نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: شروع زندگی مشترک

1132
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26815
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شروع زندگی مشترک

با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
    بنده 18ماه قبل با پسری ک همسن خودم هستند یعنی 28سال عقد کرده ام.باتوجه به آگاهی از شرایط ایشان ک بلافاصله بعد از اتمام لیسانس ب سربازی رفته بودند و فقط سه ماه بود مشغول بودند در زمان عقد بر خلاف رسم خانواده ام خرید نکردم حتی باتوجه به شاغل بودن خودم کمک مالی هم ب ایشان کردم.پدر ایشان زیاد سرمایه ای ندارند ولی کمک مالی هم ندارند و متاسفانه در خانواده ای بزرگ شده اند ک استقلال کامل ب فرزندان نمی دهند.ولی ایشان تا حدودی تلاش خود را کردند ولی بعد از 8ماه بیکاری و جستجو شغل مناسب در شهرستان به علت مشکلات اقتصادی موفق نشدن و علی رغم موافقت پدرشان ب جزیره کیش رفتند و بعد از دوماه گشتن الان سه ماه هست که در یک شرکت خصوصی مشغول هستند.و از طرف رئیس شرکت یک سوئیت 35متری ب ایشان داده شده و از من میخواهند ک من هم ب آنجا بروم و زندگی مشترک را آغاز کنیم.اما خانواده من مخالف هستند و میگویند اینطوری ارزشخودم را پایین می آورم و صبر کنم تا شرایط بهتر شود .ولی من چون میدانم ک ایشان هم از نظر احساسی و هم رفاهی اذیت میشوند مانده ام ک چکار کنم????? از عزیزان خواهشمندم مرا راهنمایی کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : شروع زندگی مشترک

هدف از ازدواج اینه که دونفر تو سختیا و شادی ها کنار هم باشن در ضمن اگه این فاصله رو ایجاد کنید عشقتون کمرنگ خواهد شد در این زمان هست که شما باید عشقتونو به همسرتون ثابت کنید ونشون بدید که دوسش دارید . در ضمن اینجوری تلاش همسرتونم بیشتر میشه انگیزه بیشتری پیدا میکنه که خانه بزرگتری رو برای شما فراهم کنه در ضمن با همدیگه خونه آرزوهاتونو میسازید و اگر در این شرایط سخت تنهاش بزارید ممکنه حتی از خانواده شما هم متنفر بشه و عشقه ایشون به شما کم بشه اگه واقعا همسرتونو دوست دارید باید همه جوره کنارش باشید و ازش حمایت کنید .

3. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26815
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از لطفتون.یعنی اینکه میگن خودت رو بالا بگیر اینطوری تلاشش کم میشه درست نیست? میترسم بد بشه....

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

اینکه خانواده شما دلشون میخوات که دخترشون کنارشون باشه و در بهترین شرایط رفاهیی زندگی کنه هیچ شکی نیست هر پدرو مادری بهترینا رو برای فرزندش میخوات ولی مطننن اوایل ازدواج مهمترین قسمت زندگی هر شخصی هست اگه اولین روزهای زندگیتونو درست قدم بردارید جلوی خیلی از اختلافای بعدی روهم میگیرید هم ایشون با آرامش بیشتری میتونن تلاش کنن و هم شما فکرتون از بابت همسرتون راحته . در ضمن همیشه سعی کنید خودتو جای طرف مقابلتون بزارید اینجوری بهتر میتونید همو درک کنید اگر در این شرایط خودتو بالا گرفتید در ایندم ممکنه همچین برخوردی هم شوهرتون نسبت به شما داشته باشه.
    در یک شهر غریب مطنن تنها گذاشتن شوهرتون کار درستی نیست .البته درنهایت تصمیم نهایی با خودتون هست.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظر من باید بری پیش همسرت ، زندگی مشترک اینجوری نیست که ، باید همه جا همراهش باشی ، همه ما هم همین سختیها رو اوایل ازدواج داشتیم و اون روزها رو گذروندیم ، بعدشم هر چقدر زودتر شروع کنید زودتر هم به همه جا می رسید در کنار هم دست در دست هم مطمئن باشید که روزهای سخت زودتر می گذره.
    به هر حال همسرت رو تنها نگذار بعدن پشیمون می شی ، البته یه طوریم رفتار کن که پدر و مادرت هم ناراحت نشن و مودبانه خواسته ات رو بهشون بگو. و بگو که چقدر دوستشون داری اما باید کنار همسرت باشی. همین
    منم اول زندگی همین کار رو کردم ، پدر و مادرم می خواستن که من تا یه سال بعد وایسم اما من گفتم نه و باهم ازدواج کردیم و من یه سال با خانواده همسرم زندگی کردم تا تونستیم خونه بخریم.
    ولی اگه اون یه سال رو انجوری نگذرونده بودم هیچ وقت خونه نمی خریدیم .
    به هر حال امیدوارم که به پای هم پیر بشین و روزهای سختی خیلی زود با خاطره هایی خوب تموم شه.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط شروع خوب نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
    بنده 18ماه قبل با پسری ک همسن خودم هستند یعنی 28سال عقد کرده ام.باتوجه به آگاهی از شرایط ایشان ک بلافاصله بعد از اتمام لیسانس ب سربازی رفته بودند و فقط سه ماه بود مشغول بودند در زمان عقد بر خلاف رسم خانواده ام خرید نکردم حتی باتوجه به شاغل بودن خودم کمک مالی هم ب ایشان کردم.پدر ایشان زیاد سرمایه ای ندارند ولی کمک مالی هم ندارند و متاسفانه در خانواده ای بزرگ شده اند ک استقلال کامل ب فرزندان نمی دهند.ولی ایشان تا حدودی تلاش خود را کردند ولی بعد از 8ماه بیکاری و جستجو شغل مناسب در شهرستان به علت مشکلات اقتصادی موفق نشدن و علی رغم موافقت پدرشان ب جزیره کیش رفتند و بعد از دوماه گشتن الان سه ماه هست که در یک شرکت خصوصی مشغول هستند.و از طرف رئیس شرکت یک سوئیت 35متری ب ایشان داده شده و از من میخواهند ک من هم ب آنجا بروم و زندگی مشترک را آغاز کنیم.اما خانواده من مخالف هستند و میگویند اینطوری ارزشخودم را پایین می آورم و صبر کنم تا شرایط بهتر شود .ولی من چون میدانم ک ایشان هم از نظر احساسی و هم رفاهی اذیت میشوند مانده ام ک چکار کنم????? از عزیزان خواهشمندم مرا راهنمایی کنید.
    خب در این صورت ..خانواده شما باید این رو هم بپذیرند که ممکنه وقتی اوضاع بهتر شد ...اونقدر بهتر بشه که ایشون دیگه بهتر از شما رو بخواد !!!!
    ضمنا زت و شوهر ؛خصوصا شوهر ؛تا طعم سختی خودش و عشقش رو نچشه ؛گامی به جلو در جهت رفاه بیشتر برنمیداره .

همسر شما در یک سوییت 35 متری و حقوقی مکفی میتونه بهترین زندگی رو برای خودش داشته باشه و نیازی هم به تلاش بیشتر نداشته باشه ..ولی وقتی با همسرش بباشه این رفاه کم میشه و انگیزه ای برای حرکت به جلو و تبدیل اون منزل به منزلی 50 متری و سپس 70 متری و همینطور قدم به قدم جلو رفتن و رسیدن به بهترین ها میشه .اونموقع همسری داره که زندگی مشترک رو با یک سوییت 35 متری شروع کرده و پا به پاش باعث پیشرفتش شده .

ممکنه زندگی سختی رو شروع کنید ولی موفقیت در انتظار شماست .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)