صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 54

موضوع: وعده ازدواج و عدم اطمینان

6613
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

وعده ازدواج و عدم اطمینان

با عرض سلام و خسته نباشید.
    دو ماه و نیم است از طریق نت با مردی مطلقه آشنا شدم که البته به نظرم در ابتدا قصد ایشان ازدواج نبود.اما بعد صحبتهای فراوان و تاکید اینجانب مبنی بر اینکه من فقط و فقط قصدم ازدواج است و صحبت در مورد تمام زوایای زندگی و خصایص و اخلاقیات و نظرات و انتظارات و خانواده ها بالاخره به این نتیجه رسیدیم که باهم تفاهم داریم.چندباری همدیگر را ملاقات کردیم و در اکثر موارد باهم به تفاهم رسیدیم.اما نکته اینجاست که ایشان یکماهی بود از همسر خود جدا شده بود و اذعان کرد که تا موقعی که مهریه را پرداخت نکنند نمیتوانند اقدامی انجام دهند و حالا بعد گذشت دوماه هنوز نتوانسته اند تمام و کمال مهریه را پرداخت کنند.ما دیگر ارتباط یا ملاقاتی با هم نداشته ایم.فقط ارتباطمان در حد یک جمله یا جوک در روز است.ایشان به من اطمینان داده که تصمیمشان برای ازدواج با من جدی است و فقط مشکلشان پرداخت مهریه است.من به ایشان دید مثبت دارم.البته در طول آشنایی چندباری از من خواستند که باهم س ک س بگوییم که با مخالفت شدید من روبرو شدند.حالا هم اصلا صحبتی بین ما رد و بدل نمیشود مگر روزی یک پیام.به نظر شما میشود به وعده ایشان امید بست؟
    ضمنا ایشون در طول آشنایی به من گفتند که عاشق ************ آنال هستند و با همسر قبلیشونم ************ آنال داشتند ولی من تاکید کردم که کاملا مخالف ************ آنال هستم.و این یکی از بحثهای هرروزه ما بود.یکبار هم گفتند میتونیم یکبار امتحان کنیم تا ترس من بریزه.ومن به شدت مخالفت کردم.البته ایشون اینهارو به شوخی مطرح میکنند.و من واقعا نمیدونم جدی هستند یا نه.ولی الان هم به من اظهار علاقه کردند و گفتند بعد از پرداخت مهریه برای خواستگاری اقدام خواهند کرد و ما غیر از یک اسمسدر روز ارتباطی باهم نداریم.
    ویرایش توسط ملیکا 37 : 02-02-2016 در ساعت 01:03 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : وعده ازدواج و عدم اطمینان

سلام.
    شما چقدر در جریان زندگی ایشون هستین؟ تحقیقاتی هم داشتین یا صرفا از روی حرفایی که زده راجع به زندگیش میدونین؟ اصلا مطمئن هستین که از همسرش جدا شده؟ پرداخت مهریه همسر سابقش منافاتی با ازدواج با شما نداره، به فرض هم که واقعا طلاقی صورت گرفته و باید مهریه پرداخت بشه. خب تا کی شما باید منتظر بمونین؟

بعید به نظر میرسه این رابطه سرانجام خوبی داشته باشه. اگه ایشون واقعا قصدش ازدواج با شماست چرا زودتر اقدام نمیکنه؟ چرا برای خواستگاری پیش قدم نمیشه؟
    اینکه درباره موضوعات جنسی اینطور بی پرده با شما حرف میزنه درصورتیکه برای ازدواج قدمی برنمیداره، کاملا نشون دهنده اینه که شما رو فقط ابزاری برای خوشگذرونی میبینه. اگر خواسته هاشو پذیرفتین که هیچ، و اگه مقاومت کردین، راحت ازتون جدا میشه.

امتحانش هم راحته. بهش بگین خواستگار پروپاقرصی دارین که باید زودتر بهش جواب بدین. فقط منتظرین تکلیفتون با این رابطه مشخص بشه.
    اگه اون آقا شما رو بخواد، سریعا شرایطی رو مهیا میکنه تا زودتر باهاتون ازدواج کنه.
    البته بعید میدونم و احتمالا با آرزوی خوشبختی براتون، فورا کنار میکشه. شاید هم با چرب زبونی بخواد قانع تون کنه فعلا منتظرش بمونین.
    بهتره عاقلانه تصمیم بگیرین. و اینو مد نظر داشته باشین که چرا همسرش ازش جدا شده. شاید واقعا مرد قابل اعتمادی نیست.

پیشنهاد میکنم خودتونو درگیر اینجور روابط نکنین چون بیشترین ضربه رو خود شما خواهید خورد.

موفق باشید
    ویرایش توسط talieh : 02-02-2016 در ساعت 07:11 AM

3. 2 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم خود شما قبلا ازدواج کردین؟! اگر از اول اشنای پیشنهاد روابط نامشروع داده باشه فکر نکنم فردی باشه که مناسب ازدواج باشه. به قول دوستمون تحقیق خوب از این اقا داشته باشید،خلاصه مراقب باشید..

5. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

اذعان کرد که تا موقعی که مهریه را پرداخت نکنند نمیتوانند اقدامی انجام دهند

این جمله خودت را بخون و تا تهش برو .

به زبان ساده تر میشه این : شما فعلا باش من مهریمو بدم در زمان مهریه دادن تنها نباشم حالا هروقت مهریه تموم شد یه فکری میکنیم فازم بود باهات ازدواج میکنم تو این زمان هم سعی میکنم بیشتر روت کار کنم تا بالاخره راضیت کنم به س.ک.س

7. 5 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    اذعان کرد که تا موقعی که مهریه را پرداخت نکنند نمیتوانند اقدامی انجام دهند

این جمله خودت را بخون و تا تهش برو .

به زبان ساده تر میشه این : شما فعلا باش من مهریمو بدم در زمان مهریه دادن تنها نباشم حالا هروقت مهریه تموم شد یه فکری میکنیم فازم بود باهات ازدواج میکنم تو این زمان هم سعی میکنم بیشتر روت کار کنم تا بالاخره راضیت کنم به س.ک.س
    بهترین جواب همین بود واقعا
    مفید و مختصر

9. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

خانم اصلا و به هیچ وجه وارد رابطه نشو با این آقا ... کسی که واقعا شمارو برای زندگی بخواد هیچوقت این مسائل رو الان مطرح نمیکرد و در خواست س ک س بدن .

نگفتید خودتون مجرد هستید یا مطلقه ولی احتمالا مجرد هستید ، این آقا هم ابراز رضایت کرده از س ک س آنال چون تنها راهش برای س ک س با شما همینه .

جدا ازش دوری کن اگر واقعا تمایل به ازدواج با شمارو داشت بیاد در حضور خانواده ها از شما خواستگاری کنه ... و بعدش هم کنترل شده جلو برید ( گول نزنه که ما دیگه مال هم هستیمو ... )
    ویرایش توسط love : 02-02-2016 در ساعت 12:26 PM

11. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    سلام.
    شما چقدر در جریان زندگی ایشون هستین؟ تحقیقاتی هم داشتین یا صرفا از روی حرفایی که زده راجع به زندگیش میدونین؟ اصلا مطمئن هستین که از همسرش جدا شده؟ پرداخت مهریه همسر سابقش منافاتی با ازدواج با شما نداره، به فرض هم که واقعا طلاقی صورت گرفته و باید مهریه پرداخت بشه. خب تا کی شما باید منتظر بمونین؟

بعید به نظر میرسه این رابطه سرانجام خوبی داشته باشه. اگه ایشون واقعا قصدش ازدواج با شماست چرا زودتر اقدام نمیکنه؟ چرا برای خواستگاری پیش قدم نمیشه؟
    اینکه درباره موضوعات جنسی اینطور بی پرده با شما حرف میزنه درصورتیکه برای ازدواج قدمی برنمیداره، کاملا نشون دهنده اینه که شما رو فقط ابزاری برای خوشگذرونی میبینه. اگر خواسته هاشو پذیرفتین که هیچ، و اگه مقاومت کردین، راحت ازتون جدا میشه.

امتحانش هم راحته. بهش بگین خواستگار پروپاقرصی دارین که باید زودتر بهش جواب بدین. فقط منتظرین تکلیفتون با این رابطه مشخص بشه.
    اگه اون آقا شما رو بخواد، سریعا شرایطی رو مهیا میکنه تا زودتر باهاتون ازدواج کنه.
    البته بعید میدونم و احتمالا با آرزوی خوشبختی براتون، فورا کنار میکشه. شاید هم با چرب زبونی بخواد قانع تون کنه فعلا منتظرش بمونین.
    بهتره عاقلانه تصمیم بگیرین. و اینو مد نظر داشته باشین که چرا همسرش ازش جدا شده. شاید واقعا مرد قابل اعتمادی نیست.

پیشنهاد میکنم خودتونو درگیر اینجور روابط نکنین چون بیشترین ضربه رو خود شما خواهید خورد.

موفق باشید
    با عرض سلام و تشکر
    من تحقیقی در مورد ایشون نکردم.چون هیچکس اطلاعی از این رابطه نداره که برا تحقیق کمکم کنه.در مورد س ک س هم من همیشه مخالفت کردم و حتی بهشون گفتم ارتباطمونو قطع میکنیم.هروقت آماده ازدواج شدی تماس بگیر و اقدام کن.ایشون بعد یکماه اسمس زدند و گفتند از جایی پولی بهشون میرسه که میتونن قسمتی از مهریه رو بدن.از من پرسیدن که بهشون وفادار موندم؟و خواستگار دارم یا نه؟من هم گفتم که ندارم.به من گفتن منو دوست دارن که برای اولین بار بود این جمله رو میگفتن.گفتن برا من ارزش قایل هستن و خواهان من هستن.این هم بگم که به من پیشنهاد دادن که یکبار همو ببینیم و من قبول کردم و هم گفتن میخوان از من لب بگیرن و من عصبانی شدم.راستش ایشون قبلا هم قبل از قرار از این حرفها به من میزدند.مثلا اینکهبه من دست میزنن و از این حرفها.ولی من همیشه باهاشون مخالفت کردم و وقت قرار هیچ حرکت نامناسب یا حرف نامناسبی بهم نزدن.میگن خوششون میاد منو عصبانی کنن.
    در مورد مهریه باید بگم ایشون گفتن مادرشون کاملا مخالفه که قبل پرداخت مهریه اقدام به ازدواج مجدد کنن.راستش من هم از درستی حرفاشون اطمینانی ندارم.ولی وعده ازدواجی که به من دادندمنو بهشون داره وابسته میکنه.

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    تشکر شده 135 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملیکا 37 نمایش پست ها
    با عرض سلام و تشکر
    من تحقیقی در مورد ایشون نکردم.چون هیچکس اطلاعی از این رابطه نداره که برا تحقیق کمکم کنه.در مورد س ک س هم من همیشه مخالفت کردم و حتی بهشون گفتم ارتباطمونو قطع میکنیم.هروقت آماده ازدواج شدی تماس بگیر و اقدام کن.ایشون بعد یکماه اسمس زدند و گفتند از جایی پولی بهشون میرسه که میتونن قسمتی از مهریه رو بدن.از من پرسیدن که بهشون وفادار موندم؟و خواستگار دارم یا نه؟من هم گفتم که ندارم.به من گفتن منو دوست دارن که برای اولین بار بود این جمله رو میگفتن.گفتن برا من ارزش قایل هستن و خواهان من هستن.این هم بگم که به من پیشنهاد دادن که یکبار همو ببینیم و من قبول کردم و هم گفتن میخوان از من لب بگیرن و من عصبانی شدم.راستش ایشون قبلا هم قبل از قرار از این حرفها به من میزدند.مثلا اینکهبه من دست میزنن و از این حرفها.ولی من همیشه باهاشون مخالفت کردم و وقت قرار هیچ حرکت نامناسب یا حرف نامناسبی بهم نزدن.میگن خوششون میاد منو عصبانی کنن.
    در مورد مهریه باید بگم ایشون گفتن مادرشون کاملا مخالفه که قبل پرداخت مهریه اقدام به ازدواج مجدد کنن.راستش من هم از درستی حرفاشون اطمینانی ندارم.ولی وعده ازدواجی که به من دادندمنو بهشون داره وابسته میکنه.
    از کجا معلوم که همه حرفاش نقشه نباشه؟
    از کجا معلوم نخاد ازت سواستفاده کنه و بعد یه مدت ولت کنه/؟

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    خانوم خود شما قبلا ازدواج کردین؟! اگر از اول اشنای پیشنهاد روابط نامشروع داده باشه فکر نکنم فردی باشه که مناسب ازدواج باشه. به قول دوستمون تحقیق خوب از این اقا داشته باشید،خلاصه مراقب باشید..
    نه من مجردم.ایشون هم به من پیشنهاد رابطه نامشروع داده هم پیشنهاد ************ گفتن.من هیچکدومو نظذیرفتم.اما ایشون با من ارتباطشونو ادامه دادن و دیگه نه حرفی از ************ میزنن نه رابطه.همین باعث شده پابندشون بشم.

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

نه من مجردم.ایشون هم به من پیشنهاد رابطه نامشروع داده هم پیشنهاد ************ گفتن.من هیچکدومو نظذیرفتم.اما ایشون با من ارتباطشونو ادامه دادن و دیگه نه حرفی از ************ میزنن نه رابطه.همین باعث شده پابندشون بشم.
    نباید گولشو بخوری
    چون اون دیده تو ساده نیستی
    میخاد یه مدت بگزره و تو وابستش بشی
    بعد تهدیدت کنه که یا س ک س و یا جدایی
    بعد تو مجبور میشی قبول کنی
    این دامی هست که مردهای گرگ صفت برای دخترا میچینند
    خیل مراقب باش خانم

16. 2 کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.moshaver نمایش پست ها
    از کجا معلوم که همه حرفاش نقشه نباشه؟از کجا معلوم نخاد ازت سواستفاده کنه و بعد یه مدت ولت کنه/؟
    بله.میدونم.ولی منکه هیچوقت راضی به رابطه نشدم.حتی دیگه قراری باهم نذاشتیم.ولی ایشون البته در حد روزی یک اسمس ارتباطشو با من ادامه داده.بهم میگه خیلی شبیهمادرش هستم.از نظر خصوصیات شخصیتی و اخلاقی.و برام ارزش زیادی قایل هستش.ولی یک مدت میگفت خونه رو میفروشه و مهریه رو میده.بعد دوماه گفت هنوز نتونسته بفروشه و از جای دیگه ای پولی بهش میرسه.ضمنا الان دوروزی هست بهم پیامی نزده و متاسفانه من خیلی آشفته ام.

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

بله.میدونم.ولی منکه هیچوقت راضی به رابطه نشدم.حتی دیگه قراری باهم نذاشتیم.ولی ایشون البته در حد روزی یک اسمس ارتباطشو با من ادامه داده.بهم میگه خیلی شبیهمادرش هستم.از نظر خصوصیات شخصیتی و اخلاقی.و برام ارزش زیادی قایل هستش.ولی یک مدت میگفت خونه رو میفروشه و مهریه رو میده.بعد دوماه گفت هنوز نتونسته بفروشه و از جای دیگه ای پولی بهش میرسه.ضمنا الان دوروزی هست بهم پیامی نزده و متاسفانه من خیلی آشفته ام.
    به احتمال 90 درصد ایشون میخاد سرت کلاه بزاره
    ببین اول بهت پیشنهاد س ک س داده
    و شما قبول نکردی پس الان وارد فاز دوم شده
    یعنی چی؟
    یعنی اینکه میخاد کش بده مساله رو و شما رو حسابی وابسته خودش بکنه
    اینکی میگی دو روزه اس نداده و اشفته ای یعنی همین
    که میخاد تو وابسته و وابسته تر بشی
    بعد یه روز میاد میگه تو درکش نمیکنی و ...
    میگه یه س ک س و یا جدایی
    و تو مجبور میشی به خواستش تن بدی
    پس خیلی مراقب باش
    اکی؟

19. کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    اذعان کرد که تا موقعی که مهریه را پرداخت نکنند نمیتوانند اقدامی انجام دهنداین جمله خودت را بخون و تا تهش برو .به زبان ساده تر میشه این : شما فعلا باش من مهریمو بدم در زمان مهریه دادن تنها نباشم حالا هروقت مهریه تموم شد یه فکری میکنیم فازم بود باهات ازدواج میکنم تو این زمان هم سعی میکنم بیشتر روت کار کنم تا بالاخره راضیت کنم به س.ک.س
    میتونه به این شکل هم باشه.ولی ایشون بعد یکماه قطع ارتباط باز ارتباطشو با اسمس جوک و اینجورچیزا ادامه داده و میگه نمیخواد ارتباطمون بیشتر باشه که به هم وابسته نشیم.منم فکر میکنم اگه قصد واقعی برا ازدواج داره چرا نگران وابستگی منه.راستش چند جلسه که همدیگرو دیدیم باعث شده خیلی ازش خوشم بیاد.و روش برا ازدواج حساب کردم.حالا با این صحبتها خیلی نگران شدم.

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    خانم اصلا و به هیچ وجه وارد رابطه نشو با این آقا ... کسی که واقعا شمارو برای زندگی بخواد هیچوقت این مسائل رو الان مطرح نمیکرد و در خواست س ک س بدن .نگفتید خودتون مجرد هستید یا مطلقه ولی احتمالا مجرد هستید ، این آقا هم ابراز رضایت کرده از س ک س آنال چون تنها راهش برای س ک س با شما همینه . جدا ازش دوری کن اگر واقعا تمایل به ازدواج با شمارو داشت بیاد در حضور خانواده ها از شما خواستگاری کنه ... و بعدش هم کنترل شده جلو برید ( گول نزنه که ما دیگه مال هم هستیمو ... )
    ا اوایل آشنایی که از ************ حرف زد من ازش خداحافظی کردم.ولی دوباره بهم پیام داد و گفت قصدش امتحان من بوده.ولی بعد اون باز خواست ************ بگیم.راستش پیشنهاد صیغه هم داده.برا امتحان س ک س آنال.باز من باهاشون برخورد کردم و عصبانی شدم.همه چیو به شوخی میگیره و میگه از عصبانی کردن من خوشش میاد.اونم فقط یک دفعه بود.دیگه از صیغه کردن حرفی نزده.تو قرار ها کاملا محجوب و مودبه و اصلا کار خلاف شرعی انجام نمیده.

22. کاربران زیر از ملیکا 37 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

ا اوایل آشنایی که از ************ حرف زد من ازش خداحافظی کردم.ولی دوباره بهم پیام داد و گفت قصدش امتحان من بوده.ولی بعد اون باز خواست ************ بگیم.راستش پیشنهاد صیغه هم داده.برا امتحان س ک س آنال.باز من باهاشون برخورد کردم و عصبانی شدم.همه چیو به شوخی میگیره و میگه از عصبانی کردن من خوشش میاد.اونم فقط یک دفعه بود.دیگه از صیغه کردن حرفی نزده.تو قرار ها کاملا محجوب و مودبه و اصلا کار خلاف شرعی انجام نمیده.
    به هر حال دقیق نمیشه گفت هدفش چیه ، البته بهش نمیاد قصدش خیلیم خیر باشه !!!

ولی بهتره خیلی خیلی محتاطانه و کنترل شده جلو بری .بهش بگو هروقت شرایطتت اوکی شد از طریق خانواده ها اقدام کن ، بازم تاکید میکنم بعد از اون هم باید خیلی بیشتر از الان مواظب باشی تا عقد ....

منظورم اینه یه نامزدیه سوری راه نندازه فقط واسه اینکه کارشو بکنه !!

اینجوری اگه از طریق خانواده اقدام کنه حداقل میدونه خانوادت هم پشتتن .

فقط مراقب خودت باش .

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

به احتمال 90 درصد ایشون میخاد سرت کلاه بزارهببین اول بهت پیشنهاد س ک س دادهو شما قبول نکردی پس الان وارد فاز دوم شدهیعنی چی؟یعنی اینکه میخاد کش بده مساله رو و شما رو حسابی وابسته خودش بکنهاینکی میگی دو روزه اس نداده و اشفته ای یعنی همینکه میخاد تو وابسته و وابسته تر بشیبعد یه روز میاد میگه تو درکش نمیکنی و ...میگه یه س ک س و یا جداییو تو مجبور میشی به خواستش تن بدیپس خیلی مراقب باشاکی؟
    موضوع اینجاست که ما خیلی در مورد شرایط ازدواج و اخلاق و رفتار و سلایق و خانواده هامون باهم صحبت کردیم.خیلی جدی و در مورد ریز مسایل زندگی.حتی بهم گفته غیرتی هستش و باید بعد ازدواج مواظب پوششم و ارتباطم با آقایون در محل کار باشم.ضمنا گفت همسر قبلیش فقط برا اینکه ازدواج کرده باشه وارد زندگی مشترک با ایشون شد و قبول کرد با مادرش تو یه خونه زندگی کنه.ولی بعدا بنای ناسازگاری گذاشت و بارها و بارها با مادرش دعوا کرد و حتی یکبار تو ماشین وقت رانندگی فرمون رو از دستش گرفته و خواسته ماشینو پرت کنه تو دره.میگه همش میگفت طلاقم بده.گفت میخواسته خودکشی کنه.من گفتم شاید بیماری روانی داشته وگرنه هیچ آدم سالمی همچین کارهایی نمیکنه.ضمنا ایشون خودش در مورد مادرش میگفت که باوجود محسنات خیلی زیادی که داره فقط بداخلاق و تلخ زبونه.ازم پرسید که میتونم با مادرش تو یه خونه زندگی کنم که من مخالفت کردم .

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

موضوع اینجاست که ما خیلی در مورد شرایط ازدواج و اخلاق و رفتار و سلایق و خانواده هامون باهم صحبت کردیم.خیلی جدی و در مورد ریز مسایل زندگی.حتی بهم گفته غیرتی هستش و باید بعد ازدواج مواظب پوششم و ارتباطم با آقایون در محل کار باشم.ضمنا گفت همسر قبلیش فقط برا اینکه ازدواج کرده باشه وارد زندگی مشترک با ایشون شد و قبول کرد با مادرش تو یه خونه زندگی کنه.ولی بعدا بنای ناسازگاری گذاشت و بارها و بارها با مادرش دعوا کرد و حتی یکبار تو ماشین وقت رانندگی فرمون رو از دستش گرفته و خواسته ماشینو پرت کنه تو دره.میگه همش میگفت طلاقم بده.گفت میخواسته خودکشی کنه.من گفتم شاید بیماری روانی داشته وگرنه هیچ آدم سالمی همچین کارهایی نمیکنه.ضمنا ایشون خودش در مورد مادرش میگفت که باوجود محسنات خیلی زیادی که داره فقط بداخلاق و تلخ زبونه.ازم پرسید که میتونم با مادرش تو یه خونه زندگی کنم که من مخالفت کردم .
    اشنایی شما مجازی بوده پس باید خیلی دقت کنی
    اول از همه سعی کن اسم همسرش رو و مدارکی که نشون میده که داره همسرشو طلاق میده رو رویت کنی
    بعدش سعی کن اصلا وابسته نشی و هیچ وقت تا زمانی که عقد دائمش نشدی بهش اعتماد نکنی
    هروقت اسمت رفت تو شناسنامش میتونی بهش اعتماد کنی
    راستی چند سالته؟

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اشنایی شما مجازی بوده پس باید خیلی دقت کنی
    اول از همه سعی کن اسم همسرش رو و مدارکی که نشون میده که داره همسرشو طلاق میده رو رویت کنی
    بعدش سعی کن اصلا وابسته نشی و هیچ وقت تا زمانی که عقد دائمش نشدی بهش اعتماد نکنی
    هروقت اسمت رفت تو شناسنامش میتونی بهش اعتماد کنی
    راستی چند سالته؟
    من 37 سالمه و ایشون دوسال کوچیکتره.یکبار اسم همسرشو پرسیدم ولی حاضر نشد بگه.

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

حاضر نشد بگه ؟؟؟؟

خانم شما این حقتونه از زندگیه قبلش و دلیل طلاقش با خبر بشید ...

اگه تو فکر نیستیدو به همینکه گفته خانمم با مادرم ناسازگار بود ، اکتفا کردید اشتباه کردید .

شما فکر میکنید میاد بگه اشتباه از من بوده ؟ن کیو دیدید طلاق بگیره و بگه اشتباه از من بوده ?!?

همه یا میگن طرفم روانی بود ، یا ناسازگار بود یا هزار دلیلو بهونه ی دیگه

شما باید از صحتو سقم حرفاش مطلع شی .

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

خب دیگه این ها نشونه خوبی نیستند
    خیلی دقت کن
    من تا حالا خیلی مورد دیدم که ازشون سواستفاده شده
    کلا نمیشه به کسی اعتماد کرد
    به ایشون هم بگو اگه قصدش جدیه باید از طریق خانواده اقدام کنه و نه به صورت انفرادی
    بگو بیاد خاستگاریت تا خانواده ها اشنا بشند
    اصلا دیگه باهاش سر قرار نرو
    شما جادری هستی و مذهبی ؟؟

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

به هر حال دقیق نمیشه گفت هدفش چیه ، البته بهش نمیاد قصدش خیلیم خیر باشه !!!

ولی بهتره خیلی خیلی محتاطانه و کنترل شده جلو بری .بهش بگو هروقت شرایطتت اوکی شد از طریق خانواده ها اقدام کن ، بازم تاکید میکنم بعد از اون هم باید خیلی بیشتر از الان مواظب باشی تا عقد ....

منظورم اینه یه نامزدیه سوری راه نندازه فقط واسه اینکه کارشو بکنه !!

اینجوری اگه از طریق خانواده اقدام کنه حداقل میدونه خانوادت هم پشتتن .

فقط مراقب خودت باش .
    راستش با این صحبتها حتی دیگه جرات نمیکنم باهاش قراری بزارم.رفتارهاش خیلی دوگانه س.تو اسمس ها عاشق ************ و اینجور حرفها و در ملاقاتها در مورد همه چی حرف میزنه الا ************.کاملا مشتاق صحبت با منه .بعد 2 ساعت صحبت معمولا من هستم که ازش میخوام خداحافظی کنیم.ولی ایشون همچنان مشتاق با من از هردری،خانواده و کار و ...صحبت میکنه.واقعا گیج شدم.نمیدونم صادقه یا نه.

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خب دیگه این ها نشونه خوبی نیستند
    خیلی دقت کن
    من تا حالا خیلی مورد دیدم که ازشون سواستفاده شده
    کلا نمیشه به کسی اعتماد کرد
    به ایشون هم بگو اگه قصدش جدیه باید از طریق خانواده اقدام کنه و نه به صورت انفرادی
    بگو بیاد خاستگاریت تا خانواده ها اشنا بشند
    اصلا دیگه باهاش سر قرار نرو
    شما جادری هستی و مذهبی ؟؟
    من مذهبی هستم ولی چادری نه.ایشون میگفت از همسر قبلیش خواسته بود چادر سرش کنه.یه من گفت که من هم قبول میکنم؟گفتم برا من سخته چادر سر کردن.

31. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

راستش با این صحبتها حتی دیگه جرات نمیکنم باهاش قراری بزارم.رفتارهاش خیلی دوگانه س.تو اسمس ها عاشق ************ و اینجور حرفها و در ملاقاتها در مورد همه چی حرف میزنه الا ************.کاملا مشتاق صحبت با منه .بعد 2 ساعت صحبت معمولا من هستم که ازش میخوام خداحافظی کنیم.ولی ایشون همچنان مشتاق با من از هردری،خانواده و کار و ...صحبت میکنه.واقعا گیج شدم.نمیدونم صادقه یا نه.
    امتحانش کن
    اگه واقعا دوستت داره باید به حرفات گوش بده
    بهش بگو که رسما باید بیاد خاستگاریت

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

من مذهبی هستم ولی چادری نه.ایشون میگفت از همسر قبلیش خواسته بود چادر سرش کنه.یه من گفت که من هم قبول میکنم؟گفتم برا من سخته چادر سر کردن.
    فعلا تنها چیزی که باید بگی اینه که باید بیاد خاستگاریت و اشنایی بیشتر بعد از خاستگاری رسمی به همراه خانواده محترمش باید انجام بشه

33. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

عزیزم گیج شدن نداره

اگه میخوای از صداقتش مطمئن شی

همه چیزو بسپر بدست خانوادت ( پدرت ، مادرت )

همه چیزو با مشورت و زیر نظر اونا انجام بده .

تحقیق کنید راجب گذشته و صحت حرفاش

اینجوری اگه خانوادت تاییدش کردن نگران چیزی نباش دیگه .

34. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

فعلا تنها چیزی که باید بگی اینه که باید بیاد خاستگاریت و اشنایی بیشتر بعد از خاستگاری رسمی به همراه خانواده محترمش باید انجام بشه
    میگید چیکار کنم؟میگه تا مهریه رو پرداخت نکردم هیچ اقدامی نمیتونم انجام بدم.من هم فعلا نمیتونم به خانواده م چیزی بگم.تا وقتی که ایشون رسما برا خواستگاری بخواد اقدام کنه.اول گفت سه ماه برا پرداخت مهریه وقت داره.وگرنه باید بره حبس.بعد سه ماه گفت به دادگاه درخواست تمدید داده.

35. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم گیج شدن نداره

اگه میخوای از صداقتش مطمئن شی

همه چیزو بسپر بدست خانوادت ( پدرت ، مادرت )

همه چیزو با مشورت و زیر نظر اونا انجام بده .

تحقیق کنید راجب گذشته و صحت حرفاش

اینجوری اگه خانوادت تاییدش کردن نگران چیزی نباش دیگه .
    حق با شماست.ولی تا رسما اقدامی نکرده من چطور به خانواده اطلاع بدم.نمیشه.مجبورم صبر کنم.فقط باعث شده من بهش علاقه مند بشم.اگه بزنه زیر حرفاش بدجور حالم گرفته میشه.

36. کاربران زیر از ملیکا 37 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    9

با حرفایی که خود شما گفتین، کاملا معلومه این آقا قصد سواستفاده داره.
    میاد حرف از س.ک.س میزنه بعد که میبینه شما آشفته شدین و ممکنه رابطه تون خراب شه، میگه هه هه هه، شوخی بود!!!!!
    این چه جور شوخیه؟
    ببخشید اینو میگم ولی یه آدم محترم و باشخصیت هرگز چنین شوخی زننده ای با یه خانم غریبه نمیکنه.
    اگر هم خواسته هاشو به طرق مختلف مطرح میکنه، میخواد ببینه تا کجا میتونه پیش بره و شما کی تن به خواسته هاش میدین؟
    در ضمن این حق قانونی شماست که از گذشته ش و علت طلاقش مطلع باشین. اگه این آقا حتی حاضر نیست اسم همسر سابقشو بهتون بگه، یعنی از لو رفتن یه سری حقایق میترسه.

کاملا معلومه شما بازیچه ای بیشتر نیستین. آدم برای بدست آوردن کسی که دوستش داره هرکاری میکنه، اما این آقا هدفش فقط رابطه جنسیه و بس.
    اگه پا دادین که هیچ. و تا وقتی براش تازگی دارین، باشما میمونه. اگر هم مقاومت کنین، یه دعوای سوری راه میندازه و تقصیر اتمام رابطه رو هم میندازه گردن شما و میره دنبال یه آدم ساده دیگه.

در ثانی شما از کجا مطمئنید تنها فرد زندگیش هستین؟ شاید با خانمهای دیگه ای هم در ارتباطه.

خیالتونو راحت کنم. یک درصد هم احتمال نداره این آقا به قصد ازدواج پاپیش گذاشته باشه،بهتره زودتر رابطه رو قطع کنین تا وابستگی زیاد کار دستتون نده.

38. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

میگید چیکار کنم؟میگه تا مهریه رو پرداخت نکردم هیچ اقدامی نمیتونم انجام بدم.من هم فعلا نمیتونم به خانواده م چیزی بگم.تا وقتی که ایشون رسما برا خواستگاری بخواد اقدام کنه.اول گفت سه ماه برا پرداخت مهریه وقت داره.وگرنه باید بره حبس.بعد سه ماه گفت به دادگاه درخواست تمدید داده.
    بهش بگید که با خانوادتون در میان گذاشتین
    و خانوادتون به ادامه رابطه شما راضی نیستند
    مگه نمیگید که خیلی ادم مذهبیه و به چادری شدن گیر میده؟ پس باید اینم درک کنه که واسه ازدواج با یه خانم متشخص باید بیاد خاستگاری رسمی و نه انفرادی
    پس اگه حرفاش درست باشه مطمئن باش قبول میکنه که تا زمانی که نیاد خاستگاری شما نه قراری بزاره و نه اس ام اس عاشقانه و ... بده
    شما هم بایستی تنها به عنوان گزینه بهش نگاه کنید و نه همسر ایندتون و خیلی زیرکانه رفتاراش رو زیر نظر بگیرید
    تا زمانی هم که عقدتون نکرده باید همیشه بهش شک کنید و مراقب باشید که یه وقت سرتون کلاه نزاره
    چون این دوره زمونه گرگ زیاده متاسفانه
    پس اگه حرفاش درست باشه
    بعد از یه مدت میاد خاستگاری شما و اگه هم که همه اینا حقه و کلک باشه که هیچی
    تیرش میخوره به سنگ

40. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بهش بگید که با خانوادتون در میان گذاشتین
    و خانوادتون به ادامه رابطه شما راضی نیستند
    مگه نمیگید که خیلی ادم مذهبیه و به چادری شدن گیر میده؟ پس باید اینم درک کنه که واسه ازدواج با یه خانم متشخص باید بیاد خاستگاری رسمی و نه انفرادی
    پس اگه حرفاش درست باشه مطمئن باش قبول میکنه که تا زمانی که نیاد خاستگاری شما نه قراری بزاره و نه اس ام اس عاشقانه و ... بده
    شما هم بایستی تنها به عنوان گزینه بهش نگاه کنید و نه همسر ایندتون و خیلی زیرکانه رفتاراش رو زیر نظر بگیرید
    تا زمانی هم که عقدتون نکرده باید همیشه بهش شک کنید و مراقب باشید که یه وقت سرتون کلاه نزاره
    چون این دوره زمونه گرگ زیاده متاسفانه
    پس اگه حرفاش درست باشه
    بعد از یه مدت میاد خاستگاری شما و اگه هم که همه اینا حقه و کلک باشه که هیچی
    تیرش میخوره به سنگ
    من با وجود تموم شک و شبهه هایی که وجود داشت بهش علاقه مند شدم.و تصور زندگی مشترک رو با ایشون در سر دارم.ولی با این حرفها خیلی بیشتر بهش شک کردم.فقط متاسفانه من روشون حساب کرده بودم و تصور اینکه تمام این مدت سر کار بودم منو خیلی اذیت میکنه.از شما به خاطر صحبتاتون خیلی خیلی ممنونم.باعث شدید محطاط تر عمل کنم.

41. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

من با وجود تموم شک و شبهه هایی که وجود داشت بهش علاقه مند شدم.و تصور زندگی مشترک رو با ایشون در سر دارم.ولی با این حرفها خیلی بیشتر بهش شک کردم.فقط متاسفانه من روشون حساب کرده بودم و تصور اینکه تمام این مدت سر کار بودم منو خیلی اذیت میکنه.از شما به خاطر صحبتاتون خیلی خیلی ممنونم.باعث شدید محطاط تر عمل کنم.
    خواهش میکنم دوست عزیز
    من تا بحال با هزاران مورد مشابه مورد شما برخورد کردم
    به همین دلیل انواع و اقسام کلاه برداری ها رو شناخت دارم
    هدف ایشون هم اینه که شما ایشونو به عنوان همسر ایندت بپذیری و تصورش کنی و نهایتا بتونه وارد فاز سواستفاده خودش بشه
    شما هم بهش جواب بران بدین
    بهش بگید مشکلاتشو حل کنه هروقت حل کرد از راه سنتی حاضرین باهاش ازدواج کنید و یعنی باید بیاد خاستگاری شما
    تا اون مدت هم نه قراری میزارید و نه اس ام اس عاشقانه ای
    این فیلتر شما میشه واسه شناخت طرفت
    اگه واقعا شما رو دوست داشته باشه و واسه ازدواج بخادت مطمئن باش به زودی مشکلاتشو حل میکنه و میاد خاستگاریت
    اگرم که همه اینها نقشه باشه از زندگیتون میره و میفهمه شما ادمی نیست تورتون کنه و باید دنبال یه ادم ساده دیگه بگرده

42. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم دوست عزیز
    من تا بحال با هزاران مورد مشابه مورد شما برخورد کردم
    به همین دلیل انواع و اقسام کلاه برداری ها رو شناخت دارم
    هدف ایشون هم اینه که شما ایشونو به عنوان همسر ایندت بپذیری و تصورش کنی و نهایتا بتونه وارد فاز سواستفاده خودش بشه
    شما هم بهش جواب بران بدین
    بهش بگید مشکلاتشو حل کنه هروقت حل کرد از راه سنتی حاضرین باهاش ازدواج کنید و یعنی باید بیاد خاستگاری شما
    تا اون مدت هم نه قراری میزارید و نه اس ام اس عاشقانه ای
    این فیلتر شما میشه واسه شناخت طرفت
    اگه واقعا شما رو دوست داشته باشه و واسه ازدواج بخادت مطمئن باش به زودی مشکلاتشو حل میکنه و میاد خاستگاریت
    اگرم که همه اینها نقشه باشه از زندگیتون میره و میفهمه شما ادمی نیست تورتون کنه و باید دنبال یه ادم ساده دیگه بگرده
    راستش شده بود که یک روز هیچ اسمسی نمیزد ولی الان دوروزه هیچی نزده.الان هم پیام زدم جوابی نمیده.نوشتم منصرف شدی؟ببینم چه جوابی میده ولی خبری نیست.به نظرم خودش تموم کرده این رابطه رو.ولی اگه باز پیداش بشه محطاط تر عمل میکنم.واصلا بهش میگم دیگه هیچ پیامی نده.این جواب دادنها و ندادنهای هرازگاهی خیلی اعصابمو خراب کرده.با این صحبتهایی که زده شد هم اصلا ادامه این رابطه درست نیست.باز ازتون بینهایت ممنونم.فقط خیلی دلشکسته ام.

43. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

راستش شده بود که یک روز هیچ اسمسی نمیزد ولی الان دوروزه هیچی نزده.الان هم پیام زدم جوابی نمیده.نوشتم منصرف شدی؟ببینم چه جوابی میده ولی خبری نیست.به نظرم خودش تموم کرده این رابطه رو.ولی اگه باز پیداش بشه محطاط تر عمل میکنم.واصلا بهش میگم دیگه هیچ پیامی نده.این جواب دادنها و ندادنهای هرازگاهی خیلی اعصابمو خراب کرده.با این صحبتهایی که زده شد هم اصلا ادامه این رابطه درست نیست.باز ازتون بینهایت ممنونم.فقط خیلی دلشکسته ام.
    کار خوبی کردین...مطمئن باش اگه لیاقت شما رو داشته باشه و واقعا حرفاش درست باشه هیچ وقت ولت نمیکنه و میاد خاستگاریت
    ولی اگه حقه ای تو کارش باشه به یه بهونه ای تموم میکنه و چه بسا یه تور بزرگتر واستون پهن کنه
    در مورد دلشستگی هم به مرور درست میشه ولی نباید بهش فکر کنید و نباید اجازه بدین بخشی از فکر شما رو به خودش اختصاص بده

44. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خانوم ،اصلا اینجور افراد قابل اعتماد نیستند،حالا نمیدونم اعتقادات شما چطوره و خدا نکرده روابط جنسی نامشروع داشتید یا نه ولی در درکل مردی (البته اینجور افراد نامرد هستند) که به یک دختر پیشنهاد رابطه جنسی میده ادم کثیف و بی ناموسی هستش.به قول دوستمون الان میخواهد وابسته کنه وبعد....

45. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

کار خوبی کردین...مطمئن باش اگه لیاقت شما رو داشته باشه و واقعا حرفاش درست باشه هیچ وقت ولت نمیکنه و میاد خاستگاریت
    ولی اگه حقه ای تو کارش باشه به یه بهونه ای تموم میکنه و چه بسا یه تور بزرگتر واستون پهن کنه
    در مورد دلشستگی هم به مرور درست میشه ولی نباید بهش فکر کنید و نباید اجازه بدین بخشی از فکر شما رو به خودش اختصاص بده
    هنوز که من اقدامی نکردم.ظاهرا ایشون تموم کرده.اگرم بیاد دیگه بهش اعتماد ندارم و ادامه نخواهم داد.راستش دوروز پیش با پیامک در مورد ایشون سوال میفرستادم که اشتباهی به خودش فرستادم.فکر کردم خیلی ناراحت میشه ولی گفت من مختارم در مورد زندگیم تصمیم بگیرم و بعد اون بود که گفت بعد دادن مهریه صد درصد اقدام میکنه و منو مطمان کرد .ولی حالا...

46. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

هنوز که من اقدامی نکردم.ظاهرا ایشون تموم کرده.اگرم بیاد دیگه بهش اعتماد ندارم و ادامه نخواهم داد.راستش دوروز پیش با پیامک در مورد ایشون سوال میفرستادم که اشتباهی به خودش فرستادم.فکر کردم خیلی ناراحت میشه ولی گفت من مختارم در مورد زندگیم تصمیم بگیرم و بعد اون بود که گفت بعد دادن مهریه صد درصد اقدام میکنه و منو مطمان کرد .ولی حالا...
    شاید این یه تست از سمت اون هست
    شاید میخاد تستت کنه ببینه چقدر وابستش شدی....
    اگه ببینه وابستگیت زیاده ممکنه برگرده و بعد یه مدت نقشه خودشو اجراییی کنه (همون س ک س)
    البته تمام اینها احتماله و من اینها رو میگم که شما خودتو اماده کنی همین
    و مراقب باشی

47. کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

شاید این یه تست از سمت اون هست
    شاید میخاد تستت کنه ببینه چقدر وابستش شدی....
    اگه ببینه وابستگیت زیاده ممکنه برگرده و بعد یه مدت نقشه خودشو اجراییی کنه (همون س ک س)
    البته تمام اینها احتماله و من اینها رو میگم که شما خودتو اماده کنی همین
    و مراقب باشی
    خیلی ممنون که با حوصله به صحبتام گوش دادید و راهنماییم کردید.یک دنیا ممنون.چشم مراقبم.

49. کاربران زیر از ملیکا 37 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون که با حوصله به صحبتام گوش دادید و راهنماییم کردید.یک دنیا ممنون.چشم مراقبم.
    خواهش میکنم
    ارزوی خوشبختی و شادکامی

51. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم ،اصلا اینجور افراد قابل اعتماد نیستند،حالا نمیدونم اعتقادات شما چطوره و خدا نکرده روابط جنسی نامشروع داشتید یا نه ولی در درکل مردی (البته اینجور افراد نامرد هستند) که به یک دختر پیشنهاد رابطه جنسی میده ادم کثیف و بی ناموسی هستش.به قول دوستمون الان میخواهد وابسته کنه وبعد....
    من کاملا مذهبی هستم و با این آقا هم به نیت ازدواج آشنا شدم.ولی ایشون با این حرفا منو بارها ناراحت کرد ولی بعد گفت شوخی بوده.آخه نمیدونید.خیلی رفتارهاش در ملاقاتها معتدل و موجه هستش.واصلا حرکت و حرف نابجایی نداره و کاملا گرم و صمیمی صحبت میکنه.احساس میکنم خیلی باهم جوریم.ولی این حرفاش با رفتارهاش جور درنمیاد.

52. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

من کاملا مذهبی هستم و با این آقا هم به نیت ازدواج آشنا شدم.ولی ایشون با این حرفا منو بارها ناراحت کرد ولی بعد گفت شوخی بوده.آخه نمیدونید.خیلی رفتارهاش در ملاقاتها معتدل و موجه هستش.واصلا حرکت و حرف نابجایی نداره و کاملا گرم و صمیمی صحبت میکنه.احساس میکنم خیلی باهم جوریم.ولی این حرفاش با رفتارهاش جور درنمیاد.
    خانوم ساده نباش،این شخص از قرار معلوم از اون بی ناموس های هفت خطه و خوب بلده چیکار کنه، این با این شوخی ها میخواهد شما تحریک کنه به خصوص رابطه از مقعد چرا،چون بعد که کارش
    کرد و بی عفتت کرد بگه هنوز دختر وپرده داری و می تونی ازدواج کنی از این چرت وپرت ها ولی ما به درد هم نمی خوریم و از اینا حرفا.ساده نباش ،اگر هم مذهبی هستی بدون این شخص مناسب تو نیست کسی که
    حرف زنا با یک دختر مطرح می کنه برای زندگی خوب نیست،اینجور افراد لجن هستند خدا لعنت شون کنه که با ناموس مردم بازی می کنند.

53. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم ساده نباش،این شخص از قرار معلوم از اون بی ناموس های هفت خطه و خوب بلده چیکار کنه، این با این شوخی ها میخواهد شما تحریک کنه به خصوص رابطه از مقعد چرا،چون بعد که کارش کرد و بی عفتت کرد بگه هنوز دختر وپرده داری و می تونی ازدواج کنی از این چرت وپرت ها ولی ما به درد هم نمی خوریم و از اینا حرفا.ساده نباش ،اگر هم مذهبی هستی بدون این شخص مناسب تو نیست کسی که حرف زنا با یک دختر مطرح می کنه برای زندگی خوب نیست،اینجور افراد لجن هستند خدا لعنت شون کنه که با ناموس مردم بازی می کنند.

شاید بهتر بود همون اول که حرف از ************ زد باهاش کات میکردم.نه اینکه سعی کنم نظرشو عوض کنم.

55. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

الانشم دیر نشده، خدا شکر که کار اشتباهی نکردی، فقط به این فکر کن که این فرد زالو صفت و کثیف هستش اون موقع بهتر می تونی فراموشش کنی. اگر می تونستی به داداش و پدرت بگی خوب میشد ،چون می رفتن حال این بی ناموس مب گرفتند و حسابش می رسیدن ،معلوم نیست بعد تو بخواهد کدوم دحتریهدف شوم خودش قرار بدهد.همچنین افرادی باید حسابشون رسید خیلی کثیف هستند خدا لعنت شون کنه.

56. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=omidd;158454]الانشم دیر نشده، خدا شکر که کار اشتباهی نکردی، فقط به این فکر کن که این فرد زالو صفت و کثیف هستش اون موقع بهتر می تونی فراموشش کنی. اگر می تونستی به داداش و پدرت بگی خوب میشد ،چون می رفتن حال این بی ناموس مب گرفتند و حسابش می رسیدن ،معلوم نیست بعد تو بخواهد کدوم دحتریهدف شوم خودش قرار بدهد.همچنین افرادی باید حسابشون رسید خیلی کثیف هستند خدا لعنت شون کنه.[/QUO

متاسفانه من در دوگانگی قرار گرفته م.شاید شمایی که از دور صحبتای منو میخونید راحت تر قضاوت میکنید.من هم شواهدی دارم که ایشون دنبال ************ه .هم از نزدیک شاهد حس محبت و علاقه و اون شور و شوق و انرژی که در حضور من داشت بوده ام.وقتی بعد دوماه بهم گفت که به من علاقه داره احساس کردم واقعا از صمیم قلب این حرفو زد.حتی اگه در ابتدا دنبال ************ بود.از طرفی هم احساس میکنم با من صادق نیست و این مهریه وسیله ای شده برای طول دادن رابطه ش با من.راستش میخوام ارتباطمو باهاش کاملا کمرنگ کنم و اصلا اگه شد کلا کات کنم و بگم اگر آماده خواستگاری بود پا پیش بزاره.ولی کلا نمیتونم به این نتیجه برسم که تمام احساسش و حرفاش دروغ بوده کلا بزارمش کنار...

57. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

[quote=ملیکا 37;158468]
    الانشم دیر نشده، خدا شکر که کار اشتباهی نکردی، فقط به این فکر کن که این فرد زالو صفت و کثیف هستش اون موقع بهتر می تونی فراموشش کنی. اگر می تونستی به داداش و پدرت بگی خوب میشد ،چون می رفتن حال این بی ناموس مب گرفتند و حسابش می رسیدن ،معلوم نیست بعد تو بخواهد کدوم دحتریهدف شوم خودش قرار بدهد.همچنین افرادی باید حسابشون رسید خیلی کثیف هستند خدا لعنت شون کنه.[/quo

متاسفانه من در دوگانگی قرار گرفته م.شاید شمایی که از دور صحبتای منو میخونید راحت تر قضاوت میکنید.من هم شواهدی دارم که ایشون دنبال ************ه .هم از نزدیک شاهد حس محبت و علاقه و اون شور و شوق و انرژی که در حضور من داشت بوده ام.وقتی بعد دوماه بهم گفت که به من علاقه داره احساس کردم واقعا از صمیم قلب این حرفو زد.حتی اگه در ابتدا دنبال ************ بود.از طرفی هم احساس میکنم با من صادق نیست و این مهریه وسیله ای شده برای طول دادن رابطه ش با من.راستش میخوام ارتباطمو باهاش کاملا کمرنگ کنم و اصلا اگه شد کلا کات کنم و بگم اگر آماده خواستگاری بود پا پیش بزاره.ولی کلا نمیتونم به این نتیجه برسم که تمام احساسش و حرفاش دروغ بوده کلا بزارمش کنار...
    ساده نباش همین، افراد حقه باز خوب بلدند نقش بازی کنند....شاید واقعا بعدا بهت علاقه پیدا کرده ولی گفتم که شما هنوز جوونی وموقعیت زیاد برا ازدواج داری و از طرفی تحقیق خوب نکردی از کجا معلوم این اقا همه حرف هاش راسته...

58. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=omidd;158515]

ساده نباش همین، افراد حقه باز خوب بلدند نقش بازی کنند....شاید واقعا بعدا بهت علاقه پیدا کرده ولی گفتم که شما هنوز جوونی وموقعیت زیاد برا ازدواج داری و از طرفی تحقیق خوب نکردی از کجا معلوم این اقا همه حرف هاش راسته...
    فعلاکه 3 روزه دیگه خبری ازش نیست.اونکه هرروز اس میداد به یکباره ارتباطشو قطع کرده.

59. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

[quote=ملیکا 37;158759]

فعلاکه 3 روزه دیگه خبری ازش نیست.اونکه هرروز اس میداد به یکباره ارتباطشو قطع کرده.
    دکتر انوشه در این مورد حرف خوبی زده، آپارات هست نگاه کنید مخ زنی دختران دکتر انوشه.

به قول دستمون یا از شما قطع امید کرده یا میخواهد میزان وابستگیت بسنجه..

شک نداشت باش ادم خوبی نیست گفتم که کسی که به یک دختر همچنین پیشنهادی مبده خیلی کثیفه سخته ادم بشه چون دیگه سیطان شده...

60. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=omidd;158761]

دکتر انوشه در این مورد حرف خوبی زده، آپارات هست نگاه کنید مخ زنی دختران دکتر انوشه.

به قول دستمون یا از شما قطع امید کرده یا میخواهد میزان وابستگیت بسنجه..

شک نداشت باش ادم خوبی نیست گفتم که کسی که به یک دختر همچنین پیشنهادی مبده خیلی کثیفه سخته ادم بشه چون دیگه سیطان شده...
    کارش فضاسازی و ساخت آب نما تو ویلا و جاهای مختلف بود.دو سه بار بهم پیشنهاد داد که منو ببره ویلا تا کارشو ببینم.منم گفتم بدون اطلاع خانواده ها من نمیتونم جایی باهات برم.بهم میگفت ترسویی.ولی خوبه.کسی که ترسو باشه سلامت میمونه.اصلا به نظر نمیومد از نرفتن من ناراحت شده باشه.

62. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

[quote=ملیکا 37;158765]

کارش فضاسازی و ساخت آب نما تو ویلا و جاهای مختلف بود.دو سه بار بهم پیشنهاد داد که منو ببره ویلا تا کارشو ببینم.منم گفتم بدون اطلاع خانواده ها من نمیتونم جایی باهات برم.بهم میگفت ترسویی.ولی خوبه.کسی که ترسو باشه سلامت میمونه.اصلا به نظر نمیومد از نرفتن من ناراحت شده باشه.
    طرفت بچه نیست که سریعا میخای با چهرش بشناسیش
    یه مرد 35 ساله هست که میدونه چطوری سرت کلاه بزاره
    دیشب هم گفتم که این همه بهش فکر نکن
    چون همین که فکرت درگیرش هست یعنی تو تورش افتادی

63. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=ali.moshaver;158767]
    طرفت بچه نیست که سریعا میخای با چهرش بشناسیش
    یه مرد 35 ساله هست که میدونه چطوری سرت کلاه بزاره
    دیشب هم گفتم که این همه بهش فکر نکن
    چون همین که فکرت درگیرش هست یعنی تو تورش افتادی
    متاسفانه ایراد من اینه.انگار وسواس فکری دارم.مرتب صحنه ها و حرفها رو مرور میکنم.آخه تازه به من اظهار علاقه کرده بود.منی که دیر به کسی اعتماد میکنم یه لحظه احساس کردم تردیدهام الکیه.ولی حالا تمام ذهنیتم ازش بهم ریخته.

64. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

[quote=ملیکا 37;158770]

متاسفانه ایراد من اینه.انگار وسواس فکری دارم.مرتب صحنه ها و حرفها رو مرور میکنم.آخه تازه به من اظهار علاقه کرده بود.منی که دیر به کسی اعتماد میکنم یه لحظه احساس کردم تردیدهام الکیه.ولی حالا تمام ذهنیتم ازش بهم ریخته.
    تا زمانی که کسی شوهر قانونیت نشده
    نباید در موردش تصوراتی داشته باشیی
    فعلا یه مدت صبر کن
    ببین ایا شکمون درست است یا نه
    اگه شکمون درست باشه که هیچی باید خدا رو شکر کنی
    و اگه بعد یه مدت اومد خاستگاریت و به حرفات گوش داد یعنی قصدش واققعا ازدواج بوده
    پس نباید این قدر بهش فکر کنی

65. کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)