نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: رهایی از افراد شرور

1415
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26593
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Question رهایی از افراد شرور

با سلام در نزدیکی محله ما مردی است حدود 50 سال که متاسفانه انحراف اخلاقی داره و جدیدا هم دنبال یکی از پسر های جوان محله ما افتاده که مدام مزاحم وی شده و چون اون شخص از نظر من مریض روانیست به ان پسر محبت های بی جا میکند و به وی حرف های خیلی زشت و زننده میزند و از توقعات بی شرمانه ای دارد یه چند باری اهالی به وی تذکر دادند و لی هیچ سودی نداشت سوال من از شما این است که برای این شخص مریض چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟ به کجا باید رجوع کرد؟من شنیدم که این دسته آدم ها در همه جا هست اما هیچ کسی هیچ شکایتی نمی کند به دلیل ترس ار آبرو من خودم واقعا نمی دانم که باید چه کار کرد تا هیچ وقت نزدیک به این اشخاص شد.متاسفانه همه فکر می کنند که فقط دختر ها و خانم ها در معرض تجاوز جنسی هستند در حالیکه ممکن هست حتی به اشخاص بالغ هم برسد . خواهشا اگه راه حلی برای این معضل اجتماعی دارید بگید شاید بدرد کسی خورد تا هم چنین کسی را دیدیم بتونیم از خود و خانواده خود محافظت کنیم . با تشکر خدا خیرتون بده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رهایی از افراد شرور

نقل قول نوشته اصلی توسط albert_95 نمایش پست ها
    با سلام در نزدیکی محله ما مردی است حدود 50 سال که متاسفانه انحراف اخلاقی داره و جدیدا هم دنبال یکی از پسر های جوان محله ما افتاده که مدام مزاحم وی شده و چون اون شخص از نظر من مریض روانیست به ان پسر محبت های بی جا میکند و به وی حرف های خیلی زشت و زننده میزند و از توقعات بی شرمانه ای دارد یه چند باری اهالی به وی تذکر دادند و لی هیچ سودی نداشت سوال من از شما این است که برای این شخص مریض چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟ به کجا باید رجوع کرد؟من شنیدم که این دسته آدم ها در همه جا هست اما هیچ کسی هیچ شکایتی نمی کند به دلیل ترس ار آبرو من خودم واقعا نمی دانم که باید چه کار کرد تا هیچ وقت نزدیک به این اشخاص شد.متاسفانه همه فکر می کنند که فقط دختر ها و خانم ها در معرض تجاوز جنسی هستند در حالیکه ممکن هست حتی به اشخاص بالغ هم برسد . خواهشا اگه راه حلی برای این معضل اجتماعی دارید بگید شاید بدرد کسی خورد تا هم چنین کسی را دیدیم بتونیم از خود و خانواده خود محافظت کنیم . با تشکر خدا خیرتون بده

در موارد حا اگر نظر شما درست باشه میتونید با اورژانس اجتماعی به شماره 123 تماس بگیرید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

عزیز ببخشید این رو میگم ولی میگم که تمام هم وطنان گلم متوجه شوند که در خیلی مواقع بیماران ما بخصوص مشاوره از راه دور(صدها بار خودم درگیر این مطلب بوده ام با بیماران و مراجعه کنندگان) که

طرف میگه ببخشید آقای دکتر یک دوستی دارم, بک همکاری,یک فامیلی,یک یرادری,یک خواهری,یک بچه محلی و..... که درگیر این معضل و گرفتاریست و حالا میخوام بدونم چه باید بکنم و چه میشه کرد براش!!!!

و بعد از مصاحیه با مصاحبات متوجه این امر میشویم( از قبل هم حدث میزنیم) که مشکل مشکل خود طرف بوده نه سوم شخص!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟

که البته این به علت مسائل غلط و نادرست فرهنگی ماست!! چون همانطور که من اگر سردرد دارم وقتی به طبیب مراجعه میکنم نمیگم سر برادرم , خواهرم و...... درد میکنه چون مداوا مشکل میشه

اینجا نیز نباید چنین کرد.؟ بگذریم.

عزیز اگر گفته شما درست باشه شما نباید هیچ کاری بکنید این وظیفه اون شخصه که خودش از طریق مراجع قانونی اقدامات لازم رو انجام بده.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26593
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ولی باور کنید که من این داستان کاملا واقعی هست و من شخص خارج از این موضوع هستم و بی طف هستم ولی کلا برام سوال شده بود که برای این جنایت ها باید چه اقدامی کرد همین
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز ببخشید این رو میگم ولی میگم که تمام هم وطنان گلم متوجه شوند که در خیلی مواقع بیماران ما بخصوص مشاوره از راه دور(صدها بار خودم درگیر این مطلب بوده ام با بیماران و مراجعه کنندگان) که

طرف میگه ببخشید آقای دکتر یک دوستی دارم, بک همکاری,یک فامیلی,یک یرادری,یک خواهری,یک بچه محلی و..... که درگیر این معضل و گرفتاریست و حالا میخوام بدونم چه باید بکنم و چه میشه کرد براش!!!!

و بعد از مصاحیه با مصاحبات متوجه این امر میشویم( از قبل هم حدث میزنیم) که مشکل مشکل خود طرف بوده نه سوم شخص!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟

که البته این به علت مسائل غلط و نادرست فرهنگی ماست!! چون همانطور که من اگر سردرد دارم وقتی به طبیب مراجعه میکنم نمیگم سر برادرم , خواهرم و...... درد میکنه چون مداوا مشکل میشه

اینجا نیز نباید چنین کرد.؟ بگذریم.

عزیز اگر گفته شما درست باشه شما نباید هیچ کاری بکنید این وظیفه اون شخصه که خودش از طریق مراجع قانونی اقدامات لازم رو انجام بده.

موفق باشید

سپاس
    دکتر

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26593
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اهان من شخص خارج از موضوع هستم و هیچ ربطی هم به این موضوع ندارم فقط برای کسب اگاهی بیشتر و کمک به این داداشم اینو نوشتم و بس ممنون از اگاهیتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    در موارد حا اگر نظر شما درست باشه میتونید با اورژانس اجتماعی به شماره 123 تماس بگیرید

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26593
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation پاسخ : رهایی از افراد شرور و جنایت کار

ولی باور کنید که این داستان کاملا واقعی هست و من شخص خارج از این موضوع هستم و بی طرف هستم و بخاطر حس کمک و کسب اگاهی نوشتم ولی کلا برام سوال شده بود که برای این جنایت ها باید چه اقدامی کرد . چون خیلی ها نمیدونند که باید چه کار کنند[/quote]

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : رهایی از افراد شرور و جنایت کار

ولی باور کنید که این داستان کاملا واقعی هست و من شخص خارج از این موضوع هستم و بی طرف هستم و بخاطر حس کمک و کسب اگاهی نوشتم ولی کلا برام سوال شده بود که برای این جنایت ها باید چه اقدامی کرد . چون خیلی ها نمیدونند که باید چه کار کنند
    [/quote]

حتما همینطوره که شما میفرمائید و صد البته باور با ناباوری ما تاثیری بر موضوع نخواهد داشت!!!!

عزیز من پاسخ شما رو دادم اگر اون شخص بخواد(اگر نخواد که هیچ) فقط و فقط اقدام خود اون شخص از طریق مراجع ذیصلاح قانونی.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)