نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشاوره خانواده

1595
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    872
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره خانواده

سلام مدت ۷ سال با شوهرم ازدواج کردم دو سال اول زندگیم روی ابرها زندگی میکردم اما بعد دوسال که حامله شدم مجبور شودم برای استراحت به خانه مادرم برم وکم کم رابطه عاطفی بینمان کم شد وحالا بعد از ۷ سال اگه یه حرفی بزنم که خوشش نیاد میگه کاش نمیومدم خونه وووو

2. کاربران زیر از nahal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشاوره خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط nahal نمایش پست ها
    سلام مدت ۷ سال با شوهرم ازدواج کردم دو سال اول زندگیم روی ابرها زندگی میکردم اما بعد دوسال که حامله شدم مجبور شودم برای استراحت به خانه مادرم برم وکم کم رابطه عاطفی بینمان کم شد وحالا بعد از ۷ سال اگه یه حرفی بزنم که خوشش نیاد میگه کاش نمیومدم خونه وووو
    باسلام
    به مشاور خوش آمديد
    مطلبتونو خوندم, پس اگه اشتباه نکنم شما الان يه کودک حدودا 4 ساله داريد, درسته؟
    شما و همسرتون چندسالتونه؟
    تحصيلات و شغل هردوتون ؟
    چطور با هم آشنا شديد و ازدواج کردين؟
    روابط عاطفيتون چطوره؟
    آيا روابط زناشوييتون از کيفيت خوبى برخورداره و هر دو راضى هستيد؟

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    872
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاوره خانواده

باسلام وخسته نباشی وسپاس به خاطر جواب دادنتون راستش فکر نمیکردم اینجوری وبه این سرعت جوابی به دستم برسی
    بله یه پسر 4ساله دارم من 31وهمسرم41 ساله هستیم خیلی سنتی وبا واسته دوستان اشنا شدیم بنده دیپلمه وشوهرم لیسانس حسابداری هستش بعد نیست در ظاهر البته ایشان خیلی زود رنج وعصبی هستن ان هم به واسته شغلشان گفتم رابطه عاطفی متونم بگم ضعیفی بینمان هست ولی نمیدونم نه تا حدی که به جدای برسه رابطه جنسی هم خیلی خیلی ضعیفی داریم البته همسر من 2 جا کار میکنند و هر روز 1ساعت بعد کار ورزش میکند که من کمی رابطه مون سرخستگی کار ورزش وداروهای ورزشی گذاشتم
    البته لازم به ذکر هست هر دوی ما قبلا ازدواج ناموفق داشتیم من در دوران عقد جدا شدم به علت دروغ گفتن و رابطه داشتن ان اقا با دیگرانهمسرم12 سال زندگی مشترک داشتن به علت های زیاد بچه دار نشودن بهانه گیریهای زیاد همسرش اهل جادو وجنبل بودنش البته همسرمن هم همونتور که گفتم زود رنج وووووی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد