نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: زل زدن همکار

2035
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

زل زدن همکار

سلام خسته نباشید
    متاسفاه یا خوشبختانه با یکی از همکارانم رابطه عاطفی پیدا کردم..
    اما یک مساله ای جدیدا پیدا شده یک خانم که زیبایی چندانی هم نداره درکنا ر این آقا مستقر شده وامروز داشت به یکی دیگه از همکارا میگفت که اون آقا به من زول میزنه من خیلی از شنیدن این موضوع ناراحت شدم.وچون دید به اون سمت ندارم نمی تونم این موضوع رو بفهمم اگر این خانم راست بگه ممکنه این آقا هیز باشه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : زل زدن

عزیزم این که کاری نداره

واسه اینکه بفهمی هیزه یا نه کافیه یه بار باش بیرون بری و حواست به نگاههاش باشه ببین خیلی اینور اونور میچرخه یا نه .

یا محل کارت هم هروقت این آقارو دیدی اگه اطرافش خانم بود حواستو بده ببین طرز نگاهش به خانما چطوره .

3. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم خواهشا چند تا از این تاپیک ها رو بخونید تا اینجا که اومدید و کارتون به جاهای دیگه نکشه، تاپیک سو استفاده از اعتماد من هم بخونید!!

در مورد هیز بودنش نازی خانم خوب گفتند .فقط شما مراقب باش کارتون به جاهای باریک کشیده نشه بعدا کاسه چه کنم دست بگیری...
    ویرایش توسط omidd : 02-17-2016 در ساعت 12:14 PM

5. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من روزی یک بار کم کم با این آقا حرف می زنم.. اما چیزی که متوجه شدم اینه که این آقا کلا به همه نگاه میکنه حتی همکارای آقایی که رد می شن هم نگاه میکنه..

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آقای محترم من خیلی از شما زرنگ ترم..برای من قطع کردن این رابطه عاطفی یک روزه اس..

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nilofarasadi نمایش پست ها
    آقای محترم من خیلی از شما زرنگ ترم..برای من قطع کردن این رابطه عاطفی یک روزه اس..
    خخخخخخخ منم کار شیطونه!!! خانوم محترم گفتم که تاپیک سواستفاده از اعتماد من خیلی برای شما مفید چون اون خانوم روابط عمومی بالا و به قول شما مثل شما زرنگ بود...

زرنگ بودن شرط نیست ،کنترل کردن احساسات مهمه ...

اگر یک روزه قطع بشه پس شما وارد رابطه عاطفی نشدید

9. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

من روزی یک بار کم کم با این آقا حرف می زنم.. اما چیزی که متوجه شدم اینه که این آقا کلا به همه نگاه میکنه حتی همکارای آقایی که رد می شن هم نگاه میکنه..

عزیزم در هر صورت با رفت و آمدای بیشتر متوجه این موضوع میشید ... تفاوت نگاههاش به آقایون و خانما هم میتونید محک بزنید .

فقط محتاطانه جلو برید تو این رابطه .

آقا امید راست میگن شما در هر صورت با احتیاط جلو برید و احساساتتون رو کنترل کنید که خدای نکرده ضربه نخورید از این رابطه .

11. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

البته زل زدن با نگاه کردن، و دیدن فرق داره،
    یکی یه چیزی به چشمش میاد و گذری میبینه، این دیدن دقت باهاش همراه نیست و شاید حتی چیزی که میبینه متوجهش نباشه.

بعد از دیدن نگاه کردن، که میشه دیدن با دقت و تمرکز بیشتر که متوجه هست چی رو داره نگاه میکنه و چرا.

اما زل زدن، این کلا فضیه اش فرق داره با دیدن و نگاه کردن، در این حد که زل زدن توی قوانین خیلی از کشورها به افراد دیگه در جاهای عمومی جرم هست.

شما اینارو تفکیک کنین خوب متوجه میشین قضیه نگاه ها چیه، و تا اون موقع رابطه رو کاملا کنترل شده پیش ببرین تا وابستگی و دلبستگی پیش نیاد. زرنگ بودن هم متاسفانه در روابط احساسی جایگاه و اهمیت چندانی نداره و زرنگ ترین افراد هم واسشون مسائل عاطفی پیش میاد که دامن گیر بشن. بهتره تا شناخت بهتر ایشون رابطه رو کاملا کنترل شده و کمی رسمی و جدی پیش ببرین.
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

13. کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من فکر می کنم اون خانم به این رابطه حسودی میکنه که این حرف روجوری میزنه که من هم بشنوم ..روزهایی ابتدایی که پیش این آقا نشسته بود سعی در جلب توجه داشت وموفق نشد حالا فکر می کنم بیشتر دنبال خراب کردن این آدم هستش ..متاسفانه خانما یه خورده بد جنس تشریف دارن ..من به عنوان یک زن هیچگاه پیش همکار مرد بنم رو کش نمیدم یا وقتی با تلفن حرف می زنم..با صدای کشدار قربون صدقه این وانون نمیرم..

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

باید امتحانش کنید که چشم چرون هست یا نه !!!بیرون برید باهاش یا یه عده خانوم خوشتبپ و وردارین بیارین سر کار :d
    تگر بود که شما باید یا حساسیتتون رو کنار بزارید یا باهاش اتمام حجت کنید .
    کلا کسی که حساسه زندگی با چنین ادم هایی براش سخت میشه ...

شمام با یه بار دوبار قضاوت نکنین .قبلش خوب امتحانش کنید .

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26620
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از جواب شما اما به نظر من نگاه کردن یکی از خصایص مردانه.. من یه آقایی میشناسم خیلی خوب که همه میگن این خیلی سر به زیره اما اگر ازش در مورد رنگ پوست فلان خانم که دیده بپرسید خیلی بهتر از شما نظر میده .. جوری که اصلا شما میمونید این کی نگاه کرده ..

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

اینه که شما میگی تیزبینیه و معناش کاملا متفاوته ...ربطی هم به مرد یا زن بودن نداره ...همچنین اون افراد در مورد همه چیز نگاه تیز بینانه دارند ..حالا شما یه نمونش رو مثال زدید که رنگ پوست یا ...خانوم ها ...مطمینا از رو تیزبینی هست و هیچ قصد و غرض و گناهی در نگاهشون نیست ..
    اصولا ادم های تیزبین ادمهای موفقی هستن ..بشخصه بخاطر تیز بین نبودن خیلی ضررها بهم وارد شده ..همین امروز اتوبوس یه خط دیگه رو صرفا بخاطر تیز بین نبودن اشتباه سوار شدم

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : زل زدن همکار

سلام خسته نباشید
    اما یک مساله ای جدیدا پیدا شده یک خانم که زیبایی چندانی هم نداره درکنا ر این آقا مستقر شده وامروز داشت به یکی دیگه از همکارا میگفت که اون آقا به من زول میزنه من خیلی از شنیدن این موضوع ناراحت شدم.وچون دید به اون سمت ندارم نمی تونم این موضوع رو بفهمم اگر این خانم راست بگه ممکنه این آقا هیز باشه؟

دوست عزیز هیچ وقت در مورد نوع نگاه دیگران قضاوت نکنید روال عادی کار و زندگی خودتون رو ادامه بدید

بسیاری از افراد چه مرد و چه زن ممکنه عادت به کنجکاوی/فضولی و زل زدن به کسی رو داشته باشن

اگر قرار باشه که همیشه ذهنتون درگیر این مسایل باشه برای خودتون قفسی ساختید که باید خودتون رو توش زندانی کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

19. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : زل زدن همکار

سلام خسته نباشید

سلام.

اول اینکه برای مشاوره به سایت مراجعه کردید بهتون تبریک میگم.

در مورد مشکلتون باید بگم که اولا مجرای انتخابتون اشتباه هست.چون در این رابطه واقعا نمیتونید طرفتون رو بشناسید و تنها راهی که تقریبا میتونید طرفتون

رو بشناسید تحقیق از محل زندگیشون و خصوصا دوستاشون هست.

در غیر این صورت شناختی که حاصل میشه تقریبا کاذب هست و پسر و دختر پشت یک نقابی مخفی میشن.

و اینکه شما زمانی که این پسر باهاتون رابطه ی عاطفی برقرار کرده چطور میتونید اعتماد کنید ایشون در غیاب شما و یا قبلش و یا بعدش با کس دیگه ای

این رابطه ی عاطفی رو برقرار نکنه.

در این گونه رابطه ها همونطور که الان برای شما شک و تردید ایجاد شده تخم شک کاشته میشه و این شک تا ابد با شما خواهد بود.

پس به نظر من دل به ای رابطه نبندید و به ایشون بگید اگر واقعا شما رو میخواد حتما از طریق خانواده شون اقدام کنن.

اگر اقدام کردن بعد شما شروع به تحقیقات وسیعی بکنید مخصوصا از دوستاشون و نوع دوستی هاشون.

21. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد