ميكنم اگه دروغ گفته باشه چي؟ چه طوري ميتونم با اين ترس زندگي كنم... از اضطراب يك ماه قرص ميخورم و دارم ديوونه ميشم . اگه اون فيلمو پخش كنه چي؟؟!!! چطوري ميتونم سرمو بالا بگيرم... چند بار به خودكشي فكر كردم.... توروخدا اگه راهي به فكرتون ميرسه كمكم كنيد. خواهشن نصيحتم نكنيد كه اين كارو ديگه تو كل عمرم انجام نميدم و اشتباهمو خودم فهميدم. فقط نميدونم با اين فكر چي كار كنم . دو ماهه ثانيه اي نشده كه بهش فكر نكنم. چند بار فكر كردم كه ازش بخوام بياد و باهاش صحبت كنم. ولي ميدونم ميگه نه و من هم نميتونم اعتماد كنم. توروخدا كمكم كنيد هيچ كسو ندارم كه باهاش صحبت كنم

مطمئن باشید کسی که وارد چنین وادی میشه موقعیت خودش رو با عکس و دوربین به خطر نمیندازه

و اگر قرار به این کار بود حتما" تا امروز انجامش میداد

اینو بدونید اگر بیشتر از اینا اصرار کنید و ضعف نشون بدید میتونه برعلیه خودت ازش استفاده بشه

پس بهتره به جای اینکه نگران فیلم نگرفته باشید به دنبال راهی برای درمان این حس باشید چون همین حس عامل نگرانی و اضطراب شماست

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26294
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسخ همه ، خودم هم به اين موضوع هايي كه اشاره كرديد قبلن فكر كردم ، كه همشونم منطقين. اميدوارم حالا كه تونستم نظر بقيرو هم بدونم حالم بهتر بشه . نميدونم هزارتا فكر هست كه اگه صورت خودشو تار كنه صورت منو بزاره چي.. اگه طرف يه ديوانه باشه چي ... ميدونم اين چيزا بعيده ولي بالاخره فكره كه ادمو عذاب ميده.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نمیکنه بابا خیالت تخت. دیگه این روزا انقدر. سیستم رسیدگی به این چیزا قوی شده کسی کاری نمیکنه .......فقط یه اشتباه رو دوبار تکرار نکن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز.از این که فهمیدی اشتباه کردی جای شکرش باقی است.از طریق اینترنت به هیچ کس نمی شه اعتماد کرد چون همه شخصیتها به صورت مجازین نه واقعی.یه کاری هستش که اتفاق افتاده و دیگه نمی تونه به عقب برگردی.ولی می تونه از گذشته درس بگیری و ضمیمه آیندت کنی.نگران اینکه بخواد فیلم گرفته باشه و یا پخش کنه هم نباش. اگر هم این کار رو کرده باشه که نکرده مطمئنا پای خودش هم گیر می افته.پس الکی به خودت استرس و تنش وارد نکن، چون با این کارت چیزی حل نمی شه . بلکه به خودت صدمه می زنی.پس به خدا توکل کن و به مسیر زندگیت ادامه بده.

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25318
    تشکـر
    20
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

ضمن تایید حرفهای بقیه اعضا, و با توجه به اینکه شما گفتین که از عملتون پشیمون شدید, از خدا بخواید که ارامش رو به قلبتون برگردونه
    خدا ستارالعیوب هست و خودش هم همیشه گفته راه توبه بازه. شرط توبه هم پشیمونی از گناهه و تلاش برای جبرانش.
    شما که گفتین پشیمون هستین, و ضمنا گفتین که قصد دارید دیگه تکرارش نکنید, پس با توکل به خدا زندگیتون رو به جلو ببرید. إن شاءالله که ارامش بهتون برمیگرده.

13. کاربران زیر از hamraaz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد