نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: دوستی با پسر

1689
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26624
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستی با پسر

با سلام و خسته نباشید. من دختری 18 ساله هستم و دانشجو و به تازگی با پسری البته به صورت مجازی اشنا شدم که فقط 3 ماه از من بزرگ تر است و به من پیشنهاد دوستی داده منم رد نکردم والبته هنوز جواب قطعی بهش ندادم ولی اینطوری که پیش میره بیشتر بهم وابسته میشیم.من نمیدونم چی کار کنم باهاش بمونم یا نه. هیچ راهنمایی ندارم که ازش کمک بگیرم با پدر مادرم راحت نیستم که از اون ها کمک بخوام ولی پدر و مادر به شدت با دوستی دختر و پسر مخالفن و اصلا خوششون نمیاد.در ظاهر پسر بدی نمیاد ولی اولین تجربه ی منه قبل اون با کسی نبودم در حالی که اون قبل من با چند نفر بوده و خودش این موضوع رو به من گفت . من بازم نمیدونم خیلی تلاش میکنه همو از نزدیک ببینیم ولی من میترسم وهنوز قبول نکردم . خیلی دو دلم نمیدونم چی کار کنم کل فکرو ذکرم شده که بهم بزنم یا باهاش بمونم ولی جدا شدن ازشم برام سخته. نمیدونم چی کار کنم به راهنمایی احتیاج دارم ممنون میشم کمکم کنین. با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26630
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوستی با پسر

سلام. دوستی کلا بده ولی به نظر من سعی کنید اگه میخواید با کسی هم دوس بشین با کسی دوس بشین که حداقل از قبل دیدین و میشناسینش مثل هم کلاسی و اینا. نه اینکه تو اینترنت. یعنی کلا ضعیف ترین نوع دوستی اینترنتیشه. اینم که میگین بهم زدن سخته فقط به خاطر تجربه اوله. اولیش همیشه سختریشه

3. کاربران زیر از mersadking بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

کلا قید این رابطه رو بزن خودت هم داری میگی بهش داری وابسته میشی اولا پسر سنش کمه دوما رابطه مجازی عشق نیست فقط وابستگی میاره. تا دیر نشده تموم کن این رابطه رو مطمعن باش ادامش بدی به مشکل برمیخوری
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم آشنای برا ازدواج با دوستی فرق داره!! حالا ببین هدف شم چیه؟؟ حالا این نفر یا نفرات بعدی...

آشنایی برا ازدواج نه مخفیانه ست ونه توو اون وابسته میشن و صرفا آشنایی هست...ولی دوستی اسمش روشه دوستی و 90درصد اینجور دوستیا هم مخفیانه ست
    چون به بابا اش چی میخواخد بگه!! دوست شدم برا رفع نیاز یک نفر که هروقت خواست کات کنه حالا تا هر جا پا بدی باهات هست دست اخر می تونه بگه تموم کنیم میخواهم ازدواج کنم با یکی دیگه...

خلاصه هدف داشته باش میخوای دوستی الکی داشته باشی که اخرش معلوم نیست یا اینکه صبر کنی یک موقعیت خوب برای آشنای با یک فرد مناسب که شرایط داره برا ازدواج وقصد ازدواج داره و مخفیانه هم نیست داشته باشی...
    ویرایش توسط omidd : 02-17-2016 در ساعت 10:08 PM

7. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

هرگز به ملاقاتش نرو و همین الان رابطتتو قطع کن اگه ببینیش دیگه فراموش کردنش برات خیلیییی سخت میشه و ضربه بدی بهت میخوره . نزار از عشق خاطره جدایی برات بمونه .

سرانجام روابط نتی مطمن باش جدایی هست . درضمن اطلاعاتتو بالا ببر و سرگذشت کسایی که این روابطا رو داشتن بخون تا تو دیگه تجربه نکنی

9. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط yeg نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید. من دختری 18 ساله هستم و دانشجو و به تازگی با پسری البته به صورت مجازی اشنا شدم که فقط 3 ماه از من بزرگ تر است و به من پیشنهاد دوستی داده منم رد نکردم والبته هنوز جواب قطعی بهش ندادم ولی اینطوری که پیش میره بیشتر بهم وابسته میشیم.من نمیدونم چی کار کنم باهاش بمونم یا نه. هیچ راهنمایی ندارم که ازش کمک بگیرم با پدر مادرم راحت نیستم که از اون ها کمک بخوام ولی پدر و مادر به شدت با دوستی دختر و پسر مخالفن و اصلا خوششون نمیاد.در ظاهر پسر بدی نمیاد ولی اولین تجربه ی منه قبل اون با کسی نبودم در حالی که اون قبل من با چند نفر بوده و خودش این موضوع رو به من گفت . من بازم نمیدونم خیلی تلاش میکنه همو از نزدیک ببینیم ولی من میترسم وهنوز قبول نکردم . خیلی دو دلم نمیدونم چی کار کنم کل فکرو ذکرم شده که بهم بزنم یا باهاش بمونم ولی جدا شدن ازشم برام سخته. نمیدونم چی کار کنم به راهنمایی احتیاج دارم ممنون میشم کمکم کنین. با تشکر
    سلام.
    خب، مسائلی که کمی مهم تر به نظر میرسیدن رنگشونم بیشتر جلب توجه می کنه.
    به تازگی آشنا شدین، وابستگی صورت نگرفته و زمان خوبی برای تصمیم گیری هست و خیلی خوبه برای راهنمایی اقدام کردین و خودش نشون رشد و بلوغ فکریتون هست.
    یه ارتباط کوچک بین مسائلی که گفتین پیدا کنیم.
    یه اشنایی تازه که قدمتی نداره و هیچ شناختی وجود نداره، با پسری تقریبا همسن خودتون، که برخلاف شما، به جز شما با "چند" نفر دوست بوده بهتون پیشنها دوستی داده و اصرار به دیدار حضوری داره در حالی که خانواده شما شدیدا مخالف اینطور روابط هستن.
    تا اینجا که نکته مثبتی به نظر نمیرسه که دلیل واسه ادامه این رابطه ی شدیدا اشتباه باشه.
    اما اگر هنوزم دو دل هستین، اطلاع بدین کمی بازتر همین حرف های خودتون رو حلاجی کنیم و به نتیجه واضح تری برسیم
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    تشکر شده 231 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    9

..........
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 08:20 PM

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25379
    تشکـر
    49
    تشکر شده 37 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.دوستی های مجازی همش وابستگیه.اگه علاقه ای ایجاد بشه فقط برای تو است.چون دخترها از راه گوش عاشق میشن.بنابراین پسرهای بد از راه صحبت میتونن دخترها رو عاشق بکنن.

درحالی ک اقایون از راه چشم عاشق میشن.پس کسی ک این وسط اسیب میبینه تو هستی.

اول ار همه واسه خودت مشخص کن هدفت از دوستی چیه؟ازدواج؟فرار از تنهایی؟همدم؟یا...

هرچی ک باشه صد در صد بهت قوووول میدم قول میدم پایان خوشی داره.

اگه حوصلت سر رفته وقتت رو با درس و دوستانت پر کن.اگه واقعا احساس تنهایی میکنی ببین معیار های ازدواج رو داری یا ن.اگه داری ازدواج کن.

خودت ی سرچ بکن توی همین سایت ببین چ اتفاقاتی ممکنه پیش بیاد.
    عین ی خواهر هرچی فکر میکردم درسته برات نوشتم.امیدوارم همیشه درست ترین راه رو برای زندگیت انتخاب بکنی.

13. 3 کاربران زیر از دخترک تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط yeg نمایش پست ها
    با سلام
    رابطه دوستی رابطه عاطفی رابطه عشقی و....
    قبل از ازدواج مممنوووووع

15. 2 کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26665
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بزار تجربه ی تلخ دوستی مجازی را بهت بگم من دو سال بیش تو برنامه لاین با یه دختره آشنا شدم دختره مال یه شهر دیگه ای بود و من تهران هر روز باهام چت می کردیم تلفنی حرف می زدیم جفت مون به هم وابسته شده بودیم باور کن شبها دیر می خوابیدم و صبح ها زود بیدار می شدم که فقط با اون چت کنم فکر میکردم خیلی لذت بخشه این کار چندین ماه با هم بودیم تا این که یکی اومد تو بی وی من و فهمیدم دوست بسر قبلی اش بوده گفته من با این دختره از قبل دوست بودم و باهاش رابطه داشتم مثل اینکه دختره با این کات کرده بوده منم اعصابم خرد شده بود و باهاش دعوا کردم تو این گروه های لاین می دیدم دختره با بسرا بگو بخند داره یه سری هاشون می گفتند بیا خصوصی چند باری قهر می کردم خودش می اومد منت کشیمثلا یه روز دختره با دوستهاش رفته بود بارک خیلی ریلکس می گفت آره رفتیم با بسرا بسکتبال بازی کردیم من که اینها را می شنیدم فوق العاده اعصابم خرد می شد عکسهایی که تو لاین از خودش می ذاشت عکسهای بی حجاب با آرایش غلیظ تا این که یواش یواش رفته رفته رابطه اش باهام سرد شد هر کی تجربه داشته میدونه بدترین ضربه تو دوستی رابطه ی سرد شدنه به خودش چند بار گفتم چرا رابطه ات باهام سرد شده؟؟ کتمان می کرد و می گفت دوستت دارم و از این حرفها تا این که یه روز باهاش قهر کردم و دیگه خبری ازش نشد فکر میکردم بهم زنگ میزنه میاد سمتم ولی انگار نه انگار داغون داغون شده بودم بدجوری دبرس بودم تا این که دیدم خبری نشد خودم بهش اس دادم و بهش گفتم دلم برات تنگ شده دوستت دارم می گفت من چیکار کنم؟؟ تا یه ماه تو فکرش بودم تا این که فهمیدم این همزمان با چند نفر دیگه هم دوسته و در ارتباطه رفتم تو بی وی اش و هر چی تونستم بهش گفتم منو بلاک کرد دو ماه فقط داغون شده بودم دبرس تا این که تونستم فراموشش کنم یه بار هم با یه دختره می چتیدم که تهرانی بود البته این مورد از این قضیه خیلی گذشته بود دختره تهرانی بود قرار بود هم ببینیم البته رابطه مون کوتاه مدت بود تا این که فهمیدم این اصلا یکی دیگه رو دوست داره و از سر تفریح علاقه نشون می داده کلا مجازی را بیخیال شو در ضمن سنت خیلی کمه واسه دوستی و این حرفها سنت بره بالاتر خودت خیلی چیزها را می فهمی امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم یا حق.

17. کاربران زیر از reza sis بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)