نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: زود انزالی

2740
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

زود انزالی

سلام، پسری 27 ساله هستم که بعلت نادانی در گذشته و انجام خودارضایی دچار انزال زودرس شده ام (30ثانیه) و بشدت تحت فشار روانی هستم، از این جهت که در زندگی زناشویی آینده ام دچار مشکل و حتی طلاق شوم بهمین دلیل علیرغم نیاز عاطفی و جنسی به ازدواج، از ازدواج میترسم و نمیدونم چه جوابی به خانواده بدم که چرا از ازدواج گریزانم. چه کنم دارم دیوونه میشم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    تشکر شده 135 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : زود انزالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad. نمایش پست ها
    سلام، پسری 27 ساله هستم که بعلت نادانی در گذشته و انجام خودارضایی دچار انزال زودرس شده ام (30ثانیه) و بشدت تحت فشار روانی هستم، از این جهت که در زندگی زناشویی آینده ام دچار مشکل و حتی طلاق شوم بهمین دلیل علیرغم نیاز عاطفی و جنسی به ازدواج، از ازدواج میترسم و نمیدونم چه جوابی به خانواده بدم که چرا از ازدواج گریزانم. چه کنم دارم دیوونه میشم.
    روش درمان در زود انزالی" onclick="replacer_hook(332)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زود انزالی مردان :-در بسیاری از موارد، زود انزالی خود به خود درمان می شود. انجام تمرینات ریلکسیشن و آرام سازی و استفاده از متدهای منحرف کردن حواس می‌تواند در به تاخیر انداختن انزال کمک کند.-در بعضی مردها ترک مصرف دخانیات و مواد مخدر در درمان زود انزالی کمک کننده خواهد بود.-متخصص از شما و همسرتان می‌خواهد که روی متدهایی برای به تاخیر انداختن انزال کار کنید. این تکنیک‌ها تشخیص و کنترل احساساتی است که باعث انزال زود رس می‌شود.-در سایر موارد برای کاهش حساسیت در آلت تناسلی، استفاده از کاندوم توصیه می‌شود.-مشاوره‌ها و رفتار درمانی خط اول درمان عارضه زود انزالی به شمار می‌رود و می‌تواند اضطراب ناشی از این مساله را کاهش دهد. مرحله بعدی، استفاده از کاندوم است.کاندوم سبب کاهش تحریک پذیری می‌شود. در صورتی که یک کاندوم قادر به این کار نباشد از دو کاندوم می‌توان استفاده کرد ضمن اینکه کاندوم سبب جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی و بارداری هم می‌شود.-استفاده از دارو، گام سوم در درمان زود انزالی است. این داروها به این دلیل استفاده می‌شوند که یکی از عوارض جانبی این گونه داروها، جلوگیری از ارگاسم است که باعث به تاخیر انداختن انزال می‌شود.-استفاده از شیوه ماستر و جانسوناین شیوه، در چهارمین مرحله از درمان افراد مبتلا به زود انزالی انجام می‌گیرد که به همکاری خود فرد و همسرش نیاز مبرم دارد. این روش شامل یادگیری تشخیص و کنترل احساسی است که به ارگاسم منجر می‌شود. این روش نیاز به اراده و تمرین دارد ولی بسیار موثر است. برای آموزش و تمرین این روش باید به مشاوران و متخصصان سلامت جنسی در کلنیک‌های سلامت خانواده مراجعه شود تا با آموزش خصوصی در این باره، کار به نحو موثر صورت گیرد.

درمان‌های موضعی زود انزالی در مردان :استفاده از کرم‌ها و اسپری‌های کاهش‌دهنده حس سطحی دستگاه تناسلی نیز سبب کاهش احتمال زود انزالی می‌شود.به یاد داشته باشید که قبل از آغاز فعالیت زناشویی، موضع را با صابون شستشو دهید تا از بیحسی بیشتر آلت جلوگیری شود. متاسفانه از این روش به صورت خودسرانه و بسیار معمول استفاده شده که عوارض زیادی را در پی دارد. استفاده از بی‌حس‌کننده‌های موضعی، در آخرین مرحله از درمان افراد مبتلا به انزال زودرس قرار دارد و به هیچ‌وجه نباید در ابتدای کار از آن استفاده کرد. استفاده از روش‌های موضعی باید با تشخیص و صلاحدید پزشک و براساس سیر درمان و بهبودی باشد.

3. کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

ضمن تشکر، همه این مطالب را بارها توی نت جستجو کردم و خوندم. ولی هیچکدام تضمینی برای درمان نیستند، تاخیری ها هم که میگن عوارض دارن، هیچ‌وقت حتی یک نفر هم ندیدم نظر بده که من درمان شدم، این مسایل داره برام مشکل روحی درست میکنه، سوالم اینه که اصلا ازدواج کردن برای من درسته؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

در ضمن من دچار فشار خون بالا هم هستم 14 روی 9.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    تشکر شده 135 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

ضمن تشکر، همه این مطالب را بارها توی نت جستجو کردم و خوندم. ولی هیچکدام تضمینی برای درمان نیستند، تاخیری ها هم که میگن عوارض دارن، هیچ‌وقت حتی یک نفر هم ندیدم نظر بده که من درمان شدم، این مسایل داره برام مشکل روحی درست میکنه، سوالم اینه که اصلا ازدواج کردن برای من درسته؟
    ازدوج که فقط به خاطر س ک س نیست....
    ازدواج به خاطر ارامش روحی و روانی پیدا کردن یک همدم و هم صحبت
    همچنین س ک س هست
    که شما هم به مرور یاد میگیری چطور کنترل کنی خودتو ولی خب یک مدت زمان بر خواهد بود
    ولی به هیچ عنوان نباید قید ازدواجتو بزنی به خاطر زود انزالی

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

خودم مشکلی ندارم، مشکل اینه که فکر میکنم با ازدواج یه نفر دیگه را بدبخت میکنم، با خودم میگم اون چه گناهی کرده که گرفتار این مشکل بشه، بنظر شما کار درستیه که قبل از ازدواج مشکلم را باهاش مطرح کنم؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

شما میتونید با استفاده از کاندم های تاخیری و یا ژل های بی حس کننده مشکلتون رو حل کنید

نگران گذشته هم نباشید چون خودارضایی هر عوارضی داشته باشه با کاهش و یا قطع دفعات مرتفع خواهد شد

همین استرسی که شما امروز تجربه میکنید اثرش بدتر از خودارضایی بوده که انجام دادید ...

ذهنتون رو از این افکار خالی کنید / مشاوره ای خوب انجام بدید با مشاوری مجرب و نگران ازدواجتون هم نباشید

این ذهن شماست که اجازه چنین کاری رو به شما نمیده ...

پس از این تلقین بیرون بیایت

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    شما میتونید با استفاده از کاندم های تاخیری و یا ژل های بی حس کننده مشکلتون رو حل کنید

نگران گذشته هم نباشید چون خودارضایی هر عوارضی داشته باشه با کاهش و یا قطع دفعات مرتفع خواهد شد

همین استرسی که شما امروز تجربه میکنید اثرش بدتر از خودارضایی بوده که انجام دادید ...

ذهنتون رو از این افکار خالی کنید / مشاوره ای خوب انجام بدید با مشاوری مجرب و نگران ازدواجتون هم نباشید

این ذهن شماست که اجازه چنین کاری رو به شما نمیده ...

پس از این تلقین بیرون بیایت

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    ممنون از دلگرمیتون، این حماقت را کلا قطع کردم، به خدا توکل کردم، امیدوارم عوارضش تا یکسال دیگه از بین بره، هر چند افکار منفی هم با تمام قوا هجوم آورده و میگه این یه آسیب عصبی و مغزی هست و درمان نداره ولی تنها و تنها امیدم خدا هست، خدایی که بالاترین قدرت هستیه و به رحمتش امیدوارم.

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25740
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام اولا که کار خیلی خوبی میکنی که میخوایی ازدواج نکنی چون ازدواج و تشکیل خانواده قدیمی شده و الان دیگه کسی ازدواج نمی کنه نه تا یه سنی بلکه تا اخر عمر ادم مجرد بمونه یا حداقلش خیلی کم شده ازدواج.و دوما اینکه 95 درصد شایدم بیشتر از مردهای ایرانی دچاز زودانزالی" onclick="replacer_hook(55)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زودانزالی هستن. و موقع نزدیکی حتما باید اسپری یا قرصی چیزی استفاده کنی و جای نگرانی نیست

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

.

,ویرایش

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad222n نمایش پست ها
    سلام اولا که کار خیلی خوبی میکنی که میخوایی ازدواج نکنی چون ازدواج و تشکیل خانواده قدیمی شده و الان دیگه کسی ازدواج نمی کنه نه تا یه سنی بلکه تا اخر عمر ادم مجرد بمونه یا حداقلش خیلی کم شده ازدواجدوما اینکه 95 درصد شایدم بیشتر از مردهای ایرانی دچاز زودانزالی هستن. و موقع نزدیکی حتما باید اسپری یا قرصی چیزی استفاده کنی و جای نگرانی نیست

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

شما ظاهرا هنوز خ ا رو کنار نذاشتید چون طبق گفته خودتون زود انزالی دارید .
    شما ابتدا این عمل رو که یکی از عوارضش زود انزالیه رو کنار بزارید .
    با کنار گذاشتن این عمل عوارض که تا پایان عمر باقی نمیمونه .به مرور رفع میشن .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام اولا که کار خیلی خوبی میکنی که میخوایی ازدواج نکنی چون ازدواج و تشکیل خانواده قدیمی شده و الان دیگه کسی ازدواج نمی کنه نه تا یه سنی بلکه تا اخر عمر ادم مجرد بمونه یا حداقلش خیلی کم شده ازدواج.و دوما اینکه 95 درصد شایدم بیشتر از مردهای ایرانی دچاز زودانزالی هستن. و موقع نزدیکی حتما باید اسپری یا قرصی چیزی استفاده کنی و جای نگرانی نیست
    کار به هیچ کدوم از این اشعار گرانبهایی که سرودین ندارم... فقط جان هرکی دوست دارین بگو این آمار 95 درصد رو از کجا در آوردی؟ 95 درصد یا شاید هم بیشتر؟ دیگه چیزیم تهش موند مگه؟ 95 درصد یا بیشتر مشکل دارن، تازه جای نگرانی هم نیست؟؟؟

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25740
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    کار به هیچ کدوم از این اشعار گرانبهایی که سرودین ندارم... فقط جان هرکی دوست دارین بگو این آمار 95 درصد رو از کجا در آوردی؟ 95 درصد یا شاید هم بیشتر؟ دیگه چیزیم تهش موند مگه؟ 95 درصد یا بیشتر مشکل دارن، تازه جای نگرانی هم نیست؟؟؟

شما برو امار طلاق رو ببین که دومین گزینه اصلی طلاق به خاطر روابط جنسی بوده بعد بیا بگو این امار رو از کجا اوردی!...شما برو مصرف قرص های و اسپری و........تاخیری رو ببین که ایران تو صدره تو مصرف این چیزا .....ببین بیا دوباره نظرت رو بگو شاید نظرت عوض شده باشه.

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

شما برو امار طلاق رو ببین که دومین گزینه اصلی طلاق به خاطر روابط جنسی بوده بعد بیا بگو این امار رو از کجا اوردی!...شما برو مصرف قرص های و اسپری و........تاخیری رو ببین که ایران تو صدره تو مصرف این چیزا .....ببین بیا دوباره نظرت رو بگو شاید نظرت عوض شده باشه.
    چه ربطی داره؟ مگه تنها مشکلی که ممکنه تو روابط زناشویی به وجود بیاد زود انزالیه؟ صدتا مشکل دیگه هم هست که توی شاخه مشکلات جنسی قرار میگیره، که زود انزالی شایع تره، ولی نه 95 درصد یا بیشتر، شما خودت مشکل داری و داری با این آمارهای الکی خودتو گول میزنی جای اینکه بری خودتو درمان کنی، ریشه زودانزالی روانیه ، خیلی هم مشکل مهمیه اما رفعش کار سختی نیست، اگه واقعا کسی بخواد حلش کنه...
    من نظرم سرجاشه چون دارم منطقی حرف میزنم نه همینطوری الکی یه چیزی بگم. ما برو خوب فکر کن 95 درصد یا بیشتر! از مردای یه جامعه مشکل به این مهمی داشته باشن یعنی چی ... آمار الکی از خودشون در میارن ملت

زودانزالی درمان داره سخت هم نیست، کافیه اراده کنین مشکل رو حل کنین، به صحبت های الکی هم توجه نکنین...
    فقط نباید خودسر از داروها ، قرص ها یا اسپری ها استفاده کنین، چون اینا باید در کنار درمان اصلی باشن زیر نظر روانپزشک تا در طول درمان به بهبودی سریعتر کمک کنن، در صورتی که استفاده خودسرانه بدون درمان های اصلی نتیجه عکس و حتی عوارض در پی داره.

آثار خود ارضایی هم در گذشت زمان از بین میره، فقط تلاش کنید محیط و شرایطی فراهم کنین فکر انجام دوباره و همچنین این فکرهای منفی که اشتباه هم هستن از سرتون بیرون بره و افکار مثبت جایگزین کنین، مشکلی که هست همونطور که دوستمون گفتن شایع هست ولی دیگه نه در اون حد که بزرگ میکنن!
    ضمن اینکه زود انزالی برای پسر مجرد معنی و مفهومی نداره، اگه متاهل باشین چند ماه از رابطه ها گذشته باشه و هنوز مشکل داشته باشین اون وقت میشه کفت زود انزالی که درمان داره و درمان های ساده ای هم هست، پس اگه مجرد هستین فقط به یاد خدا باشین و منتظر شرایط مناسب ازدواج، افکار منفی رو دور کنین و مطمئن باشین عوارض روحی خودارضایی حتما در دراز مدت کمرنگ و کمرنگ تر میشن

17. کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

نظر علم روانشناسي : انزالي كه بر خلاف ميل شخص و بدون كنترل او انجام ميگرد را انزال زود رس گويند كه بر طبق آن فرد از زمان انزال وكيفيت رابطه ناراضي است و اين نارضايتي ميتواند يك طرفه يا دو طرفه باشد،به طوريكه حتي اگر شريك جنسي فرد از زمان انزال ناراضي باشد،انزال را زود رس گويند . ( مثلا اگر مرد در ۸ دقيقه ارضاء ميشود و زن در ۱۰ دقيقه ، انزال را زود رس گويند اما اگر مرد در ۲۰ دقيقه ارضاء شود و زن در ۱۰ دقيقه ، مورد را مربوط به انزال زود رس نميدانند )از نظر علم پزشكي، انزال كمتر از دو دقيقه كه بدون كنترل شخص انجام گيرد را انزال زود رس گويند.

دلايل ايجاد انزال زود رس در مردان :
    ۱ – عوامل رواني بازدارنده ( عواملي مانند اضطراب در حين عمل زناشویی ، احساس گناه يا افسرده گي ميتوانند موجب انزال زود رس شوند )

۲- فاصله زياد بين روابط جنسي ( وقتي كه احساسات جنسي بين زوجين متراكم ميشود ، معمولا كنترل يك باره آنها سخت ميشود و منجر به انزال زود رس ميشود. )

۳– تجربه جنسي كم ( بيشتر افراد در اوايل زندگي زناشويي دچار اين مشكل ميشوند و به مرور زمان با تجربه بيشتر مشكل انزال زودرس رفع ميگردد )

۴-عوامل پزشكي بازدارنده ( عواملي نظير آسيب جسمي ، تداخلات دارويي در هنگام درمان بعضي بيماري ها و مشكلات هورموني از جمله عوامل پزشكي هستند كه منجر به انزال زود رس ميشود )
    درمان انزال زود رس

روش هاي درمان انزال زود رس:

۱–درمان هاي موضعي :یکی از روشهای درمان انزال زودرس استفاده از كرم هاي بيحس كننده مانند ژل ليدوكابين ۲% و اسپري هاي بيحس كننده است.( ژل ۲% ليدوكابين + كرم پريلو كابين ۲.۵% + استفاده از كاندوم باعث افزايش زمان انزال ميشود و استفاده از اسپري هاي بيحس كننده به دليل ايجاد حالت تكرر بعد از مصرف زياد توصيه نميشود. )

۲- درمان هاي دارويي: دارو هاي مهار كننده بازجذب سرتونين و ضد افسرده گي در درمان انزال زود رس موثر اند ، بر فرض مثال ميتوان به داروهاي خانواده اس اس آر آي ، اشاره كرد كه شامل داپوكستين ، فلوكستين ، پاروكستين و سرتالين ميباشند و همچنين گه گاه داروي وياگرا را توصيه ميكنند . ( درمان هاي دارويي را در مراحل حاد بيماري كه بيماري از فاز پزشكي وارد فاز رواني شديد شده و موجبات مشكلات عديده در روابط فرد شده است ، تجويز ميشوند و استفاده بدون نظر پزشك از اين داروها به دلايل ماهيت هاي اعتياد آور و شرطي كننده و گه گاه تكرر جنسي و همچنين آمار بالاي خودكشي در اثر استفاده از داروهاي ضد افسرده گي ، توصيه نميشود ، لذا در صورت تمايل به استفاده از اين روش حتما قبلا با يك متخصص سايكوتراپ يا روانكاو مشورت كنيد )

۳–درمان هاي رفتاري:اين نوع درمان انزال زودرس از موثر ترين و سالم و بدون عارضه ترين نوع درمانها ميباشند و بر طبق آنها فرد به جاي استفاده از دارو يا مواد مصنوعي با استفاده از روش هاي آموزشي رفتاري ، سعي ميكند كه رفتار و احساسات خود را كنترل كند ( در بيشتر مواقع اين روشها اولين پيشنهاد براي درمان ميباشند ) ، اين روشهای درمان انزال زودرس به هفت بخش تقسيم ميشوند كه شامل :

درمان انزال زودرس

تكنيك ماستر و جانسون:اين روش درمان انزال زودرس شامل يادگيري،تشخيص و كنترل احساسات و رفتارهايي است كه منجر ميشود فرد به اوج نقطه لذت برسد و انزال صورت گيرد ، اين روش نياز به اراده و تمرين زياد دارد ، اما از جمله موثرترين روشهاي درماني است كه تاكنون براي درمان انزال زود رس شناخته شده است ، بر طبق آن فرد در ابتدا توسط خود يا شريكش ، تحريك ميشود و هر بار كه به نزديكي نقطه اوج لذت ميرسند ، عمل تحريك را متوقف و بعد از چند لحظه كه احساسات فروكش كرد ، دوباره اقدام مينمايند ، بعد از چند روز تمرين اوليه ، عمل زناشویی به روشي كه مرد در زير و زن در بالا قرار ميگيرد عمل تكرار ميشود به اين صورت كه مرد در زمان نزديك شدن به اوج نقطه لذت با آگاه كردن زن كه در اينجا كنترل عمل زناشویی را در دست گرفته ، او را باخبر ميسازد تا رابطه را كنترل كند ، بر طبق اين روش كه از جمله بهترين روشهاي درماني است ، فرد بعد از چندين هفته تمرين و ممارست ، به مرحله اي ميرسد كه كنترل رابطه جنسي برايش شرطي ميشود و ميتواند با كنترل احساسات خود ، هم زمان رابطه اش را زياد كند و هم شريكش را ارضاء كند . ( كليه اصول اين روش بر پايه تحريك و توقف قبل از نقطه اوج لذت ميباشد ، لذا از جمله بهترين روشها براي افزايش مهارت محسوب ميشود )

تكنيك فشار : بر طبق اين روش درمان انزال زودرس با فشار دادن انتها يا سر آلت تناسلي قبل از انزال ، از انزال جلوگيري ميشود كه دليل جلوگيري كردن آن اين است كه با فشار آوردن به اين نقاط فشار خون در اين نقاط كم ميشود و درنتيجه نعوظ يا اركيسون كم ميشود و انزال دير انجام مي پزيرد .
    پوزسيون خوب هنگام مقاربت:روش هاي معمول ( مرد در بالا ) كمك خيلي زيادي به درمان انزال زود رس نم

19. کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

تكنيك فشار : بر طبق اين روش درمان انزال زودرس با فشار دادن انتها يا سر آلت تناسلي قبل از انزال ، از انزال جلوگيري ميشود كه دليل جلوگيري كردن آن اين است كه با فشار آوردن به اين نقاط فشار خون در اين نقاط كم ميشود و درنتيجه نعوظ يا اركيسون كم ميشود و انزال دير انجام مي پزيرد .
    پوزسيون خوب هنگام مقاربت:روش هاي معمول ( مرد در بالا ) كمك خيلي زيادي به درمان انزال زود رس نميكند ، براي درمان ميبايست از روشهايی كه در آن مرد به پشت خوابيده و زن در رو عمل زناشویی را با فعاليت زياد كنترل ميكند از جمله بهترين روشها براي درمان انزال زودرس ميباشند.
    تعدد مقاربت : زياد كردن تعداد عمل زناشویی در طول هفته و روز ميتواند به در مان انزال زودرس کمک كند به طوريكه اگر هفته اي دو بار عمل زناشویی داريد و آن را تبديل به هفته اي ۴ الي ۶ بار برسانيد ، بعد از چند هفته مشكل زود انزاليتان تا حدودي رفع ميشود .

استفاده از كاندوم :یکی دیگر از روشهای درمان انزال زودرس استفاده از کاندوم است، استفاده از كاندوم و بخصوص از نوع بيحس كننده آن كه در بازار به فرواني موجود است ، ميتواند به دليل كمتر كردن ميزان تماس آلت مردانه ، باعث رفع زود انزالي شود .

۴ - درمان هاي رواني – عاطفي : يكي از بهترين ها و موثرترين روشها براي درمان انزال زود رس و افزايش لذت در روابط زناشويي ، جايگزيني عشق بازي در عمل زناشویی است ، بديهي است كه در زمانيكه عشق بازي در رابطه جنسي برقرار باشد و دو طرف در حال عشق بازي بايكديگر اند،ديگر زود انزالي معني خود را از دست ميدهد ! كارهايي مثل نوازش ، تحريك كلامي و بدني زن قبل از دخول و كارهايي مانند توجه و دادن احساس قدرت به مرد در رابطه،ميتوانند به اين مهم كمك كنند . ( به طور خلاصه اگر زن و مرد در هنگام عمل زناشویی مشغول عشق بازي باشند به دليل اينكه رضايت جنسي هر دو طرف ايجاد ميشود ، زود انزالي به طور كلي برطرف ميشود )

۵–درمان هاي سنتي و گياهي:یکی دیگر از روشهای درمان انزال زودرس درمان های سنتی و گیاهی است.دمكرده گل شقايق و دارچين و همچنين سياه دانه و بخته سنجد در روغن زيتون باعث دير انزالي يا به اصطلاح سفتي كمر ميشود ، همچنين ماليدن حنا هم در بعضي از متون قديمي آمده شده ( صحت علمي روشهاي فوق تاييد نشده و بيشتر تجربي اند ! تا علمي ! )

21. کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

خیلی طولانی شد اما ارزششو داره

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

دوستان اگر كسی این مشکل را داشته و با روشهای درمانی بالا که عزيزان مطرح کردند، درمان شده و نتیجه گرفته لطفا در بحث شرکت کنن و تجربشون را مطرح کنن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)