نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: خجالت و خواستگاری

2415
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12879
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خجالت و خواستگاری

با سلام من دانشجو هستم و 26 سال دارم از ترم 1 عاشق دختری شدم و تصمیم گرفتم باهاش صحبت کنم ولی وقت باهاش صحبت کردم به طور مستقیم رفتم سر اصل مطلب ولی در جئاب شنیدم که ایشون گفتند من خانواده دار هستم و نه شماره میگیرم و نه ایمیل میگیرم و میدم.

از این ماجرا 6 ترم میگذره و من نتونستم باهاش حرف بزنم وقتی با یه ماشین معلمولی میرفتم حرفای الکی ازش میشنیدم از طریق دوستانش که ایشون چه فکردی کرده که به من این پیشنهادا داده ولی وقتی با یه ماشین خوب رفتم انگار نظرش عوض شد و هی به من نگاه میکرد

بعضی از دوستانش میگفتند ایشون دوست پسر داره و منا دوست نداره و با این حرفایی که شنیدم بیشتر دلسرد شدم و داره منا مسخره میکنه

اخه یه روز من با یه دانشجو دختر صحبت کردم و بعد دیدم که از من روشا بدجور ان ور میکنه و تصمیم گرفتم دیگه جلوش این کارا نکنم درمورد خارج رفتنم در تاپیک های قبلی صحبت کردم به صورت کامل که دوست دارم با ایشون برم و میدونم خانوادم مخالفند با ازدواج من تو ایران

حالا باید چیکار کنم که با ایشون صحبت کنم خیلی خجالتیم وقتی میبینمش دست و پام میلرزه. از کجا باید بفهمم که این دختر منا دوست داره و بفهمم که این حرفا که در موردش میزنند حقیقت داره؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12879
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خجالت و خواستگاری

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    تشکر شده 43 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    0

خودت رو زياد درگيرش نكن جونكه از زندگيت عقب مي افتي از قديم گفتن براي كسي بمير كه برات تب كنه
    قرار نيست اقايون به هر نحوي كه شده خودشون رو براي كس ديگري كه حتي يك ذره تمايلي نداره خراب كنند
    خيليا كردن و پشيمونن شما اگر طرف را ميخواي خواهري يا مادري رو واسطه كن اگر نمي توني پس بيخيال شو ، به زندگي عاديت ادامه بده و صبر كن خودش مياد و اگر هم نميومد مهم نيست از اين دختر بهتر هم هست

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan0098 نمایش پست ها
    با سلام من دانشجو هستم و 26 سال دارم از ترم 1 عاشق دختری شدم و تصمیم گرفتم باهاش صحبت کنم ولی وقت باهاش صحبت کردم به طور مستقیم رفتم سر اصل مطلب ولی در جئاب شنیدم که ایشون گفتند من خانواده دار هستم و نه شماره میگیرم و نه ایمیل میگیرم و میدم.

از این ماجرا 6 ترم میگذره و من نتونستم باهاش حرف بزنم وقتی با یه ماشین معلمولی میرفتم حرفای الکی ازش میشنیدم از طریق دوستانش که ایشون چه فکردی کرده که به من این پیشنهادا داده ولی وقتی با یه ماشین خوب رفتم انگار نظرش عوض شد و هی به من نگاه میکرد

بعضی از دوستانش میگفتند ایشون دوست پسر داره و منا دوست نداره و با این حرفایی که شنیدم بیشتر دلسرد شدم و داره منا مسخره میکنه

اخه یه روز من با یه دانشجو دختر صحبت کردم و بعد دیدم که از من روشا بدجور ان ور میکنه و تصمیم گرفتم دیگه جلوش این کارا نکنم درمورد خارج رفتنم در تاپیک های قبلی صحبت کردم به صورت کامل که دوست دارم با ایشون برم و میدونم خانوادم مخالفند با ازدواج من تو ایران

حالا باید چیکار کنم که با ایشون صحبت کنم خیلی خجالتیم وقتی میبینمش دست و پام میلرزه. از کجا باید بفهمم که این دختر منا دوست داره و بفهمم که این حرفا که در موردش میزنند حقیقت داره؟

به هر حال خجالت و استرس خواستگاری خاصه خودشه و نیاز به داشتن اعتماد به نفس بالاست

حرفهایی که در جلسه خواستگاری بین طرفین ازدواج رد و بدل می شود، از مهم ترین حرفهایی هستند که یک انسان در طول زندگی اش می زند. یک راه خوب برای تبدیل کردن این صحبت ها به خاطراتی شیرین و خوشبختی آفرین رعایت رسم دوراندیشی است.
    گاهی پیش می آید به خاطر معرف ومسائلی از این قبیل خجالت می کشیم و سوالات مان را از خواستگار نمی پرسیم. پازل ذهنی مان را در مورد خواستگار با آنچه دستگیرمان شده است، پر می کنیم و این خطرناک ترین کاری است که آینده زندگی ما را تهدید می کند.
    هر مسئله ای که به همسر آینده شما مربوط می شود و بر زندگی او و در نتیجه زندگی مشترک شما تأثیر می گذارد، باید در جلسه خواستگاری مطرح شود
    اگر بخواهید اتفاقات آن روز را از لحاظ ماندگاری با هم مقایسه کنید خواهید دید حرفهایی که در خلوت چند ساعته گفتگو بین شما و همسرتان مطرح شده اند، نسبت به باقی قضایا (مثل لباس و نگاه و غیره) اثری با دوام تر بر زندگی شما داشته اند، چرا که شما هنوز هم قسمتی از شادیهای زندگی تان را سهم پرسش های آن روز می دانید.
    به دلیل همین اهمیت و تأثیر گذاری است که حالا به فرزندان دم بخت تان توصیه می کنید که با دور اندیشی کامل وارد گفت و گو های جلسه خواستگاری شان بشوند و چیزهایی را بگویند که فردای روزگار به کار زندگی شان بیاید نه اینکه آفتی شود بر پیکره رابطه شان.

چه حرفی بزنیم؟
    بخشی از دوراندیشی در جلسه خواستگاری مربوط به گفتن چیزهایی می شود، که اگر به هر دلیلی در این زمان گفته نشوند، بالأخره روزی توسط خود ما و یا شخص سومی فاش خواهد شد.
    بدیهی است که در این موقعیت قانع کردن همسر نسبت به ادله و مصلحت اندیشی های آن موقع دشوار تر از قبل بوده و شاید مستلزم تلاشی مادام العمر باشد.
    پس به طور کلی هر مسئله ای که به نحوی به همسر آینده شما مربوط است و بر زندگی او و در نتیجه زندگی مشترک شما تأثیر می گذارد، باید در جلسه خواستگاری مطرح نمایید.
    این مسائل گذشته از علایق، انتظارات و خواسته ها می توانند شامل سابقه یک بیماری مزمن، ازدواج ناموفقی که قبلاً داشته اید، وضعیت مالی، شغلی و مسکن تان، مسائل خانوادگی تان که زندگی مشترک آینده شما را تحت تأثیر قرار خواهند داد و .. باشد.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزيز
    تبريك ميگم
    برخلاف برخي از دوستان من موافق ادامه دادن شما هستم.
    يك دختر بايدهمين كار رو بكنه.اگه از شما شماره ميگرفت شايد بهتر بود بيخيالش بشيد هرچند اگر هم ميگرفت با وضع فعلي تحول فرهنگي جاي تعجب نيست و نبايد بگيم دختر بدي هست.من هميشه براي افرادي كه براي خودشون ارزش قايل ميشن احترام قايلم.اميدوارم خواننده فكر بد نكنه.3 دختر بصورت كاملاروشن از من خواستگاري كردند در طول 1 سال گذشته و من از يكي از اين افراد به هيچ عنوان خوشم نميومد اما فقط و فقط بخاطر اينكه براش مهم بودم و اينكه انقدر جرات داشت تا براي خواستش قدم برداره باهاش صحبت كردم.

دوست عزيز من براي شما يك پيشنهاد دارم.زندگي امري هست كه بايد براش قدم هاي بزرگي برداشت.اگر اون دختر براتون مهمه با شناخت افكارش سعي كنيد حركت كنيد.اگر خودش تمايل نداره به صحبت سعي كنيد با برادر يا پدرش صحبت كنيد.خجالتتون طبيعيه
    براي خواسته هاي خودتون بجنگيد . يادتون نره شما فقط يكبار به دنيا مي آييد

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

6. 5 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12879
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اقای سهیل وقتی نه من از ایشون شماره دارم و نه میتونم باهاشون صحبت کنم چی؟ من میخوام اول با خودش صحبت کنم که اگه به توافق رسیدیم از طریق خانواده وارد شم نمیدونم حالا باید چیکار کنم از کجا باید بفهمم ایشون از من خوشش میاد یا این طرز نگاهش به معنی دوست داشتنه یا نه قصد اذیت داره؟ حتی من از یکی اتز دوستانم شنیدم که میگفت این یکی دیگه را دوست داره و دوست پسر داره از کجا باید بفهمم این حقیقت داره؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

اقای سهیل وقتی نه من از ایشون شماره دارم و نه میتونم باهاشون صحبت کنم چی؟ من میخوام اول با خودش صحبت کنم که اگه به توافق رسیدیم از طریق خانواده وارد شم نمیدونم حالا باید چیکار کنم از کجا باید بفهمم ایشون از من خوشش میاد یا این طرز نگاهش به معنی دوست داشتنه یا نه قصد اذیت داره؟ حتی من از یکی اتز دوستانم شنیدم که میگفت این یکی دیگه را دوست داره و دوست پسر داره از کجا باید بفهمم این حقیقت داره؟

تكيه بر شنيده هاي ديگران بسيار اشتباه هست.و در واقع اين موضوع باعث ميشه يك خانم از شما زده بشه.مورد ديگه اينه كه يك خانم دلش ميخواد خواسته بشه.يعني پيگيرش باشيد.بهش توجه كنيد در مواردي بهش نشون بديد كه براتون ارزش داره.سعي كنيد از مراوده با خانم هاي ديگه جلوي ايشون پرهيز كنيد.
    اما راه حل در مورد اينكه چ كنيد تا بتونيد ارتباط پيدا كنيد با ايشون.راه اول اينه تا ببينيد چقدر مقيد هست.مثلا رفتار با يك خانم چادري و محجبه با يك خانم كه مانتويي هست بسيار متفاوت هست.همونطور كه خودتون ميدونيد لباس هر شخص تشكيل دهنده افكارشه.با توجه به اين موضوع قدم برداريد.مثلا با يك خانم چادري به نظرم بايد اينگونه برخورد كرد كه بريد جلو در يك شرايط مناسب و نسبتا خلوت تا اين فرد دچار تشويش نشه.يعني نه اونقدر شلوغ باشه كه هول بشه و نه انقدر خلوت باشه كه حس بد بهش دست بده.خيلي راحت جلو بريد و تا حدودي سرتون پايين باشه تا بتونيد راحت حرف بزنيد .بهش بگيد من قصد خير دارم .اگر ممكنه ميخواستم با شما در خصوص اين مورد در زماني كه شما به من اجازه بديد ي صحبت كوتاه كنم.
    ممكنه شما با مخالفت مواجه بشيد و اين امر طبيعي هست.با اين حال چرا اين مورد رو پيشنهاد دادم؟چون از قصد شما اگاه بشه
    خيلي سخت نگيريد.راحت باشيد.اينجوري راحت تر ميتونيد فكر كنيد

البته اجازه بديد خواهراي عزيز هم بهتون راهنمايي بدن
    اما با شناخت روحيات فرد قدم برداريد.گاهي اوقات استفاده از واسطه هم ميتونه كمك بكنه ولي بايد در نظر بگيريد ممكنه فرد خوشش نياد

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

9. 2 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12879
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اقای سهیل من قبلا باهاش صحبت کردم ولی خراب کردم به طور مستقیم بدون مقدمه بهش گفتم من از شما خوشم میاد ولی در جواب ایشون بهم گفت که من خانواده دار هستم و نه شماره به کسی میدم و نه ایمیل میگیرم بعد از مدتی فهمیدم که ایشون این ماجرا را هم برای دوستاش تعریف کرده جوری بود که من دیگه خجالت میکشیدم بیام تو کلاس. اخه قبلا من با یه ماشین معمولی میرفتم و این یه حس بدی بود براش ولی وقتی با 2 تا ماشین دیگه رفتم نظرش عوض شده جوری شده بود که نگاهاش به من بیشتر شده بود به جای اینکه چپ چپ نگام کنه. راسیاتش من قصد دارم برم سفر خارج و همون جا زندگی کنم خیلی هم دوست داشتم ایشونم با خودم ببرم یه روز این موضوع را به مادرم گفتم ولی ایشون بهم گفت یا این دختر یا خارج رفتن من الان موندم باید چیکار کنم حتی شغلی هم ندارم که دستم تو جیب خودم باشه اخه چون دارم درس میخونم

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

اقای سهیل من قبلا باهاش صحبت کردم ولی خراب کردم به طور مستقیم بدون مقدمه بهش گفتم من از شما خوشم میاد ولی در جواب ایشون بهم گفت که من خانواده دار هستم و نه شماره به کسی میدم و نه ایمیل میگیرم بعد از مدتی فهمیدم که ایشون این ماجرا را هم برای دوستاش تعریف کرده جوری بود که من دیگه خجالت میکشیدم بیام تو کلاس. اخه قبلا من با یه ماشین معمولی میرفتم و این یه حس بدی بود براش ولی وقتی با 2 تا ماشین دیگه رفتم نظرش عوض شده جوری شده بود که نگاهاش به من بیشتر شده بود به جای اینکه چپ چپ نگام کنه. راسیاتش من قصد دارم برم سفر خارج و همون جا زندگی کنم خیلی هم دوست داشتم ایشونم با خودم ببرم یه روز این موضوع را به مادرم گفتم ولی ایشون بهم گفت یا این دختر یا خارج رفتن من الان موندم باید چیکار کنم حتی شغلی هم ندارم که دستم تو جیب خودم باشه اخه چون دارم درس میخونم

عجله نكنيد
    موضوعات را با هم خلط نكنيد
    بحث ازدواج و شناخت ان خيلي موضوع مهمي هست.آيا اين فرد تمايل به ازدواج با شما را دارد؟
    آيا براي پول به شما بيشتر توجه مي كند؟
    آيا ميتونيد براي ازدواج با هم به توافق برسيد؟
    آيا اين فرد به فرض ازدواج با شما آيا تمايلي به اومدن با شما به خارج از كشور دارد؟

شما داريد شتاب زده عمل مي كنيد.
    اگر قبلا خراب كرديد خب دوباره درستش كنيد.مجدد بريد با ايشون صحبت كنيد.بگيد من سري قبل كمي هول شدم.جسارت كردم.ازش زمان بگيريد.بگيد زمان بزاره باهاتون حرف بزنه.اينكه يك دختر موضوع رو براي دوستان ديگرش گفت طبيعي هست.اين همون موضوع خواسته شدني هست كه در هر دختري وجود داره.

از من به شما نصيحت.دلتون رو به بازاري نبريد كه خريداري نداره...

مطالعه ي خودتونو بالا ببريد. دختر و پسر در دو دنياي كاملا متفائت از هم زندگي مي كنند.

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12879
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خوی پس اقای سهیل خودتون یه راهی جلو پام بذارید یه راه اسون من خیلی دست و پام میلرزه وقتی میخوام باهاش حرف بزنم از همین حالا استرس گرفتم. یکی از دوستانم با یکی از دوستاش ارتباط داره این کار خوب نیست ایشون برام پادرمیونی کنه؟

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

خوی پس اقای سهیل خودتون یه راهی جلو پام بذارید یه راه اسون من خیلی دست و پام میلرزه وقتی میخوام باهاش حرف بزنم از همین حالا استرس گرفتم. یکی از دوستانم با یکی از دوستاش ارتباط داره این کار خوب نیست ایشون برام پادرمیونی کنه؟

ي مثل معروفي هست كه ميگه
    عاشق که شدی...

مواظب خودت باش...

شب های باقیمانده...

به این سادگی...

صبح نخواهد شد...

نميشه همينجوري كلي گفت.اول بايد ببيني روحياتش با چي سازگاره.چقدر مذهبيه.چقدر ازاده.واسطه ميتونه كمك كنه ولي بسته به روحيه اين خانم داره.چند سالتونه و ايشون چند سالشونه؟رشتتون چيه؟ در كدوم شهر هستيد؟

امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12879
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تو یه دانشگاه و تو یه کلاس درس میخونیم هم رشته هستیم سنش هم حدود 22 یا 23 میخوره. یه دوست خیلی فابریک داره چون همش با اونه تو دانشگاه البته با چادر ولی بیرون دانشگاه فکر نکنم اهل یه جای دیگه هست ولی تو اصفهان زندگی میکنه چون فامیلش هم یه پسوند داره

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12879
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خودمم 26 سالمه

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

كمي صبر داشته باش
    دوستان ديگه رو هم دعوت كردم
    بزار اونا هم نظر بدن
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25399
    تشکـر
    252
    تشکر شده 165 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام خدارو شکر هنوزهم دخترایی مثل اون خانوم وآقایونی مثه شما وجود دارن.اون چیزی که شما رو شیفته ی خودش کرده همون نجابتشه.به نظر من تنها راهی که واسه شما بهترین راهه همینه که حتما از طریق مادرتون یا خواهرتون با ایشون حرف بزنید وحتما حضوری باشه قبلش خودتونو بدون اینکه نشون بدین بهش علاقه مندین تو دلش جا کنین کارایی کنین که یه خانوم خوشش میاد جنتلمن باشین اگه مذهبی هستن که احتمال زیاد میره باشن اگه شما هم مذهبی هستین اینو بهش نشون بدین خیلی مهمه.زیاد با خانوما گرم نگیرین سنگین باشین اما به نظر من اصلا تو دست وپاش نباشین این واسش جذای تره...موفق باشین

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21862
    تشکـر
    500
    تشکر شده 144 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

دانشگاه شما رو نمی دونم اما دانشگاه ما برای این موارد یه راهکار خوب داشت
    معمولا اگر کسی از کسی خوش اش می یومد می رفت دفتر نهاد و موضوع رو با متصدی اش مطرح می کرد و این شخص فرد مورد نظر رو می خواست و پس از گرفتن رضایت ایشون دو نفر با هم حرف می زدن

19. کاربران زیر از مهسا90 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12879
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه متاسفانه مادر و خواهرم با این موضوع مخالفند. خواهرم میگه این دختر به درد ما نمیخوره مادرم هم میگه یا زن یا خارج بدجوری تو دوراهی گیر کردم چون میخوام برم خارج و هم این دخترا میخوام. حتی من قبلا برای ویزای دانشجویی تقاضا دادم بعد از 2 سال جواب امد ولی دقیقه 90 نمیدونم چه حکمتی کار خدا داشت نمیدونم ویزای من لغو شد به دلیل فکر کنم تحریم ها شما خودتون بهتر میدونید. خواهرم که دیگه ولش کن هزار تا ایراد رو این دخترمیذاره الانه که دیوونه شم

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25399
    تشکـر
    252
    تشکر شده 165 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    9

اخه متاسفانه مادر و خواهرم با این موضوع مخالفند. خواهرم میگه این دختر به درد ما نمیخوره مادرم هم میگه یا زن یا خارج بدجوری تو دوراهی گیر کردم چون میخوام برم خارج و هم این دخترا میخوام. حتی من قبلا برای ویزای دانشجویی تقاضا دادم بعد از 2 سال جواب امد ولی دقیقه 90 نمیدونم چه حکمتی کار خدا داشت نمیدونم ویزای من لغو شد به دلیل فکر کنم تحریم ها شما خودتون بهتر میدونید. خواهرم که دیگه ولش کن هزار تا ایراد رو این دخترمیذاره الانه که دیوونه شم
    شما واسه خوشبخت کردن اون خانوم و خودتون باید مادرتونو راضی کنین باید.اگه راضی نباشن شما خیلی مشکلات خواهید داشت.تازه شما خارج براتون مهمه یا اون خانوم که تو دو راهی موندین؟باید تکلیفتون رو با خودتون مشخص کنین باید همه ی جوانبو در نظر بگیرین ببینید اگه شما با اون خانوم ازدواج کردین و رویای خارج تو سرتون بود ایشون راضیه باشما بیاد،به خدا توکل کنید اونوقت خوب و با تفکر کامل واسه آیندتون تصمیم بگیرین

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

تو یه دانشگاه و تو یه کلاس درس میخونیم هم رشته هستیم سنش هم حدود 22 یا 23 میخوره. یه دوست خیلی فابریک داره چون همش با اونه تو دانشگاه البته با چادر ولی بیرون دانشگاه فکر نکنم اهل یه جای دیگه هست ولی تو اصفهان زندگی میکنه چون فامیلش هم یه پسوند داره
    از طریق دوست خودتون یا یکی از همکلاسی های مشترکتون خواهش کنید که با ایشون صحبت کنند .

از طریق واسطه به اطلاعشون برسونید که قصدتون خیره و شماره برای آشنایی بیشتر میخواهید .

این خانم به شما اعتماده نداره که شماره نداده از طرفی هم ممکنه که علاقه هم به شما داشته که به اطلاع بقیه رسونده .

یه جوری خواسته به دوستاش بفهمونه که شما به ایشون علاقه دارید .

اگر هم علاقه نداره به شما بهتره از طریق همون واسطه به شما اطلاع بده که موضوع رو تموم کنید .

شما با هم همکلاس بودید از نحوه برخورد ایشون با جنس مخالف راحت میشه فهمید که ایشون با پسری در ارتباط هست یا نه .

یه مدت کوتاه یک ماهه به نظرم کافیه برای یه شناخت اولیه برای خواستگاری .

بعد از خواستگاری ودر زمان نامزدی وقت زیاد دارید که بیشتر همدیگه رو بشناسید .

الان فقط در مورد علاقه و اعتقادات و ادامه تحصیل و محل زندگی با هم صحبت کنید کافیه .

فقط در انتخاب واسطه دقت کنید که فرد مورد اعتمادی باشه همکلاسی دختر یا پسر فرق نداره .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

پس اول مادر وخواهرتون رو راضی کنید .

چون در صورت موافقت دختر مادر و خواهرتون احتمالا براتون مشکل ساز میشن .

اصلا کشته مرده این لهجه اصفهانیم . از همون اول که تاپیکتون رو خوندم گفتم اصفهانی هستید .

به نظر من قبل از هر چیزی باید تکلیف رفتن وموندنتون مشخص بشه .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12879
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خانم ستیلا یکی از دوستانم با دوست این خانم ارتباط داره ایشون یه سری اطلاعات بهم داده گفته که این خانم نمیخواد باهاش باشه یکی دیگه را دوست داره ولی من نمیدونم کی این وسط داره راست میگه کی این وسط دروغه اگه خودش رو درو بیاد بهم بگه بهتره حداقل تکلیف خودما میدونم. بعضی وقتا نگاهاش زیاده نسبت به من بعضی وقتا هم کم حالا شما نظرتون چیه؟

25. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12879
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خانم ستیلا من چجوری میتونم باهاتون صحبت کنم اگر تلفنی باشه من ممنونتون میشم قصد مزاحمت هم ندارم خدا شاهده فقط کمک شما را میخوام تو این زمینه

26. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

خانم ستیلا من چجوری میتونم باهاتون صحبت کنم اگر تلفنی باشه من ممنونتون میشم قصد مزاحمت هم ندارم خدا شاهده فقط کمک شما را میخوام تو این زمینه

شرمنده ما اجازه مشاوره خصوصی نداریم ..
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)