نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: بی پدری یعنی بدبختی

3121
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26556
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بی پدری یعنی بدبختی

سلام دلم گرفته از دنیا زندگیمو دوست ندارم همش حس میکنم چون بابا ندارم همه بدبختی ها داره سرم میاد زندگی بی بابا لذتی واسم نداره فکر میکنم چون بابا ندارم هر کسی وهر چیزی دست تو دست هم دادند تا منو زجر بدند به نظر شما زمین به موجودی مثل من احتیاج داره چرا میگند خودکشی بده در صورتی که خود ادم راحت میشه و هزاران بار من تو ماشین همش توی فکرمه که ماشین رو بکوب محکم تو دیوار کسی نمیفهمه خودکشی کردی تصادف بوده وتمام به نظر شما من خودمو بکشم زمین از دست من راحت نمیشه من سابقه خودکشی داشتم ولی متاسفانه نتیجه نداده راهنماییم کنید چرا زندگی واسم لذتی نداره روزها واسم تکراری شده و هر نوع بدبختی سرم داره میاد و من نمیتونم در مورد مسائل زندگیم راحت با مامانم صحبت کنم همش اشتباهاتمو به رخم میکشه همش سرکوبم میده من دوران دبیرستان به افسردگی دچار شدم و با دارو بهتر شدم ولی مامانم همش سرکوبم میده میگه تو روانی هستی اگه روانی نبودی بیمارستان بخش روانی بستریت نمیکردند من چیکار کنم که مامانم دیگه سرکوب نده من را

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    تشکر شده 231 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بی پدری یعنی بدبختی

...........
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 08:16 PM

3. 2 کاربران زیر از a girl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26556
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بله پرسیدم موقع دعوا باهاش همش سرکوبم میکنه اخه لذت نداره هر روز میگم زندگی بهتر میشه ولی بدتر بدتر شده هر روز یه بدبختی جدید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

.............
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 08:19 PM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26556
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

میگند علتش اینه که من باهاشون دعوا میکنم پس روانیم که دعوا میکنم میگند مدرک هات پیش منه که توی بیمارستان بستریت کردند من قبل هم گفتم مامانم صبح تا شب خوش گذرونیه و یکی از دوستان گفتند که بشینم باهاشون حرف بزنم باهاشون منطقی هم حرف بزنم دادو بیداد میکنند و شروع میکنند به گفتم همین چیزها که تو روانی هستی اگه نبودی بستریت نمیکردنداز یک طرف به دوستای مجازیم اعتماد کردم ولی اونها برعکس به جای اینکه درکم بکنند بدترم کردند خسته شدند و تنهام گذاشتند و من واقعا بریدم از زندگیم هر روز صبح که بیدار میشم اصلا حس خوبی ندارم روزها واسم تکراری شدند کارهایی که قبلا واسم جذاب بودند و من ازشون لذت میبردند الان برام عادی شدند قبلا از مهمونی رفتن کلی ذوق میکردم و لی الان مهمونی بخام برم برام هیچ لذتی نداره و همش توی ذهنم به خودم میگم خودتو بکش هم خودت وهم بقیه را راحت کن
    ویرایش توسط robina71 : 02-16-2016 در ساعت 11:22 PM

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    منم مثل شما بی پدرمم ولی بی پدری بدبختی نیست
    خیلی ازادمای سالمم بعضی وقتا اعصاب درستی ندارن ویجورایی روانی ان
    اینکه همیشه مادرتون سرکوبتون میزنه وهمش کلمه روانیو بکار میبره
    شخص دیگه ای نیست که ازش کمک بخواهید(دوستای مجازی هر چقدم خوب باشن مجازی ان ورودرو باتو نیستن که بتونن مشکلتو حل کنن هرچن بعضی وقتا حرف زدنا میتونه بهت کمک کنه ولی برای کمک بخودتت باید خودت کمک کنی وخودکشی چیزیو عوض نمیکنه )
    شما بیکارهستید
    وقتی مادرتون با دادو بیداد جوابتونو داد حرفی نزنیدوقتی بهتون سرکوفت زد طور دیگه ای برخورد کنید یجوری که دیگه این حرفا روبکار نبره
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26123
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پدر "دلتنگتم""

تقدیم به "پدر "
    قلمم راست بایست!
    واژه ها ...گوش به فرمان قلم!
    همگی نظم بگیرید
    مودب باشید!
    صاحب شعر عزیزی است به نام «پدرم»
    امشب از شعر پرم،کو قلم و دفتر من؟!
    آنقَدَر وسوسه دارم بنویسم که نگو...
    تک و تنها و غریبم!
    تو کجایی پدرم....؟!
    آنقَدَر حسرت دیدار تو دارم که نگو...
    بسکه دلتنگ تو ام ،از سر شب تا حالا...
    آنقَدَر بوسه به تصویر تو دادم که نگو...
    جانِ من حرف بزن!
    امر بفرما پدرم...
    آنقَدَر گوش به فرمان تو هستم که نگو...
    کوچه پس کوچه ی این شهر پر از تنهاییست
    آنقَدَر بی تو در این شهر غریبم که نگو...
    پدر ای یاد تو آرامش من...!
    امشب از کوچه ی دلتنگیِ من میگُذری؟!
    جانِ من زود بیا
    بغلم کن پدرم...!
    آنقَدَر حسرت آغوش تو دارم که نگو...
    گفته بودی: فرزندم! عاشق اشعار تو ام
    ای به قربان تو فرزند..بیا دلتنگم
    آنقَدَر شعر برای تو بخوانم که نگو...
    پدرم....پدر خوبم
    به خدا دلتنگم!
    رو به رویم بِنِشینی کافیست
    همه دنیا به کنار...
    تو که باشی پدرم!
    دست و دلباز ترین شاعر این منطقه ام
    آنقَدَر واژه به پای تو بریزم که نگو...
    گرچه از دور ولی،دست تو را میبوسم
    نه شعار است ،نه حرف!

آنقَدر خاک کف پای تو هستم

9. 2 کاربران زیر از Mohsen.p بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

............
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 08:17 PM

11. کاربران زیر از a girl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26530
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ببین نمیشناسمت و نمیدونم چند سالته و زندگیت تو چه سطح رفاهی هستش بخاطر همین نمی تونم قضاوتت کنم
    اما راحت و رک بهت میگم که یا خودت رو خلاص کن سریع تر یا سعی کن قهرمان زندگی کنی
    فرار همیشه راحت بوده، تو این زمونه کمتر جوونی رو دیدم که به خودکشی فکر نکرده باشه، هر کی رو هم میبینی مطمئن باش غم داره تو زندگیش منتهی سعی می کنن شاد زندگی کنن می دونی چرا؟ چون فهمیدن که بدبختی هیچ سودی نداره و فقط عمرشون تلف شده.
    نمی گم الکی خوش باش یه بگی دنیا دو روزه برو لذت ببر چون اونم همون فرار کردن میشه.
    به عنوان کسی که تقریبا این راه رو رفته بهت میگم: یا بمیر یا سعی کن زندگیت رو عوض کنی...

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من یه نمیتونم گذشته رو فراموش کنم نمی‌دونم من مقصرم یا مامان بابام. ولی من اول خودم رو تنها حس کردم و به نزدیکانم اعتماد ندارم مثلاً من به مامانم مشکلم رو گفتم گفت باید خودت حل کنی خودم خیلی غرغرو هستم و لبم هم میکنم مامانم هم هی سر من غر میزنم از اونجایی که من ادمی نیستم که اهل جر و بحث باشم بیخیال میشم اما امروز اعصابمو خرد کرد بهش گفتم اصلا دست خودمه اعضای بدن خودمه اصلا می‌خوام کل اعضای بدنمو بکنم به تو چه گفت کاری نکن که بعداً بقیه زبونشون روت دراز بشه من می‌خوامبدی هات رو قایم کنم آخه یعنی چی من عرضه ندارم مگه خودم بدی هامو برطرف کنم بعداً با خودم فکر کردم کار اشتباهی کردم که مشکلاتم رو بهش گفتم بعد من ترجیح میدم با غریبه‌ها بیشتر درد و دل کنم من دو سه بار با یه داییم که مجردها درد و دل کنم یا تو فضای مجازی چیکار کنم راه حل بگین به خاطر همین نمیتونم اینترنت رو ترک کنم اعتماد به نفسم هم خیلی پایینه چیکار کنم چون ابجیم هنوز به بلوغ نرسیده و نمیدونه تو دنیا چه خبره اونو به من ترجیح میدن در ضمن من خیلی سخت گیرم یعنی من خودم اینطور فکر میکنم که خواهرم رو بهم ترجیح میدن من چه گناهی دارم با اینکه تو بچگی بهم محبت کردن ولی من نمی‌دونم تو دبیرستان چم شده که اینطوری شدم خواهش میکنم کمکم کنین همشم گریم میگیره به خاطر سختی‌های که داشتم یا به هر حال خودم واسه خودم درست کردم به خاطر همین مشکلات با اعصاب خورد کنی درس خونم و الان باید دوباره از اول شروع کنم تنهایی رو دوست دارم نه اینکه همیشه تنها بمونم تو جمع هستم اما امسال چون میخونم و مهم تر از اون کرونا زیاد بیرون نمیرم اراده و انگیزه نسبت به قبل کم شده خیلی به بقیه توجه میکنم و بعضی خیلی وقت ها کاراشون عصبیم می‌کنه به اینترنت اعتیاد پیدا کردم چون ترجیح میدم تو صفحه بحث مجازی صحبت کنم چون با مامان م صحبت کردم گفت خودت میتونی خودت رو درست کنی اما من اراده و انرژی لازم رو ندارم و وقتی موقع درس خوندن صدا کم یا متوسط تلویزیون برام زیاد دیده میشه کمکم کنین چون منم می‌خوام مثل آدم های عادی باشم
    یشه بهم کمک کنین من چند روزه نمیدونم چیکار دارم میکنم از ادمای دور و برم دور شدم اصلا درد و دل نمیکنم نمیتونم رودر رو با پدر و مادرم حرف بزنم دایم عصبانی ام و سر خودم غر میزنم خیلی سخت گیرم و تو برنامه ریزی درسی و زندگی انعطاف پذیر نبودم و نیستم و از زندگیم لذت نمیبرم کمکم کنین چطوری هم درس بخونم و هم تفریح کنم به خاطر یه سری از اخلاقام مثل ترس بالا گرفتن دیگران اعتماد به نفس پایین افکار منفی و حساسیت به صدای تلویزیون و معتاد شدن به تلویزیون ترازم زیاد بالا نمیره کلا به هم ریختم

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاور یه چیز بگم اول سلام بعد این که من از بچگی این مشکل رو داشتم که لبم رو میکندم الانم هر کاری میکنم نمیشه از تنهایی بیشتر خوشم میاد بعد موقعی که میخوام بخوابم چون من میخوام زودتر از بقیه بخوابمو صدای تلویزیون زیاد میشه چون بقیه نمیخوابن و من عصبی میشم از دستشون نمیتونم بخوابم نمیدونم بخاطر چیه تنبل هستم و روحیه ام به کامپیوتر وتلویزیون میخوره اینو بگم اصلا بخودم زحمت نمیدم دلیلشم اینه که یه فامیل داریم اینقدر تنبله ولی شانس داره هم شوهره زرنگه هم عروساش میدونم خیلی مسخرست ببین مشاور سه بار اتفاق افتاده اینقدر غم تو دلم جمع شده بود میخواستم از شدت ناراحتی خودکشی کنم اما میترسیدم و یه جور انگار نمیخواستم زندگی ام از دست بره میشه برا اینا راه حل بگین

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43141
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من از بچگی اروم بودم زیاد صحبت نمیکردم همیشه تو مدرسه های دولتی که میرفتم جز نفرات اول بودم ولی یه مشکل بود که از اول داشتم این که حرف بقیه مخصوصا انتقادهای مامانم چه خوب و چه بد روم تاثیر گذار بود و چون لجبازی میکردم فکر میکردم و هنوزم فکر میکنم اونا با من دشمنن با این که خیلی دوسشون دارم اما هر وقت راجع بهش فکر میکنم عصبی میشم و شاید بعضی وقتا خیلی ازشون متنفر میشم شایدم انتظارم از بقیه زیاده یه چیزی هم بگم اینکه همیشه منتظرم یکی دیگه بهم روحیه و انگیزیه بده چیکار کنم اون اراده و انرژی درونی که همه انسان ها دارن رو تو خودم قو ی کنم احساس میکنم زیادی به دور و اطرافم توجه میکنم نسبت به قبل و این منو ازار میده چون اکثر چیزهایی که بهشون توجه میکنم مثل اینه مثلا کسی اهنگ نزاره اصلا تلویزیون روشن باشه من به سختی درس میخونم هر چقدر هم میخواستم این رو برطرف کنم نشد که نشد نمیدونم شاید به خاطر اینه که زیاد اینترنت میرم و تلویزیون نگاه میکنم و تازگیا بیشتر اینترنت میرم و زیاد با خانواده صحبت نمیکنم مادرم سر این موضوع باهام صحبت کرد و من چون لجبازم اصلا قانع نشدم بابام پر انژی هست ولی اونم همچین روحیه ای رو داره ممکنه من از اون تاثیر گرفته باشم کمکم کنین خودم باشم بعضی اوقات یه سری افکار منفی میاد تو ذهنم که نکنه زندگیم مثل ممانم بشه که تو خونه بشینم هی بشور وبساب کنم

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43166
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

صبور باش...

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک می باشد که نداشتن پشتیبانی پدر می تواند شما را با شرایط روحی سختی مواجهه کند اما دقت کنید که نیاز است که شما به مرحله ای برسید که بدون اطرافیان خودتان را معنا کنید اگر شما نتوانید به این مرحله برسید که بدون پدر ، مادر و یا هر فرد دیگری شما معنای متفاوتی دارید ممکن است سالها درگیر اینگونه احساسات باشید و از نظر روحی نیز در شرایط سختی قرار بگیرید .
    هر فردی می تواند به دلیل شرایط روحی که تجربه می کند مدتی را تحت درمان قرار بگیرد و بیماری های روحی تفاوت زیادی با بیماری جسمی ندارد و همانطور که هر فردی که بیماری جسمی داشته باشد تحت درمان قرار می گیرد بیماری روحی نیز نیاز به طی کردن پروسه درمانی دارد .
    بهتر است در این مسیر با توجه به اینکه افکار خودکشی دارید که یکی از علایم افسردگی می باشد که در شما مشاهده می شود در کنار طی کردن پروسه درمانی سابق خود یک دوره روان درمانی تحلیلی را نیز تجربه کنید تا بتوانید از نظر روحی در شرایط بهتری قرار بگیرید و عملکرد بهتری را نیز تجربه کنید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685895

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)