نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دو راهی انتخاب

1102
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26340
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دو راهی انتخاب

باسلام خدمت همه دوستای گلم..
    سوالی داشتم که امیدوارم راهنمایی های خوبتون تو جوابش کمکم کنه..
    من فردی خیلی احساساتی و درعین حال منطقی هستم تقریبا همیشه تو اوج احساسم هم سعی کردم منطقی تصمیم بگیرم..
    من دوسال پیش زمانی که دانشجو بودم با اقایی که ترم پایین تر از خودم بود اشناشدم ایشون روز اول گفته بودن که یکسال و چندماه از من کوچیک ترن خب من با این یکسال مشکلی نداشتم چون خیلی انسان منطقی و فهمیده ای هستن یعنی رفتاری نمیکنن که من حس کنم ار من کوچیکترن اما بعد از چند ماه بمن گفتن که سنشونو دروغ گفتن و دوسال و چند ماه از من کوچیکترن دلیل دروغشونو پرسیدم گفتن که میدونستم که اگر بگم قبول نمیکنی..من الان دچار سردرگمی شدم بااینکه چیزی تغیر نکرده اما حس میکنم من دارم به اون اقا خیانت میکنم چون که اون حق داره با کسی هم سن یا کوچیک تر از خودش باشه و اینکه من چون سنم بیشتره توقع خیلی رفتارارو ازش ندارم درحالی که اقتضای سنش اینه لطفا منو از این سردرگمی نجات بدید..ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دو راهی انتخاب

نقل قول نوشته اصلی توسط 1370sohi نمایش پست ها
    باسلام خدمت همه دوستای گلم..
    سوالی داشتم که امیدوارم راهنمایی های خوبتون تو جوابش کمکم کنه..
    من فردی خیلی احساساتی و درعین حال منطقی هستم تقریبا همیشه تو اوج احساسم هم سعی کردم منطقی تصمیم بگیرم..
    من دوسال پیش زمانی که دانشجو بودم با اقایی که ترم پایین تر از خودم بود اشناشدم ایشون روز اول گفته بودن که یکسال و چندماه از من کوچیک ترن خب من با این یکسال مشکلی نداشتم چون خیلی انسان منطقی و فهمیده ای هستن یعنی رفتاری نمیکنن که من حس کنم ار من کوچیکترن اما بعد از چند ماه بمن گفتن که سنشونو دروغ گفتن و دوسال و چند ماه از من کوچیکترن دلیل دروغشونو پرسیدم گفتن که میدونستم که اگر بگم قبول نمیکنی..من الان دچار سردرگمی شدم بااینکه چیزی تغیر نکرده اما حس میکنم من دارم به اون اقا خیانت میکنم چون که اون حق داره با کسی هم سن یا کوچیک تر از خودش باشه و اینکه من چون سنم بیشتره توقع خیلی رفتارارو ازش ندارم درحالی که اقتضای سنش اینه لطفا منو از این سردرگمی نجات بدید..ممنون

اول باید دید سن چقدر برای شما مهمه .... ؟

اگر خیلی مهمه پس این دورغ نمود زیادی خواهد داشت و امری نابخشودنی

ولی اگر سن برای شما مهم نیست بهتره در این مورد بیشتر فکر کنید و با مشاوره مشکلتون رو حل کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26340
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دو راهی انتخاب

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    اول باید دید سن چقدر برای شما مهمه .... ؟

اگر خیلی مهمه پس این دورغ نمود زیادی خواهد داشت و امری نابخشودنی

ولی اگر سن برای شما مهم نیست بهتره در این مورد بیشتر فکر کنید و با مشاوره مشکلتون رو حل کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    ممنونم.
    راستش چون این اقا رفتاری بالاتر از سن خودش داره اصلا برای من اهمیتی پیدانکرده اما من فکرم این هستم که نکنه بعدها از این کاری که کردن پشیمون بشن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد