نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: عدم تفاهم درزندگی

1000
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23875
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم تفاهم درزندگی

باسلام من 24سالمه شوهرم33هشت ساله عروسی کردیم ویه پسرشش ساله هم داریم. همسرم رفیق بازه دوستاش مدام صحبت اززن صیغه ای میکنن وچندتاشونم زن صیغه کردن. هرکاری میکنم شوهرم سمت اینانره بی فایدست. چون شوهرم ادعای مذهبی بودن هم داره میگه این کارثواب هم داره وبهترازارتباط نامشروعه. من تابخوام اعتراض کنم کتک میخورم. خانوادم هم حمایتم نمیکنن. بخاطرپسرم موندم تواین زندگی. توزندگی حرف حرف خودشه وخیلی خودخواهه. بجزخودکشی راهی نمی بینم شمابگیدچیکارکنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : عدم تفاهم درزندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط aziiiiiii نمایش پست ها
    باسلام من 24سالمه شوهرم33هشت ساله عروسی کردیم ویه پسرشش ساله هم داریم. همسرم رفیق بازه دوستاش مدام صحبت اززن صیغه ای میکنن وچندتاشونم زن صیغه کردن. هرکاری میکنم شوهرم سمت اینانره بی فایدست. چون شوهرم ادعای مذهبی بودن هم داره میگه این کارثواب هم داره وبهترازارتباط نامشروعه. من تابخوام اعتراض کنم کتک میخورم. خانوادم هم حمایتم نمیکنن. بخاطرپسرم موندم تواین زندگی. توزندگی حرف حرف خودشه وخیلی خودخواهه. بجزخودکشی راهی نمی بینم شمابگیدچیکارکنم؟
    مذهبيه ؟ دست رو زن بلند ميكنه؟رفيق باز هم هست ؟ به زن خودش رسيدگي نميكنه؟ ميخاد زن صيغه كنه بخاطر اينكه بهتر از روابط نامشروعه ؟ببخشيد وقتي متاهله روابط نامشروع براي چي؟ مگه شما ساپورتش نميكنيد كه ايشون احتياج پيدا كردن به زن صيغه اي و روابط نامشروع
    بهش بگو ايني كه ميخاي صيغه كني قبلا هم حتما صيغه شخص ديگه بوده از اين طريق هم الودگي تونو به من منتقل ميكني اگر ميخاد اينكار رو بكنه بهتره ازش فاصله بگيري

3. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    اولین چیزی که به ذهن میاد ایشون مذهبی نما هستن و نه مذهبی، هیچ جای مذهب اجازه کتک زدن همسر داده نشده، عدم توجه به همسر هم توی مذهب نمیگنجه...
    ضمن اینکه دلیلی هم برای خودکشی نیست. بهترین کارکاینه خودتون حضوری به یک مشاور مراجعه کنید تا راهنماییتون کنن در یک مدت رفتارهاشون رو بتونید کنترل کنید و بعد خود ایشون رو راضی کنید پیش مشاور برن
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

5. 2 کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

میدونین اگه خودکشی کنین، اخرت تونو هم خراب کردین؟
    اینده بچه تون هم میفته دست پدری که ظاهرا ذره ای حس مسئولیت نداره و همش روحتون در عذابه که اینده بچه تون هم تباه شد؟
    پس عاقلانه تصمیم بگیرین. چی شد که همسرتون به اینجا رسیده؟ قبلا هم اینطوری بود؟
    دلیل اینکه با رفقاش بیشتر مراوده پیدا کرده، احتمالا وجود تایم خالی زیادی تو زندگی ایشونه. اگه وقت سر خاروندن نداشته باشه، خود به خود پای رفقاشم بریده میشه.
    تلاش کنین وقتش رو پر کنید. نه صرفا با کار و زحمت. با برنامه های تفریحی که میدونین بهشون علاقه داره. مثلا یه روز بچه تونو ببرین شهربازی.
    یه روز به بهونه تولد، سالگرد ازدواج یا مناسبتی دیگه مهمونی بدین تا مجبور بشه زود بیاد خونه.
    مقداری از مسئولیت نگهداری از بچه تونو بسپرین به پدرش تا هم حس پدریشو تقویت کنین هم تایم اضافی رو ازش بگیرین.

برای همسرتون جذاب باشین. بیشتر خانما بعد از بدنیا اوردن اولین بچه شون، نقش همسری رو فراموش میکنن و فقط گوش به فرمان خواسته های بچه شون میشن. شاید توجه کافی به شوهرتون ندارین که توجه مورد نیازشو از رفقای ناباب طلب میکنه.
    فیلمهای مبتذل درباره مردهای دوزنه تو سینمای ایران هم کم نیست، جلوی دیدن این فیلمها رو بگیرین.
    درباره زن صیغه ای و همسر دوم و... هرگز جلوی همسرتون حرف نزنین چون کم کم کنجکاویشو تحریک میکنین که لااقل یک موردشو تجربه کنه.
    اگه همسرتون واقعا مذهبیه (که بعید میدونم جز تظاهر چیزی باشه) از همین در وارد بشین. با احادیث و روایاتی که درباره نقش مرد در خانواده و در قبال همسر و فرزندانه، یا مذمت همنشینی با رفقای ناباب و... راه ورود اینجور افراد رو به زندگیتون ببندید.
    اگه هیچکدوم از راهکارهای بالا جواب نداد، نهایتا از یه بزرگتر که همسرتون ازش حرف شنوی داره کمک بگیرین.

موفق باشین

7. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط aziiiiiii نمایش پست ها
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم ولی توجه شما رو به چند نکته جلب میکنم:

حرف از خودکشی حتما غلطه(لطفا کمی بزرگ شید) مخصوصا با توجه به مسئولیتی که نسبت به فرزند دلبندتان دارید!

ازدواج غلطی داشتید, و خیلی خیلی زود (16 و 25 ساله)!!!!

اگر گزارش شما در مورد شوهرتان درست و دقیق باشه ایشون سخت گرفتار و بیمارند, اگر بتوانبد از پیش نماز محل(با توجه به مذهبی بودن ایشون)!!! و یا بزرگتر فامیل ایشون(پدر,عمو,برادر و....) کمک بگیرید

تا با ایشون صحبت کنند.

سعی کنید اگر میتوانید منبع درآمدی برای خود و اسقلال مالی داشته باشید.

کوتاه سخن در نهایت اگر نشد و کارد به استخوان رسید, جدا بشید ولی به هیچ وجه خودکشی هرگز!!! شما مادرید پس به خاطر فرزندتان باید بجنگید و بمانید و حتما بچه های طلاق خیلی خیلی کمتر از

بچه های خانواده های پرتنش و اضطراب و خودکشی کرده آسیب میبینند.

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

9. 4 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خاک تو سر اون دین و مذهبی کنن که حق را به یک مرد زن دار میده با وجود همسرش به اسم دین بره فاحشه اسلامی بگیره

تنها چیزی که تو ذات خیلی از این مذهبیون وجود نداره اسلام واقعی هستش

11. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد