نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: قدردانی و بقای شادی

1054
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

قدردانی و بقای شادی

قدردان بودن بهترین اخلاق یه آدم موفقه. هیچی اندازه اینکه به دیگران نشون بدیم قدر مهربونی و بودن‌شون رو می‌دونیم دلچسب نیست.

قدردانی رو به خودتون یاد بدید و دائم این احساس خوب رو تقویت کنید. این احساس به سرعت به اطرافیان‌تون هم سرایت می‌کنه و می‌فهمید خودتون کجای زندگی دیگران هستید. راه تقویت‌اش اینه که دور و برتون رو خوب ببینید. چیزایی که دارید، حتی کوچکترین این چیزها رو ببینید و بهشون توجه کنید.

دوست‌ها، فامیل و خانواده، وسایلی که دارید، سلامتی، سقفی که بالای سرتونه، خورشیدی که هر صبح می‌تابه و … همه ما هزاران چیز کوچیک و بزرگ داریم که خیلیا از اونا محروم هستن. چرا اجازه می‌دیم عادت و روزمرگی چشم ما رو برای دیدن چیزایی که داریم کور کنه؟ هر چیزی که به ما وصله رو زندگی‌مون تاثیر می‌ذاره و باید هوای این چیزا و آدما رو داشته باشیم که حضور موثرتر و بهتری هم تو زندگی‌مون داشته باشن.

قدردانی یعنی مهربونی، یعنی توجه، یعنی من زندگی‌ام رو و هر چیزی که توی این زندگی دارم رو دوست دارم. واقعا دلیلی پیدا می‌کنید که قدردان محبت آدم‌ها و حضورشون تو زندگی نباشیم؟ قدردان بودن ضامن بقای شادی تو زندگی ماست. پس قدردان باشید تا شادی‌هاتون ماندگار باشن.
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

2. 6 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : قدردانی و بقای شادی

شاکر بودن و تشکر کردن کلید شاد بودنه

ممنون از پست مفیدتون

4. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد