نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: جلسات اولیه خواستگاری در خارج از منزل

1094
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

جلسات اولیه خواستگاری در خارج از منزل

سلام
    آقایی ب خواستگاری من آمدند و اصرار دارند برای جلساتی که در بیرون از منزل با هم هستیم.همراهی نداشته باشم.خانواده من هم این نظر رو دارند که هنوز بعد از چهار جلسه آشنایی(یک جلسه مراجعه ب منزل خواستگار) به فرد مورد نظر نمی توان اعتماد کرد و مادرم باید همراه من باشند ولی با فاصله از ما و فرصت تنها بودم دو نفر به ما بدهند.خواستگارم این موضوع پای بی اعتمادی به خودشون می دونن و از بابت ناراحت هستن.من چه کاری باید انجام بدهم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : جلسات اولیه خواستگاری در خارج از منزل

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa313 نمایش پست ها
    سلام
    آقایی ب خواستگاری من آمدند و اصرار دارند برای جلساتی که در بیرون از منزل با هم هستیم.همراهی نداشته باشم.خانواده من هم این نظر رو دارند که هنوز بعد از چهار جلسه آشنایی(یک جلسه مراجعه ب منزل خواستگار) به فرد مورد نظر نمی توان اعتماد کرد و مادرم باید همراه من باشند ولی با فاصله از ما و فرصت تنها بودم دو نفر به ما بدهند.خواستگارم این موضوع پای بی اعتمادی به خودشون می دونن و از بابت ناراحت هستن.من چه کاری باید انجام بدهم؟

ببين شوهرمن زماني كه گفت بريم بيرون حرف بزنيم البته قبل اينكه بطور رسمي بيان خواستگاري واسه خانواده من فرقي نداشت اما مادرم گفت اگر تنها بري ممكنه بگن چه خانواده اي كه نشناخته اجازه دادن دخترشون با فرد غريبه بره بيرون و اين وجهه خوبي نداشته باشه تصميم گرفتم با
    عمم برم چون هم واسطه آشنايي ما بود هم با عمم راحتترم همم اينكه عمم ممكن بود چيزايي كه من فراموش كنم رو بگه خلاصه اومدنش برام خيلي مهم بود البته بعد ازدواج شوهرم بهم ميگه عمت آويزون شد و اين حرفها البته به شوخي ولي اينكه يكي همراهت باشه خيلي خوبه البته من فكر ميكنم اون شخص مادرت نباشه بهتره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)