نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: عدم ارتباط خوب با خواهر

736
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26340
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم ارتباط خوب با خواهر

سلام دوستان..مشکلی برام به وجود اومده که خیلی وقته دچارشم
    راستش من دوتا خواهر دارم که 6و7سال از من بزرگترن و مجرد هستن با اینکه رابطمون خوبه اما من هیچوقت جرات اینو ندارم که از زندگیم و اتفاقای روزمرم چیزی بگم چون خواهر وسطیم در اولین فرصت که بحثمون میشه یکی از اون موارد رو به بدترین حالت میپیچونه و میزنش توسرم مثلا تا میگم با فلان پسر هم کلاسی شوخی کردم چند روز بعدتو اولین بحث یه چیزی از توش در میاره من خسته شدم
    هیچ کسی رو ندارم باهاش حرفی بزنم دلم داره می ترکه از بی هم زبونی کمکم کنید.

2. کاربران زیر از 1370sohi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سردرگمی

سلام
    خوش اومدی به مشاور
    به نظر من سعی کن با همونا کنار بیای. یه کاری کن این اخلاق خواهرت از سرش بیفته. باهاش مقابله به مثل کن. توام حرفیو که میدونی حساسه تو جمع بگو تا بدونه کاری که میکنه تاوان داره. چند بار بدی کارشو به روش بیار. چند بار تو روش بگو که کارش زشته. یا اگه رابطتون جوریه که میشه بهشون بگو چه حسی داری. خلاصه هرجوری که می دونی بهتره سعی کن این اخلاقشو از سرش بندازی. هر ادمی یه بدی داره هیچوقت نمیتونی ادم بی عیب و نقص پیدا کنی بعدم هیچ چیز تو این دنیا مهم تر از خونواده ادم نیست. پس نذار این اتفقا اجازه بده از خواهرت دور بشی. بعضی وقتا وظیفه ی توعه که یه کاری کنی اعضای خونوادت به هم نزدیک تر بشن. یعنی وقتی میخای خواهرات باهات صمیمی تر بشن باید خودت یه کاریش کنی. تو همه ی تلاشتو بکن این اخلاق خواهرتو حداقل جلوی خودت از سرش بندازی. اگرم کلا نمی خاد بیخیال این کارش بشه یه کاری کن از ترس خودش دیگه امار تورو به کسی نده به نظر من مقابله به مثل خیلی جواب میده.
    میتونیم یه چند تا محیط جدید بری دوست پیدا کنی اما هیچ دوستی مثل خواهرای خودت نمی شن

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26340
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سلام
    خوش اومدی به مشاور
    به نظر من سعی کن با همونا کنار بیای. یه کاری کن این اخلاق خواهرت از سرش بیفته. باهاش مقابله به مثل کن. توام حرفیو که میدونی حساسه تو جمع بگو تا بدونه کاری که میکنه تاوان داره. چند بار بدی کارشو به روش بیار. چند بار تو روش بگو که کارش زشته. یا اگه رابطتون جوریه که میشه بهشون بگو چه حسی داری. خلاصه هرجوری که می دونی بهتره سعی کن این اخلاقشو از سرش بندازی. هر ادمی یه بدی داره هیچوقت نمیتونی ادم بی عیب و نقص پیدا کنی بعدم هیچ چیز تو این دنیا مهم تر از خونواده ادم نیست. پس نذار این اتفقا اجازه بده از خواهرت دور بشی. بعضی وقتا وظیفه ی توعه که یه کاری کنی اعضای خونوادت به هم نزدیک تر بشن. یعنی وقتی میخای خواهرات باهات صمیمی تر بشن باید خودت یه کاریش کنی. تو همه ی تلاشتو بکن این اخلاق خواهرتو حداقل جلوی خودت از سرش بندازی. اگرم کلا نمی خاد بیخیال این کارش بشه یه کاری کن از ترس خودش دیگه امار تورو به کسی نده به نظر من مقابله به مثل خیلی جواب میده.
    میتونیم یه چند تا محیط جدید بری دوست پیدا کنی اما هیچ دوستی مثل خواهرای خودت نمی شن
    ممنون از راهنمایی دوست عزیز..چندین بار بهش گفتم اما متاسفانه گوشش بدهکار نیست کم کم دارم تصمیم میگیرم حرفامو بریزم تو خودمو سکوت کنم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط 1370sohi نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی دوست عزیز..چندین بار بهش گفتم اما متاسفانه گوشش بدهکار نیست کم کم دارم تصمیم میگیرم حرفامو بریزم تو خودمو سکوت کنم
    خواهش میکنم . به نظر من بازم کوتاه نیا ولی هرجور خودت میدونی - _^

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26340
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    خواهش میکنم . به نظر من بازم کوتاه نیا ولی هرجور خودت میدونی - _^
    بازم سعیمو میکنم

7. کاربران زیر از 1370sohi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد