نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: ادامه سرد شدن عاشق

1682
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18153
    تشکـر
    12
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ادامه سرد شدن عاشق

سلام.من چند وقت پیش گفتم با یک پسر مذهبی تو کلاس زبان آشنا شدم و حس کردم بهم علاقه داره و بعد چند پیام بهم داد که گفته بود چون استاد گفت بهتون خبر دادم امتحان دادیم و حس کردم به خاطر اینه که عکس منو با یک جمعی که توش پسر بود و رفته بودیم کنسرت دیده ناراحته و پرسیدم که بهش پیام بدم که چرا از من ناراحتین که دوستان گفتند نه و منم دیگه قضیه رو فراموش کردم.تا اینکه بعد یک ماه خودش پیام داد دوباره که یک سوالی داره و روش نمیشه بپرسه بش گفتم بپرس کفت نه و گفت کلاس میاین؟شاید حضوری بپرسم.منم رفتم کلاس بنویسم ولی گفتند تشکیل نمیشه سه هفته از اینکه گفته بود سوال داره گذشت و منم فکرم مشغول بود بش گفتم کلاس تشکیل نشد بیاین بپرسین اونم گفت چشم تا اخر هفته صبر میکنم ببینم کلاس تشکیل میشه یا نه.قبلشم خیلی بهم اصرار کرده بود که بیاین کلاس.تا اینکه اون هفته دیدم پیام داده کاش تشکیل میدادن دوتایی باهم میرفتیم.منم در جوابش گفتم با دونفر که کلاس تشکیل نمیشه.دیگه شکم بابت سوالش تقریبا رفع شد.ضمن اینکه هرجا میرم هستش و نگاهم میکنه یا دوستام هم که باشن و من باشون نباشم گفتن بهم که نگاهمون میکرد.دو روز بعد پیامشم و جواب من بهش اومد از کنارم رد شد و سلام احوال پرسی کرد و البته خیلیییی هم خوشحال و خندان بود.
    مشکل من اینه که الان یک ماه از اینکه گفته سوال دارم و یک هفته از پیام و سلامش میگذره و هنوز کاری نکرده.حس خیلی خوبی ندارم اعصابم خرده که چرا جلو نمیاد.حس میکنم بازیچه شدم البته پسر بدجنس وبدی نیست که بگم میخواد اذیت کنه از طرفیم نمیدونم سوالش دوستیه یا ازدواج؟دوستی که بهش نمیاد چون مذهبیه با اینکه ترم شیشه هم دخترا رو هنوز خانم فلانی صدا میکنه.از طرفیم یک سال و اتمام لیسانسش مونده و ازدواج خب زوده.ولی به قول دوستم واسه دوستی که انقدر لفتش نمیده و اینقدر زیر نظرت نداره.
    الان از یک طرف مستاصلم از طرفیم نمیتونم بش پیام بدم دوسه مرتبه قبل پیامش گفتم بیا بپرس الانم که خودش منظورشو تقریبا با پیام رسونده ضایس.تازه هنوزم واسم سواله که چرا اون روز اینجوری بام حرف زد واقعا به خاطر کنسرت ناراحت بود یا میخواست امتحانم کنه؟!
    چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18153
    تشکـر
    12
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ادامه سرد شدن عاشق

تروخدا جوابمو بدین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

ببین پسرا کلا اذیت کردن و دوس دارن

حالا چون این سوالا رو بهت کردم پس خبری ؟؟ اخه چرا انقد ساده ای!! مگه هرکی اینجور باهات حرف زد پیام داد پس از تو خوشش میاد پس علاقه بهت داره ؟؟؟

عزیزمن شاید از شما خوشش بیاد ولی بعید میدونم دوست داشتنی در کار باشه !!!!!! بهتر فراموشش کنید انقد ذهنتون درگیرش نکنید به قدری که برای شما مهم اون نیست

شایدم هدفش اذیت کردن که گفته سوال دارم بعد این همه مدت هیچی نگفته!!!! :/ فقط خواسته تورو تو کف بذاره!!

اینا همش طرفند پسراست اینجور میکنن که بعد خود دختر بره طرفشون فردا یه اتفاقی هم افتاد بگن دیدی خودت امدی دیدی طرف خودش امد طرفم من یه نخ دادم اونم گرفت ...

انقد برا خودت ارزش قائل باش که با این چیزایی کوچیک ذهنت تا این حال درگیر نشه و خدا نکرده بخوای اشتباهی کنی
    ویرایش توسط پریماه. : 02-28-2016 در ساعت 11:49 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ببین پسرا کلا اذیت کردن و دوس دارن

حالا چون این سوالا رو بهت کردم پس خبری ؟؟ اخه چرا انقد ساده ای!! مگه هرکی اینجور باهات حرف زد پیام داد پس از تو خوشش میاد پس علاقه بهت داره ؟؟؟

عزیزمن شاید از شما خوشش بیاد ولی بعید میدونم دوست داشتنی در کار باشه !!!!!! بهتر فراموشش کنید انقد ذهنتون درگیرش نکنید به قدری که برای شما مهم اون نیست

شایدم هدفش اذیت کردن که گفته سوال دارم بعد این همه مدت هیچی نگفته!!!! :/ فقط خواسته تورو تو کف بذاره!!

اینا همش طرفند پسراست اینجور میکنن که بعد خود دختر بره طرفشون فردا یه اتفاقی هم افتاد بگن دیدی خودت امدی دیدی طرف خودش امد طرفم من یه نخ دادم اونم گرفت ...

انقد برا خودت ارزش قائل باش که با این چیزایی کوچیک ذهنت تا این حال درگیر بشه و خدا نکرده بخوای اشتباهی کنی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

nyo

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

!!!! خانوم به قول پریماه به خودتون ارزش قایل باشید!! خداوکیلی هرکی نگا کنه و پیشنهاد وشمارخ بده یعنی عاشقتون هست!!!

نمی دونم دخترا پیش خودتون چی فکر می کنید اخه!! پسری دختری بخواهد به طور رسمی و با اطلاع خانواده پیشنهاد اشنای میده نه مخفیانه و دوستی !!مگر اینکه خودش دوست داشته باشه بازیچه بشه....

8. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18153
    تشکـر
    12
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آخه واقعا فکر نکنم بخواد اذیت کنه خیلی ساده و مذهبیه.بعدم اون پیام که دوتایی کلاس میرفتیمو داد خب یه جورایی سوالشو پرسیده دیگه نپرسیده؟
    حالا اگه به این نتیجه رسیدم که میخواسته اذیت کنه چیکار کنم؟؟؟چه جوری ازش زهر چشم بگیرم؟؟؟چه پیامی بهش بدم؟

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط nyo نمایش پست ها
    آخه واقعا فکر نکنم بخواد اذیت کنه خیلی ساده و مذهبیه.بعدم اون پیام که دوتایی کلاس میرفتیمو داد خب یه جورایی سوالشو پرسیده دیگه نپرسیده؟
    حالا اگه به این نتیجه رسیدم که میخواسته اذیت کنه چیکار کنم؟؟؟چه جوری ازش زهر چشم بگیرم؟؟؟چه پیامی بهش بدم؟
    از کسایی که انتظار ندارید اتفاقا انتظارش رو داشته باشید

همین که بی محلش کنی نگاهش نکنی یعنی مهم نیستی فقط بی توجه باش بدترین چیز برا همچین پسرا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

منم مثل بقیه فکر می کنم که داره سر به سرت می زاره اصلا بهش توجهی نکن چون اگه علاقه بود چه دوستی چه ازدواج تا حالا ابراز کرده بود ، شما داری خودت رو اذیت می کنی حتی اگر این آدم به شما علاقه داشته باشی باهاش به مشکل برخورد خواهی کرد چون کسی که نمی تونه درست تصمیم گیری کنه بدرد نه دوستی می خوره نه ازدواج
    در مورد اینکه می گی بهش نمی یاد به نظر من خیلی از آدمها رو دیدم که خیلی چیزا بهشون نمیومده اما انجام می دادن ، و خیلی ها رو دیدم مثلا می دیدی می گفتی که این حتما فلان کار و انجام می ده اما بعدش می بینی نه داری اشتباه می کنی .
    اینجوری نمی شه رو آدمها قضاوت کرد چون شما هنوز حتی صحبت درست و حسابی هم نمی کنی ، ولی به نظر من بازم می گم شک نکن سر کارت گذاشته عزیزم

13. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

nyo

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18153
    تشکـر
    12
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی دلم میخواد بهش پیام بدم شما منو سرکار گذشتین لطفا دیگه بهم پیام ندین.ندم؟؟؟

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط nyo نمایش پست ها
    خیلی دلم میخواد بهش پیام بدم شما منو سرکار گذشتین لطفا دیگه بهم پیام ندین.ندم؟؟؟
    اینکار و کنی فقط خودت رو خفت دادی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

تناسب عنوان تاپیک با محتوای استارتر رو متوجه نشدم.
    ادامه سرد شدن عاشق ؟
    مگه گرم بود که سرد بشه؟
    کی سرد شدن شروع شد که ادامه پیدا کنه؟
    عاشق؟ از کجا این رو متوجه شدین؟
    ببخشید ولی حس میکنم همه چیز رو نمیشه گردن دوستتون انداخت. من توی حرفهاتون چیزی ندیدم نشون دهنده عشق باشه یا رابطه گرمی که در حال سرد شدنه.
    بعضی چیزها هم تصورات و افکار خود ماست و ممکنه طرف مقابل اصلا این چیزها رو در ذهن نداشته باشه.

دلیلی هم واسه پیام دادن بهشون نیست، فقط باعث کوچک شدن خودتون میشه.
    نیاز نیست رفتارتون باهاشون رو تغییر بیش از حد بدین که حساسیت ایجاد کنه، ولی دلیلی هم برای ارتباط تلفنی، پیامکی یا هر ارتباطی غیر از مسائل کلاس ندارین.
    به عنوان یه همکلاسی دقیقا مثل بقیه ببینیدشون، نه بیشتر و نه کمتر، مسائل حل میشه
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

18. 4 کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد