نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سردرگمي در ازدواج

731
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26179
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Red face سردرگمي در ازدواج

با سلام..
    اميدوارم اين مطلب رو درست گذاشته باشم...
    اما مشكل من ....
    راستش رو بخواهيد من ميخوام ازدواج كنم.... و خانواده ام دنبال دخترن واسه من ....و به خود من هم اجازه دادن گزينه پيدا كنم....
    مكشل من دقيقا همينجاست...
    اول چيز براي هر پسري اينكه چهره ي دختر به دلش بشينه و يكي از معيارهاي اصلي من چادري و يا حداقل مانتويي كامل هست و مكشل بزرگترم اينكه هر دختري چادري حتي با چهره ي متوسط رو به پايين رو ميبينم عاشقش ميشم...(يعني چهرش به دلم ميشينه) و شايد اگه بخوام به خانوادم معرفي كنم بالاي 90 درصد دخترهاي شهر رو بهشون معرفي كنم..صد البته از نظر من بعضي ها از نظر چهره نمره ي 20 ميگيرن...
    حتي در دانشگاه هم همين وضع رو دارم(تقريبا عاشق اغلب دخترهاي داراي شرايط خودم ميشم).. ميخوام بدونم ايا اين كه من عاشق اغلبشون ميشم ايا مشكل از منه؟ يا اغلب پسرها اينجوري هستن(اين قست رو پسرها جواب بدن)...
    و ايا من اگه بخوام به خانوادم گزينه اي رو معرفي كنم بهتره اونهايي كه به نظر من خيلي عالي هستن رو معرفي كنم يا همه كسياني كه به دلم ميشنن رو؟
    لطفا اقايون هم جواب بدن به خصوص در شرف ازدواجي ها .......
    ممنون سيييييييييييييييييييييييي ا حق

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25261
    تشکـر
    17
    تشکر شده 32 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : سردرگمي در ازدواج

سلام
    ببین داداش این که دختر چادری به دلت میشینه به دلیل اینه که فک کنم معتقدی دخترای چادری ادمای سنگین و متین و برای زندگی مناسبن...و اینکه میگی چهره به دل میشینه..یه مشکله
    ببین در مورد ظاهر و حجاب بهت بگم که اصلا گول ادمای چادری رو نخور...یعنی به ظاهر 100 درصد توجه نکن..دوما دنبال قیافشون نباش..مثلا خوشگل ترین دختر شهرو بگیری..اگه بد اخلاق باشه و ادم زندگی نباشه و های تورو با بقیه مقایسه کنه و تو رو کسر شعن خودش بدونه اصلا نمیخای دیگه سر به تنش باشه..
    مهم اخلاقه ... معرفته و وفاداریه... یه دل بودن و صمیمی بودنه..قیافه امروز هست و فردا نیست.. ممکنه ظاهر همه چی هر ثانیه نابود شه ولی باطن فرد هیچوقت..
    پس نظر من اینه که کمی معیار هاتو تغییر بده در حدی که مطمئن شی یه زندگی خوب و نرمال و راضی کننده رو داشته باشی
    موفق باشی
    امضای ایشان
    همبازى هایمان را تا وقتى دوست داریم ، كه خوب مى بازند

3. 2 کاربران زیر از JESUS بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد