نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: چاقی بیش از حد و ناامیدی

2137
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چاقی بیش از حد و ناامیدی

سلام من مقدسه دختری 19 ساله هستم.متاسفانه بدلیل بیماری زنانگی که دارم دچار چاقی مفرط نزدیک به 170 کیلو شده ام.درضمن کم کاری تیرویید هم دارم.واقعا از زندگی خسته شده ام .از تحقیرها نیشخند ها تبدیل به دیوانه شده ام.بارها خواسته ام خودکشی کنم اما جرات ندارم.به خدا تمام راه ها ی لاغری را امتحان کرده ام اما دکتر گفت که چاقی ژنتیکی است و باتوجه به کمکاری تیرویید و بیماری زنانه ام باید تا آخر عمر همینطور بمانم.زندگی فقط برایم عذاب است.حس اینکه هیچوقت نمیتوانم همسر یا مادر باشم.تصور کنید من هم مانند تمام دختران زیبا حس دخترانه دارم اما باید به خاطر ظاهرم آنرا در خود بکشم.چه کنم به خاطر این موضوع از درس خواندن زده شده ام و به زودی از دانشگاه اخراج میشوم.میخواهم به من بگویید چگونه در مقابل تحقیرها و توصیه ها و نگاه ها و خنده های پسران تاب بیاورم.خسته شدم از اینکه هم سن وسالانم تند راه میروند و من تا دوقدم راه میروم کبد و قلبم درد میگیرد.لعنت به این زندگی.هرروز فقط برایم عذاب است.این ایمیل برادرم هست باهم نزدیکیم به همین ایمیل لطفا جواب بدهید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عدم اعتماد به نفس بسیار شدید

نقل قول نوشته اصلی توسط مقدسه نمایش پست ها
    سلام من مقدسه دختری 19 ساله هستم.متاسفانه بدلیل بیماری زنانگی که دارم دچار چاقی مفرط نزدیک به 170 کیلو شده ام.درضمن کم کاری تیرویید هم دارم.واقعا از زندگی خسته شده ام .از تحقیرها نیشخند ها تبدیل به دیوانه شده ام.بارها خواسته ام خودکشی کنم اما جرات ندارم.به خدا تمام راه ها ی لاغری را امتحان کرده ام اما دکتر گفت که چاقی ژنتیکی است و باتوجه به کمکاری تیرویید و بیماری زنانه ام باید تا آخر عمر همینطور بمانم.زندگی فقط برایم عذاب است.حس اینکه هیچوقت نمیتوانم همسر یا مادر باشم.تصور کنید من هم مانند تمام دختران زیبا حس دخترانه دارم اما باید به خاطر ظاهرم آنرا در خود بکشم.چه کنم به خاطر این موضوع از درس خواندن زده شده ام و به زودی از دانشگاه اخراج میشوم.میخواهم به من بگویید چگونه در مقابل تحقیرها و توصیه ها و نگاه ها و خنده های پسران تاب بیاورم.خسته شدم از اینکه هم سن وسالانم تند راه میروند و من تا دوقدم راه میروم کبد و قلبم درد میگیرد.لعنت به این زندگی.هرروز فقط برایم عذاب است.این ایمیل برادرم هست باهم نزدیکیم به همین ایمیل لطفا جواب بدهید.
    اگه بدونین همه چیز تو ظاهر ادما خلاصه نمیشه، حالتون بهتر میشه.
    همینقدر که سالم هستین، نعمت بزرگیه. همینکه میتونین راه برین، ببینین و بشنوین.
    خب چرا از امکاناتی که دارین استفاده نمیکنین برای بهتر بودن و ارتقای شخصیتتون؟
    مگه تو سینمای خودمون یا حتی هالیوود،ادم چاق وجود نداره؟
    اونا نه تنها با این قضیه مشکلی نداشتن، بلکه به عنوان نقطه قوت ازش بهره گرفتن.
    شما تنها نقطه ضعفی که دارین اضافه وزن تونه. دقیقا هم زوم کردین رو این مساله.
    چاره ای نیست و باید با شرایط تون کنار بیاین. تا وقتی نتونین چیزی که هستین رو دوست داشته باشین، همینجور از زندگی ناامید خواهید بود.
    بهتره حتما با یه مشاور حضوری صحبت کنین.
    درضمن حتما با پزشکهای دیگه هم مشورت کنین چون احتمال میدم وزن تون قابل کم شدنه.

3. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

دختر گلم اولا حتما راه و روشی (توسط متخصصین و دکتران مجرب) در جهت کاهش و یا کنترل وزنتون هست, که اگر جدا ومصرا پیگیر باشید خواهید یافت.

در ثانی اگر فرض با بر این بگیریم که شما درست میگوئید و راهی نیست خوب آخر دنیا که نرسیده عزیز!!!!! خودتون یک سرچ کنید میبینید که خیلی از افراد چاق هستند که در جهان و همین کشورمان

فعال و پویا و دارای تخصصهای بالا و معروف و خواننده و هنرپیشه و .................

کوتاه سخن:

عزیز دست به زانو بگیر و بلند شو و از یکی از همکاران خانم ما در شهر خود مشاوره بگیر دنیا مال توست.

موفق باشی

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23059
    تشکـر
    5
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام من مقدسه دختری 19 ساله هستم.متاسفانه بدلیل بیماری زنانگی که دارم دچار چاقی مفرط نزدیک به 170 کیلو شده ام.درضمن کم کاری تیرویید هم دارم.واقعا از Iزندگی خسته شده ام .از تحقیرها نیشخند ها تبدیل به دیوانه شده ام.بارها خواسته ام خودکشی کنم اما جرات ندارم.به خدا تمام راه ها ی لاغری را امتحان کرده ام اما دکتر گفت که چاقی ژنتیکی است و باتوجه به کمکاری تیرویید و بیماری زنانه ام باید تا آخر عمر همینطور بمانم.زندگی فقط برایم عذاب است.حس اینکه هیچوقت نمیتوانم همسر یا مادر باشم.تصور کنید من هم مانند تمام دختران زیبا حس دخترانه دارم اما باید به خاطر ظاهرم آنرا در خود بکشم.چه کنم به خاطر این موضوع از درس خواندن زده شده ام و به زودی از دانشگاه اخراج میشوم.میخواهم به من بگویید چگونه در مقابل تحقیرها و توصیه ها و نگاه ها و خنده های پسران تاب بیاورم.خسته شدم از اینکه هم سن وسالانم تند راه میروند و من تا دوقدم راه میروم کبد و قلبم درد میگیرد.لعنت به این زندگی.هرروز فقط برایم عذاب است.این ایمیل برادرم هست باهم نزدیکیم به همین ایمیل لطفا جواب بدهید.
    عزیز دلم ,یعنی چی که من تا اخر عمر نمیتونم مادر شم و همسر شم و...؟؟ یعنی چی که نمیتونم لاغر شم و...؟؟ من عکس کسايیو دیدم که 300 کیلو به بالارو به وزن نرمال رسوندن, یکی از دوستان صمیمی من 137 کیلورو توی 7 ماه به سایز کمر 42 رسوند و میگه تا عید میکنم 40 و بعد 38! تازه کم کاری تیرویید هم داشت و بیماری های دیگه
    ازین قبیل مثال ها زیادن عزیزم چیزی که مهمه ارادست , اگر انقدر برات مهمه پیشنهاد من اینه:
    از فردا شروع کن روزی 2ساعت ورزش به جز جمعه ها و رژیم خام گياه خواری که علاوه بر لاغری ثابت شده تو درمان بیماری هاییم مفید بوده,به مدت یک سال و من قول میدم به نتیجشو میبینی ,این برنامه رژیم درمانی که گفتم تهران یک سری همایش ها برای تقویت اراده داره که اگه تهران باشی ومایل باشی معرفیتون میکنم,
    پس کار نشد نداره فقط کافیه انسان بخواد و اراده کنه اونوقت خیلی غیر ممکن ها ممکن میشن
    درضمن ازین حرف ها گذشته عزیزم به نظر من توی کره زمین ادمی وجود نداره که صد درصد از خودش و زندگیش راضی باشه... فقط باید بپذیریم و سعی کنیم لذت ببریم
    شما و من و همه ادما خیلی داشته ها داریم که برامون عادی شدن و نمیبینمشون اما خدای نکرده یک روز از دست بدیم میفهمیم که چقدر خوشبخت بودیمو نمیدونستیم
    امیدوارم موفق باشی و اراده کنی و به اونچه میخوای برسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد