نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: با همسر کنترل گرم چگونه رفتار کنم

894
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20630
    تشکـر
    281
    تشکر شده 216 بار در 131 پست
    میزان امتیاز
    9

با همسر کنترل گرم چگونه رفتار کنم

سلام بچه هاا من تابحال تایپیک نزده بودم این اولیشه
    می خواستم از کارشناسها و اونهایی که اطلاعات دارن بخوام کمکم کنن
    من 22 ساله هستم و همسرم 26 ساله
    ما کمتر از یکساله که اومدیم خونه خودمون
    اما یه مشکلی پیدا کردم که دوران نامزدی برام مشکل حساب نمیشد
    همسر من بشدت کنترل گر و زورگوعه
    اوایل لذت میبردم از کارهاش و پای علاقه می گذاشتم اما الان واقعا داره ازارم میده
    جوری که احساس خفگی میکنم
    دلم می خواد چند وقتی نبینمش اصلا چند نمونه مثال می زنم
    اینکه باید هرجا میرم ازش اجازه بگیرم حتی تا جلوی در
    اینکه وقتی بیرونم و سرکاره مثلا اگر برم شیر بخرم زنگ میزنه و کلی سفارش میکنه که این مانتورو بپوش این مارک شیرو بگیر
    از این مغازه بگیر عابر بانک نرو خودم میرم یا مثلا تا ببینه یکم دیر کردم زنگ می زنه که کجایی اگر بگم اومدم مثلا نانوایی میگه چرا قبلش بهم نگفتی...شاید بنظرتون عاشقانه بیاد اما وقتی یه نفر اینهمه کنرتلتون کنه خفه میشید
    یا مثلا هیچوقت نمیزاره من تنها خرید برم
    مثلا من دوست دارم لباس یا لوازم ارایش جدید بگیرمو غاقلگیرش کنم
    اما حتی برای خرید رژ باید با اون برم چون میگه منم باید نظر بدم!!!
    و اصلا نمیزاره من انتخاب کنم هر چی اون بگه باید بخرم (البته منم هرنظری بدم درباره پوشش یا هرچیزه شخصیش گوش میده)
    یامثلا وقتی می خوام برم دانشگاه زنگ میزنه میگه این لباس رو بپوش با این کفش لاک جیغ نزن خودم میام دنبالت
    یا وقتی می خوام برم کلاس خوشنویسی از کارش مرخصی میگیره میاد منو میبره دوباره مرخصی میگیره منو میرسونه خونه
    درک میکنید ؟؟
    میگم خب خودم میرم میگه نخیر مگه من مردم!!!
    یا مثلا می خوام غذا درست کنم میگه لوبیا بریز هویج بریز اصلا اون همرو باید تایین کنه
    خسته شدم
    اانگار که عروسک اورده
    من خودم نیستم هیچ اراده و انتخابی ندارم...هیچی
    بعدشم بگم اگر مخالفت کنم برخورد بدی میکنه و میگه من به حرفت گوش میدم توام باید بدی
    دیگه حس و حالی واسم نمونده..
    دوسش دارم اما
    خودم نیستم....
    چیکار کنم باهاش

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : با همسر کنترل گرم چگونه رفتار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط ژوان نمایش پست ها
    سلام بچه هاا من تابحال تایپیک نزده بودم این اولیشه
    می خواستم از کارشناسها و اونهایی که اطلاعات دارن بخوام کمکم کنن
    من 22 ساله هستم و همسرم 26 ساله
    ما کمتر از یکساله که اومدیم خونه خودمون
    اما یه مشکلی پیدا کردم که دوران نامزدی برام مشکل حساب نمیشد
    همسر من بشدت کنترل گر و زورگوعه
    اوایل لذت میبردم از کارهاش و پای علاقه می گذاشتم اما الان واقعا داره ازارم میده
    جوری که احساس خفگی میکنم
    دلم می خواد چند وقتی نبینمش اصلا چند نمونه مثال می زنم
    اینکه باید هرجا میرم ازش اجازه بگیرم حتی تا جلوی در
    اینکه وقتی بیرونم و سرکاره مثلا اگر برم شیر بخرم زنگ میزنه و کلی سفارش میکنه که این مانتورو بپوش این مارک شیرو بگیر
    از این مغازه بگیر عابر بانک نرو خودم میرم یا مثلا تا ببینه یکم دیر کردم زنگ می زنه که کجایی اگر بگم اومدم مثلا نانوایی میگه چرا قبلش بهم نگفتی...شاید بنظرتون عاشقانه بیاد اما وقتی یه نفر اینهمه کنرتلتون کنه خفه میشید
    یا مثلا هیچوقت نمیزاره من تنها خرید برم
    مثلا من دوست دارم لباس یا لوازم ارایش جدید بگیرمو غاقلگیرش کنم
    اما حتی برای خرید رژ باید با اون برم چون میگه منم باید نظر بدم!!!
    و اصلا نمیزاره من انتخاب کنم هر چی اون بگه باید بخرم (البته منم هرنظری بدم درباره پوشش یا هرچیزه شخصیش گوش میده)
    یامثلا وقتی می خوام برم دانشگاه زنگ میزنه میگه این لباس رو بپوش با این کفش لاک جیغ نزن خودم میام دنبالت
    یا وقتی می خوام برم کلاس خوشنویسی از کارش مرخصی میگیره میاد منو میبره دوباره مرخصی میگیره منو میرسونه خونه
    درک میکنید ؟؟
    میگم خب خودم میرم میگه نخیر مگه من مردم!!!
    یا مثلا می خوام غذا درست کنم میگه لوبیا بریز هویج بریز اصلا اون همرو باید تایین کنه
    خسته شدم
    اانگار که عروسک اورده
    من خودم نیستم هیچ اراده و انتخابی ندارم...هیچی
    بعدشم بگم اگر مخالفت کنم برخورد بدی میکنه و میگه من به حرفت گوش میدم توام باید بدی
    دیگه حس و حالی واسم نمونده..
    دوسش دارم اما
    خودم نیستم....
    چیکار کنم باهاش

جالب بود
    میدونی چرا ؟چون بعضی از اخلاقاش شبیه همسرمنه ...البته راجع به همه چیز نظر نمیده ..فقط بردن و ارودنام و ....
    اونم خیلی مواقع مرخصی میگرفک تا خودش منو ببره دانشگاه و بیاره ..یا کلاسامو ..باعث حسادت خیلی ها میشد کاراش و میشه ..الانم بی حوصله باشم بخوام برمخرید میگه نرو بمون من غروب اومدم باهم میریم بعدش شامم بیرن میخوریم .

همسرشمام به خودش زحمت میده تا شما راحت باشین ...میخواد عشقشو نشون بده ولی نمیدونه شما اذیت میشین ..

میدونی تنها بدیش چیه ؟البته توی اون موارد مشترک فقط ؛بدیش اینه که شمان مثر من کم کم کاملا بهش تکیه میکنی و بدون قدم هاش نمیتونی قدم برداری ...چیزی که من دچارش شدم ..من واقعا دیگه یه جورابم تنها نمیخریدم ..همه جا با همسرم..حتی عرویی دوستام میگفتم کارت خانوادگی بدین چون من با همسرم میام .
    دوستام خیلی سربه سرم میزارن سر این موضوع ...
    ولی الان یک سالیه که کارش خیلی زیاد شده و مشغله های متفرقه هم همینطور واسه همین من یهو مثل یه بچه که تاحالا دستشو میگرفتن و تا تی تاتی میکرد . و الان دیتشو ول کردن تا خودش راه بره شدم ...یه ساله که تقریبا تمام مسیولیت های خونه و کار و درس و کارای اداری خودشم برعهده منه ...من هیچوقت نه از اون وضع ناراضی بودم نه از این وضع .

بلکه فقط گاهی فک میکردم که اینهمه تکیه کردن من بهش خوب نیست و چرا نمیتونم هیچکاری رو تنها انجام بدم ..ولی الان دیدم که خیلی راحت تونستم رو پای خودم وایسم .

شمام سخت نگیرید ..به نظرمفقط داره عشقش رو و احساس تکیه گاه بودن رو بهت نشون میده ..درسته خیلی دیگه ریزه گیره و ... ولی خب ادمها با هم متفاوتن ...نخواه تغییرش بدی ..

میخواد یه مدت طبق میل اون رفتار کنی و خواسته هاش اونقدرهام اذیت کننده نیست ..
    اینکه دوست نداشته باشه لباس جیغ بپوشی تنهایی و ..بهش حق بده ..و کم کم با رعایت مواردی که روش حساسه خواهی دید که دیگه بهت تذکر نمیده چون خودتو بهش ثابت کردی همه جوره ..فقط باید سعی کنی اطمینانش رو جلب کنی .

3. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20630
    تشکـر
    281
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    جالب بود
    میدونی چرا ؟چون بعضی از اخلاقاش شبیه همسرمنه ...البته راجع به همه چیز نظر نمیده ..فقط بردن و ارودنام و ....
    اونم خیلی مواقع مرخصی میگرفک تا خودش منو ببره دانشگاه و بیاره ..یا کلاسامو ..باعث حسادت خیلی ها میشد کاراش و میشه ..الانم بی حوصله باشم بخوام برمخرید میگه نرو بمون من غروب اومدم باهم میریم بعدش شامم بیرن میخوریم .

همسرشمام به خودش زحمت میده تا شما راحت باشین ...میخواد عشقشو نشون بده ولی نمیدونه شما اذیت میشین ..

میدونی تنها بدیش چیه ؟البته توی اون موارد مشترک فقط ؛بدیش اینه که شمان مثر من کم کم کاملا بهش تکیه میکنی و بدون قدم هاش نمیتونی قدم برداری ...چیزی که من دچارش شدم ..من واقعا دیگه یه جورابم تنها نمیخریدم ..همه جا با همسرم..حتی عرویی دوستام میگفتم کارت خانوادگی بدین چون من با همسرم میام .
    دوستام خیلی سربه سرم میزارن سر این موضوع ...
    ولی الان یک سالیه که کارش خیلی زیاد شده و مشغله های متفرقه هم همینطور واسه همین من یهو مثل یه بچه که تاحالا دستشو میگرفتن و تا تی تاتی میکرد . و الان دیتشو ول کردن تا خودش راه بره شدم ...یه ساله که تقریبا تمام مسیولیت های خونه و کار و درس و کارای اداری خودشم برعهده منه ...من هیچوقت نه از اون وضع ناراضی بودم نه از این وضع .

بلکه فقط گاهی فک میکردم که اینهمه تکیه کردن من بهش خوب نیست و چرا نمیتونم هیچکاری رو تنها انجام بدم ..ولی الان دیدم که خیلی راحت تونستم رو پای خودم وایسم .

شمام سخت نگیرید ..به نظرمفقط داره عشقش رو و احساس تکیه گاه بودن رو بهت نشون میده ..درسته خیلی دیگه ریزه گیره و ... ولی خب ادمها با هم متفاوتن ...نخواه تغییرش بدی ..

میخواد یه مدت طبق میل اون رفتار کنی و خواسته هاش اونقدرهام اذیت کننده نیست ..
    اینکه دوست نداشته باشه لباس جیغ بپوشی تنهایی و ..بهش حق بده ..و کم کم با رعایت مواردی که روش حساسه خواهی دید که دیگه بهت تذکر نمیده چون خودتو بهش ثابت کردی همه جوره ..فقط باید سعی کنی اطمینانش رو جلب کنی .
    دوست گلم درسته این قسمت حمایتگریش خیلی عاشقانه است مثل همسر شما من با این قسمت مشکلی ندارم
    اینکه منو ببره بیاره و همش مراقبم باشه خیلی خوبه
    اما کاملا قدرت تصمیم گیری رو ازم گرفته
    باورت نمیشه مثلا من شبها خوابم که نمیبره عادت دارم کتاب خونم خوابم ببره اما میگه باید کتابو بزاری کنار چشماتو ببندی تا خوابت ببره
    (توجه کن حرفش پیشنهاد نیست زوره و اگر نکنم باهام دعوا میکنه)
    یا مثلا من هیچوقت نمیزاره من روزی که دوست دارم برم استخر
    یا مثلا هیچوقت نمیزاره موهام رو رنگ کنم میگه ضرر داره
    یعنی اصلا مشورت تو خونه ما معنی نمیده و باید برای تمام ریزب ریز کارهام اجازه بگیرم(مشورت نهااا)اجازه یعنی نه اینکه
    بگم عزیزم من اینو میپسندم نظر تو چیه ؟ اصلااااا
    من باید بگم عزیزم کدوم؟؟

به حرفهای من به هیچ عنوان اهمیت نمیده
    باورت نمیشه مثلا سرکاره بهش زنگ بزنم بگم حوصلم سر رفته میگه بشین فلان فیلمو ببین میگم نه این فیلمو دوس ندارم اونیکی رو میبینم
    عصبانی میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    در این حده نه اون حمایتگری که شما میگی
    یا مثلا میگم دارم میرم بیرون با این کفش میگه این نه اونیکی
    فقط بخاطر اینکه از نظرش اون کفش راحتتره
    خیلی بده خیلی بد
    نمیتونه کسی درک کنه به هرکی میگم میگه چقدر خوبه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

دوست گلم درسته این قسمت حمایتگریش خیلی عاشقانه است مثل همسر شما من با این قسمت مشکلی ندارم
    اینکه منو ببره بیاره و همش مراقبم باشه خیلی خوبه
    اما کاملا قدرت تصمیم گیری رو ازم گرفته
    باورت نمیشه مثلا من شبها خوابم که نمیبره عادت دارم کتاب خونم خوابم ببره اما میگه باید کتابو بزاری کنار چشماتو ببندی تا خوابت ببره
    (توجه کن حرفش پیشنهاد نیست زوره و اگر نکنم باهام دعوا میکنه)
    یا مثلا من هیچوقت نمیزاره من روزی که دوست دارم برم استخر
    یا مثلا هیچوقت نمیزاره موهام رو رنگ کنم میگه ضرر داره
    یعنی اصلا مشورت تو خونه ما معنی نمیده و باید برای تمام ریزب ریز کارهام اجازه بگیرم(مشورت نهااا)اجازه یعنی نه اینکه
    بگم عزیزم من اینو میپسندم نظر تو چیه ؟ اصلااااا
    من باید بگم عزیزم کدوم؟؟

به حرفهای من به هیچ عنوان اهمیت نمیده
    باورت نمیشه مثلا سرکاره بهش زنگ بزنم بگم حوصلم سر رفته میگه بشین فلان فیلمو ببین میگم نه این فیلمو دوس ندارم اونیکی رو میبینم
    عصبانی میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    در این حده نه اون حمایتگری که شما میگی
    یا مثلا میگم دارم میرم بیرون با این کفش میگه این نه اونیکی
    فقط بخاطر اینکه از نظرش اون کفش راحتتره
    خیلی بده خیلی بد
    نمیتونه کسی درک کنه به هرکی میگم میگه چقدر خوبه
    خب این وضعیتی که داری میگی واقعا به مرور زمان غیر قابل تحمل میشه ...چون خیلی از کارها و موارد شخصی رو یک مرد نمیتونه براش تعیین تکلیف کنه چه حالا همسر چه پدرو ....مسایلی زنونست و ...مثل موارد لباس و رنگ مو ...

تعیین تکلیف ایشونم به عنوان همسر باید درحدی باشه که شما بدونی مثلا همسرت تا چه حدودی در پوشش و ...ازادی یا محدودیت رو میپسنده و رعایتش کنی ..مثل همون که گفتم کم کم تطمینانش رو جلب کنی منظورم در این موارد بود ..

ولی اینکه در مسایل شخصیتون کاملا بجای شما تصمیم میگیره واقعا بعد چند بار غیرقابل تحمل میشه ...چونچند بار اول بخاطر اوج عشق و علاقه و همچنین عدم شناخت همه چیز رو روی عشق و علاقه میزارید ولی بمرور وقتی دیدید هنوز ادامه داره اون رفتارها ؛باعث پایین اومدن اعتماد فس و حس انسانی بی اراده و تسلیم شده بهتون دست میده و دیگه تحمل شرایط براتون سخت میشه .

ما نمیخوایم به همه کسانی که اینجا مشاوره میخوان بگیم که برید مشاوره حضوری و اونها فکر کننمسیلشون خیلی جدیع و یا بالعکس ..

درصورتی که مشاوره باید در همه حال در زندگیمون ازش بهره ببریم برای تصمیم گیری های بهتر ..
    من پیشنهاد میکنم شما به یک مشاور ازدواج مراجعه کنید و هردو تست شخصیت بدید ...خیلی خیلی براتون مفید و جالب خاهد بد ..اصلا هم لازم نیست این قضیه ر بعنان یک مشکل برای همسرتن تعریف کنید و مطمینا با مقاومت ایشون روبرو میشید .

به عنوان یک مسیله مفید و جالب ازش بخواید که برین تست بدید ..بعد تفسیر نتایج مشاور به شما میگه که هر کدوم چه شخصیت هایی دارین و در مورد مجرد ها میگه که بدرد هم میخورین یا نه و در مورد شما میگه که چططور باید با طرف مقابل رفتار بشه تا تعادل حفظ بشه و به تفاهم برسید .
    خصوصا در مورد همسرتون کاملا براشون شرح میده شخصیتش رو و اینکه ممکنه ابرلز اون رفتارها چه عواقبی براش داشته باشه ..

امیدوارم انجام بدید و موفق بشید .نگران نباش راه حل مفید برای شما همینه چون با حرف زدن فقط بحث و دلخوری پیش میاد .م

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

وای خوش بحالت ، اینکه خیلی خوبه که همه جا می بردت و همیشه باهاته ، همسر من دقیقا نقطه مقابل همسر شماست ، آرزو می کنم که پیشم باشه و مثلا با هام بیاد خرید یا مثلا بگه وایسا من می رسونمتاما دریغ به نظر من این خیلی خوبه که همیشه و همه جا هست. کلا آقایون از اینکه هی همه کارها رو گوشزد کنن خوششون میاد منم با همسرم همین مشکل رو دارم ، مثلا الان که 10 سال می شه ازدواج کردیم هنوز تو خیلی کارها الکی نظر می ده و وقتی من ناراحت می شم می گه خب من گفتم که بدونی اونوقته که آتیش می گیرم ، مثلا چند شب پیش داشتم املت درست می کردم اومده وایساده بالاسرم و هی می گه گوجش اینجوری خرد کن ، تخم مرغش رو هم نزن بعد که نگاه عصبانی منو دید گفت خب می خواستم خوشمزه بشه ... خب بهش می گم آخه مگه من بار اولمه که املت درست می کنم؟ اما خب کاریش نمی شه کرد اینجورین دیگههمسر من هم خیلی به پوشش و لباسم گیر می داد اما الان خیلی بهتر شده ، اولا خیلی هر چیزی که می گفت و گوش می دادم ، اما الان زیاد توجه نمی کنم ، البته فرقش اینه که همسر من هیچ جا با من نیست واسه همین شرایطم با شما کمی فرق می کنه.به هر حال به نظر من اگه دوستش داری اعتنایی به این چیزا نکن کم کم عادت می کنی به همه رفتارش و اونم بعد از چند وقت رفتارش متعادل تر می شه. موفق باشید

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20630
    تشکـر
    281
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط merina نمایش پست ها
    وای خوش بحالت ، اینکه خیلی خوبه که همه جا می بردت و همیشه باهاته ، همسر من دقیقا نقطه مقابل همسر شماست ، آرزو می کنم که پیشم باشه و مثلا با هام بیاد خرید یا مثلا بگه وایسا من می رسونمتاما دریغ به نظر من این خیلی خوبه که همیشه و همه جا هست. کلا آقایون از اینکه هی همه کارها رو گوشزد کنن خوششون میاد منم با همسرم همین مشکل رو دارم ، مثلا الان که 10 سال می شه ازدواج کردیم هنوز تو خیلی کارها الکی نظر می ده و وقتی من ناراحت می شم می گه خب من گفتم که بدونی اونوقته که آتیش می گیرم ، مثلا چند شب پیش داشتم املت درست می کردم اومده وایساده بالاسرم و هی می گه گوجش اینجوری خرد کن ، تخم مرغش رو هم نزن بعد که نگاه عصبانی منو دید گفت خب می خواستم خوشمزه بشه ... خب بهش می گم آخه مگه من بار اولمه که املت درست می کنم؟ اما خب کاریش نمی شه کرد اینجورین دیگههمسر من هم خیلی به پوشش و لباسم گیر می داد اما الان خیلی بهتر شده ، اولا خیلی هر چیزی که می گفت و گوش می دادم ، اما الان زیاد توجه نمی کنم ، البته فرقش اینه که همسر من هیچ جا با من نیست واسه همین شرایطم با شما کمی فرق می کنه.به هر حال به نظر من اگه دوستش داری اعتنایی به این چیزا نکن کم کم عادت می کنی به همه رفتارش و اونم بعد از چند وقت رفتارش متعادل تر می شه. موفق باشید
    بعضی چیزهاش خوبه اره
    اما اینکه من از خودم هیییییییییییییییییییییییی ییییییچ اراده ای ندارم خوبه ؟
    حتی تو انتخاب رنگ لباسهام و چیزهای خیلی شخصی یا مثلا انتخاب ارایشگاهم ؟!!؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20630
    تشکـر
    281
    میزان امتیاز
    9

من واقعا فکر می کردم اینجا سایت مشاوره است و افراد باتجربه و بااطلاعات میان و کمک میکنن اما اینطور نیست هرکسی حتی وقتی اطلاعاتی هم نداره به خودش اجازه میده نظر بده
    اصلا خوشم نیومد ازین سایت

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

من واقعا فکر می کردم اینجا سایت مشاوره است و افراد باتجربه و بااطلاعات میان و کمک میکنن اما اینطور نیست هرکسی حتی وقتی اطلاعاتی هم نداره به خودش اجازه میده نظر بده
    اصلا خوشم نیومد ازین سایت

چه مسیله ای باعث شده اینطور فکر کنید دوست عزیز؟؟

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20630
    تشکـر
    281
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    چه مسیله ای باعث شده اینطور فکر کنید دوست عزیز؟؟
    غزل جان منظورم شما نبودی سوتفاهم نشه عزیزم من کلی گفتم حتی تو تایپیکهای بقیه اما من منتظر مدیر سایت بودم نظر بدن اما ندادن تو تایپیکهای دیگه هم دیدم اگر نظری دادن همش کپی از اینترنت بوده

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

غزل جان منظورم شما نبودی سوتفاهم نشه عزیزم من کلی گفتم حتی تو تایپیکهای بقیه اما من منتظر مدیر سایت بودم نظر بدن اما ندادن تو تایپیکهای دیگه هم دیدم اگر نظری دادن همش کپی از اینترنت بوده

عزیزم گاهی ما دچار تجربه ی تجربیات دیگران میشیم !!!همون خطای معروف !!!
    برای کمک به مایی که دچار این موضوعات و خطاها هستیم هم ،راهی جز تجویز نسخه دیگران نیست ...
    ولی کاش پیشگیری قبل درمان میشد و با مشاهده تجربیات دیگران و درمان هاشون ..توی اون راه قدگ بر نمیداشتیم ..
    پس گاهی هنمین کپی ها کامل ترین پاسخ ها رو نه تنها به فرد دچار مسیله میدن ؛بلکه همه میتونن با خوندنشون جلوی خطاهای احتمالی رو بگیرن ..با رعایت نکات اموزنده .

در مورد نظرات دیگر هم هر کسی با توجه به علم و تجربه هر چند اندک دوست و کاربر عزیز رو راهنمایی میکنه ...اینکه مفید واقع بشه یا نه بستگی به خود فرد داره .

حتی مشاوران حضوری نیز ؛هیچوقت به فرد نمیگن شما دقیقا این کار رو بکن و اون کار رو نکن ..بلکه با روشن کردن مسایل مختلف و باز کردن و شرح دادن راهکارها و راه حل های مختلف ،حل اون مسیله رو راحت تر میکنن ولی در نهایت خود فرد هست که باید انتخاب کنه کدوم راه مناسبشه و کدوم راهکار براش کاربردی تره .

ژوان عزیز ...هر وقت با مسیله ای مواجه شدی اگر یک سرچ توی همین تنجمن ها بکنی ،میبینی که چه بسا افرادی که با مسایلی ازون دست مواجه بودن و راه هایی رو رفتن که ممکنه شما (ما) در دوراهی انتخابش باشی ...گاهی تجربه بهترین معلمه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد